Smoleńsk - przebudowa lotniska w celu zatarcia śladów po bombie?

Obrazek użytkownika PLK
Kraj

Prawie mi się śmiać chciało jak słyszałem dzisiaj o planowanej wielkiej przebudowie

lotniska w Smoleńsku, ponieważ wspomniałem sobie cytat z bloga - nie pamiętam dokładnie czy był to Tommy Lee czy inny śledczy na Salonie24 (ale może ktoś pamięta), który kilka tygodni temu napisał mniej więcej tak:
"Za kilka miesięcy usłyszymy że obok lotniska w Smoleńsku ma powstać gigantyczne centrum handlowe albo inny wielki obiekt wymagający rozległych prac budowlanych" (cytowane z pamięci).

Chodzi o to że Rosjanie muszą się pozbyć ziemi z miejsca wybuchu samolotu aż do głębokości dwóch metrów, ponieważ kryje ona chemiczne resztki eksplozji. Wywiezienie wierzchniej warstwy w pierwszym dniu po katastrofie i przekopanie do głębokości pół metra zatarło tylko najbardziej oczywiste ślady. Nie da się tego zrobić po cichu bo są to gigantyczne ilości ziemi i dla tego potrzebna jest jakaś przykrywka, i tu blogger (chyba Tommy Lee) dużo się nie pomylił z tym centrum handlowym, ale oni mają jeszcze lepszy pomysł z tym remontem lotniska.

PS: Bardzo ciekawe jest też, że rok przed 10.4.10 zamknęli lotnisko wojskowe, a kilka miesięcy po planują wielką przebudowę. Czyli wygląda na to że pułapka, po stronie rosyjskiej, była planowana z ponad rocznym wyprzedzeniem.

Powoli ilość dziwnych zbiegów okoliczności jest taka duża że bardziej prawdopodobne staje się trafienie 6. w toto lotku dwa razy z rzędu.

UZUPEŁNIENIE

NAPISAŁ TO "STARY WIARUS" NA SALONIE24, 6 MAJA!
Tu link:
http://wtemaciemaci.salon24.pl/178536,dymiacy-nagan
i przedruk na smolensk-2010.pl
http://smolensk-2010.pl/2010-05-07-smoking-gun.html

CYTAT:
"Ewentualne zaoranie, przekopanie, zabetonowanie, (niepotrzebne skreślić) miejsca katastrofy nie pomoże jako antidotum na ewentualną komisję śledczą za 50 lat. Ślady podejrzanych substancji, jeśli się tam znajdują, bendą wykrywalne spektrometrycznie w praktyce do końca świata. To samo dotyczy ewentualnych ekshumacji ofiar przez pokolenie naszych wnuków.

Może natomiast pomóc w udaremnieniu przyszłego śledztwa zdjęcie z obszaru katastrofy całej wierzchniej warstwy gruntu, przynajmniej 1 m w głąb, i jej wywiezienie w jakieś nieujawnione miejsce.
----------------------------------------------------
Nie zdziwi mnie zatem, jeśli miasto Smoleńsk nagle zacznie budować na tym terenie np. największy na świecie podziemny parking, centrum handlowe na trzy piętra w głąb, albo super-basen kąpielowy o powierzchni kilku hektarów."

Brak głosów

Komentarze

A ja od początku mówiłam, żeby nie obrażać KGB/FSB - to profesjonaliści! - Oni nie zostawiają niczego przypadkowi!
A za przypomnienie tez jasnomyślącej osoby - dyszka. Tak oto logika wygrywa ze "śledztwem".

