Dzieci oswajane z nagim dorosłym

Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Kraj

"Rząd oswaja z nagością" donosi dzisiejszy "Dziennik Gazeta Prawna". Problem z gender mają ne tylko polskie moherowe berety, ale i francuscy rodzice dzieci w wieku szkolnym. Francuskie Ministerstwo Edukacji rekomenduje jako pomoc pedagogiczną dla nauczycieli szkół podstawowych książkę "Tous a poil" (czyli "Wszyscy do naga", lub "Wszyscy na golasa"). Ta książka, przeznaczona dla małych dzieci, pokazuje jak dorośli rozbierają się, przedstawiciele różnych zawodów po kolei, policjant, nauczycielka, ekspedientka w piekarni, a nawet babcia... Pojedynczo i grupowo! 

Autorzy tej książki tłumaczą się, że ich intencją  jest oswajanie nagości. godzenia się z ciałem własnym i innych. Rzeczniczka socjalistycznego rządu w odpowiedzi na protesty odpowiada, że niedługo prawica zechce palić wszystkie publikacje, które jej się nie podobają, sugerując podobieństwo do historycznej, kościelnej inkwizycji. Nie można więc w sposób normalny bronić swoich dzieci przed odgórnym, urzędowym zepsuciem, by nie zostać od razu posądzonym o ciemnogród, zacofanie, zbrodnicze intencje oraz chęć palenia czarownic na stosach!

We Francji minister do spraw równości wprowadziła do szkół program edukacyjny "ABCD równości", żeby ... uczyć szacunku, ale nie po prostu między ludźmi, ale między płciami! Zawiera on nie tylko tematy dotyczące seksualności, ale i zmian obyczajowych. Proponowane podręczniki są  zatytułowane: "Kamila ma dwie rodziny", "Barnaba został adoptowany" itp. Oczywiste jest, jaki model rodziny, albo raczej antyrodziny, ten program propaguje. Na nic się zdają protesty i opór społeczny, są one wdrażane bez oglądanie się na zdanie rodziców!

Warto więc zdać sobie sprawę z tego, że gender to nie jest jakiś wymyślony przez środowisko Ojca Rydzyka, abstrakcyjny problem, ani żadna zasłona dymna, dla rzekomej ochrony polskich księży-pedofili, co wysuwają antykościelni działacze Palikota. Gender jest jak najbardziej realnym zagrożeniem.

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.1 (15 głosów)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#417648

Coraz bardziej jasnym się staje dla mnie cel, jaki przyświeca Pańskim komentarzom.
Dla przypomnienia. Był taki, w którym chwalił się Pan "rozsądkiem" każącym Panu łamać kręgosłup moralny własnego dziecka. Nie tak dawno temu zaatakował Pan osobę, która odważnie przeciwstawia się oszukańczym praktykom, zarzucając jej wtykanie nosa w nieswoje sprawy. Teraz albo Pan udaje, albo nie rozumie, że to o czym pisze autor, to zwykłe odzieranie z godności i demoralizacja. Dotyczy młodych jak i starych. Jednakże w osoby starsze, uderza znacznie mocniej. Po takich zabiegach, nietrudno będzie zafundować tym "nieapetycznym" słynną "dobrą śmierć" przez jeszcze "apetycznych", a wychowanych w takim systemie wartości.

Nie wiem jak teraz, ale do niedawna ekshibicjonizm był karalny, czy to wynikało z zacofania, czy może z określonych uwarunkowań kulturowych? Ciało starego człowieka jest jakie jest, i "rżnięcie głupa" tego nie zmieni. Wszyscy będziemy starzy, i nieapetyczni. Jedyne co można zrobić to, zachować godność, zamiast zachowywać się jak zboczeńcy.

Jeśli to ciągle za mało, to przypomnę, że zarówno faszystowscy jak i komunistyczni oprawcy, uwielbiali rozbierać swoje ofiary. Dziś ich spadkobiercy ideologiczni robią to na większą skalę. Wszystko, zapewne w trosce o "tolerancję".

Pytam, czego będzie Pan bronił za pięć lat? Publicznie masturbującej się babci lub dziadka? Złodzieja, który ucieka z łupem? Czy może Pańska "wrażliwość" jeszcze bardziej się "rozwinie"?

