Czekałem i się nie doczekałem

Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Mija trzeci dzień i wciąż nic. Minister Czuma nadal milczy. Wypowiedział się durnie w "Faktach" i myśli, że to wystarczy. Otóż, nie! Kataryna, ale i wszyscy blogerzy, powinni się domagać przeprosin od ministra sprawiedliwości. Nie wiadomo, kogo synek Krzysztof nazwał "skur.." i doszło do nagannego procederu, uderzającego w wolność słowa tam, gdzie zawsze ma obowiązek panować - w Internecie.

Kataryna ma rację, chciałem napisać o tym już w piątek, ale jak skomentowałem - szkoda mi było palców na wynurzenia Pawła Wrońskiego. Dziennikarz "Gazety Wyborczej" powinien spalić się ze wstydu i najlepiej w ogóle nie udzielać komentarzy w sprawie, która go nie dotyczy. Również z powodu kiepskiej jakości bloga - w salonie można go bez problemu przeczytać - jeśli tylko ktoś chce się przekonać o słabym warsztacie dziennikarskim Wrońskiego. Przecież wszystkie notki Kataryna wkleja do swojego bloga, należącego do portalu Gazeta.pl. Równie dobrze o przyzwolenie do "opluwania" i "strzelanie w plecy zza węgła" można mieć pretensje do administratorów portalu blox.pl. Wroński wyraźnie jednak nie rozumie, że sobie znowu strzela...w sumie właśnie w plecy, zza węgła.

Moim zdaniem, minister sprawiedliwości wielokrotnie potwierdził, że nie nadaje się do sprawowania funkcji. Ostatnie dni pokazały też, iż po prostu brak mu honoru. Już nie wspomnę o jego reprezentancie, czyli synku. Trudno nazwać go dorosłą osobą, bo zachował się jak ostatni gówniarz. I za swoje zachowanie nie potrafi przeprosić. Moje obawy, dotyczące wiedzy ministra o działaniach "za jego plecami" chyba się sprawdziły. A kto jest tchórzem, to każdy dobrze z nas wie.

Kataryno - byliśmy i jesteśmy z Tobą!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

cała ta sytuacja potwierdziła moje obiekcje, które już miałem przy nominacji A. Czumy na stanowisko ministra sprawiedliwości: otóż bałem się, że będzie tylko "twarzą" ministerstwa, a wszystko inne dziać się będzie za jego plecami. Nie musiałem długo czekać, aby praktyka potwierdziła teorię.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#20232