Polska to nie Indie, ale „świętych krów” jest coraz więcej.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Mimo tego,  że Polska i Indie to dwa różne światy, jest cecha wspólna, w Polsce jak i Indiach „święte krowy” są nietykalne.

W Indiach ze względów religijnych, w Polsce ze względów  na tzw. „układy”.

Takich przykładów są dziesiątki, ale rozpocznę od ostatniego: „Diablo” Włodarczyk bokser vs gwiazda WSI 24 red, Kraśko.

Otóż Włodarczyk za jazdę bez prawa jazdy musi odsiedzieć 5 miesięcy więzienia, red Kraśko za jazdę bez prawa jazdy przez 6 lat dostał  kilka tysięcy grzywny.

Dalej „wesoła wdówka” ma stawić się do prokuratury na przesłuchanie, powiedziała, że nie stawi się i już, to samo  z sędzią Żurkiem czy Walc. Każdy przeciętny Kowalski za permanentne niestawianie się do prokuratury byłby do niej doprowadzony przez policję.

Mecenas Qń jak go zatrzymało CBA zemdlał, by później pogalopować do Włoch i mieć łączenie z WSI 24 i oskarżać na lewo i na prawo obecny rząd.

Idźmy dalej, pewien  prezes olsztyńskiej spółdzielni za półroczny areszt dostał 1,5 mln zł odszkodowania, natomiast kibic  Legii Dobrowolski  za bezprawne aresztowanie ( 36 miesięcy) dostał aż uwaga!!! 7,5 tys. zł.

Obrażanie policji przez KOD , przeszkadzanie w uroczystościach rocznicowych czy pogrzebowych przez popierających  PO kodziarzy nie zasługuje na żadną karę, ale zabranie tęczowej flagi, zostało „wycenione” przez sąd  dla trzech młodych ludzi na ca. Rok więzienie.

Spróbujcie obrazić pedała czy kogoś innego z LGBT, to sąd się z wami policzy i wyrok jest jak w banku.

Można nazwać Prezydenta  debilem i tak nic wam nie grozi.

Część sędziów walczy z rządem stąd niektóre wyroki nie dziwią, jak sędziowski rokosz to rokosz.

Podałem tylko kilka przykładów, gdyby podać więcej na pewno nie zmieściłyby się w grubym tomisku.

 

]]>https://www.tvp.info/51934760/krzysztof-diablo-wlodarczyk-w-wiezieniu-za-co-odsiaduje-kare-nowe-informacje-tvp-info]]>

]]>https://www.rp.pl/prawo-karne/art19190621-piotr-krasko-skazany-mial-jezdzic-6-lat-bez-prawa-jazdy]]>

]]>https://www.dalekietakblisko.pl/indie-krowy-sa-swiete/]]>

]]>https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-11-07/75-tys-zl-za-ponad-3-lata-nieslusznie-spedzone-w-areszcie-to-naplucie-mi-w-twarz/]]>

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (12 głosów)

Komentarze

i komunistycznych zdrajców i ludobójców Narodu Polskiego całe sądownictwo podczas przemian ustrojowych i umowach „okrągłego stolca” w 90-tych latach zostało masowo obsadzone przez SB i WSI swoimi z układu ludźmi.

Duża ich część brała i dalej bierze czynny udział w rabunku majątku narodowego Polaków (teraz to „porzucone” nieruchomości i działki budowlane o gigantycznej wartości) - czym jeszcze mocniej scementowała się ta cała mafia w polskim bezmiarze niesprawiedliwości.

Próby naprawy tego stanu rzeczy są torpedowane i przez część obecnego obozu rządzącego a czasem sędziowie nazywają to otwarcie szykanami, atakiem na niezależność i polskim antysemityzmem w strukturach prawniczych licznie obsadzonych przez Żydów.
Oni za żadne skarby świata nie dają się wyrwać z tog bo chcą mieć kontrolę nad tym co się dzieje i odpowiednio blokować próby ich rozliczenia.

Oczywiście za całą klapę reform bezpośrednio odpowiedzialny jest Minister Sprawiedliwości którego o dziwo broni nawet (zmarszczony pies) R.Terlecki.
W podwarszawskiej Zielonce działacz vice przewodniczący PiS-u o takim samym nazwisku i wieku i podobny jak brat bliźniak do Terleckiego bierze czynny udział w przejmowaniu lokalnych nieruchomości.
Być może rodzinne układy są motywacją postępowania tego zastępcy J.Kaczyńskiego - (sprawdzanie powiązań rodzinnych w trakcie analizy).

W tym syfie którego najwyraźniej PiS nie chce zreformować utoniemy wszyscy.

Coś złego i dziwnego dzieje się z ludźmi którzy przekraczają rubikon we władzy bo od tej chwili dostają podwójnej jaźni i dożywotni mandat bezkarności. Z taką polityką Polska nie tylko może ale musi iść na dno bo tak działa państwo o strukturach mafijnych.

Ja już straciłem wiarę i nadzieję na uczciwą i sprawiedliwą Polskę bo ta bitwa z postkomunistami będzie trwała przez dziesięciolecia.