Vote up!
21
Vote down!
-6
#417657

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#417662

Pański zachwyt jest wynikiem wyłącznie Pańskich komentarzy. Mój udział sprowadza się tylko do ich zestawienia. Liczyłem raczej na odrobinę refleksji, ale przy tak "elastycznej" moralności, wymagam chyba zbyt wiele. Co do wychowania, to powiem Panu, że moje dzieci, kiedy wyjdą na barykadę, to albo zwyciężą albo zginą. Dlatego nigdy nie znajdą się tam razem z Pańskimi. Winszuję zdolności "przystosowawczych". Rozumiem, że doskonale wie Pan kiedy stanąć po wygranej stronie, i nie ma Pan oporów przy jej zmianie. Mimo to wcale nie zazdroszczę.

Pańskie wątpliwości w sprawie chuci osób w różnym wieku, są kiepskim argumentem zwłaszcza, że określenie starość, nie jest zdefiniowane jako wiek 80-ciu lat. Wycieczki osobiste, są zwyczajnie bezsensowne i zdradzają człowieka, który nie ma nic do powiedzenia. Mimo to oświadczam, że nigdy nie byłem skłonny do wystawiania mojej odbytnicy i jej okolic, na widok publiczny. Jest nawet gorzej. Z każdym rokiem, ta moja wada ma tendencję do pogłębiania się. Gwarantuję więc, że jako zasuszony starzec, nie będę pchał się z moją nagością ani do podręczników, ani na ulicę.

"...co czynią i czyniły od tysięcy lat, wszystkie pierwotne..."

Proszę więc dołączyć do tych pierwotnych kultur, i masturbować się publicznie tam, gdzie to jest normą. Ale, ale..., nie odpowiedział Pan na pytanie o Pańską słynną już ewolucję poglądów w przyszłości. Są tej elastyczności jakieś granice? Czy jest raczej jak kosmos - nieskończona?

Vote up!
15
Vote down!
-5
#417678

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#417686

Tkwi Pan w straszliwym błędzie. Bohaterzy giną tylko wtedy, gdy stają do idiotycznej walki. Poderwani przez prowokatorów, którzy uciekają przy pierwszej okazji. Domyślam się, że obce jest Panu pojęcie odpowiedzialności za towarzyszy, ale proszę nie wypaczać moich wypowiedzi. Proszę też nie kręcić tym kotem tak gwałtownie. To przecież Pan jest orędownikiem tej "pornografii". Nagle Panu strony się pomyliły? Czy to tylko przejaw tej zdolności przystosowawczej? Za dużo "golizny w tekście" (coś tak głupiego to, prawdziwy ewenement), ale na ulicy i podręcznikach to już dobrze? Nadal nie doczekałem się odpowiedzi. Gdzie są granice?

Vote up!
13
Vote down!
-9
#417693

 

Gołym okiem widać, że obu panom nie zależy na ustosunkowaniu się do „edukacyjnego problemu” oswajania dzieci z nagością, ale o pisanie i odpowiadanie na własne komentarze. Obojętnie, jak nazywacie babcię, dziadka, ojca czy matkę, zasuszoną ropuchą lub apetycznym ciachem, pokazywanie gównolatowi dorosłego w stroju Adama jest pseudopedagogicznym chamstwem. I na to powinniście zwócić uwagę.

Nie tak dawno telewizja pokazała godzinę wychowawczą dla holenderskich dzieci: w ramach „oswajania” dziatwy z zabijaniem zwierząt pokazano lwa pożerającego żyrafę. Jak tak dalej pójdzie, wkrótce doczekamy się informacji, że zorganizowano dzieciom wycieczkę do więzienia w celu zapoznania się z wykonywaniem kary śmierci. Niech się biedactwa oswoją!

Vote up!
11
Vote down!
-13

nieważne, co mówisz. Ważne, co robisz.

#417703

Szanowny Panie. To o czym Pan pisze, poruszyłem już w pierwszym komentarzu, i zadbałem o to, by w każdym następnym, również odnieść się do meritum. Jeśli policzy pan zdania, to zobaczy, że w tej sprawie powiedział Pan znacznie mniej ode mnie. Co Pańskim zdaniem powinienem jeszcze dodać? Czy chodzi Panu o słowo "chamstwo"? Czy poza Pańską opinią, wnosi ono cokolwiek do tematu?

Chociaż mój oponent jest z przeciwnego obozu, to jednak jakichś argumentów użył. Z przykrością muszę stwierdzić, że w Pańskiej wypowiedzi tego brakuje. No chyba, że zaliczymy ostatni akapit, który jest wariacją na temat mojego(trzykrotnie powtarzanego) pytania o granice tej tolerancji. O cóż więc te pretensje?

