Przestrzegam: Kaczyński jest w niebezpieczeństwie

Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Przestrzegam. Poważnie obawiam się o bezpieczeństwo prezesa PIS, Jarosława Kaczyńskiego. Jest dla mnie jasne, że zabójca Rosiaka, którego właściwym celem był Kaczyński, nie działał sam, że musiał działać w grupie. Wskazuje na to to, ile miał broni i amunicji, przygotowania do skonstruowania bomby. Wskazuje na to fakt, że nie rozstawał się z laptopem, który mógł ułatwiać stały kontakt z innymi osobami czy korzystanie z instrukcji. Skłania mnie do przyjęcia tej tezy również znajomość literatury fachowej: z zasady takie osoby nie działają w pojedynkę. To jest proste jak dwa dodać dwa równa się cztery. Zresztą w krótkim czasie po tym tragicznym zdarzeniu można było dowiedzieć się o cinkciarsko-milicyjno-esbeckim doświadczeniu Ryszarda C. oraz o tym, że ludzie z tego środowiska działają nadal w jakiejś tajnej sieci czy organizacji.

Tak więc sądzę, że siedzieli oni cicho, przyczajeni przez ten czas po zdarzeniu. Prokuratura zdaje się zajęła się tylko samym Ryszardem C. i nie dochodziła, z kim mógł współdziałać. Minęło już wystarczająco dużo czasu, by ci starzy towarzysze mogli znowu podnieść łby, by coś znowu zrobić. Zmienił się też klimat, znowu panuje język nienawiści, agresji, i znowu podobny atak mógłby być usprawiedliwiany jakoś...

Ostatnio media centralne, wspierane przez niektórych socjologów oraz polityków, głównie PO, propagują tezę, że Kaczyński i PIS to są podżegacze, współdziałający z bandziorami, kibolami, agresorzy, fanatycy i faszyści... W zasadzie osobę o narodowych uczuciach można dzisiaj określić dowolnie jako kibola lub faszystę! Na forach Gazety Wyborczej znów mnożą się niebezpieczne komentarze, np: "r0b0l / mój dziadek też sciągał czapkę przed Ssmanami w obozie. Kaczor ty zakłamana poparana dziwko, ty śmieciu i wypierdku komuny. A przede wszystkim osobniku NIEWIARYGODNY i pozbawiony HONORU,". [http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,10694506,Kaczynski__Jest_tylko_jedna_formacja_prawicowa.html?v=1&obxx=10694506#opinions]. Podobnie też jest na forach TVN24, np:" Za te zamieszki powinien odpowiadać Kaczyński wraz ze swoją świtą/14.11.2011 13:24,~Magda/ Już w czasie wyborów dali zielone światło kibolom i łobuzom." {http://www.tvn24.pl/1,251,8,93732558,232586341,11737233,0,forum.html] A i dziennikarze tych redakcji również sobie folgują, choćby Stasiński: "Jestem wrogiem PiS i będę go zwalczał ile sił" (wypowiedź w programie "Loża prasowa"). Media dają przykład, zachęcają, dodają odwagi już nie tylko do słów, ale do działań. Takie słowa sprawiają, że ludzie stają się bardziej agresywni, brutalni w swoich postawach.

Jutro, 24 listopada, w godzinach porannych w łódzkim sądzie okręgowym rozpocznie się proces zabójcy Marka Rosiaka. Dla przypomnienia: 19 października 2010 roku Ryszard C. wtargnął do łódzkiej siedziby PiS, gdzie zastrzelił Marka Rosiaka, asystenta europosła Janusza Wojciechowskiego. Kiedy wyczerpał zapas kul zaatakował nożem asystenta posła Jarosława Jagiełły, Pawła Kowalskiego. Było wielu świadków zdarzenia. Sprawca krzyczał, że chciał zabić Jarosława Kaczyńskiego i "powystrzelać pisowców". Jest oczywiste, że była to zbrodnia polityczna. Zabójca w latach 2004-2005 był członkiem Platformy Obywatelskiej.

Wydaje się, że nie ma bardziej ewidentnej sprawy, a jednak naszemu wymiarowi sprawiedliwości (o ironio!) zabrało ponad rok, by postawić zabójcę przed sądem, by zacząć proces. To przeciąganie w czasie tej sprawy jest dość ryzykowną grą: samo to, czyli powolność, niezdecydowanie, poczucie bezkarności, może zachęcić grupę współdziałającą z Ryszardem C. do wymyślenia nowej akcji, tym razem skuteczniejszej. Oni pewnie chcą się odegrać, pokazać, doprowadzić do końca swój plan.

Możecie uznać to za wariactwo, ale proszę, mimo wszystko, dajcie Kaczyńskiemu więcej ochrony.

Brak głosów

Komentarze

Zgadzam się.
Uderz wtedy, kiedy jest najsłabszy - stara zasada wampirów.
A tych ci u nas nie brakuje.

