Правда GW, Правда TVN i Правда Neumanna i PO

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W ostatnich dniach miało miejsce dosyć mało znaczące wydarzenie, które dobitnie pokazały skale manipulacji dwóch mediów, które mogą iść w zawody z organem KC KPZR  Правда.

Policja zatrzymała nastolatków, bo jeździli na hulajnogach pod pomnikiem smoleńskim" – grzmiała "Gazeta Wyborcza". Materiał na ten temat wyemitowały także "Fakty" TVN.

Bicie piany miało miejsce do czasu, kiedy stołeczna policja pokazała filmik z monitoringu, na którym expressis verbis pokazano, że młodzi ludzie jeździli po pomniku a właściwie wskakiwali hulajnogami na podstawę pomnika, po którym na tych hulajnogach zjeżdżali. Po pokazaniu tego nagrania szczujniom odcięło powietrze i zaprzestali powielania fake newsów.

Do serii Правд można zaliczyć tą w sprawie której Neumann założył się z min. Szałamachą w 2015 w sprawie budżetu na 2016 r. Sprawa dotyczyła bagatela 10 tys. zł . Neumann twierdził że rząd PiS nie zrealizuje budżetu, Szałamacha , że zrealizuje. Stawką było 10 tys. zł.

Neumann przegrał ale z zakładu się nie wywiązał, ale czego oczekiwać od partii i członka tej partii, który nie ma zdolności honorowej.

Ostatnia Правда to ta, którą na swoich stronach pokazywała PO, tzn. deklaracje, że w żadnym wypadku nie poprze tzw. Acta 2, a co innego życie. Część posłów PO poparła zapisy tego dokumentu, a właściwie cenzury w internecie, a dokładnie art. 11 i 13 tego dokumentu.

Tych  kilku posłów z PO którzy zagłosowali za tym dokumentem przeważyło o przyjęciu tej dyrektywy, warto zwrócić, że wszyscy europosłowie PiS głosowali przeciw.

Tych kilka przykładów pokazuje jaka jest wiarygodność PO, a takich przykładów można podawać setki.

https://www.wprost.pl/10041015/Neumann-przegral-z-Szalamacha-10-tys-zlotych-Polityk-PO-nie-sklada-broni.html

https://www.dorzeczy.pl/kraj/97756/przy-pomniku-czy-po-pomniku-policja-dementuje-fake-newsa-wyborczej-i-tvn.html

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Dlatego nie oglądam "faktów" tvn, wymiotnych itp. - wystarczy mi co jakis czas zobaczyć właśnie takie pokazanie ich łgarstw i dalej wiem, ze łgali, łgają i łgać będą, wiec po co ich oglądać?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1584311

Prawidłowa postawa.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1584321