Dostanie się i wp.pl

Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Wkurzają mnie media, nie da się ukryć. Choć nie jest to zdenerwowanie typowe, długotrwałe, które pozostawia uszczerbek na zdrowiu. Prędzej chwilowa irytacja, niezrozumienie, niesmak lub po prostu ubaw. Uwaga, uwaga - człowiekiem roku 2008 (specjalnie z małej litery napisałem), według internautów inteligenckiego portalu wp.pl, został - Janusz Palikot. Albo portal zrobił sobie jaja i źle podliczył głosy, albo użytkownicy tej stronki są na poziomie gorszym, niż forumowicze onet.pl.

A że internauci świadczą i wystawiają ocenę danemu portalowi, to trudno nie dostrzec kpiny ze strony autorów konkursu. Janusz Palikot - ten, który wyzywa posłankę Gęsicką od sprostytuowanej, opowiada bajki, wołające o pomstę do nieba, o molestowaniu seksualnym facetów przez Jarosława Kaczyńskiego, o problemach alkoholowych prezydenta i wreszcie poseł, chcący wprowadzić w polskie ustawodawstwo prawo do eutanazji. Polityczny cham, dureń i błazen został przez użytkowników wp.pl ogłoszony człowiekiem roku. A co groteskowe, portal podaje listę konkurentów, których zdystansował:Lech Kaczyński, Irena Sendler, Barack Obama, Dalajlama, Lech Wałęsa, o. Mogielski, rodzina Olewników, Aleksander Wolszczan, Dmitrij Miedwiediew.

Ktoś powie - wola ludu, demokratyczny wybór za pomocą kliknięcia. Skandalem jest umieszczenie na liście pretendentów w ogóle Janusza Palikota. Tylko po to, aby zwiększyć licznik odwiedzin, komentarzy, w celu dalszego schamienia społeczeństwa.

Czy taka ma być rola mediów, potocznie nazywanych IV władzą? Portal ów prezentuje wobec tego taki sam poziom, jak człowiek roku z małej litery. Zresztą - wystarczy spojrzeć na lansowane tam wypociny pani Środy, by się przekonać o jakości tego medium. I, co stwierdzam z całą pewnością - wp przebiło w skretynieniu jałowe i denne dyskusje na onet.pl. Jak to jeden z internautów napisał - "Jaki człowiek roku, taki portal". Bardzo trafnie.

Brak głosów

Komentarze

[quote]Uwaga, uwaga - człowiekiem roku 2008 (specjalnie z małej litery napisałem), według internautów inteligenckiego portalu wp.pl, został - Janusz Palikot. Albo portal zrobił sobie jaja i źle podliczył głosy, albo użytkownicy tej stronki są na poziomie gorszym, niż forumowicze onet.pl.[/quote]
Przecież o jest na ich poziomie... :P

Vote up!
0
Vote down!
0
#15257

... przymykam oczy i widzę... Janusz, Naczelny Mędrzec PO, siedząc na wysokim zydlu, z gumowym kutasem w garści wypowiada Słowa, oddzielając Dobro od Zła; a u jego stóp siedzi zasłuchany Dalajlama... ciut poniżej, pełni szacunku tytani: Obama, Wałęsa, Miedwiediew... (+ reszta pomniejszej hołoty...) .. ;P

Jaki portal taki człowiek... bezwzględnie...

Vote up!
0
Vote down!
0
#15260