"Bolek" to prawdziwa twarz KOD: zdrady Polski niepodległej

Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Kraj

Główne hasła KOD to wezwanie do manifestacji ulicznych, by obalić Kaczyńskiego, który według nich dzieli Polaków, przeciw "propagandzie" i "inwigilacji" oraz w obronie Rzeplińskiego z Trybunału Konstytucyjnego i Wałęsy. Generalnie, oni już wiedzą, że opinia Komisji Weneckiej zostanie zlekceważona, że Trybunał Konstytucyjny zostanie zablokowany, że 500+ dla rodzin zrujnuje budżet, że ustawa mająca bronić polskiej ziemi przed  spekulacjami uderzy w rolników, że przywrócenie odpowiedzialności za wymiar sprawiedliwości będzie zamachem na demokrację, że ujawnienie teczek Wałęsy będzie przeciw narodowi.

Nie wiadomo, na czym oparte są fatalistyczne prognozy KOD; nie ma takich faktów, badań, raportów, które mogłyby dać do tego podstawę. Nie wiemy nawet, jaka będzie za tydzień pogoda, ale oni wiedzą, że będzie "druzgocząca opinia" Komisji Weneckiej (choć daleko do zakończnia procedury), a nawet wszystkich innych organizacji międzynarodowych,  że prezydent Obama nie przyjedzie przez to na szczyt NATO w Warszawie, nastąpi totalna izolacja Polski... Maleje bezrobocie, w gospodarce nic alarmującego się nie dzieje. Trybunał Konstytucyjny może, to prawda,  jutro zostać zamknięty na cztery spusty, ale tylko i wyłącznie przez jego prezesa Rzeplińskiego, jeśli zechce, bo to on działa jak mu się podoba, wbrew wszelkim zasadom. To on tworzy sobie ustawę, którą potem osądza, i sam sobie próbuje tworzyć swoją koterię wewnątrz Trybunału. PO po katastrofie smoleńskiej natychmiast obsadziła wszystkie kluczowe wakaty po nieżyjących: Narodowy Bank Polski, Instytut Pamięci Narodowej, Biuro Bezpieczeństwa Narodowego, prezydenturę. Ale "zawłaszczanie państwa" podobno odbywa się teraz?  To wszystko bzdury, ale tu nikt nie chce włączyć myślenia. Włączają na maksa emocje.

Kto dziś zarzuca rządowi propagandę i inwigilację? Spadkobiercy rządu, który przez lata nie podejmował żadnych reform, ograniczając swe zarządzanie państwem do zaciągania coraz większych długów i pożyczek, kradnąc oszczędności ludzi z OFE na pokrycie dziury budżetowej, chowając pod dywan PR kolejne afery korupcyjne i wycinając w pień tzw. dziennikarstwo śledcze.

Nie wiadomo, jak ślepy kult Wałęsy, wbrew dowodom na jego współpracę z SB, publikowanym przez badaczy od dziesiątków lat tak w Polsce, jak za granicą, ma nagle pomóc narodowi. Nie wiadomo, dlaczego ten naród nie może dowiedzieć się o plamach na honorze "legendy Solidarności", a ma znosić fałszywy obraz "żydożercy" i katolickiego "ciemnogrodu". Dlaczego mamy uznawać bolesne i nieprawdziwe tezy, że byliśmy winni śmierci Żydów w czasie II w.św., że zabiliśmy więcej Żydów niż Niemcy, ale nie mamy prawa do bolesnej prawdy, że Bolek ma na sumieniu krew robotników i krzywdę Polaków?  Dlaczego przy tym zestawia się Wałęsę, który wdał się w "rozmowy" z SB (i poprzez to z KGB) z Piłsudskim, który wdał się w rozmowy z rządem i służbami japońskimi, przeciw rosyjskiemu zaborcy? Wałęsa nie sprzedał się przeciwnikom ówczesnego zaborcy Polski, nie kablował do CIA jak Kukliński, a pomimo to ma być "bohaterem" naszej niepodległości?  Gdzie sens, gdzie logika?

W końcu,  jak można na trzeźwo formułować taką tezę, że obali się ulicznymi zadymami demokratycznie wybrany rząd i że to ma być właśnie w imię obrony prawa i demokracji. Twarz "Bolka" na transparentach KOD to prawdziwa twarz tego "ruchu": zdrady idei Solidarności, zdrady Polski niepodległej.

 
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Rozglądam się ze zdumieniem; jak to się stało, ze w czasie minionych lat moralność stała się talk relatywnym pojęciem. Przecież wystapienie na manifestacji z transaprentem "jestem TW Bolek" oznacza całkowita aprobate dla działań zdradzieckich, do sprzedawania slużbom znajomych i przyjaciół i do dwulicowości. Co stało się z częścią NARODU? Czy może to naród o obcym pochodzeniu?

Vote up!
6
Vote down!
0
#1508042

Oto pytanie.

Część pewnie jest ze środowiska Balcerowicza, SGH, spod znaku liberałów, ze środowiska Smolara, Fundacji Batorego.

Dlaczego tak wielu daje się im pociągnąć? Nie wiem.

