Co dzisiaj powinni zrobić Polacy, z konfidentami donoszącymi na Polskę?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W czasie wojny  sytuacja była jasna. Na terenie Polski podziemna największa  armia świata miała „lekarstwo” na donosicieli i konfidentów. Gdy udowodniło się takiej personie zdradę, była jedyna kara, kula w łeb.

Oczywiście nie sugeruje ani nie namawiam nikogo do tak radykalnych metod  jakie były w czasie II WŚ, tu i teraz jedyną karą dla polskich kapusiów i donosicieli , donoszących na swój kraj w PE, powinna być infamia, ostracyzm, w  stosunku europosłów z PSL, PO, ZSL i Hołownia 2050, którzy są niby polskimi europosłami , wybranymi przez Polaków, a tak de facto zachowują się jak jurgieltnicy.

Pytanie zasadnicze, skąd biorą pieniądze, z Moskwy czy z Brukseli? W wyborach do PE , które odbędą się za 2 lata, jeżeli ci donosiciele znajdą się na listach opozycji, wszędzie gdzie tylko można, podkreślać „zasługi” tych donosicieli. Jeżeli Polacy mają chociaż krztę honoru, powinni tych donosicieli wysłać w polityczny niebyt.

Ale nienawiść totalnych do obecnie rządzących, można tylko porównać, do nienawiści hitlerowskich Niemiec  do Żydów, nienawiści Turków do Ormian z początku XX w, nienawiść Tutsi i Hutu, itd.

 Jedyne „szczęście”, że jeszcze nie eliminują  fizycznie obecnie rządzących, ale tych około 100 rezolucji inicjowanych przez totalnych, aby nie wypłacać Polsce należnych pieniędzy z KPO,  chociaż vice PE 
Katarina Barley bazując na wojennym doświadczeniu swoich ziomków, mówiła o zagłodzeniu Polaków, tak jak to zrobili ze św. Maksymilianem Kolbe.

Ale wątpię, czy oglądacze WSI 24 czy czytelnicy GW, nie zagłosują na kapusiów, dla tych pożytecznych idiotów, wszystko co jest dobre dla Polski, dla totalnych jest złe.   

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

i skuteczne na zaprzanstwo

Vote up!
8
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1644799

Jest to jakieś wyjście.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1644824

Jaka była rola KLD i samego Tuska w „nocy teczek”.

Kongres tworzyła grupa młodych ludzi, sam byłem wtedy młody. Wśród jego twórców było kilku moich przyjaciół z którymi siedziałem w więzieniu, do których miałem zaufanie. Od początku uczestniczyłem w jego pracach nad programem, m.in. dot. polityki zagranicznej.

W kongresie były czynniki patriotyczne, ale wtedy ja zupełnie nie wiedziałem kim jest Donald Tusk, który odgrywał w organizacji tej partii główną i jak się okazało decydującą rolę.

Dzisiaj wiem, że w 1989, 1990 roku, kiedy powstawał KLD, to właśnie Służba Bezpieczeństwa zaangażowała się w tworzenie nowej geografii politycznej w Polsce, m.in. w tworzenie nowych partii politycznych.

Dopiero dzisiaj wiemy np., że agent SB Wiktor Kubiak, który kupił Tuskowi mieszkanie, wyposażył go w pieniądze, finansował powstanie KLD. Wiadomo, że kto płaci, ten wymaga. To była szeroka akcja SB, a jestem przekonany, że organizowana przez sowietów, którzy chcieli wytworzyć nowy układ polityczny przy pomocy wybranych przez siebie ludzi. I jednym z takich ludzi, którzy przyjęli tę propozycję pracy na rzecz Kubiaka był właśnie Donald Tusk.

Całość TU

Vote up!
2
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1644839

Niemieckiej STASI  TW "Oskar", urwany z komina,  już wtedy był najlepszy.

