Zakłamanie opozycji i jej mediów po expose

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Najpierw "rozumne" media i opozycja żądały od nowego rządu realizacji obietnic. Wręcz nie mogły się ich doczekać. Popierający opozycję "fachowcy" mówili-PiS będzie musiał się wycofać ze swoich obietnic. Oszukał wyborców itp. Przytoczę tylko te ostrzejsze ataki..

Kopacz- Jeśli Polacy słyszą tylko i wyłącznie obietnice, których PiS po wyborach – nawet wtedy, gdyby wygrało wybory – nie jest w stanie zrealizować, bo budżet został przyjęty przez Radę Ministrów – stwierdziła szefowa rządu, odnosząc się do propozycji programowych PiS. Kopacz stwierdziła, że nie wierzy w te obietnice. – I nie wierzę również w to, że chce cokolwiek zrobićinnego ponad to, że chce władzy dla władzy.13-X-2015

Nie przegapimy żadnego kłamstwa, z każdej obietnicy was rozliczymy. 12-XI-2015

Nie zwalniajmy PiS z odpowiedzialności za obietnice. Niechaj jedzą tę żabę-Wroński, gw 28-X-2015

Petru- PiS ostatnio strasznie obiecywał. Tuż przed wyborami mówi: nic nie obiecujemy. To pytanie, który PiS jest wiarygodny, ten który nam wciska kit, że wszystko będzie za darmo, czy ten, który mówi, że nic nie obiecuje? - pytał.  15-IX-2015

Reforma emerytalna-Od razu, gdy PiS zaczął mówić o odwróceniu reformy, pisaliśmy, że to banialuki mające jedynie przysporzyć głosów.[...] Aby do wyborów parlamentarnych... Potem znów z pomysłu się wycofa. 13-VI-2015 gw Kostrzewski, Miączyński


I wiele, wiele im podobnych..

Nadszedł długo przez nich oczekiwany dzień prawdy. I co się okazało?

Jak powiedziała premier Szydło, w czasie pierwszych stu dni jej rząd chce zająć się kwestią "500 zł na dziecko, począwszy od drugiego, a w rodzinach o mniejszych dochodach, od pierwszego dziecka". "Dziecko to nie koszt, to inwestycja" - zaznaczyła.

"Po drugie obniżenie wieku emerytalnego do 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn; po trzecie podniesienie do 8 tys. zł kwoty wolnej od podatku" - kontynuowała premier. Jak wskazała, kolejnymi celami będą: bezpłatne leki od 75. roku życia oraz podwyższenie minimalnej stawki godzinowej do 12 zł.

I jaka jest reakcja wyżej cytowanych znawców? 

Te obietnice mnie przerażają-Kopacz

Zaskoczyło mnie to, że Beata Szydło nie wycofała się z niektórych obietnic-Petru

Wroński-miast obietnicami zajął się...polityką zagraniczną i jej miejscem w expose:)

Panowie Kostrzewski, Miączyński już nie bredzą o banialukach. Tylko martwią się że "Premier nie wspomniała jednak o konsekwencjach tego pomysłu."

Jak widać opozycja sama nie wie o co jej chodzi. Podobnie jak popierający ja "fachowcy". Oczywiście nikt z nich nie przeprosi, nie przyzna się do błędu. nikt też nie pochwali że PiS jest pierwszą partia poważnie traktującą swoich wyborców. Za to widzimy jak niepoważnie traktują swoich wyborców i czytelników ludzie związani z opozycją. Najpierw straszą że będą rozliczać z każdej obietnicy. A gdy słyszą że obietnice będą realizowane to słyszymy-przerażają mnie. Kabaret. Rozumiem że Kopacz chciała rozliczać PiS z niezrealizowania przerażających ją obietnic:). Czegoś takiego to nawet Misiek Kamiński by nie wymyślił. Przerażający jest stan opozycji w parlamencie. Jak widać straciła ona całkowicie swoją wiarygodność. Trudno traktować ja poważnie. Muszę przyznać że rozbawili mnie też zapraszania do oceny wystąpienia premier Szydło fachowcy. Żaden nie potrafi zauważyć że premier Szydło potwierdziła zamiar realizacji WSZYSTKICH najważniejszych obietnic kampanijnych. Na tle poprzedników to prawdziwa REWOLUCJA.

Mnie prócz zapowiedzi na 100 dni cieszy zapowiedź prowadzenia polityki historycznej. To rzecz spóźniona o 25 lat. Tu jest najwięcej do nadrobienia. Niepoważnymi ludźmi opozycji nie warto zawracać sobie głowy. Jeśli PiS będzie nadal wiarygodny za pół roku będzie mieć przy takiej opozycji 50% poparcia.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

"eksperci" i "autorytety" me(n)dialne utuczone na państwowych pieniądzach to tylko płatne ladacznice...popiskiwanie o tym,że PiS jeszcze wszystkiego co obiecał nie zrealizował w chwili gdy rząd jeszcze nie uzyskał wsparcia sejmu to brednia na użytek lemingów. Ogłupiacz musi się natychmiast zmienić i zacząć podawać prawdziwe informacje...to szybko pokaże  gdzie jest miejsce Swetru czy PO...bo PSL jest chyba w szafie...

Vote up!
6
Vote down!
0

Yagon 12

#1499127

plus lizodu..  dziennikarskie z mediów głównego ścieku, czy to ma sens, czy nie - będą krytykować nowy rząd, bo takie mają zadanie, za to dostają pieniądze.

I nie ma tu znaczenia, czy rząd pisowski spełni swoje obietnice, czy nie, bo w każdej z ww. sytuacji znajdzie sie wśród ww. mendoków ktoś, kto wypluje z siebie krytykę, oskarżenia, a nawet epitety.

Zatem trzeba jak najszybciej oczyścić mendia publiczne z ww. pełowsko zaangażowanych dziennikarzynów i uczciwie informować społeczeńmstwo o wprowadzanych zmianach i podejmowanych decyzjach. Pozwólmy, aby reszta mendiów - ta wiekszość mendiów prwyatnych zatruła się w końcu własnym jadem.

Vote up!
4
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1499128

To wrogowie Narodu Polskiego.Kornel nie daj sie dziennikarzom,bo to padliny.
Pamietasz lata wstecz ??.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1499135

To wrogowie Narodu Polskiego.Kornel nie daj sie dziennikarzom,bo to padliny.
Pamietasz lata wstecz ??.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1499136