Opozycja jest na Litwie, we Włoszech, w Polsce  za to są szmalcownicy

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Opozycja jest na Litwie, we Włoszech, w Polsce  za to są szmalcownicy

 

W Polsce nie ma opozycji, w rozumieniu takim jakim jest opozycja na zachodzie. W Polsce za to są szmalcownicy, którzy donosili na żydowskich sąsiadów, albo kapusie, którzy po zainstalowaniu w Polsce sowieckich władz, donosili na sąsiadów, którzy np. słuchali radia „Wolna Europa”, albo krytykowali ustrój, a już nie daj Boże Stalin, bo tylko tak można nazwać naszą opozycje.

Okupanci czerwoni i brunatni, wymordowali niemal 40% polskiej inteligencji, obsadzając na ich miejsce tzw. czerwoną inteligencje często pochodzenia żydowskiego i ich potomkowie dalej walczą z polskimi patriotami.

Dlaczego tak piszę? Ano podam przykłady: gdy Baćka zaczął sprowadzać tzw. emigrantów i wypychając ich najpierw na Litwę a później do Polski, cała klasa polityczna na Litwie od lewa do prawa, jak jeden mąż, wypowiedziała się za uszczelnieniem granicy.

 Baćka widząc postawę Litwinów rzucił ich do Polski, wiedząc, że potomkowie tych co przyjechali na ruskich czołgach będą protestowałi przeciwko uszczelnieniu granicy.

I się nie mylił, to posłowie z PO biegali po granicy, to posłowie z Lewicy nazywali SG mordercami a pewna pokraka z PO z PE porównała działanie SG do działania w stylu Eichmana.

Czy była jakaś reakcja PO na te słowa? Ależ skąd.

Inny przykład Ursula coś tam coś tam, przed wyborami we wrześniu ubiegłego roku powiedziała, że jeżeli wybory nie pójdą po myśli UE ( patrz Niemców), to UE ma „narzędzia” do zdyscyplinowania Włochów.

Po tej wypowiedzi, cała klasa polityczna od lewa do prawa nie kryła oburzenia po słowach Ursuli.

A jak jest w Polsce? nasi szmalcownicy i ich zwolennicy w tym sędziowie na wyścigi biegają do UE donosząc na swój kraj.

Nie ma drugiego takiego kraju w Europie, którego opozycja z taką nienawiścią atakowała swój kraj.

A przecież w Europie jest opozycja bardzo antagonistyczna do rządzących jak np. partia Pani Le Pen we Francji, czy separatyści katalońscy i partia Vox w Hiszpanii, ale tam nikomu nawet przez myśl nie przeszło, żeby donosić na swój kraj, tak jak to robią nasi rodzimi szmalcownicy.

Tak de facto, donosicielami się gardzi, ale póki są pożytecznymi idiotami i działają głównie na rzecz Niemiec, to się ich toleruje, jednocześnie się nimi brzydząc.

]]>https://polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2881273,Jak-mozna-posunac-sie-d...]]>

]]>https://www.tvp.info/62931110/ursula-von-der-leyen-do-dymisji-wlosi-obur...]]>

 

Opublikowano: 7 marca 2023, 11:53

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

W okresie panowania komunistycznej Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR) kontynuującej zbrodnicze, sowieckie tradycje stalinowskiej PPR — komunistyczna propaganda w PRL mówiła, że sowiecka PZPR sterowana przez moskiewską agenturę ze zbrodniczej, stalinowskiej NKWD jest leninowską „Awangardą klasy robotniczej” oraz „Przewodnią siłą narodu”…

Od upadku PZPR-owskiej mafii minęło już ponad trzydzieści lat. Jednak działalność mafijnych PO-PSL, uważających się za nową „przewodnią siłę narodu”, czyli partii Tuska, Kopacz czy Komorowskiego ze Schetyną, jest wyraźnym dowodem na to, że w okresie rządów PO–PSL stworzono — z wykorzystaniem bolszewickich wzorców z PRL na tworzenie mafijnej nomenklatury — szczelny system selekcji negatywnej.

Teoretyczne państwo psychopatycznej elity III RP

Łobaczewski w swojej „Ponerologii Politycznej” znakomicie więc wyjaśnia sposób w jaki psychopatyczna elita III RP — czyli PRL-bis — „odkrywa swoje odmienne sposoby działania i walki o byt”, jednocześnie podporządkowując swoim mafijnym interesom społeczeństwo złożone z ludzi normalnych. A także pozbawiając przy tym wiele osób zdrowego rozsądku za pomocą zezwolenia na mafijne „kręcenie lodów”. Korzystając przy tym z agenturalnych, podporządkowanych, albo wysługujących się władzy PO mass mediów, często współpracujących z tajną agenturą różnego rodzaju zbrodniczych, tajnych, peerelowskich służb.

Tym samym, ta POstsowiecka PO-PSL działała jako znacząca destruktywna siła w państwie, w którym zarządzała. Działając w ten sposób ta mafijna władza PO-PSL sama określa się jako władza antypolska i antynarodowa. Jednocześnie jest partia tworząca swój „światek o swoistych prawach i obyczajach”, w jakim normalne jest odbieranie instrukcji przez posłów PO od przestępców czy członków mafii w czasie spotkań np. na cmentarzu. Czyli mafijne PO ponownie byłoby władzą gotową do rabunku Polski i Polaków, a nawet i do „wyrzynania watah”, czy "strząsania PiS-owskiej szarańczy" byleby tylko — nawet za cenę zniszczenia społeczeństwa, znów dorwać się do władzy w państwie…

Przecież szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz z PO stwierdził nawet, że „Polskie państwo istnieje tylko teoretycznie”. A różnym mafiom potrzebne jest tylko takie "teoretyczne" państwo zezwalające na rabowanie Polski.

Społeczeństwo podzielone przez mafijne PO zgodnie z bolszewickimi wzorcami

W „Bolszewizm i bolszewicy w Rosji” Jan Parandowski pisał, iż: ”Społeczeństwo podzielono na proletariat, który miał być panem sytuacji, i na coś nieokreślonego, co w bogatej i przedziwnej terminologii bolszewickiej dostawało co dzień nowe nazwy. Była to burżuazja, którą stosownie do okoliczności nazywano: „białą gwardią”, ‘dusicielami’, ‘eksploatatorami’. (…) Ci wszyscy byli wydziedziczeni, prawdziwi pariasi, pozbawieni praw i czci. ” „Bywały chwile”, stwierdził Parandowski, „kiedy rząd wołał po prostu: ‘Róbcie sobie z nimi, co chcecie’. Można ich było grabić i zabijać, i być pewnym, że żaden trybunał rewolucyjny tego nie poczyta za zbrodnię.”

Takie typowe bolszewicko-nazistowskie wzorce wykorzystywane są od początku istnienia III RP, czyli PRL-bis.

Całość: https://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/banalizacja-zla-przez-po-i-mafijne-elity-z-iii-rp

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1650669

To co napisałeś jest doskonałą i dogłębną choć wstępną analizą tego łajdactwa, które próbuje przejąć władze w Polsce.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1650671