I POzostaje takim do dzisiaj. I pewnie będzie do grobowej deski. Zgodnie zresztą z polskim przedwiecznym powiedzonkiem - kto głupkiem się rodzi, głupkiem umiera.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1644905

Gdyby nie mieli przyzwolenia, to by siedzieli cicho, a naszej obecnej władzy jest na rękę, boi się, lubi (niepotrzebne skreślić!) taka sytuacja. Każda władza ma narzędzia na obcą, jawną dywersję. Więc nie kombinuj Andy tylko pogódź się z tym, że wcześniej czy później zrobią rebelię. Tak ma być.

Jak znam życie, oni nie będą się patyczkować w tańcu z "pisiorami". O, nie.

Vote up!
4
Vote down!
0

Apoloniusz

#1644801

  Jakby te stare SB-ki byli tacy silni, to by dawno spróbowali. Ich stać tylko na manipulacje, oszustwa, kłamstwa i pianę.

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1644805

A w polityczna gra na światowej scenie jest większa niż trójwymiarowe szachy, może  nawet więcej wymiarowe. A do gry, w takiej przestrzeni warto przymierzyć odpowiedni poziom wiedzy, rozumienia, znajomości rzeczy no i doświadczenia - chociaż tylko po to by ją na tyle rozumieć, by ją sensownie komentować.

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1644806

Pojechałeś po bandzie.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1644825

Nie rozumię dlaczego za zdradę jedynie infamia i ostracyzm? Dlatego właśnie jest jak jest i było jak było. 

Dlaczego nie można stosować prawa? Kary śmierci nie ma, ale wciąż są kary. Minimum powinno być odsuwanie od wszelkich stanowisk państwowych i publicznych. 

Infamia i ostracyzm tylko wtedy kiedy prawo nie działa. Czyli... obecnie? Ale nie można przechodzić do porządku dziennego nad tym że prawo nie działa. Że politycy i kolaboranci mogą bez obawy działać wbrew żywotnym interesom Polski. 

Jeśli nawet założyć że mają prawo "do opini", to powinni być z całą surowością karani za każde, dosłownie każde kłamstwo jakiego się dopuszczą publicznie. A już za kłamstwa na temat dyskryminacji i prześladowań gejów w Polsce, dawno wszyscy którzy tych kłamst się dopuścili powinni siedzieć. Dosłownie siedzieć w więzieniach. 

Czy naprawdę jest tak trudno stosować w Polsce istniejące prawo? 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1644803

Ja wiem, ze to za mało, ale cóż.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1644826

kiedy jakaś Niemra obsadzała Wam Wasz ogródek wg własnego widzimisię , pod dyktando "opozycji", w obecności Prezydenta i Premiera. Jak się czuliście, kiedy rzeczony Premier zagłaskiwał klęskę polskiej racji stanu buńczucznymi,  ale grzecznymi słowami o wyższości Świąt , nad świętami. I, że nie oddamy ani guzika, a spodnie trzymał w rękach. A Niemra swoje, ku uciesze kamieni milowych z kamieniami młyńskimi na szyjach. Jak wielka nienawiść wrogów Polski  jest w podtekście tej gadaniny, skoro jest, jak jest bezkarnie?

Vote up!
5
Vote down!
0

yenom

#1644804

Smuci mnie, kiedy czytam niektóre wypowiedzi na naprawde ważne a dla Polski tragiczne tematy, a autorzy nie trafiają in medias res, ale silą się na jakieś dowcipne czy akurat im pasujące wypowiedzi. Gdy chodzi o totalnych w sejmie, senacie, który jako szkodnik powinien być zniesiony, to w izbach powinno obowiązywać prawo zakazujące wypowiedzi nie merytorycznych  lub dyktowanych emocją. Pewni posłowie chyba tylko, zwłaszcza panie, odzywają się po to, by ich oglądano w tv. Co do posłów opozycji w PE, winno się ich pociągnąć do odpowiedzialności, bo ewidentnie, celowo szkodzą krajowi i można zakładać, że nie za darmo. Słabe jest państwo i korumpowany w dalszym ciągu wymiar sprawiedliwości, skoro pani, ktora brala czynny udział w burdach ulicznych  może orzekać jako sędzia i to korzystnie dla osoby opcji, której sama sprzyja. UE nigdy nie zgodzi się  na sanację  wymiaru sprawiedliwości, gdyż  jego skorumpowanie pozwala wrogom  Polski w UE, czy jej kierownictwu do szkodzenia nam na każdym kroku. . 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1644809

