Najlepsze treści blogera

Obrazek użytkownika PLK
Notka

Pod względem dzietności Polska spadnie w tym roku z 207. na 209. miejsce w rankingu 222 krajów świata - informuje renomowane wydawnictwo Factbook. Z dzietnością zaledwie 1,31 dziecka na kobietę zsunęliśmy się w globalnych statystykach na trzynastą pozycję. Od końca.

Według danych ONZ, w 2100 r. Polaków będzie 17 mln, a cała ludność Europy Wschodniej skurczy się z 300 mln w 2000 r. do 120 milionów.

http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20120327&typ=po&id=po25.txt

http://fakty.interia.pl/polska/news/polska-nizej-w-rankingu-dzietnosci,1777172

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PLK
Blog

Litwini (niektórzy) mówią, że Polacy podtrzymują kłótnię (z nimi) sztucznie, po to by stworzyć pretekst do zdrady

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PLK
Kraj

Dzieje się tak w dużym śląskim mieście, w Gliwicach. Nie jest to jakieś tam wsparcie taktyczne, to jest mniej więcej w takim stylu jak by posłowie PiS założyli w sejmie grupę poparcia Mirosława Drzewieckiego, jednocześnie domagając się ustąpienia Grzegorza Schetyny ze stanowiska marszałka sejmu!

Do konkretów. Od początku: Być może ktoś...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PLK
Kraj

Tak, to nie pomyłka! Warszawa przygotowuje się do wojny! W czwartek i piątek urzędnicy po raz pierwszy wezmą udział w ćwiczeniach obronnych na wypadek wojny pod kryptonimem "Stolica 2011".

Wbrew pozorom nie jest to żaden głupi żart, wiadomość podała bowiem sama ... Gazeta Wyborcza a dokładnie gazeta.pl. Gdzie materiał wisiał dzisiaj po...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PLK
Idee

Do sejmu podobno dostało się z list PiSu aż dwóch Ziobrów. Andrzej Rosiewicz śpiewał że wystarczą cztery ziobra a Polska będzie dobra. To już tylko jednego brakuje, jak stwierdził wczoraj oryginał! To takie kuriozum na boku.

Moim zdaniem żadnej tragedii nie będzie jak by Ziobro wyszedł. Raz że ma do tego wszelkie prawa ponieważ jest...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PLK
Świat

Chyba w nikt w momencie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej nie spodziewał się że sprawy potoczą się aż tak źle! Co prawda byli już w tedy sceptycy ale za pewne nawet w najczarniejszych snach nie przewidzieli oni tak szybkiego i skrajnie negatywnego rozwoju wydarzeń. Można powiedzieć że nawet tzw. "worst case scenario" był nawet bardziej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PLK
Kraj

Media dziś doniosły że Kardynał Dziwisz zwrócił się do IPN o przeprowadzenie lustracji w związku z pojawiającymi się plotkami jako był on zarejestrowany przez SB jako TW Adiutant i uzyskał zupełne uniewinnienie ponieważ w IPN nie ma żadnych śladów po TW Adiutancie.

Pozostawmy sprawę bez komentarza, na uwagę zasługuję według mnie ale fakt...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PLK
Kraj

Przepraszam za wyrażenie ale to już przechodzi ludzkie pojęcie!

Od rana telewizornie pokazują nadętego do granic możliwości Donalda "apelującego" do związkowców aby ci zawiesili na czas Euro 2012 protesty przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego. (chyba nawet w Kanadzie to nagrali bo on za oceanem z wizytą jest)

A jakie niby...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PLK
Wideo

http://www.youtube.com/watch?v=ewtA6YQWfyo&feature=digest_tue

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PLK
Blog

Być może ktoś się zastanawia skąd się wzięło pojęcie partii ZERO (skrót: P0). Tym samym wyjaśniam. Partia ZERO znaczy, po pierwsze: tyle że jest to partia składająca się z samych zer. A jak wiadomo zero dodane do zera i do jeszcze jednego zera i tak w nieskończoność, daje zawsze zero. Po drugie: znaczy to tyle że na końcu rządów partii ZERO z...

0
Brak głosów

Strony