Hołownia, komediant z TVN Marszałkiem Sejmu, toć to jaja.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Tak naprawdę, to możemy być wdzięczni partii proniemieckiej i jej furerowi, że na Marszałka wyznaczył Hołownie komediantowi z TVN, a nie np. Giertychowi czy Ryśkowi Petru, bo wiadomym jest, że tzw. demokratyczna opozycja, wszystko by klepnęła.

Czy Tusk wyznaczył Hołownie, żeby go wzmocnić przeciwko Trzaskowskiemu przed wyborami prezydenckimi,  tego nie wiem, ale wydaje mi się, że jest szorstka przyjaźń pomiędzy Rafałem a Donaldem.

Wyznaczenie kogoś na Marszałka kto nie ma nawet matury, ani do chwili nominacji nie był nawet wiejskim radnym, oznacza to, że albo nie mają kandydata, albo tę nominację należy traktować jako żart.   

Gdyby spojrzeć obiektywnie, na posłów z KO i PiS, to po jednej stronie mamy nauczycielkę nauczania początkowego, która ma aspiracje być min. finansów, ruską onucę, Kołodziejczaka, oraz wiele osób , u których forma znacznie przerasta treść.      

Jeżeli do tego dodamy, że partia proniemiecka i ci co z nią kolaborują, posunęła się do tego, że chce wskazywać PiS –owi ,kto ma być vice-marszałkiem Sejmu i Senatu

Patrząc na sejmowy cyrk, to można się przekonać, że cuda się zdarzają, bo nagle z neo-KRS-u ten organ stał się KRS-em, tylko dlatego, że znaleźli się w nim kandydaci byłej opozycji.

Brakuje mi kilka nominacji, np. Kołodziejczak, na min rolnictwa, Jachira na min. kultury, Giertych na min sprawiedliwości, a Rysiek wiecie który, na min . gospodarki.

Byłoby śmieznie.

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

  • Celem antypolskiej partii Hołowni - który jako błazen współpracował z bolszewickimi i niemieckimi mass mediami - było odebranie głosów polskim patriotom pod pozorami niezależności partii Hołowni od mafijnej PO.

Partia Polska 2050 załganego błazna Hołowni - nominata WSI, tak samo jak Komuruski - została założona przez sowieckich zbrodniarzy z UB, SB, WSI-FSB by typowo komunistycznym zwyczajem zakłamać Polaków co do realnych celów tych bolszewickich oszustów.

Oraz by wszelkiej maści przestępcy i mafiozi znów mogli bezzkarnie rabować i Polskę i Polaków.

 

Vote up!
6
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1656205

To, że Hołownia jest pacynką w rękach WSI jest więcej niż pewne. 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1656245

  Do senatu wszedł prowadzący Hołownię gen. M.Różański były członek PZPR, główny organizator rozbrajania armii w Polsce. Było wiele nie dawno głosów, że na dekomunizację za pożno, odbija się czkawką. Ta czerwona zaraza nie wyjechała, ale żywi się wśród nas, przykłady mamy namacalne. W 1993 r. sowieci po ponad pół wiecznej okupacji Polski wyjechali, zostawiając nie naruszone swoje sądy u nas. To ten stalinowski fundament paraliżuje nadal Polskę.

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1656269

Wspólne cechy rotacyjnego marszałka Hołowni i love-premiera Marcinkiewicza

Pierwsza:

oboje mówią składając usta w ten sam sposób.

Drugą cechą wspólna jest:

ich głupota i przekonanie o własnej wyjątkowości, predyspozycjonująca ich jedynie do pracy jako klauni na KINDERBALACH

Vote up!
8
Vote down!
0
#1656226

Znalazłbym jeszcze kilka innych wspólnych cech.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1656246

Krzywouste parchy dwa

Vote up!
4
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1656271