Nie wolno zapominać że wśród tych wszystkich wrogów, zdrajców i szkodników mamy jeszcze jednego. Najważniejszego, od którego wszystkie nieszczęścia ostatnich lat wzięły swój początek. To ten rzekomo prezydent wszystkich Polaków.

Gdyby nie jego weta bylibyśmy już zupełnie innym krajem.

Czasem jednak podejrzewam że te weta to była tylko ustawka na linii Duda - Kaczyński. Niestety istnieją jedynie poszlaki.

EDYTOWANE 3 Czerwca 19:30

Oooo! Widzę że ktoś dał minusa!!!! Szkoda że anonimowo. Znaczy ten ktoś bardzo lubi gdy prezydent nie wykonuje USTAWY nakazującej publikację Aneksu. Może ten ktoś też jest na liście nazwisk w tym Aneksie? A może realizuje zupełnie inny interes? Albo wręcz czyjś interes, ale za pieniądze?

Uwielbiam takich cwaniaczków co to zza węgla strzelają w plecy. No, może nie zawsze i nie koniecznie w plecy. Ale zawsze z ukrycia lub z tyłu.

Oświadczam zatem temu minusiarzowi że dla mnie prezydent Duda okazał się człowiekim niewiarygodnym, zakłamanym, łamiącym prawo i odrzucającym zdrowy rozsądek. Oraz nadużywającym prawa w sytuacjach wymagających wyjątkowej roztropności w kontekście interesów narodowych.

Proszę otworzyć przyłbicę i się ujawnić. Stanąć w szranki dyskusji, sporu a nie minusować bez uzasadnienia. Inaczej uznam, że miałem do czynienia z tchórzem! Daję 48 godzin. Potem wszelka dyskusja mnie nie interesuje.

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1644810

Nie branie leków powoduje wypisywaniem bzdur.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1645023

Jeżeli Państwo nie radzi sobie na jakimś "istotnym obszarze", powinno stworzyć prawne warunki dla istnienia Sądów obywatelskich.. Oczywiście "odpowiednia Ustawa, kodeks honorowy, zakres działania"..Byłaby to "konkurencja" dla skorumpowanych politycznie sędziów i bat na "nietykalnych przestępców"..

Vote up!
3
Vote down!
0

RAK

#1644820

W Stanach nie patyczkowali się z koniokradami czy złapanymi "na gorącym" bandziorami.

Prawo Colta i Prawo Lyncha.

Co do Kodeksu Honorowego, potrzeba najpierw Honoru.

Broniono go w pojedynkach.

Na pistolety, będące "wyrównywaczami"(equalizerami) szans.

A dziś?

Vote up!
3
Vote down!
0

brian

#1644827

W Stanach nie patyczkowali się z koniokradami czy złapanymi "na gorącym" bandziorami.

Prawo Colta i Prawo Lyncha.

Co do Kodeksu Honorowego, potrzeba najpierw Honoru.

Broniono go w pojedynkach.

Na pistolety, będące "wyrównywaczami"(equalizerami) szans.

A dziś?

Vote up!
2
Vote down!
0

brian

#1644828

A dziś?

