Obrzydliwy apel Frasyniuka

Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Władysław Frasyniuk wielokrotnie się kompromitował wraz ze swoim środowiskiem, dlatego teraz miejscem dla niego jest margines polityczny. Najgorsze, że to kolejny, dobitny przykład, jak spartolić piękną kartę walki o niepodległą Polskę.  Frasyniuk wypowiedziami i działaniami w III RP schrzanił dosłownie wszystko, co kiedyś wypracował. Teraz namawia nie tylko do chronienia dupy agentom, ale i nienawiści wobec Jarosława Kaczyńskiego:

Nie podawajcie Jarosławowi Kaczyńskiemu ręki i mówcie mu prosto w oczy, dlaczego to robicie.

Czekam tylko na jutrzejszy felieton zbulwersowanego Adama Michnika w Gazecie Wyborczej, gdzie będzie ubolewał nad tym "jak chrześcijanin może nie wybaczyć?". Czekam na zlinczowanie apelu poniżej poziomu Andrzeja Leppera, czy Leszka Bubla. Zapewne się nie doczekam, bo dawne środowisko Unii Demokratycznej ( Unii Wolności, później Partia Demokratyczna, demokraci.pl - jeden pies ) trzyma się razem w tym samym bagnie. Przecież można oskarżać historyków IPNu o nienawiść, Jarosława Kaczyńskiego o nienawiść, o. Rydzyka o sianie zła i właśnie nienawiści, ale gdy głupa strzeli ktoś "od nich", to już jest umywanie rąk ! Szukanie szczerych intencji, pobudek i w końcu nawet z kompletnego idioty robi się bohatera. Tak działa środowisko michnikowszczyzny. Byleby głupek był z nami, przeciwko lustracji, przeciwko nim.

Oceniać Niesiołowskiego mogą ci, którzy siedzieli. Gdyby Niesiołowski zapytał Kaczyńskiego, jak ty się zachowałeś w śledztwie, odpowiedziałby, zgodnie z prawdą: w jakim śledztwie?

Panie Frasyniuku - to, że ktoś był internowany nie znaczy, że tylko on ma znać prawdę. Otóż mnie jeszcze na świecie nie było, gdy Niesiołowski się złamał. I tylko dlatego mam znać historię zakłamaną, fałszywą, podtrzymywać ten rzekomy "etos" bohaterski?

Jeśli Czumowie, którzy byli wtedy najbliżej, mówią, że Niesiołowski zachował się w porządku, to nikt nie ma prawa, mówić inaczej. Ewentualnie ci, którzy też wtedy siedzieli. Ja siedziałem w innych, trochę lepszych czasach.

Po tym poznaję prawdziwego bohatera, że nie szczyci się osiągnięciem, swoją rolą. Władysław Frasyniuk nie byłby sobą, gdyby po raz n-ty nie powtórzył tego samego sukcesu w czasach PRL-u. Dlaczego działacz demokratów nie zakłada,  że Czuma po prostu kłamie, aby chronić przyjaciela? Przecież fakt ujawnienia współpracy najczęściej kończy się pójściem w polityczny i społeczny niebyt. Wystarczy wspomnieć Maleszkę, o. Hejmo, ks. Malińskiego czy Wielgusa. To może mieć na względu również Niesiołowski, chociaż wsparcie kolegów z partii jest bardzo przydatne (jak w przypadku Boniego).

Władysław Frasyniuk nawołuje do nienawiści, coś na wzór Palikota i czasami Niesiołowskiego. Smaczku dodaje kolega, który koło niego siedział w studiu i mu wtórował - Jerzy Urban. Jemu mimo, że był i jest kanalią, to rękę wręcz ucałuje. Kaczyńskiego zgnoi.  Dlaczego?  Bo jest za lustracją. Takich należy niszczyć i nienawidzić. Na to zgody nie ma.

Brak głosów

Komentarze

Zachowanie Czumy od dłuższego czasu podaje w wątpliwość jego przejrzystość, natomiast Frasyniuk ulubieniec czerwonych i to od kilkudziesięciu lat jest wyraźnie podejrzany.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#8779

kael
Gdyby stworzono polską listę ludzi bez honoru to na którym miejscu klasyfikowałby się pan Frasyniuk i czy Niesiołowski by go wyprzedził. Ja stawiam 8 miejsce Niesiołowskiemu i 16 Frasynikukowi. A Asan?
Na razie nie pytajcie, dla ktogo zarezerwowałbym 1 piątkę.

Vote up!
0
Vote down!
0

kael

#8784

podejrzanych i mających nieczyste sumienie jest niejako
naturalna. Ich celem jest stworzenie sytuacji w której
info, że ktoś był TW będzie przyjmowane jako coś normalnego.
Każdej ubrudzonej ikony zaciekle bronią. Zielone od premiera
dla Boniego jest mocnym wsparciem w ich działaniach.
O Rycerzu Wolności nie warto nawet pisać...

Vote up!
0
Vote down!
0

basket

#8780

Jest to jeden ze składników przygotowywanego pogromu środowiska Jarosława Kaczyńskiego. Takie apele są źródłem akcji podejmowanych przez komanda nieznanych sprawców i Ryszardów C.

Vote up!
0
Vote down!
0

miro

#100281

do spółki.
dzisiaj już wychodzi skąd ich ród!
Koncesjonowana, ucywilizowana opozycja, którą Kiszczak prowadził za rączkę.
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#100286