Vote up!
10
Vote down!
-8
#417705

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Lotna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Prosze zalozyc okulary, bo golym okiem Pan niedowidzi.

 

Vote up!
10
Vote down!
-12

Lotna

 

#417707

Oczytwiście ma Pan rację. Zboczyliśmy trochę z toru. Pan Zapluty Karzeł co prawda odniósł się początkowo do samego tematu, nasteponie jednak szybko zdryfował  na inne , zdaje się ważniejsze dla niego problemy. Prawdopodobnie bardziej od rozebranych starców, interesują go granice ewolucyjne, oraz cel który przyświeca moim komentrzom.

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-8

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#417713

Kłamie Pan jak najęty. Jeśli Pan tego nie zauważył, to artykuł dotyczy lansowanej przez pewne środowiska moralności i ich propagandy. Pańska moralność, jest bezpośrednią przyczyną prezentowanych poglądów. Zatem ani na krok, i w żadnym komentarzu, nigdzie nie "zboczyłem". A może uważa Pan, że mamy rozmawiać o moralności, bez dyskutowania o moralności i bez wskazywania konkretnych przykładów?

Już na samym początku pozwala Pan sobie na atak ad personam pod adresem autora, sugerując "prowincjonalne poglądy". Skąd my to znamy? Atak pod moim adresem już pominę. Trzykrotnie, a nawet czterokrotnie pytałem o granice tej "tolerancji". Rozumiem więc, że wkrótce będziemy musieli tolerować wszelkich zbrodniarzy, bo żadnych granic nie ma.

Owszem, szczególnie interesuje mnie właśnie Pańska moralność i jej ewolucja, bo doskonale wpisuje się w lewicowo-liberalną propagandę.

Vote up!
9
Vote down!
-5
#417763

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#417771

Daruj sobie przesylanie dalszych impertynencji pod moim adresem na PW, bo zostales zablokowany.

Gawrionie - dziekuje! :)

Vote up!
8
Vote down!
-5

Lotna

 

#417947

Troche niekonsekwentne, ze nie masz nic przeciwko rozneglizowanym staruszkom, natomiast watpisz w ich seksualnosc i sily witalne. Obrazasz sie na "nawet babcie" w kontekscie nagosci, a potem mowisz o zasuszonej 80-latce", a doprawdy trudno mi ocenic, ktory zwrot jest bardziej obrazliwy.

Sa opisane przypadki  dzieci, ktore uwazaly swoich rodzicow, ktorzy zakochali sie w kims majac lat 60+ za nieprzyzwoitych, lub wrecz nienormalnych. Byly wypadki, ze przenosili ich do innych domow "pogodnej starosci", aby rozdzielic kochankow, bo ich erotyzm i seksualnosc "w tym wieku" z osoba ukochana razila ich wrazliwosc i poczucie przyzwoitosci. Co oczywiscie konczylo sie smiercia jednego lub obojga staruszkow z tesknoty i ze zgryzoty. Tesknota po smierci jednego malzonka po calym wspolnie spedzonym zyciu niekoniecznie ogranicza sie tylko do bolu serca. W przeszlosci bylo zazwyczaj tak, ze bylo mniej starcow niz ludzi mlodych - zrozumiale wiec, ze ich seksualnosc rzadko kiedy miala okazje dochodzic do glosu. Do tego dochodzily ograniczenia zwiazane z obyczajowoscia w stosunku do kobiet.

Vote up!
12
Vote down!
-9

Lotna

 

#417682

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#417688

Nigdy o czyms takim nie slyszlam, ani tym bardziej nie wiedzialm, ze wszystko ma byc "ladnie zasuszone". No ale byc moze jeszcze wszystko przede mna, co nie daj Boze! :))

P.S.

Dla niektorych ginekologow jest normalne usuwanie macicy po okresie menopauzy, a wiec granice "normy" sa bardzo rozciagliwe.

Vote up!
11
Vote down!
-10

Lotna

 

#417691

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ddłbym. Rzcglw jk sm mcc.

Vote up!
7
Vote down!
-10

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#417714

Chyba nie jest to trafne porownanie, bo przeciez wedlug twojej teorii moze ona byc "ladnie zasuszona", a co zasuszone zazwyczaj rozciagliwe nie jest.

