O czym świadczy ponad 8 mln widzów oglądających TVP2 ?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Druzgocąca przewaga „pilotów telewizyjnych”, które przełączały rękami swoich gospodarzy na „Sylwester marzeń” w TVP 2. W szczycie oglądalności program na TVP 2 w Sylwestra, oglądało ponad 8 mln ludzi.

Powiem szczerze nie jestem zwolennikiem tzw. muzyki dysko polo, ale to nie znaczy, żebym rechotał i gardził  ludźmi, którzy tę muzykę lubią i doskonale się przy niej bawią.

Nie wiem czy to ma jakiś związek ze sobą, ale trzeba zauważyć, że w szczycie oglądalności oglądało ten program ponad 8 mln ludzi, a na PiS w wyborach parlamentarnych  głosowało również ponad 8 mln głosujących.

Czy te cyfry coś nam mówią? Szczerze powiem nie wiem, ale Polacy nie chcą, żeby jacyś celebryci albo jakaś pseudo elita mówiła im co mają oglądać czy słuchać.

Czasy gdy jedynie słuszna gazeta GW była jak wyrocznia się skończyły, pogarda tych środowisk do tzw. zwykłego Polaka, pokazała , że pseudo elity oderwały się od społeczeństwa, lewitują i żyją w swoim świecie, jak pod jakąś odizolowaną, kopułą nie mając kontaktu ze światem zewnętrznym.

W maju będą wybory prezydenckie, mam nadzieje, że PAD je wygra a ci co słuchają disco polo a także ci, którym na sercu leży dobro Polski zagłosują na niego.

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)