PS.
Autor tematu wstawił tu kilka przykładów totalnej niesprawiedliwości ale jest tego setki jak nie tysiące.
Niemalże że wszystkie programy interwencyjne w mediach i TV dotyczą krzywd wyrządzanych Polakom przez togową, bandycką mafię i końca tej gehenny nie widać ani nawet nadziei na jakiekolwiek realne i skuteczne działania.
Wygląda mi na to że obecnie rządzący dzielą się pozostałym majątkiem narodowym z togową mafią.
Nie mam innego wytłumaczenia na tą 8 lat trwającą bezczynność ale wezmę ją pod uwagę przy najbliższych i następnych wyborach. Dla mnie tacy faryzeusze jak n.p. Bolek nie odzyskają zaufania i powrotu nie mają.

Vote up!
5
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1640690

"Nie mam innego wytłumaczenia na tą 8 lat trwającą bezczynność ale wezmę ją pod uwagę przy najbliższych i następnych wyborach".
Poza bezczynnością opisaną w komentarzu, jednak coś zrobili. Dlatego należy głosować na PiS. Co do Bolka - pełna zgoda.

Vote up!
3
Vote down!
0

Leopold

#1640739

- totalnego bezmiaru niesprawiedliwości i pozorów naprawy tego stanu rzeczy przez obecnie rządzących.

Na kogo głosować ? - do wyboru jest tylko PiS i dalej przepaść.

Do Posła Grzegorza Brauna nabieram pewnej nadziei ale za mało wypowiada się na temat niektórych spraw które mnie dogłębnie interesują i są "być albo nie być" dla Polski.

Ja nie zagłosuję na Posła P.Uścińskiego z ziemi wołomińskiej który ma tu przydomek "nie pomogę i nie zaszkodzę" i jest byłym posłem zawieszonym w prawach członka PiS-u (za ustawę futerkową) ale i mocno wtajemniczonym w afery wołomińskiej togowej mafii.
Gdyby zechciał mógłby wiele powiedzieć o aferze SKOK ale tego nie zrobił i nie zrobi prawdopodobnie z powodu otrzymania znacznych korzyści materialnych.
PS.
Więcej dopiszę po odzyskaniu pełnego prawa do konta ale materiał będzie wstrząsający dla zdrowo myślących polskich patriotów.

Tylko prawda jest ważna i ciekawa. Bardzo ubolewam nad tym że nas Polaków jest tak łatwo wykołować mimo tak trudnych i tragicznych doświadczeń historycznych.

Vote up!
0
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1640753

Tetryk Strzembosz mówił, że sądy się same oczyszczą, jak się oczyściły to widać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1640817

- takich esbeckich gadów jak on jest setki jak nie tysiące z rodzinami i o wiele gorszych bo są aktywni i działający w strukturach państwa.

Brak lustracji i dekomunizacji zabije Polskę i doprowadzi do jej rozbioru.

Cała banda sku*****nów z wołomińskiego PiS-u gra potajemnie dla przeciwników i muszę to już pisać otwarcie bo wielu nie rozumie "o co kaman".

Jaki wróg jest to każdy wie i po nich nic dobrego nie można się spodziewać. Prawdziwą tragedią są jednak nasi nieudolni dowódcy i to najbardziej boli.

Jakoś widzę że odrzucona w Sejmie i przez posłów PiS-u wariacka ustawa "lex Kaczyński" spłynęła po forum "jak po gęsi woda" i nikt ze wstydu nawet o niej nie wspomniał a ja Wam tu piszę od miesięcy że ten człowiek utracił kontakt z rzeczywistością i zaczyna robić tragiczne w skutkach błędy.

Otrzymuję czasem za to pisanie prawdy negatywne oceny choć coraz więcej prawicowych osób dostrzega to o czym tu piszę i myślę że podzielają moją opinię choć nie wyrażają tego oficjalnie. Piszę o tym nie przeciwko tylko z troski o Polskę.

Zawsze marzę o tym abyśmy byli "Polakami mądrymi przed szkodą".

Ruda faszystowska świnia nie kręciła by się tu jak hiena koło Sejmu gdyby nie widział że upadek PiS-u jest bliski.

To woń truchła i wiedza którą ma od niemieckich i ruskich służb tu go ściągnęła do Polski z UE.

Wiem że około 80% forumowiczów mimo dużej wiedzy, patriotyzmu i ogromnego doświadczenia życiowego nie ma kompletnie wiedzy co się naprawdę dzieje za kulisami władzy ale i PiS tego nam nie ułatwia kryjąc przed Narodem coraz więcej spraw o kardynalnym znaczeniu dla naszego "być albo nie być".

Wielu Polaków żyje w "smoleńskiej mgle" która zasłania im cały horyzont myślenia o przyszłości Polski ale to nie jest ich wina tylko niestety obozu rządzącego bo prawda wywala a kłamstwo tworzy góry nie do pokonania i o tym zapomnieli lub nie chcą pamiętać.

Otrzeźwienie oczywiście nastąpi bo musi tylko będzie za późno i bardzo bolesne dla wszystkich. Taka już widocznie nasza tradycja.

Vote up!
0
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1640868