Vote up!
9
Vote down!
-8

Lotna

 

#417724

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#417726

Zgadzam sie, co do wyszczegolnienia babci, a nie ludzi starszych, bo wedlug mnie, wiaze sie to ze stosunkiem do kobiet, o ktorych wartosci ciagle jeszcze swiadczy uroda. A przeciez dziadek jest tak samo pomarszczony jak babcia i wcale nie wyglada ladniej niz ona.

Zupelnie odrebna kwesta jest stosunek do nagosci, a faktem jest, ze jest on bardzo rozny, nawet w obrebie tych samych kultur. Jest to sprawa bardzo indywidualna, ktora panstwo i szkola powinny szanowac w mysl zasady, ze rodzice powinni moc wychowywac swoje dzieci tak, jak uwazaja to za stosowne. Niektorzy rodzice chodza kompletnie rozneglizowani w obecnosci swoich dzieci,  obojetnie w jakim wieku - co dotyczy i dzieci i rodzicow, a inni -  wrecz przeciwnie, ukrywaja swoja nagosc i szanuja prywatnosc swoich dzieci, poczawszy od wieku dojrzewania. Niemniej jednak, nawet w najbardziej konserwatywnych rodzinach wydaje sie byc wysoce nieprawdopodobne, aby dzieci nie mogly sie zorientowac, ze plcie roznia sie miedzy soba pierwszorzednymi i drugorzednymi cechami plciowymi, dlatego takie ksiazki moga dostarczac informacje, ktorych dzieci wcale nie sa ciekawe. Nie przypominam sobie, abym, majac lat 5 czy 9, palala ciekawoscia, co tez pan milicjant ma w majtkach, albo co ma pani ekspedientka w staniku, nie mowiac juz o szczegolach, bo Autor nie powiedzial nam, jak wiele tej nagosci jest ukazywane.

Tu, gdzie mieszkam, wszyscy rozbieraja sie przez cale lato, co jest tlumaczone klimatem. Lata sa czesto bardzo upalne i wilgotne. Ludzie ubieraja sie jak chca, gdzie chca i tylko pracownicy biurowi zazwyczaj ubieraja sie konserwatywnie, co takze sie przedklada w strojach obowiazujacych w glownych informacyjnych programach TV - dlatego bylam zaszokowana, kiedy w polskiej TV zobaczylam pania pogodynke w legginsach i swetrze, bo tu obowiazuja zazwyczaj kostiumy albo konserwatywne sukienki, a dla panow garnitur i krawat lub muszka.

Poza tym - wolna amerykanka, cale lato nagosc powszechna, a umowmy sie, nie wszyscy sa piekni, zgrabni i powabni, co dotyczy kazdego wieku, nie tylko babc i dziadkow. Dlatego tez z wielka przyjemnoscia mozna czasem popatrzec na  kobiety z Afryki, szczegolnie polnocnej Afryki - Erytrei, Etiopii, Somalii, ubrane w dlugie suknie i pokazujace bardzo malo ciala, nawet w najwieksze upaly. Nosza przesliczne, wzorzyste suknie z najcienszych materialow, w ktorych jest znacznie chlodniej i przewiewniej niz np. we wszechobecnych szortach, suknie, ktore nieznacznie podkreslaja ksztalty ich cial, nie swiecacych nagoscia. Szczegolnie kobiety z Etiopii i Erytrei, ktore czesto jako chrzescijanki nie zakrywaja pieknych naturalnych wlosow - przedmiotu pozadan i zazdrosci wielu Afrykanczykow - wygladaja jak krolowe w porownaniu do rozneglizowanej i rozmamlanej braci roznych nacji, niemal przescigajacych sie w tym, kto pokaze wiecej golizny i bedzie mniej dbal o swoj wyglad. Swoja droga, zastanawiajace jest, ze jest nie lada sztuka kupienia ladnej letniej sukienki w przystepnej cenie w jakimkolwiek sklepie sieciowym. Czyzby celowe dzilanie?

