Oglądacze WSI 24, ci co czytają GW, Onet, itp. jak pudła rezonansowe przekazują fejki

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wydaję mi się, że oglądacze WSI 24, czytający Onet, GW, itd., żyją w podobnej bańce, jak obecnie Rosjanie.  Putin wyłączył Rosjanom wszystkie źródła informacji, mówiącej o tym, że to Rosjanie zaatakowali Ukraińców a nie odwrotnie, co prawda jest to mała różnica dla ludu rosyjskiego.

W Rosji było co prawda mało ale były  niezależne media, teraz ich niet, nasi opentańcy  słuchają  mediów z reguły z kapitałem niemieckim lub  amerykańskim, którego właścicielami niestety są amerykanie (rosyjsko-żydowskiego  pochodzenia) słuchają tych antyrządowych ścieków, które nazywają się mediami,  w myśl zasady ***** ***.

Niestety PAD mając  możliwość podpisania ustawy medialnej , wzorującej się na przepisach z Europy Zachodniej, gdzie podmiot zagraniczny nie może mieć więcej niż 49% udziałów, nie mówiąc o kapitale spoza Europy, gdzie ustawodawstwo jest jeszcze bardziej rygorystyczny ,ją zawetował.

PAD, na którego głosowałem i którego byłem zwolennikiem, po raz kolejny dał ciała, ustawy dotyczące wymiaru sprawiedliwości, ustawę degradujące komunistycznych generałów, i  całkiem nie dawno ustawę o Prawie oświatowym, medialną, itp. zawetował.

Mając ciche poparcie , media o zagranicznym kapitale korzystają do woli siejąc niemiecko-rosyjską propagandę, często będąc pudłem rezonansowym propagandy  białorusko-rosyjskiej, jak to było w przypadku ataku ciapatych na polską granicę gdzie WSI 24 było tubą Łukaszenki.

W przypadku sporu z Czechami w sprawie Turowa, wymienione media, zawsze atakowały Polskę stojąc po stronie tych co atakowali Polskę  wierząc zawsze w narrację obcą, nie Polską.

Niemiecko-szwajcarski Onet, pokazywał mordercę Putina prawie jak Supermena, przy okazji pokazując jak to żołnierze Wermachtu mieli ciężko w ZSRR w czasie świąt podczas  II WŚ, itd.

O ścieku GW, TOK-fm, Newsweek Lisa  nawet nie warto wspominać. Niestety prawie 80 procent mediów są w rękach obcych lub antyrządowych.

Ostatnio wszelkiej maści szury dały „ popis” swoich możliwości, ruska onuca nijaki niby chłop w Leksusie siał panikę, że paliwo będzie po 10zł/l, pomimo tego, że prezes Orlenu zapewniła, że to fejk, część idiotów dała się nabrać, ponadto pojawiły się informacje, o biciu w Przemyślu ciapatych, o gwałtach i zabójstwach, co dementowały polskie służby ale jak zwykle część szurów a zapewnienia polskich służb nie wierzy.

 

]]>https://wpolityce.pl/polityka/587914-nasz-news-napady-uchodzcow-na-polakow-w-przemyslu-bzdura]]>

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.9 (9 głosów)

Komentarze

    Witaj! Dołóż teraz "Lex Czarnek", kolejna zawetowana ważna ustawa... Brak tej ustawy, będzie skutkował następnym zaczadzonym pokoleniem słuchaczy TVN i GW podobnym.

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1641878

Napisałem,  veto  prawa oświatowego, to jest to o czym piszesz. 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1641884

Mamy, także na blogu, "własną" piątą kolumnę.

Precz ze zdrajcami i tchórzami. Są godni pogardy i niesławy!

Za wpis dałam +5.

Serdecznie pozdrawiam,

Vote up!
5
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1641886

Admin chyba śpi albo sprzyja tym o których piszesz.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1641894

Śpię często 6-7 godzin na dobę, a portal obsługuję sam z pomocą jednej osoby (Małej Mi). Napisz czego ode mnie oczekujesz?

Przy okazji. Już Ci to pisałem, ale nie wiem czy celowo tagujesz swoje wpisy tagami (hasłami) bez sensu, czy nie rozumiesz na czym polega tagowanie i po co są tagi. Podam więc przykład: jeśli piszesz na temat wojny w Ukrainie, to wpisz tagi "Ukraina", "wojna". To pozwoli znaleźć Twój tekst o wojnie w Ukrainie, jeśli ktoś wpisze w wyszukiwarkę "ukraina wojna". Obecnie tagujesz swoje wpisy bezsensownymi literami... Takie tagi bez sensu zajmują miejsce w bazie i są kompletnie bezużyteczne.

Vote up!
1
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1641932