OBSESJA SPISKOWA RED. MAZOWIECKIEGO

Obrazek użytkownika Arnold Parszawin
Kraj

Każdy ma jakąś obsesję. Jednym wszystko kojarzy się, wiadomo z czym..., inni wszędzie wietrzą spisek, jeszcze inni w katastrofach dopatrują się na siłę zamachów. Red. Wojciech Mazowiecki chociaż tak jak wielu też ma swoją obsesję, to trzeba przyznac, jest oryginalny, bo dla odmiany wszystko kojarzy mu się z teorią spiskową. Jak słychac, teorii spiskowej dopatrzył się właśnie w filmie "MGŁA", w którym jako żywo nie ma żadnych tego typu sugestii. No ale red. Mazowiecki je zwietrzył swoim GW-dziennikarskim nosem.

Najprostsze wytłumaczenie byłoby takie, że redaktor filmu w ogóle nie oglądał i nie wie, o czym mówi. Powszechnie znany i niepodważalny profesjonalizm pana Wojciecha każe mi jednak tę możliwośc z góry odrzucic. Może istnieje więc inne przekonujące wytłumaczenie problemu z redaktorem Mazowieckim. A jeżeli to po prostu działanie podprogowe, jeżeli autorki filmu w jego sekwencje wplotły klatki przedstawiające agenta FSB z twarzą Władimira Putina podkładającego bombę w polskim Tupolewie z oznaczeniem 101A i redaktor jako jeden z niewielu, jeżeli nie jedyny, zwietrzył ich perfidny pisowski podstęp? Wówczas chwała mu za to, a także statuetka Wiktora, Fryderyka, tytuł Człowieka Roku "GALI" , nagroda Dziennikarza Roku i na dokładkę zasłużony honor Tropiciela Teorii Spiskowych.

Kończąc, już całkiem na poważnie: każdy ma obsesję na miarę swoich potrzeb, red. Mazowiecki także na miarę swoich możliwości.

Brak głosów

Komentarze

na szczescie rodzice nie do konca odpowiadaja za czyny swoich dzieci

Vote up!
0
Vote down!
0

Maciej61

#130257

... ubawił!

Powiedz jeszcze coś do śmiechu.

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#130333

"Pomiocie dziennikarski, chłystku,
Któremu z gęby jedzie trupem -
Gówna nie będę prał po pysku -
Całujcie mnie wszyscy w dupę."
http://www.wpolityce.pl/view/6604/Osa_nadaje__63___Znaleziony_w_Sejmie_wiersz_sfrustrowanego_posla___Nawet_moj_pies_was_nie_spamieta___Kto_jest_autorem__.html
Dalszy ciąg wariacji ...

Vote up!
0
Vote down!
0
#130275

że nawet jeśli pan Mazowiecki Wojciech obejrzał "Mgłę", to niekoniecznie ten film zrozumiał. Nie każdemu Pan Bóg dał cenny dar rozumienia rzeczy, co widać po standardowych wypocinach tego pana w wiodącym tytule prasowym, gdzie jego dziennikarskie nieudacznictwo aż bije po oczach. Normalny GW standard.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#130277

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Jak widzę Mazowieckiego to jednocześnie przypomina  mi się Osiecki,identyczny wyraz twarzy (jakby na siłę starali się mieć zamyśloną facjatę),jak tępy uczeń który myśli że im bardziej się wpatruje tym będzie mądrzejszy,taki miś puchatek,do tego słownictwo i sposób mówienia,jak klony ,do tego z klapkami na oczach i mózgu.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#130291

Mazowieckiego tęskniące za rozumem. Taki widok - bezcenny.

Jaka gazeta, taki redaktor :-D

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#130298

To cyborg o zaprogramowanym mózgu wyprany z uczuć i myślenia samodzielnego. Ale jak porównac z jego protoplastą to widać jednak pewne podobieństwa w żółwim tempie wypowiadania kwestii. Nie mniej jednak uważam, że to mniej udana kopia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#130349

Cicho coś było o jednym z trójcy moich "ulubionych" funkcjonariuszy medialnych, Wojciechu Maziarskim, Wojciechu Mazowieckim i Śmiłowiczu, więc zaczynałem się martwić, niepotrzebnie jak widzę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#130377