RÓWNOŚĆ MIŁOŚĆ BRATERSTWO

Nie martw się o chleb, o dach nad głową ( nie ważne, że komornicy szykują się do bycia Przodownikiem Pracy.....wszakże praca, uszlachetnia :)))),......

oj, niechcący odkryłam "cudowną Piosenkarkę..........no to wieczór marzeń ;))))

.......prąd jeszcze jest, carpe diem

pozwolę sobie na odkrycie tej Persona; niejaka Paulikka

WOW !!!

komentarze obnażają "radosną" postawę młodych ludzi....a może i nie; zresztą podpisuje się to pod narracją carpe diem

  • jak to teraz pasuje w tym czasie, też mnie to zainspirowało...pozdrawiam
  • Cudna jestes.. Dziekuje
  • Cudnie - tego mi brakowało

O nie ;) 3:30 min ....koncówka.....słowa Paulikki ....Strzał w 10 ( oczywiście na miarę jej fanów ;)

o nie ;) 

JA, JA ???????? ;) dałam sobie na to czas?....JA?.....

....no cóż w czasie absurdów, też uległam bezobjawowej paranoi.....;))))

 

 

 

 

Vote up!
1
Vote down!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1644837

Lenonowi odbiło stwierdzeniem o popularności większej od Chrystusa. W słowach Imagine o równości, miłości i braterstwie są hasła masonerii i zbrodniczej rewolucji sowieckiej, o szczęściu bez religii. To szczęście zaowocowało pułapką narkotyków, zdradami kolejnych żon, życiem amoralnym w amoku i bez celu. To odeszło w niebyt, choć próbuje to reanimować z różnym skutkiem Owsik- co roku na tzw. przystanku Woodstock, co zaowocowało niejednokrotnie gorszącymi incydentami, a ostatnio zabójstwem prezydenta Gdańska.

Vote up!
1
Vote down!
0

anty bolszewik

#1645014

Do dzisiaj na południu USA w Teksasie mówią : Bóg przebacza Teksas nigdy.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1645024

Po chwili namysłu jestem pewien że znam przyczynę. Nie stosowanie prawa w stosunku do zdrajców jest tylko jedną z przyczyn. Ważną ale nie najważniejszą.

Głównym powodem jest nie rozliczenie i nie wsadzenie wszystkich kolaborantów do pierdla. Co więcej - hołubiono ich na wysokich stanowiskach i nagradzano apanażami. Każdy rząd, jeden za drugim, torpedowały dokonanie rozliczenia i pociągniecie wszystkich agentów i kolaborantów do odpowiedzialności. Połowa polskich polityków powinna siedzieć w więzieniach. W Polsce mieliśmy ogromną, wielo-tysięczną armię sprzedawczyków, kolaborantów, informatorów, donosicieli. 

Praktycznie żadnemu nie spadł włos z głowy. Nawzajem się wspierali, torpedowali i torpedują wszystko co im zagrażało. Jednocześnie ciągną jeden drugiego w górę. Własną matkę i ojczyznę sprzedadzą za kasę i stanowiska z Brukseli, Moskwy, Berlina... skądkolwiek. Połowa z nich to wychowankowie Moskwy. To jest wciąż ogromna armia obcych kolaborantów. Jeśli wierzyć niektórym źródłom, to nawet tak prominentni politycy jak Kwaśniewski, Miller, Oleksy, Tusk... powini siedzieć za kratami a nie rządzić Polską.

Wniosek dla mnie jest jeden: jeśli tego się nie wypali gorącym żelazem, jeśli nie znajdzie się odważny rząd i nie rozliczy wszystkich do samego spodu, to Polska na zawsze będzie służebnicą cudzą. Kultura donosicielstwa na kraj, zdradzania go za srebrniki, struktury mafijne w polityce i gospodarce jedynie będą się utrwalać. Kraje w których tak się działo, wszystkie one poszły na dno. Wyszły z niego tylko te które zdobyły się na to by rzeczywiście rozliczyć i wyplenić zarazę. Włochy są tu jednym z przykładów.

Ponieważ nie widzę szansy by do tego w Polsce doszło, przyszłość widzę czarno.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1644829