Doda narzędziem międzynarodowej propagandy antychrześcijańskiej!

Obrazek użytkownika PLK
Kultura

Angielskojęzyczny portal The Vigilant Citizen zajął się pewnym teledyskiem naszej rodzimej gwiazdki show-biznesu i wykrył w nim niesamowite rzeczy.
Natrafiłem na ten teks zupełnie przypadkowo, ale analiza tego portalu jest tak dokładna i tak logiczna że zgadzam się z nią w 100%. W końcu chyba tajemnicą poliszynela jest że międzynarodowy przemysł muzyczny jest narzędziem walki z chrześcijaństwem co najmniej od czasu wypromowania Madonny.
Walka ta przeszła niedawno na całkiem nowy etap, etap lady Gagi, w którym ten przemysł propagandowy już nie musi się liczyć z nikim i niczym. Najlepszym przykładem jest teledysk Dody do piosenki "Bad Girls". Jak by nigdy nic przedstawiane są w nim następujące rzeczy: najpierw morderstwo potem nekrofilia a pomiędzy tym kanibalizm! I to wszystko okraszone okultyzmem. Kto zna angielski może poczytać cały tekst (jest też dużo ilustrujących zdjęć) tu: http://vigilantcitizen.com/musicbusiness/doda-and-vintage-bringing-the-illuminati-agenda-to-eastern-europe-pop/

Brak głosów

Komentarze

Wstrzykiwanie jadu nawet jeśli jest to jad kiełbasiany na pewno nie jest obojętne dla organizmu ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#218515

@PLK. Tekst, który podlinkowałeś rozbawił mnie i przeraził.

Rozbawiło mnie określenie Dody jako "bimbo", co można przełożyć na urocze i zapomniane już polskie słówko  "dzidzia". Autor trafił w dziesiątkę. Ta produkt to stuprocentowa dzidzia.

Przeraziła mnie natomiast informacja, że CNN ulokował Dodę w dziesiątce najsławniejszych Polaków w historii, obok Kopernika, Skłodowskiej i Jana Pawła II.

Wspomnę jeszcze, że godzące w chrześcijaństwo wystąpienia muzycznych celebrytów zaczęły się znacznie wcześniej, chyba jeszcze w końcu lat 60. kiedy to John Lennon stwierdził, że Beatlesi są popularniejsi od Jezusa.

A co do Dody; zdaje się że to już przebimbane "bimbo". ;-)

@JaN. A to Ci się udało!!! ;-) Brawo!

Pozdrawiam Obydwu Panów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#218523

"Przeraziła mnie natomiast informacja, że CNN ulokował Dodę w dziesiątce najsławniejszych Polaków w historii, obok Kopernika, Skłodowskiej i Jana Pawła II."

Za parę lat nikt o tej blazeczce (Dodzie) nie będzie pamiętał. CNN nie ma większego pojęcia o Polsce...

___________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#218526

Obawiam się, że opacznie zrozumiałeś sens. Ładnych parę milionów obywateli świata usłyszało tę opinię. I o to mi chodziło.

Vote up!
0
Vote down!
0
#218527

Tak raczej na pewno się zaczęło w latach 60. zgadzam się. Ostatnio słyszałem nawet takie zdanie od jakiegoś podstarzałego hippisa że jaka to była wielka tragedia że młodzież wcześniej (czyli przed rokiem 1960) nie miała własnej muzyki tylko słuchała tej samej muzyki co ich rodzice! I ten podstarzały hipis chyba faktycznie tak myślał. Ale niektórzy przynajmniej przejrzeli na oczy na stare lata, taki n.p. Grzegorz Markowski (Perfect) w ostatniej piosence śpiewa tak: "czy świat na głowie, to jedyny nasz wkład?"

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#218580

 Doda jest już dzieckiem szatana,króry w niej jest,przecież demon przeszedł również z jej dawnego partnera, nergiel(dziecko szatana) na nią. Biedna teraz, doda,będzie ją szatan niszczył,ale na własne żądanie tego chciała!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#218706

Rzeczywiście, bardzo ciekawy artykuł. Komentarze również!

Vote up!
0
Vote down!
0
#222246

Dzięki i pozdrawiam.

Jeden z Pokolenia JPII

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#223195