Judasz zdradził Jezusa, europosłowie POKO zdradzają Polskę.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Judasz zdradził Jezusa, europosłowie POKO zdradzają Polskę.

Nazwisko Judasza stało się synonimem zdrady, to on zdradził  Jezusa Chrystusa i okrył się hańbą, niestety część polskich europosłów wybrała sobie Judasza na swojego patrona.

Posłowie wybrani z list POKO w tym byli postpezetpeerowscy premierzy Belka, Miller, Cimoszewicz i  najwyżej osadzony TW w Solidarności Buzek (TW Karol),  których na jedynki rekomendował i wstawił  Schetyna,  co więcej te zdradzieckie mordy byli o zgrozo polskimi premierami głosowali przeciwko swojej Ojczyźnie , ale okazuje się  że oni sercem są albo w Moskwie skąd przyjechali i zostali osadzeni przez swoich kacapskich mocodawców ich przodkowie, albo siedzą w kieszeni Brukseli i być może Sorosa.

Warto przytoczyć nazwiska tych zdradzieckich mord , którzy głosowali za antypolską rezolucją w PE:

Kalinowski (PSL), Thun (P2050), Adamowicz, Buzek (PO), Biedroń Kohut Belka Miller Cimoszewicz (Lewica), którzy zapisują się w historii Polski, tak jak Judasz w Ewangelii, albo Herostrates jako podpalacz Aten.

Reszta europosłów  POKO się wstrzymała, trzeba dodać, że dwóch posłów, Jarubas i Hetman głosowali przeciwko rezolucji.

Lewacka unia, która nie może zdzierżyć dwóch konserwatywnych rządów Orbana z Węgier i PMM, w przypadku Polski, ochoczo sufluje to co podrzucą im polscy totalni, jak się zachowuje węgierska opozycja tego nie wiem.

Warto zwrócić uwagę na głos byłej ambasador USA w Polsce Mosbacher, która nie była moją faworytką, ale rzuciła światło na tzw. praworządność, którą tak szafuje polska opozycja, a za nią lewacki PE.

Zacytuję byłą ambasador Mosbacher: Problemy z praworządnością w Polsce? Sporo z tego, co docierało na Zachód, było efektem rosyjskiej dezinformacji, co łykała zarówno polska opozycja jak i lewacki zachód.

Odnoszę wrażenie że nawet lewaccy europosłowie patrzą na naszych zdrajców z obrzydzeniem, ale dopóki są im przydatni jako pożyteczni idioci, to ich tolerują.

Zdrajców się nie toleruje, czego przykładem jest Kamala Harris wiceprezydent USA , która odmówiła spotkania z szatniarzem Europy.

]]>https://wpolityce.pl/polityka/589255-4-bylych-premierow-za-rezolucja-komentuje-min-b-szydlo]]>

]]>https://wpolityce.pl/polityka/589344-mosbacher-polsce-naleza-sie-przeprosiny-byliscie-madrzejsi]]>

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)