Najlepsze treści blogera

Obrazek użytkownika PLK
Kraj

W ostatnim półroczu zostały w moim mieście przeprowadzone aż dwa testy syren alarmowych, co prawda pierwszy test nie wzbudził u mnie większego zdziwienia ale drugi jak najbardziej, ponieważ było to niesamowicie głośnie wycie przez bite pięć minut. Było tak głośno że nawet w pomieszczeniu trzeba było prawie że zatykać uszy. Wcześniejsze alarmy były natomiast zawsze słabe i w pomieszczeniach prawie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PLK
Idee

Obama przyjechał do Polski na zaproszenie śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego! Przyjechał na szczyt państw europy środkowej który miał się odbyć rok temu w Polsce, ale się nie odbył ze względu na 10.4.10.

Same te fakty już mówią więcej niż 10 przemówień! Można śmiało powiedzieć że Prezydent USA dał tym samym do zrozumienia że USA będą kontynuować dzieło śp. Prezydenta Kaczyńskiego!

Ale jakimś...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PLK
Kraj

GWniana podaje dzisiaj taki news:

"Fani Falubazu planują marsz milczenia poświęcony pamięci kibica, który zginął pod kołami radiowozu. W "rozprawieniu się" z policją chcą im pomóc pseudokibice piłkarskich drużyn z kraju. - Przyjadą albo na turniej w niedzielę, albo na pogrzeb Krzyśka - mówią nam kibice Falubazu.

Wszystko wygląda na to że szykują się jakieś walki z kibicami albo w niedziele...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PLK
Kraj

Całkiem niedawno media obiegła kuriozalna historia pokazująca praktyki propagandowe żywcem przeniesione nawet nie z PRLu tylko z ZSRS. Mianowicie jakieś środowiska lewackie chyba nawet pod patronatem Unii Europejskiej zorganizowały w Warszawie happening mający polegać na zamalowywaniu rasistowskich i faszystowskich haseł na murach wokół stadionów piłkarskich. Lecz na miejscu pojawił się pewien...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PLK
Kultura

Angielskojęzyczny portal The Vigilant Citizen zajął się pewnym teledyskiem naszej rodzimej gwiazdki show-biznesu i wykrył w nim niesamowite rzeczy.
Natrafiłem na ten teks zupełnie przypadkowo, ale analiza tego portalu jest tak dokładna i tak logiczna że zgadzam się z nią w 100%. W końcu chyba tajemnicą poliszynela jest że międzynarodowy przemysł muzyczny jest narzędziem walki z chrześcijaństwem...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PLK
Blog

Niestety wczorajsza prezentacja teorii o dwóch wybuchach wypracowanej przez zespół Antoniego Macierewicza brzydko pachnie ponieważ zarówno na niezależnych jak i u nas wszelkie krytyczne głosy zostały ocenzurowane. Wiem to dla tego że mój komentarz na niepoprawnej się nie ukazał i dla tego że bez wyjątku wszystkie komentarze tam są w entuzjastycznym tonie. Redakcji niepoprawnych trzeba natomiast...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PLK
Blog

Wyrzucony zostałem swego czasu prawdopodobnie za rzekome łamanie ciszy wyborczej w czasie wyborów prezydenckich ale faktyczną przyczyną było zaatakowanie przeze mnie bezpośrednio Igora Janke oraz Krzysztofa Leskiego. Wpis nosił tytuł: "PLK: 1 - Igor Janke & Leski: 0" (Leski z resztą już także zaprzestał swego trollowania).

W ubiegłym tygodniu przez blogosferę a nawet media przeszła fala...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PLK
Kraj

Prawie mi się śmiać chciało jak słyszałem dzisiaj o planowanej wielkiej przebudowie

lotniska w Smoleńsku, ponieważ wspomniałem sobie cytat z bloga - nie pamiętam dokładnie czy był to Tommy Lee czy inny śledczy na Salonie24 (ale może ktoś pamięta), który kilka tygodni temu napisał mniej więcej tak:
"Za kilka miesięcy usłyszymy że obok lotniska w Smoleńsku ma powstać gigantyczne centrum handlowe...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PLK
Kraj

W jednej ze swoich humorystycznych książek lub w swym programie Top Gear, najbardziej znany angielski dziennikarz motoryzacyjny Jeremy Clarkson, tak określił różnicę między zwykłym przestępcą i psychopatą: "Myślisz że to bardzo miły i kulturalny gość aż do momentu kiedy podczas picia z nim herbaty się na moment obrócisz a on nagle wyciągnie nóż i cię nim zadźga."

Dokładnie z takim typem...

0
Brak głosów

Strony