Kaczyński, czemuś mi to uczynił?

Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Tusk do Kaczyńskiego: Dlaczego mi Pan oddał władzę?

"Obudził się lider opozycji i prezentuje odwagę w spotach wyborczych. (...) Pan uciekł po dwóch latach, wytrzymał pan dwa lata - powiedział do lidera PiS Donald Tusk podczas swojego wystąpienia w Sejmie. (...) Dzisiaj pcha się pan do władzy, mimo iż czeka nas gigantyczne wyzwanie, naprawdę trzeba mieć mocne nerwy, odwagę (...)."

http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/tusk-atakuje-kaczynskiego-pan-uciekl-po-dwoch-lata,1,4825148,aktualnosc.html

Ni mniej, ni więcej, tylko Tusk ma pretensje do Kaczyńskiego, że mu oddał władzę - jemu, Tuskowi, który nigdy sienie splamił żądną pracą, ani żadną odpowiedzialnością. Był on parę lat w Senacie, w Sejmie, ale nikt nie słyszał o żadnej zgłoszonej poprawce, ani projekcie ustawy, który by popełnił Donald Tusk. I temu kompletnie nie nieprzygotowanemu do rządzenia Tuskowi Kaczyński zwalił na łeb całą władzę! Jak tak można? A teraz po czterech latach rządu Tuska Kaczyński się obudził i go krytykuje? Przecież wszyscy wiedzieli, że Tusk nie jest przygotowany do rządzenia, to co się dziwić?

Konkluzja taka z tego wypływa, tak sobie myślę, że skoro Kaczyński niepotrzebnie te władzę oddawał, to może i Tusk niepotrzebnie ją brał?

Brak głosów

Komentarze

Po co ją Tusk brał? A no, nie wiedział, że to odpowiedzialność i ciężka praca! A najlepiej to wychodziły mu intrygi! I trzeba mu to zaliczyć na plus, bo robi to w dalszym ciągu najlepiej ze wszystkich! A Polska i Polacy? Przecież nie od tego jest!!

Vote up!
0
Vote down!
0

viki

#177752

Jak to piłkarzyk.Zawsze na kogoś obrażony.
A najbardziej na PIS,że mu tak mało kasy do rozkradania zostawił,że już i MFW nie nadąża z kolejnymi kredytami.
I jak tu w takich warunkach szmaciankę kopać!!??
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#177755

Jak przy kolacji usłyszałam, co ten kmiot wygadywał, to aż mi się cofnęło.
Ano, przygotowany do rządzenia to nie jest, ale do rozkradania pieniędzy podatników i rozwalania kraju, w którym z łaski swojej egzystuje- jak najbardziej.
Ja tobym chętnie go ruskim oddała :)
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#177786

mieszczuch7

Miła Panno/Pani Landryno,
Tusk podniósł głos, krzyczał, rzucał obelgami, wszystko, tylko nie przemawiał jak premier. Znerwicowany jakiś. Nie ma się co dziwić, że nikogo nie przekonał, nie uspokoił, ale jeszcze publiczności apetyt przy kolacji zepsuł.
Pozdrawiam wzajemnie

Vote up!
0
Vote down!
0

mieszczuch7

#177790

Gorąco. Drzwi w pracy otwarte na korytarz, a po przeciwnej stronie koleżanka ma puszczone radio, a w nim muzyka, a później transmisja z Sejmu. Nie zwracam uwagi, aż do chwili gdy od dłuższego czasu przebija się głośne i twarde szczekanie. Nasłuchuję, to Tusk dokłada Kaczyńskiemu. Niezdzierżam, wstaję i zamykam bez słowa drzwi w pokoju koleżanki. Ta momentalnie je otwiera i pyta o powód zamknięcia. Odpowiadam, że nie lubię jak ktoś ujada przez radio. Zamyka za sobą drzwi. Kiedy wychodzi do domu nie mówi nic na pożegnnanie. Niby koleżanka, a platformiasta mocno.

Vote up!
0
Vote down!
0
#177800

że premierowi puszczają nerwy. Nie rozumiem, po co to ujadać na opozycję i mieć pretensje, że władze oddała? A nie lepiej to wziąć swój poprzedni program wyborczy i punkt po punkcie odpowiedzieć, co z tego zostało zrealizowane przez te 4 lata? Skoro tak jest dobrze to pewnie wszystko poszło zgodnie z programem? Chyba, że nie jest dobrze, ale w końcu to nie wina opozycji tylko nieudolnego rządu.

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#177801

Dziwi i smieszy, choc nie cieszy.
Jak Platforma tonie, to nawet Kaczynskiego gotowi sie uczepic by nie pojsc pod wode.
Czy pod wode, to nie jest pewne bo etatowe pralnie mozgowin w agenturalnych mediach oglaszaja z wielkim krzykiem, ze w sondazach PO idzie w gore, wciaz wyzej i wyzej, a PiS spada i spada strasznie.
Jednym slowem, jak na zydowskim targu, krzyk i rejwach maja oglupic zdrowy rozsadek i doprowadzic klienta-delikwenta do kupna tego czego by nigdy nie kupil.
Swoja droga, Tusk dokopuje Kaczynskiemu za rozpieprzenie mocnego rzadu z PiSem na czele. Szkoda, ze swietej pamieci Andrzej Lepper tego nie widzi, jak mistrz Kaczynski musi sie w okretny sposob tlumaczyc, czemu zniszczyl Samoobrone i LPR. Ponoc, "co bylo, a nie jest nie pisze sie w rejestr", lecz choc tak dawniej bylo, to jednak sie zle skonczylo. Zle sie skonczylo i jesli znow nie bedzie sie o tym mowic, trzeba bedzie powtarzac historie. Jak daleko wrocimy z ta powtorka, trudno dzis przewidziec, czy do pierwszego zaboru, czy pozniej, zalezec bedzie od ambicji i drapieznych aspiracji naszych sasiadow. Tymczasem w glebi ducha wolamy, czemus nam to Jaroslawie uczynil: prawice wytepil, wladze oddal. Trzeba ci to bylo?

Vote up!
0
Vote down!
0
#177804

Tuskowi nerwy puszczają.
Kaczyński jest bardzo spokojny, zrównoważony, a Donald się miota.

Vote up!
0
Vote down!
0
#177809

Kaczyński i PiS celnymi spotami i konferencjami (ostatnia o "książeczce") doprowadzają do szału Tuska. Widać, że pomysły PJrowskie się skończyły. Oj, będzie jeszcze ciekawie!

Vote up!
0
Vote down!
0
#177817

Kilka przysłów można w tym miejscu przytoczyć - kłamstwo ma krótkie nogi, przyganiał kocioł garnkowi, wpuścić chama do biura ... itd, itp.

Ranne zwierze rzuca się i miota - stara prawda! Boję się tylko, że Polacy zgłupieli do cna i mimo szkodliwości kreciej roboty tego szwabskiego pociotka, dalej będą wsadzać polską flagę w psie odchody!

Vote up!
0
Vote down!
0
#177815