Dlatego tez mam mieszane uczucia, jak chodzo o oswajanie z nagoscia. Pruderia i wstyd wlasnego ciala niekoniecznie moze byc pokonana powszechnym normatywowaniem nagosci, bo sa to zupelnie inne zagadnienia, niekoniecznie ze soba zwiazane. Ktos, kto sie chetnie obnaza publicznie, moze miec silne zachamowania w intymnym obcowaniu z bliska osoba  - lub odwrotnie. Z drugiej strony, powszechna akceptacja nagosci raczej nie lagodzi obyczajow, co najwyzej obniza ogolne standardy zachowan, wystarczy sie przespacerowac latem (aczkolwiek nie tylko), w wolny dzien ulicami wielkiego miasta i popatrzec, co ludzie nosza. W starozytnym Rzymie tez bylo goraco, ale, mimo to, Rzymianie nosili przepiekne szaty i  tylko niewolnicy chodzili na pol nago. Moze cos w tym jest?

Vote up!
17
Vote down!
-6

Lotna

 

#417675

..uważam, że w Polsce oswajanie z nagością powinno być wdrożone jak najszybciej...

...wszak Donald z Vincentem niedługo zrobią z nas gołodupców, więc jeśli będzie taki program, to nie będzie nam z początku łyso :)))))) pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
24
Vote down!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#417651

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#417652

precz z golizną na ulicach :)))

 

 

 

 

Vote up!
14
Vote down!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#417653

I to bez czosnku w Kurniku.

Vote up!
8
Vote down!
-9
#417672

..Ty widzę dalej przebywasz z tymi ładnymi dziołchami :))) tyś to niezły Kogut jest he he pozdrawiam niepoprawnie

 

..to mówisz, że zatrzasnęli Ci drzwi w Nowym Kurniku na iment ??

Vote up!
8
Vote down!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#417679

sprawa z kangurem z australijskiego zoo:

http://www.huffingtonpost.com/2013/08/21/kangaroo-censored-facebook-photos_n_3790497.html

Cenzura, moim zdaniem, zupelnie niepotrzebna, bo zwierzęta, w przeciwieństwie do ludzi, nie bywają świniami. ;)

PPzdr.

Vote up!
9
Vote down!
-5
#417683

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

N tk. &qt;Trch&qt; dłm sę nbrć.

Bcn mówsz ? m t wygląd n zgn kpsty ;)

Pzdrwm

Vote up!
9
Vote down!
-12

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#417654

Proszę się skupić na tekście i nie dopisywać mi intencji, bo nie siedzi mi Pan w głowie. Wyraźnie napisałem, że nie o naukę tu chodzi, a o ideologię, promowanie "mniejszościowej" obyczajowości, erotyzowanie małych dzieci. 

Vote up!
12
Vote down!
-7

mieszczuch7

#417665

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#417680

Nie wiem, dla kogo mogla ona stanowic rewolucje, bo mogla to byc co najwyzej burza w szklance wody. Na dlugo przed Wislocka byly swietne  tlumaczenia obcych autorow dostepne w PRL-u, jak np. francuskiego autora, ktorego nazwiska nie pamietam, ktore byly doslowna encyklopedia wiedzy o milosci erotycznej i seksualnej, napisane w piekny sposob, z detalami technicznymi dotyczacych np. pocalunku czy dotyku,  aczkolwiek nie tylko, o jakich Wislockiej czy Starowiczowi nigdy nawet sie nie snilo. Czytanie po tym Wislockiej to byl smiech na sali i faktycznie mielismy ze znajomymi niezly ubaw dyskutujac niektore jej zalecenia i opisy technik, ktore zupelnie nie braly pod uwage zaangazowania emocjonalnego i uczuciowego uczestnikow. Wislocka byla tak wyrafinowana i miala tyle finezji co partia robotnicza, a jej rewolucja tez na ta sama miare.

Vote up!
10
Vote down!
-9

Lotna

 

#417687

i najbardziej rozpowszechniona od 68 roku starowicz byl dlugo pozniej

Francuskiego autora nie zanalem moze nie te pokolenie jestesmy.

Dla mnie zreszta Wislocka tez nie byla czym zaskakujacym bo pewna wiedze posidlem

wczesniej niz ty (9lat jak o sobie piszesz) gdzy bardzo mnie sprawy nazwijmy istnienia czlowieka interesowaly

swoja pierwsza milosc "mialem " w przedszkolu majac 7 lat ,podworko,otoczenie ktore sie podgladalo, .ksiazki medyczne do jakich mialem dostep

w domu zwiazane z zawodem matki, to bylo moje zrodlo poznania .

Dziewczynki byly opoznione w tych sprawach dopiero pozniej sie wyrownywalo i jak juz mialy okoo 13 lat przescigiwaly chlopcow zaciekawieniem.

