Nergal NIE JEST satanistą

Obrazek użytkownika PLK
Idee

Bardzo słusznie postąpił Abp Głódź nazywając go skandalistą, bo dokładnie tym jest Darski. On na pewno nie jest prawdziwym satanistą, ponieważ ci się NIGDY nie ujawniają! Satanistą może być n.p. Palikot, szef Red Bula (byk to symbol, patrz w biblii złote ciele) albo niejako z automatu każdy mason. Jeśli chodzi o muzykę to sataniści działają w scenie techno i są na to świadectwa (n.p. link na stronie ks. Natanka). A Darski jest moim zdaniem zwykłem pajacem medialnym i co najwyżej instrumentem światowego przemysłu propagandy anty-katolickiej! (propagandy bardzo skutecznej, dzisiaj w kościołach nastolatków można policzyć na palcach jednej ręki ale za to chyba co drugi nosi już tatuaż)

Niestety bardzo szkodliwe jest bezrefleksyjne powtarzanie za mainstreamem że niejaki nergal czyli Darski jest satanistą, ponieważ to doprowadza tę kwestię do śmieszności. Przekaz mainstreamowych mediów do lemingów jest jednoznaczny: satanista to w gruncie rzeczy niegroźny i zabawny choć lekko ekscentryczny facet. Jeśli w przyszłości jakiś biskup powie że ten miliarder albo ten polityk jest satanistą, to lemingi powiedzą: i co z tego satanista to przecież taki zabawny ekscentryk.

O prawdziwych zagrożeniach w dzisiejszym SE:

"Nad Warszawą diabeł krąży jak lew ryczący, patrząc kogo by pożreć"
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ksieza-alarmuja-diabel-krazy-nad-warszawa,1,4846998,wiadomosc.html

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/szatan-atakuje-polske-egzorcysci-bija-na-alarm_204872.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Skóra mi ścierpła, kiedy przeczytałem teksty jego "piosenek".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#183044

ale powiedzmy sobie szczerze mało kto słucha tekstu piosenki, co najwyżej jeszcze refrenu. I całe szczęście bo inaczej teksty Lady Gagi i Katy Perry siały by spustoszenie. Ale fakt jest faktem że młodzież jest poddawana zmasowanej fali propagandy satanistycznej i niestety jest pozostawiona całkowicie bez wsparcia kościoła. W episkopacie powinien zostać natychmiast powołany zespół do spraw ratowania młodzieży przed tą propagandą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#183053

W tym łomocie i wrzasku nie sposób rozpoznać ani jednego słowa. Specjalnie znalazłem na YT nagranie z koncertu, żeby posłuchać tego "autorytetu" muzycznego. I dopiero wtedy się załamałem. Przecież tylko satanistyczną hucpą można wytłumaczyć sukcesy tego czegoś, przy czym punk to wyrafinowana muzyka. A ten jego zespół pseudomuzyczny faktycznie jest bardzo popularny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#183060

Tak czy siak Nergal szkodzi Kościołowi i społeczeństwu. Lansowane przez niego wzorce znieczulają ludzi na satanizm i odciągają od kościoła.

http://adriano.nowyekran.pl/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#183049

PS
po co Pan siedzi na tym starym ekranie?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#183058

No i co z tego, że Nergal nie jest satanistą i, że to zwykły skandalista, karierowicz i dorobkiewicz?

Jestem ciekaw, co by się z nim stało, jakby na swoim koncercie porwał Talmud albo Koran. :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#183050

został by doprowadzony do śmierci cywilnej (patrz Mel Gibson) albo zasztyletowany.
No ale za to chrześcijanie będą się modlić za jego duszę i dla tego chrześcijaństwo jest wielkie a tamte religię ... wiadomo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#183057

Przy takim stanowisku już niedługo nie będzie miał, kto się modlić za Nergala. Właśnie takie stanowisko jakie pan lub pani przedstawili, doprowadza nasz Naród do biologicznej zagłady a naszą wiarę do marginalizacji, takie stanowisko jest wypisz wymaluj stanowiskiem hierarchów kościelnych, którzy zamiast wystąpić zdecydowanie w obronie Pisma Świętego i Krzyża Świętego wolą udawać apolitycznych, a przecież wiadomo jest, że jest zupełnie na odwrót... Przypomina mnie takie stanowisko ideę przedstawianą przez masonerię i komunistów, którzy chcą narodom wyjąć z ich rąk oręż wiary i poglądów, potem takim narodem jest łatwo rządzić i manipulować. Episkopat Polski nigdy nie powinien się zgodzić na to, aby jego rolę jaką sprawował wśród narodu polskiego oddzielić od polskiej polityki i tym samym od Polaków, takie m. in. stanowisko doprowadza nasz Naród do upadku, a Kościół Powszechny do marginalizacji i potem również potem do upadku, przykłady, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Włoch, Irlandii, gdzie wiernych coraz mniej a Kościoły świecą pustkami i z tego powodu są zamykane i sprzedawane,a teraz te narody, to wyjałowione pustynie wiary, gdzie obowiązującą ideologią jest kultura multi-kulti oraz wieloreligijna, z której wyłaniają się inne wiary jako wiodące w naszym społeczeństwie, judaizm, islam albo całkowita laicyzacja... Tego chcemy w Polsce? Wiernym potrzebna jest pasja, potrzebny jest ten zapał i wiara, jaką mieli w sobie pierwsi chrześcijanie, bez tego czeka naszą chrześcijańską cywilizację zagłada...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#183066

nic tam nie było o chowaniu głowy w piasek. Z resztą ja popieram raczej podejście ks. Natanka.

Ale tak na serio to myślę że jeśli episkopat zamiast pisać listy protestacyjne do TVP czy jakieś tam inne apele, po prostu wystosował apel do wiernych aby się pomodlili za nawróceniem nie tylko tego Pana ale wielu innych ludzi mediów, to by uzyskał dużo większy efekt. A tak nawiasem mówiąc to Darskiego by chyba szlag trafił jak by to usłyszał, a tak to się cieszy że udało mu się sprowokować czarnych!

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#183069