Oprócz matki, popychacza, winnym śmierci Kamilka jest sąd

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Tragedii , która rozegrała się w Częstochowie można było uniknąć. A wystarczyło, żeby sędziowie z „Wolnych Sądów” w tym wypadku  z Sądu Rejonowego  w Częstochowie wydz. Spraw Rodzinnych przychylił się do wniosku MOPS-u w Częstochowie 


MOPS wnioskował o to jeden raz w 2022 roku, wtedy sąd stwierdził, że nie ma podstaw do odebrania dzieci rodzicom. W 2020 roku małoletni przebywał na ulicy samodzielnie. Sąd wszczął sprawę z urzędu, żeby zbadać sytuację rodziny i wtedy również nie znalazł podstaw do podjęcia dalej idących kroków, w tym do odebrania dzieci. 


Niestety, ale muszę użyć nieparlamentarnych słów. Czy te k***y w togach mając łańcuch w polskim orłem i ponoć orzekające w imieniu RP odpowiedzą za śmierć niewinnego dziecka, przecież ponoszą pośrednio winę, za jego śmierć.


Tę kobietę nie można nazwać matką, to jakaś suka,  która miła sześcioro dzieci z różnymi mężczyznami, którzy korzystali z okazji gdy mieli chęć sobie „pociupciać’.


Krew się we mnie gotuje, gdy pomyślę, co ta patologia robiła z tym dzieckiem, powstrzymuje się, żeby nie pisać wulgaryzmów, na temat tego bandyty, ale też o suce, która patrzyła jak jej popychacz znęca się nad jej dzieckiem.


Rodzi się pytanie, jakie instytucje państwa zawiodły? Odpowiedź wydaje się prosta, MOPS zachował się prawidłowo, ale Sąd Rodzinny w Częstochowie poniżej wszelkiej krytyki.


Sędziowie są ponoć niezawiśli i samorządni, ale może min. Ziobro coś wymyśli, żeby te składy sędziowskie, które nie zgodziły się na zabranie patologii dziecka, odpowiedzą w jakiś sposób.


]]>https://interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2023-04-17/katowal-8-letniego...]]>
]]>https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/645592-nie-zyje-osmiolatek-maltretowa...]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Obsadzone z komuszej reguły  nienawistnymi kobietami wszystkie tzw. sądy rodzinne w Polsce od nastania PRL są do  przysłowiowej dupy, a nie do uczciwego osądzania w jakiejkolwiek sprawie rodzinnej. Zawsze wydające wyroki niezależnie od faktów ,od zaistniałych okoliczności konfliktu , zawsze w ramach wyznawanej przez one sędziny (zwykle rodem z ubeckiej śledziny) –bo jako doktryna osądu liczy się jedynie lewacka ideologia feminazistowska i dokopanie każdemu ojcu. Liczy się tu aby trwałe zniszczyć  więzi , zawsze niezależnie od skali dotychczasowych „wyczynów” matki !   

Vote up!
5
Vote down!
0

E.Kościesza

#1651750

Zgadzam się z Twoim stwierdzeniem, w SR są same niespełnione zawodowo szlory.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1651751

stracić, bo pracownik MOPS uznał, że nie ma... zabawek. Teraz pałka przegięta jest w drugą stronę...

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1651753

bezprawne i bezpodstawne kierowanie dzieci do rodzin zastępczych -- które otrzymywały spore pieniądze na każde dziecko...

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1651761

Typowe działanie w stylu od ściany do ściany.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1651766

Były firmy na Zachodzie, pobierające nawet 25.000 euro za pomoc. Ile dostawali w Polsce i kto można tylko spekulować. Pisaliśmy (z red. Andrzejem Słonawskim) sporo na ten temat jeszcze na NE, potem zaś na 30bieg.pl. Tyle dało, że PiS ukrócił ten rodzaj "działalności". Pamiętać trzeba, że dziecko odebrane rodzinie znika. W pewnych przypadkach nawet zmieniany jest PESEL. Temat rzeka...

Vote up!
2
Vote down!
0
#1651777

Po prostu ręce opadają.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1651767