Zreszta wiele dziewczyn wlasnie w wieku 13 lat mialo swoja pierwsza inicjacje i nie tylko mowa o mlodocianych prostytutkach w Polsce jak i na calym swiecie zreszta.

Vote up!
8
Vote down!
-6
#417711

Czytaj, prosze, ze zrozumieniem. Napisalam, ze nie bylam zainteresowana budowa anatomiczna policjanta czy sprzedawczyni, co nie znaczy, ze nie mialam na ten temat zadnych wiadomosci. Teraz tez nie jestem tym zainteresowana, czy to rowniez znaczy, ze nie wiem, jak ludzie sa zbudowani?

Wlasnie w tym sedno - dzieci sie dowiaduja na temat roznic miedzy plciami i odkladaja te wiedze na dalszy plan, na tak dlugo, jak wymaga tego ich indywidualny rozwoj. Dlatego nie powinno sie ich na sile obdarzac wiadomosciami wtedy, kiedy akurat wydzial oswiaty, czy pani od gender, uzna to za stosowne.

Vote up!
9
Vote down!
-8

Lotna

 

#417727

W ogóle mi nie przyszło do głowy, że to właśnie Autor miał na myśli. Przypuszczam, że Autorowi też nie. ;-)

Ja tam dorastałam nie widząc (nawet w elementarzu ;) rozbierających się policjantów, ekspedientek, emerytów, czy kto tam jeszcze się we wpisie pojawił. Szczerze mówiąc, bardzo się z tego cieszę. :)

PPzdr.

Vote up!
9
Vote down!
-6
#417684

przyczyną    wzrostu   epiedemii u dzieci we Francji ale i w Polsce gdy pseudo GENDER

zostanie prawnie zaakceptowany.To będzie nie tylko prawna walka ale i wojna.Krwawa wojna.Na ulicach

i z urzędnikami.

 

Walka rodziców  z lobbystami od produkcji prezerwatyw również w szkołach,

z lobbystami wydawnictw w szkołach ,nawet z pracownikami socjalnymi trwa.

 

POPISOWY Popis  kamuflażu trwa.

 

To samo już jest w EU zachodniej.

Tam gdzie mieszkam protesty pomogły,

pomimo że rodzice znają czasy nudystów...

 

Nawet  w ex-PRL administracja

tak nie ryzykowała.

 

Gdzie   są   dla dzieci(pytam polityków,dziennikarzy,blogerów) publikacje o chorobach wenerycznych

jeśli chcecie wprowadzić Gender w Polsce?Boicie się horroru?

 

Ludzie czyli rodzice są w stanie zginąć za życie dzieci,

gdy dojdzie prawny aspekt GENDER,bez edukacji  ze strony

dermatologów.

 

Szczególnie gdy w Polsce AIDS grasuje.Ludzie kochani,

protestujcie.Proszę.

 

 

Vote up!
12
Vote down!
-4
#417671

Lobby farmaceutyczne wprowadzi szczepionki i po chorobie.Finansowanie oczywiście z budżetu państwa.

Vote up!
9
Vote down!
-7

Verita

#417692

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#417702

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#417715

Przecież to jest proste jak drut.

Starsi ludzie z reguły nie lubią się rozbierać publicznie. Miałam babcie i dziadka i nie pamiętam, żeby któreś z nich paliło się choćby do stroju kąpielowego.

To jest normalne - chyba że w ramach jakichś kretyńskich genderyzmów teraz każemy im się rozbierać (bo może ich wstyd jest im narzucony, o czym wcale nie wiedzą i, tak naprawdę, marzą o tym, żeby wszyscy ich widzieli na golasa :P).

Dobra, idę sprawdzić, jakie nowe bzdetki dopisałeś o JK, bo widzę, że znowu się ostatnio zaktywizowałeś antykaczystowsko. ;)))

PPzdr.