Vote up!
7
Vote down!
0

mieszczuch7

#1508049

Oni już wiedzą, jaka będzie opinia Komisji
Weneckiej, bo wie już o tym nawet dziecko.
Przecież „sami swoi” onych w każdej jednej
poważnej, międzynarodowej komisji siedzą.

Wiedzą też że Kaczyński podzielił Polaków,
Budżetu nie będzie stać na darowizny ani
dla dziewczynek, ani nawet dla chłopaków.

Nowa Ustawa antyspekulacyjna bez wątpienia
uderzy w rolników. Z nowego projektu reformy
wymiaru sprawiedliwości zamach na demokrację
i praworządność kraju ani chybi wynika.

Oni wiedzą lepiej, co gorsza ze swej wiedzy
wyciągają mędrcy wprost porażające wnioski:
-już wkrótce nastąpi totalna międzynarodowa
izolacja Polski!.

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1508043

Komentarz piękny, wierszowany, choć zaiste niepięknych dotyczy spraw.

Widzę zniego, że w pełni się zgadzamy.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

mieszczuch7

#1508050

KODowej demonstracji stały się Kiszczakowe teczki. Ciekawi mnie ile jeszcze jest w Polsce takich prywatnych IPNów poukrywanych w szafach, altanach, daczach itp. miejscach wyciąganych wówczas, gdy zajdzie potrzeba robienia zadymy w kraju? Czy nie można dokonać zmian w ustawie o IPN  określając konkretną datę ujawnienia wszystkich posiadanych teczek, które powinny znaleźć się w tej państwowej instytucji  a po tej dacie ustanowić wysokie sankcje karne za niewykonanie postanowień ustawy?  Najwyższy czas aby Polska funkcjonowała jak poważne państwo a nie kraj z mchu i paproci.

Co zaś do Komisji Weneckiej wydaje mi się jakoby GW była organem prasowym tejże Komisji. Skoro wie, jaki będzie werdykt?.. Jeżeli jednak ta informacja okaże się prawdziwa będę miała wątpliwą satysfakcję z mojego wpisu na fb gdzie zadałam pytanie czy za sprawą szefa dyplomacji PiS nie strzelił sobie w stopę?

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

Szpilka

#1508046

KOD anarchizuje państwo, czyniąc niemierzalne szkody na przyszłość.

Nie można była dotąd dotrzeć do "teczek": choć Polska była pierwsza w rzuceniu wywania Moskwie, system utrzymywał się najdłużej u nas i chronił "swoich".

Może to Komisja Wenecka strzela sobie w stopę dając przecieki GW? 

Pozdrawiam wzajemnie

Vote up!
5
Vote down!
0

mieszczuch7

#1508047

Niestety ruch w obronie konfidenta Wałęsy jest tylko zapalnikiem odpalonym przed rządem...tylko kolesie z PO-sitwy nie wiedzą,że nie da się pociągnąć ludzi w obronie bandytów i złodziei...

Vote up!
2
Vote down!
0

Yagon 12

#1508059

Co będzie , gdy się okaże, że papiery związane z tą sprawą ,są fałszywe ????Totalna klęska Nas wszystkich , przyjmujących wiarygodność tych papierów , a triumf TVNnów i GW , oraz całej tej śmietanki komuszej. Trzeba też i taką kwestię rozważyć , bo jak widzę za bardzo daliśmy się zapędzić w retorykę , która być może , okaże się z góry zaplanowana , dla zniszczenia wiarygodności PRAWICY.

Pozdrawiam wszystkich Niepoprawnych.

Vote up!
3
Vote down!
0

grek

#1508078

ale ile razy należy rozważać :-)))))))))))

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1508081

gdyby w Polsce funkcjonowalo prawo ... to postawiono by tego prymitywnego polanalfabete przed sadem by uzyskac potezne odszkodowanie finansowe od Bolka Walesy na rzecz poszkodowanych jego donosami ludzi i ich rodzin. Rzad PIS-u gdyby mial jaja to powinien zapewnic tym ofiarom najlepszych prawnikow polskich tzw class action na zachodzie przeciwko Walesie ... po wygranym wyroku nalezalo by wystawic na aukcje wille Bolka przy Polanki 54, zamrozic wszystkie jego konta w Kraju jak i zagranica ... by zapewnic srodki finansowe dla poszkodowanych ofiar. Natomiast knura Bolka z PGR-u Popowo i oszustke Danusie , ktora wszystko wiedziala i klamala ... najpierw do wiezienia na kilka lat a pozniej na ulice ... niech szukaja noclegow pod dworcami kolejowymi w Polsce. Lotnisko w Gdansku przemianowac na Bolka Walesy. Natomiast nie zabieral bym mu nagrody nobla ... uwazam ,ze ona mu sie nalezy za to ,ze analfabeta z PGR-u Popowo zrobil w balona ponad 38mln Polakow robiac z nich durniow i osiagajac to w mistrzowski sposob. Lejba Kohne

Vote up!
1
Vote down!
0

przypadkiem

#1508107

pomijając zdarzenia lat poprzednich - Bolek zdradza Polskę właśnie teraz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1508162