Treści z tagiem: Sekuła

Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Kraj

Sławomir Neumann, poseł PO, w "Kawie na ławie" w TVN24 zarzucił posłowi do PE Januszowi Wojciechowskiemu, że jest politykiem, nie ekspertem. Mniejsza o tę bzdurę. Ciekawe, że nie powtórzył oszczerstwa, jakie rzucił jego partyjny kolega, Marcin Kierwiński, chwilę wcześniej w programie "Woronicza17" w TVP INFO o rzekomym postępowaniu OLAF (organ...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Okoliczności, w jakich pierwszy raz zwróciłem uwagę na Wandę Nowicką pozwoliły mi od razu domyślić się, że co, jak co, ale ze stanowiska to ona nie zrezygnuje.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

Czy po końcu świata w 2012 r. można się było spodziewać jeszcze czegoś gorszego? Rozum i serce mówią - że nie. Ale żyjemy przecież w rzeczywistości tworzonej od pięciu lat przez PO, a w tej rzeczywistości rozum i serce nie mają nic do gadania.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
W cieniu ACTA chowa się informacja o nowych uprawnieniach NIK. A gdy już się pojawi, to jakoś umyka wszystkim jeden szczegół. Więc wołam "Autor! Autor!"
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Arnold Parszawin
Kraj

Oczywiście, że jestem rozczarowany. Wygląda na to, że głosująca większość Polaków nie ma nic przeciwko dalszemu demontażowi państwa i jeszcze bardziej bezczelnej wyprzedaży polskich interesów. Przed ostatnimi wyborami samorządowymi popełniłem tekst pt. „TEST SEKUŁY”, w którym zastanawiałem się nad poziomem świadomości obywatelskiej polskiego...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Jak czytam, Ernest Bejda, wiceszef CBA z czasów, zanim zostało ono „odzyskane” i wyrwane z łap kaczystowskich siepaczy Kamińskiego jak to mówią, idzie za ciosem i podtrzymuje swoje informacje o tym, że świadek koronny Broda zeznawał, że przekazywał Mirosławowi Drzewieckiemu pieniądze, także na finansowanie PO.

Tymczasem prokurator...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Sekuła chce wrócić do NIK i wszystko wskazuje na to, że w partii ma to już obiecane. Tusk więc konsekwentnie już go przy rozdawaniu miejsc na listach wyborczych do Sejmu, ani do Senatu, nie bierze pod uwagę. Sekuła jest na innej liście, liście szczególnie zasłużonych, czyli emeritus (plural emeriti).

Sam Sekuła wyznaje "Rzeczpospolitej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Teraz już wszyscy są śmiertelnie dotknięci, obrażeni, i Ślązacy, i Niemcy, i Tomczykiewicze... Już gotów byłem przepraszać, ale... redaktor Monika Olejnik odkryła wyłom w tym murze świętej obrazy :

"koalicja z Ruchem Autonomii Śląska nie podobała się, ani prof. Jerzemu Buzkowi, byłemu premierowi, Ślązakowi, ani prezydentowi Komorowskiemu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Dama Pik
Kraj

Zainspirował mnie przed chwilą Jan Bogatko, przywołując postać wojującego do krwi ostatniej Tomczykiewicza z reduty Donalda. Od dawna chciałam temu panu i jego krajanom słów parę poświęcić.
Daleka jestem od śląskich resentymentów, Śląsk kojarzyłam zawsze z przywiązaniem do tradycyjnych wartości i górniczym etosem, ze śląskimi powiarkami o...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Arnold Parszawin
Kraj

Zbliżają się wybory samorządowe, do których (słusznie czy nie) Polacy mają dość letni stosunek. Zdaje się, że realne emocje i zainteresowanie opinii publicznej wzbudzają jedynie wybory na stanowiska prezydentów w wielkich miastach. Oczywiście uwaga koncentruje się zwłaszcza na Warszawie, gdzie zanosi się na starcie „gigantów” z polsko-polską...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Mirosław Sekuła, wierny żołnierz Tuska, typowy aparatczyk partyjny kierowany do zadań specjalnych, które to winny mieć zakończenie jak Donald z partią przykazał.
A ten cel to władza za wszelką cenę i dlatego należy bronić swoich złodziei choćby do końca świata a nawet i dzień dłużej.
Sekuła, człek o fizjonomii sołtysa z Pacanowa i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Nareszcie jestesmy w domu!
Tak wyśmiewany "układ" przez postkomunę i jej klakiernię czyli medialną swołocz został odkryty i ujawniony.

Dokonał tego wierny żołnierz Tuskolandii i jej wodza Donalda, uwijający się jak w ukropie zamiatając aferę swoich kolesi Mira, Zbycha, Grzecha i Rycha pod dywan - Sławomir Sekuła.

III RP...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Partia lodziarzy wprowadziła nam nową jakość w polityce, pewnego rodzju innowację.
Oprócz tego, że sam patron lodziarzy co jakiś czas stanie sobie na zielonej wyspie na czerwonym, wzburzonym morzu i ponawija nam makaranu trochę na uszy, to jeszcze modernizuje Polskę tak, że tylko patrzeć a przegonimy nawet Irlandię i trzeba będzie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Dobrze, że Waglewski czy Olbrychski przypominają, co i kto jest największym złem w polskiej polityce, bo ludzie gotowi zapomnieć przez te wszystkie komisje, niekomisje... A dziś - według prognoz pogody - ma ponoć sypać.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PiotrCybulski
Kraj

Wiele jest takich emocji, które potrafią wziąć Nas w swoje kleszcze, choć ani nie są przyjemne ani chciane. Nie pytają o pozwolenie, po prostu są, pojawiają się, zniewalają i próbują nas zdominować. A najgorszym z tych uczuć jest bezsilność, ta wszechogarniająca bezradność wobec rzeczywistości.

I ten odwieczny wybór, przed którym staje...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Nie dam spokoju biednemu Sekule.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Już wiemy, że Chlebowskiego do życiowej roli przygotował Eryk Mistewicz. Ten zaś, w odróżnieniu od niektórych blogerów, wie, że sknocił, więc nie jest chętny do chwalenia się tą akurat fuchą.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Mieli rację sieciowi dyżurni ogłaszając miażdżące zwycięstwo Chlebowskiego w starciu z komisją śledczą. Takie zwycięstwa trzeba ogłaszać szybko, bo szybko szlag je trafia.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Co kieruje człowiekiem, który z dnia na dzień stacza się na dno? Co nim kieuje, że zdolny i skłonny jest do kompromitowania się na oczach milionów telewidzów i równiez swoich wyborców? Czy obiecany urząd prezydenta miasta Gliwice tak rajcuje Sekułę, że robi z siebie ŚWINIĘ ? Czy dla tego stołka Sekuła jest mierny ale wierny i pełni rolę...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kataryna
Kraj

Nie miałam niestety okazji śledzić
dzisiejszego przesłuchania Kapicy, załapałam się tylko na pytania
Sekuły i początek Arłukowicza, to co się działo znam więc bardzo
pobieżnie, muszę czekać na stenogramy.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Pojawił się pomysł (a może to już nawet ustalenie?), by podczas obrad nowej komisji śledczej posłowie w jednej rundzie mogli zadać przesłuchiwanemu po jednym pytaniu.

0
Brak głosów