 

Vote up!
9
Vote down!
-7
#417730

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#417736

Strasznie mi przykro. Ale jeśli nawet przesadziłeś, może jeszcze coś da się zrobić i ręka wróci do swojego pierowtnego stanu? ;-)

Mam wrażenie, że cofnęliśmy się o o parę wieków wstecz: do czasów Wokulskiego i jego omdlewającej Belli. Ja w każdym razie nie miałam cherlawych dziadków, obaj byli chłopami na schwał, a i babcie były krzepkie, a nie jakieś tam bladolice pięknoduchy. ;)

Co do mniejszych potrzeb seksualnych gryzipiórków, to chyba tak nie do końca... popatrz sobie teraz na tych wszystkich ętelektualistów. ;p Jeśli chodzi o oziębłość to nie wiem, ale nie wydaje mi się, by parędziesiąt lat temu był to problem większy niż teraz. Za dużo wiedzy czasem wcale nie robi dobrze. :) No a widok obcych dorosłych golasów w wieku przedszkolnym na pewno nie robi dobrze. Tak na niedżenderowy rozum... i z tego, co pamiętam. ;)

PPzdr.

PS. "Otóż lubią,  tyle, że nie w Polsce i nie publicznie." Skoro nie publicznie, to dlaczego ich nagie obrazki miałyby być pokazywane... publicznie (w dodatku dzieciom na lekcjach)? Po co w ogóle dzieci mają oglądać starszych (od siebie) obcych nagich ludzi?! Jak się zdarzy to sie zdarzy, ale celowo, w szkole na lekcjach? Przecież to totalna paranoja! Tańczący, nie dżenderuj! :)))

Vote up!
7
Vote down!
-7
#417742

Naszą kulturę odziedziczyliśmy po naszych przodkach. To Pan i Panu podobni próbują nam zaszczepić jakieś inne, jak sam Pan twierdzi "prymitywne", rzekomo lepsze wzorce. Nasza kultura, jak sądzę, nie była tak prymitywna i "doskonała" nawet i 2000 lat temu, kiedy to jeszcze nie było tak znienawidzonego przez was Kościoła katolickiego.

Vote up!
8
Vote down!
-7
#417764

No to widły w garść  i do pracy.A staruszki zostaw w spokoju,nie molestuj.

Pozdrawiam wszystkie zasuszone osoby..oprócz śliwki - robaczywki:-)

Vote up!
7
Vote down!
-7

Verita

#417785

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jest wręcz odwrotnie. To ja czuję się molestowany sensacyjnymi doniesieniami autora o tym, że rozebrała sie NAWET babcia.

Przez wspomnianą rozbierającą się publicznie babcie, też zreszta czuję sie wymolestwany  :)

Pozdrawiam

 

Vote up!
6
Vote down!
-7

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#417802

@tańczący z widłami

Zszedł Pan już na najniższe poziomy trollizmu. Czy teraz wszyscy powinniśmy duplikować i wyróżniać nasze komentarze pogrubioną, czerwoną kursywą? Żenada.

Vote up!
7
Vote down!
-7
#417765

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Odebrano mi możliwość edycji komentarzy i kazano  z tym żyć :) Tak więc wszystkie ewentualne błędy musze poprawiać dublując komentarz, tym bardziej, że niektóre moje komentarze pod wpływem trolingu i buzzingu stają się nie widoczne.

Bardzo dziękuję za próby wywarcia na mnie presji jak, czym i w jakim kolorze mam pisać. Zapewniam Pana że nie Pan będzie o tym decydował  :)

Pan zresztą też może korzystać  z  dostepnych możliwości jakie daje program.

Proszę pisać do mnie na zielono.

Pozdrawiam serdecznie :)

Vote up!
8
Vote down!
-9

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#417770

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zapluty Karzeł ... nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ja jednakowoż jakoś mogłem edytować swój poprzedni komentarz, zanim ktoś go skomentował. Zatem proszę nie zwalać winy na swoją bezmyślność, bo można było błędów nie zrobić, a jeśli już, to szybko je poprawić. Wreszcie, gdzież wzmianka o błędach w tym czerwonym gniocie? Reszta tego co Pan napisał, to bełkot trolla z najciemniejszych zakamarków internetu.

Vote up!
5
Vote down!
-8
#417775

Bardzo dziekuję za Pańskie cenne rady i cały ten bełkot trolla, ale niestety niewiele to do mojego pisania wnosi. Opcji edycji nie mam od początku.

Liczę jednak na Pana. Proszę mnie poprawiać i wskazywać błędy. Z góry dziekuję i pozdrawiam

 

Vote up!
8
Vote down!
-8

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#417782

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

zeby nad widlastym z gromnica egzorcyzmy odprawiala.

