Co lubią lemingi?

Obrazek użytkownika bożena
Blog

Co lemingi lubią najbardziej?
Lemingi lubią się uczyć,pod warunkiem, że oceny wystawione im zostaną a’konto, za to, że uiścili czesne za dany semestr. Lubią dyplomy i tytuły, nie lubią jednak, gdy żąda się od nich minimum wysiłku intelektualnego. Leming lubi czytać, pod warunkiem, że tekst do czytania ma format ulotki zalączonej do opakowania lub znajduje się na pudelku.
Co lubią lemingi?
Lemingi lubią patrzeć w przyszłość, bez oglądania się do tyłu. Oglądanie się do tyłu, znajomość historii, literatury, sztuki, zwłaszcza tej naszej narodowej, polskiej, dziś nie jest dla leminga miarą intelektu, miarą wykształcenia. To wszetecznictwo i obciach. Dziś lemingi lubią gadżety. Lemingi lubią patrzeć w przyszłość – za miesiąc kończy się promocja w Media Markt. Status społeczny wyznacza lemingowi Nokia i Siemens. Żeby jednak oddać sprawiedliwość, leming lubi snobować się czasem na intelektualistę, wiec na jego półce znjadziemy kilka pozycji drukowanych, najczęściej autorstwa Moniki Szwai, Deana Koontza, u bardzij wybrednych Manuelę Gretkowską, Wojciecha Kuczoka.

Co jeszcze lubią lemingi?
Ano lemingi lubią być Europejczykami. A Europejczyk to ten, co śmieje się z Kaczyńskich, Europejczyk kocha homoseksualistów, chce, żeby mogli brać ślub (rodzina tradycyjna to moherowy przeżytek i nieprzyszłościowa), Europejczyk lubi Polskę anglojęzyczną.
A czego leming nie lubi?
Leming nie lubi mnóstwa rzeczy. Nienawidzi ksenofobii, brzydzi się brakiem tolerancji, gardzi homofobem.

Dziś znalazłam taki oto lakoniczny nius na wp.:

"Jordański sąd wojskowy skazał trzech żołnierzy na ponad dwadzieścia lat więzienia za planowanie zamachu bombowego na katolicki kościół w stolicy kraju Ammanie w maju ubiegłego roku.

Sędzia podkreślił, że wymierzył karę 22 i pół roku w więzienia, ponieważ uznał, iż taki spisek był "zagrożeniem dla państwa i jego obywateli".

Według prokuratorów, trzej zamachowcy planowali zdalnie zdetonować wyładowany materiałami wybuchowymi samochód zaparkowany przed wejściem do kościoła. Do zamachu miało dojść w trakcie niedzielnej mszy
Spisek wykryto, kiedy jego przywódca został zatrzymany za przekroczenie szybkości w dniu, w którym zamierzał przeprowadzić atak.

W Jordanii chrześcijanie stanowią 4% mieszkańców"

Co leming z tego zrozumiał? Oto komentarze niektórych:

....nie rozumiem!!
A co u licha katole szukaja w kraju arabskim wszedzie swój nos wsadza!!!
kościół
to straszne................. że im sie nie udało!!!!!
Sposób.
A bo ja wiem?Może to i jest jakiś sposób na ojca dyrektora bo inaczej nic go przecież nie rusza.
Odp.:
Grzyb ma swoje lata i razem z moherami pojdzie do
gleby za pare lat. Wygina wszyscy jak dinozaury. A jak go purpurowi kumple z KK beda wkurzac, to jest szansa, ze ten zlodziej skladek na stocznie skonczy szybciej niz myslisz. A moze nawet takie art. jak ten go dobija?
Odp.: Sposób.
tak naprawde na chwile obecna to wlasnie katolicy sa terrorystami atakujacymi zachodnia cywilizacje

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Cytaty z Onetu?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#15870

ze zrozumieniem czytać :) stoi jak wół przecież, że z wp.pl

:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#15907

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#15909

to idol wielu mlodych "wykształconych" miastowych.

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#15871

Każdy Leming uwierzył, że jak zagłosuje na PO to automatycznie poziom intelektu mu skoczy. Samo takie podejście, jest dowodem bezmózgowia...

Brak szacunku do własnej historii, religii to brak szacunku do samego siebie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#15892