O tym, jak Tusk wstrzymał powódź i poruszył raport

Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Tusk w koszuli bez krawata znów występuje w roli "charoszyj gospodzin", w scenach przypominających władczego Putina. Zarządza, obsabacza ministrów, tłumaczy pogania do roboty, jak światowiec wskazuje deadline, grozi palcem zniecierpliwiony i groźnie marszczy brew...

Pustkę budżetu cudownie zamienia w hojną pomoc dla poszkodowanych przez ostatnie nawałnice. Po pół miliona na województwo łódzkie i mazowieckie! To przecież tylko 500 chałup zniszczonych, bez dachów...

Zwołuje radę antykryzysową, by na jej tle uspokajać zalękniony lud, dobry batiuszka, że wszystko jest pod kontrolą, że nie ma żadnego zagrożenia powodziowego... Dopiero co w necie mignął mi tytuł wiadomości: "Rzeki grożą wylaniem... Rośnie poziom wód w rzekach. W czterech województwach przekroczone zostały stany alarmowe, w trzech kolejnych stany ostrzegawcze. Najbardziej zagrożone są regiony na południu kraju. Wylaniem grożą też rzeki po niemieckiej stronie przy granicy z Polską. IMGW ostrzega przed dalszym wzrostem poziomów wód." Ale nic to! Przecież w telewizji widzę Tuska, który uspokaja, że będzie dobrze. Musi być dobrze! To przecież tylko jeden z jego zwykłych cudów!

Że co? Że szkoda, że rok temu w porę nie wziął tej pogody za mordę, to by powodzi nie było? Hm... Za dużo byście chcieli! Przecież to nie był rok wyborów parlamentarnych!

http://www.tvn24.pl/28115,1711385,1,1,rzeki-groza-wylaniem-imgw-alarmuje,wiadomosc.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Życzę niskiego wyroku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ixi band

#171826

mieszczuch7
Ixi band, to o przysyłanie cebuli na Rakowiecką poproszę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mieszczuch7

#171851

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#171862

Sympatyczny tekst :)

A ten nasz Doniu jakiś wychudzony, blady. Oglądałem go wczoraj w wiadomościach - czy tak wygląda Śmierć? Brakowało mu tylko kosy.

 

PS. na południu non-stop leje. Ratuj się kto może.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#171880

Od krzywego uśmiechu Tuska, teatralnie zawieszonego głosu, wyuczonych przez PR-owców gestów - na pewno przestanie padać i zagrożenia powodzią nie będzie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#171933

Jan Bogatko

W muzeum bodajże w Płocku jako dziecko oglądałem olbrzymi obraz z Bierutem nad rzeką i z podpisem: "chłopi dziękują tow. Bierutowi za powódź".

Ot , to.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#171954