 

Wczoraj bylem w odwiedzinach w tutejszym "domu starcow"       http://www.vivreenresidence.com/residence/manoir-laval-290/photos

u mojego znajomego Gerga 95 lat  jego dziewczyna powiedziala mi ze poszedl do gimu a pozniej poplywac

znalazlem go juz w jacuzzi zazywajacego cilplej kompieli z babkami w swoim wieku okolo 90 lat

.Po drodze mijalem basen i wkolo siedzce panie w dobrej sile wieku okolo 85 lat ubrane jak sie nalezy czyli kostium jedno albo dwu czseciowy jak na plaze

zapytaly mnie kogo szukam powiedzialem ze Gerga ,a one odpwiedzialy: a to tutejszy Casanowava on podrywa w jacuzzi.

Georg z pochodzenia bialy rosjanin urodzony w Jugoslawi zaproponowal mi zebym sie nimi wykompal on byl i 2 panie jak pisalem w jego wieku powiedzialem ze innym razem bo teraz zapomnialem gaci na to panie dowcipnie ze moge wskoczyc bez im to nie przeszkadza ,jestem nawet pewny ze by im to nie przeszkadzalo.

Pelno w okolo bylo rozneglizowanych staruszkow, czuli sie na luzie ,wygrzewali sie jak na plazy przy basenie,zapytalem Georga czy cos tu poderwal ?

Powiedzial mi ze teraz nie ma tej co mu sie podoba , bo by mi pokazal,a ja pytam; a co z jego dziewczyna, a on ze ona ma za duzy tylek, a on woli szczuplejsze.

Wypilismy dobrego scotcha wypalilismy po papierosie pogadalismy o starych dziejach i o znajomych co mlodo (85 lat )odszli i wizyta sie skonczyla.

 

Moja sasiadka baronesa  S.lat 89 zawsze kiedy wpadne do niej na drinka to ona porusza tematy erotycznoseksualne,tas trasza pani zawsze mnie przyjmuje elegancko ubrana

i zawsze zauwazy ze obciolem wlosy czy mam jakis nowy na sobie pulower, kiedy pojedziemy razem do restauracji wyszukuje dla mnie ladnych dziewczyn :

"o tej pan by z lozka nie wypuscila "

musze przyznac ma gust sama tez sie oglada za facetami.

W jej zachowaniu nie widze nic zdroznego ,mam wielu znajomych w tym wieku i wielu reaguje podobnie.

No coz dusza sie nie starzeje tylko cialo a jak ono nie boli to zapominamy o latach i to tych ludzi tak dlugo trzyma przy zyciu.

 

PS.Baronesa S. jak i Georg . maja maja wykupiony program w TV tylko dla doroslych .

Czy wedlug tu plaujacych moze mi ktos powiedziec czy jest limit ogladania pornusow?

Bo wedlug mnie nie ma ,ja swoj pierwszy swierszczyk w glebokim PRLu zobaczylem majac jakies 10 lat i chyba do konca zycia bedzie mnie sex interesowal tak jak

to interesuje moich znajomych.

 

Vote up!
5
Vote down!
-7
#417998

to jakas sciema.

Nie ma takiej mozliwosci za kazdym razem.

raz jest raz nie ma.

Bo chcielm dopisac ze wsrod rozneglizowanych staruszkow ganialy sie na tym basenie male dzieci pewnie wnuki

i nie mysle ze ktores zadalo pytanie dlaczego babcia dzis sobie nie odprasowala sukienki.

Vote up!
5
Vote down!
-5
#417999

To nie żadna ściema. Teraz widzę, że ja też nie mam możliwości edycji za każdym razem. Tym bardziej więc uważam co i jak piszę.

Vote up!
3
Vote down!
-4
#418325

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Sm ngść n jst nczym złym n pwnn być czymś wstydlwym. Brnć ntmst msmy mr, pwnych grnc w ptwn ngścą.

Jśl zś chdz pwyższy tkst Mszczch, t  pwn jg frgmnt jst dll mn sbśc brdz blwrsjący,  brźlwy ksnfbczny   cyt : &qt; ..........drśl rzbrją sę............ NWT bbc&qt; 

nby dlczg  strszy człwk (bbc) n mż pkzć swjj ngśc ? B n m jędrnych prs pśldków ? B jj skór jst sch, bwsł pmrszczn t  wdłg Pn dyskrdytj jj ngść ? B jst wdłg Pn nptyczn ?

Prszę sę n gnwć l nby Mszczch pglądy jkś z prwncj.

Vote up!
2
Vote down!
-5

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#418515