Vote up!
0
Vote down!
0
#202769

mieszczuch7

Myślałem raczej o tym, że "sprzyjającą" okazja do ataku jest pierwsza rozprawa, wszczęcie procesu. Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

mieszczuch7

#202789

To też...

Vote up!
0
Vote down!
0
#202808

 Od przejecia wladzy przez tusia ,wszystkie dzialania skierowane sa na zniszczenie Kaczynskiego.Prowokacje 11.11.,ponizanie i lekcewazenie tego czlowieka to dowod na to ,ze walka z Kaczynskim trwa.Oni zrobia wszystko zeby pozbyc sie niedobitka z 10.4. Pelna demokracja zapanuje na Wiejskiej. Pedofile,narkomani,pedaly ,taka to nasza chluba narodowa zasiada ostatnio w lawach poselskich. Pelna wolnosc!!Palifiut oprocz gorzelni bedzie mial plantacje marychy.Na kazdym rogu bedzie dzialala legalna prostytucja,a w kosciolach beda odbywaly sie dyskoteki nacpanej i pijanej mlodziezy.Nie potrzebna wojna, wystarczy kilku psycholi by zniszczyc Polske.Pozdrawiam.Jolka

Vote up!
0
Vote down!
0
#202799

trwa gorączkowa "narada" możnych jak zlikwidować drugiego bliżniaka, , wypadek samochodowy raczej odpada , bo zbyt grubymi nićmi szyty, pozostał tylko ciężki wylew , lub zawał serca , (jescze niewypróbowany), lub atak szaleńca , który jak wiemy nie wypalił

Skoro tak , to należało uaktywnić Ziobrę , ale od totalnej likwidacji delikwena o inicjałach JK napewno nie odstąpiono w żadnym razie !!!! też się obawiam .

Jeśli to się uda to Tusk i company , będą żyli długo i szczęśliwie.

 

ps że też ten wredny kaczor nie wsiadł do tej tutki??? nieprawdaż??? on to tylko kłopoty potrafo robić, co nie ?

Vote up!
0
Vote down!
0

Athina

#202818

Aleksander Szumanski
Niedawno przeczytałem jak ta osoba czyli JK zagraża polskiej racji stanu, więc trzeba to zagrożenie usunąć. Tymczasem to "zagrożenie" ma tylko jednego człowieka na świecie Matkę niestety ciężko chorą. To dla ratowania jej życia JK sprzedał swój dom. JK jest niewątpliwie wybitnym mężem stanu, jest się więc czego obawiać gdy matoł dysponuje wyłącznie matołami. Cała afera "rozbijania" PIS od początku pachnie mi działaniem agentury sowieckiej w Polsce, słusznie nazywanej "razwiedką". W samych strukturach PIS oczywiście działają z rezultatami jak dotychczas profesjonalnymi. Zastanawiam się głęboko czy sprawy różnych migalskich, ziobrystów etc. nie są celowym działaniem dodatkowych mózgów w strukturach PIS. Wolałbym się mylić, ale p. Ziobro działa tak jak działa tylko dlaczego? To co oficjalnie za przeproszeniem pieprzy to nie warte funta kłaków.

Vote up!
0
Vote down!
0

Aleksander Szumanski

#202854

Nadaje sie najwyzej do kospirowania jak nasikać sąsiadowi do studni.Prokurator powinien pomysleć zanim cos takiego napisze.
Kaczyńskiemu jesli coś grozi to nie ze strony jakiegos palanta typu "rosiak" , choć on dobrze wiedział czy ktos jest w biurze czy nie. Miał być "sygnał" -to był. dlatego nik sie nie rwie do wygrywania wyborów.
Nathanel

WYŁĄCZ TVN, WŁĄCZ ROZUM.

Vote up!
0
Vote down!
0
#202855

mieszczuch7
Pan pomylił nazwisko ofiary ze sprawcą, hmm, w dość horrendalny sposób.
Przepraszam Moich Czytelników za tego komentatora.

Vote up!
0
Vote down!
0

mieszczuch7

#202954

sięgnęła zenitu. Co zagraża Kaczyńskiemu?. Egzekucja, taka jak ta, dokonana na Lepperze. Kolejne, planowane samobójstwo, ma być znakiem rozpoznawczym rządzącej Polską formacji. Ich motto: "Dopadniemy was wszędzie!". Pachnie i Putinem i Mossadem!...

Vote up!
0
Vote down!
0
#202878

i przybledy w chalatach ze wschodu najwiekszymi wrogami polski

Vote up!
0
Vote down!
0
#202958

Miał zginąć już wcześniej jak cała delegacja Prezydencka, przypadkiem nie wsiadł do Tupolewa nr.101... Według organizatorów "wypadku" z 10.04.2011 miało już go nie być!
Panter74

Vote up!
0
Vote down!
0

Panter74

#206098

Zastanawiajace, ze glowny organizator wypadku prezydenckiego samolotu, szef kancelarii premiera Arabski, pomimo przegranych wyborow, dalej sprawuje te funkcje.

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#206100