Tusk i PO specjaliści od robienia Polakom wody z mózgu

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W Telewizji Republika jest program prowadzony przez red Kożuszka „ Specjaliści od wszystkiego”, ale gdzie mu tam do specjalistów z PO i samego Tuska, do robienia Polakom wody z mózgu.

Oto najświeższy przykład: w 2011 Herr Tusk, a wówczas może Towarisz Tusk mówił tak: nie ma żadnej ideologicznej przesłanki by mówić kategorycznie „nie” inwestorom z jakiegokolwiek kraju także z Rosji, ( chodziło o sprzedaż Lotosu), by w 2022 r. Herr Tusk tak się wypowiedział: Jeśli PiS naprawdę sprzedał stacje Lotosu węgierskiej firmie MOL, politycznie związanej z Moskwą, to znaczy, że Ład Kaczyńskiego bardziej rosyjski niż sądzili najwięksi pesymiści.

To, że warunkiem połączenia Lotosu z Orlenem była konieczność sprzedaży dużej części stacji Lotosu i odsprzedanie część akcji Lotosu zadecydowała UE , dla Tuska nie ma żadnego znaczenia,  chodzi o to, żeby dowalić rządowi.

Oczywiście prorosyjskością nie było oddanie śledztwa smoleńskiego Rosjanom, czy odprawa polskich ambasadorów przy obecności Ławrowa.

Przecież to Rosjanie mówili, nasz człowiek w Polsce w 2008 r. po wizycie Tuska w Rosji.

A teraz ten wstrętny typ, nie wiadomo czy bardziej prorosyjski czy proniemiecki śmie oskarżać obecny rząd o prorosyjskość.

Bodajże w lipcu 2014 r. po aferze podsłuchowej Tusk mówił, że największym zaszczytem dla niego jest być premierem Polski  i się nigdzie nie wybiera, by dwa miesiące później bryknąć z Polski i być lokajem Makreli.

O takich „drobiazgach” jak szukanie katarskiego  inwestora , który miałby zainwestować w polskie stocznie, którego Tusk i jego ludzie tak szukali, że stocznie upadły.

Dalej, minister Grad, brał kilkadziesiąt tysięcy zł miesięcznie, a przez 8 lat nawet nie potrafił wskazać miejsca pod ewentualną budowę elektrowni atomowej.

Policja apeluje , żeby nie dać się nabrać na „wnuczka”, fałszywego agenta „CBA”, na tzw. „stłuczkę” a mimo to ciągle ktoś się daje nabrać na takie działania, podobnie jest z Tuskiem i PO, nikt wyborcom tyle nie da co naobiecuje ta partia.

Tusk w Polsce ma spełniać rolę konia trojańskiego, kto go zbudował i wysłał raczej wiadomo, mam tylko nadzieję, że Polacy nie dadzą się nabrać na tego fałszywca.

 

]]>https://energetyka24.com/ropa/wiadomosci/saudi-aramco-i-mol-wykupia-aktywa-lotosu-orlen-reaguje-na-doniesienia]]>

]]>https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/70412,rosjanie-o-tusku-...]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (8 głosów)

Komentarze

Jak on mądrze nawoływał do obniżenia VAT - który to VAT właśnie rząd obniża.

Patrzę i krew mnie zalewa, bo pamiętam. Pamiętam, jak się budowałem i dostałem od premiera Tuska prezent - podniesienie VAT na materiały budowlane z 8 do 23 %. Podniosło mi to koszt budowy o jakieś 35 000 zł. Bo niby można było odpisać, ale jakoś tak nie wszystko...

No i jako rodzic dwójki małych dzieci dostałem drugą niespodziankę - podniesienie VAT na odzież dziecięcą z 8 do 23%.

I teraz ta swinia ma czelność doradzać obniżkę VAT.  Kurwa jedna. Zdziele go w pysk, jak go spotkam.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1640102

Na tego folksdojcza szkoda słów.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1640103

Dawno powinien ją dostać za te wszystkie przestępstwa i afery, które inicjował, i w których uczestniczył. Że wymienię tylko Amber Gold.  Gdyby obowiązywała Ustawa Marcowa z czasu II Rzeczypospolitej, dawno ścierwo przestępcy rozwłóczyłyby psy po ulicach miast, jak było z biblijną Jezebel, a później rozdziobałyby kruki i wrony.

TEGO mu życzę, za 

TO - 

https://www.google.com/search?q=afery+tuska+lista&oq=afery+tuska+&aqs=chrome.1.69i57j0i512j0i10i22i30j0i22i30l7.16717j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

co uczynił

Vote up!
4
Vote down!
0
#1640114

Niestety postkomuniści i ich jawni i skryci sojusznicy, zadbali o to, żeby tak nie było.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1640119