Vote up!
0
Vote down!
0
#79854

W Rosji nie trzeba profesjonalizmu, bo choćby wszyscy widzieli wybuch to i tak winni byliby piloci??? Fakty są takie, że gdyby profesjonaliści to zrobili, to nie potrzeba bułoby niczego ukrywać przed polskimi prokuratorami, można byłoby oddać całe śledztwo Polsce, po co chować dla siebie czarne skrzynki, nie musieliby kamuflować wszystkiego tego co kamuflowano, wycinano drzewa co to niby Tupolew naruszył, części samolotu wystawiono działanie atmosferyczne, bez możliwości zbadania mikroskopowego,chemicznego szczątków zaraz po wybuchu, jak wiadomo jest tam składowisko starych samolotów i nie wiadomo czy Tupolew to ten Tupolew??? Wiemy, że planowane lądowanie to 10.23-25, wiemy, że było jedno podejście, więc dlaczego to opóźnienie, najpierw o 30 minut, potem 10.41, wiemy, Że było pozorowane lądowanie rosyjskiego samolotu z ochraniarzami, który był widziany tak jakby spadał a okazało się, że odleciał do Moskwy, mieli ochraniać wizytę Kaczyńskiego, skąd wiedzieli, że są niepotrzebni??? Ich próba lądowania dziwnie współgra z sugerowaną godziną katastrofy??? Ja uważam, że było to sfingowane, by kilku świadków widziało nisko lecący samolot. Broń Boże, że wiem co się stało, składam tylko fakty, które w tym okresie do mnie dotarły. Jak wiemy pierwszy świadek nie widział ciał???Kto z polskich prokuratorów i innyc`h Polaków biorących udział w akcji widział wszystkie odnajdywane tam ciała, czy napewno wszystkie tam były??? Tylko na podstawie tych faktów można wytoczyć Rosji proces w Hadze o zamach ludobójczy, na tych poszlakach i niech by Rosjanie udowodnili, po tym wszystkim co wyprawiają po katastrofie, że to wina pilotów??? Ale, by to zrobiła Polska władza z Tuskiem na czele, musiałaby mieć sama czyste sumienie??? Mam nadzieję, że kiedyś zamachowcy (jeśli to był zamach?), poniosą zasłużoną karę a jest tylko jedna. Jeden kraj? na świecie, podobno wie jak się to robi!!! Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#79878

A robienie zamieszania, czyż nie wychodzi profesjonalnie:). Nie chodzi tylko o to by zlikwidować, ale by jeszcze przy tym namieszać i parę innych celów osiągnąć:).
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#79956

Do samodzielnie myślących!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#79880

ossala
Zrób coś tak nieprawdopodobnego żeby nikomu nie przyszło do głowy, że to możliwe.
No i proszę: najbardziej niesamowite scenariusze się sprawdzają.
Jak już wyremontują to lotnisko i wywiozą ziemię, to nasi archeolodzy dostaną zgodę na wyjazd!

Vote up!
0
Vote down!
0
#79872

Witam,

A może poprosić Pana Krzysztofa Jackowskiego, by jasnowidząco dopomógł nam poszukać tego, co Tusiu, Rosjanie i ta cała banda wrogów Polski próbują tak skrzętnie ukryć. Ja tylko pytam.
krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#79890

Patria Opressa
wszak orzekł,ze "w Rosji nic nie dzieje się bez powodu"..Oby przedśmiertnie zdążyli mu nadać honorowe(sic!)obywatelstwo Rosji!!

Vote up!
0
Vote down!
0

Patria Opressa

#79896

Oprę się jednak na S.Piaseckim. Rosjanie to "patałachy". Wszystkie ich "akcje" pozostawiają mnóstwo śladów. To "świat" im czapkuje i nic z ich błędów nie wynika.

Vote up!
0
Vote down!
0
#79900

Masz racje... padla taka sugestia w artykule " Smoking gun" w dniu 07 May 2010 na stronie Smolensk-2010.pl ... we fragmencie :

" Ewentualne zaoranie, przekopanie, zabetonowanie, (niepotrzebne skreślić) miejsca katastrofy nie pomoże jako antidotum na ewentualną komisję śledczą za 50 lat. Ślady podejrzanych substancji, jeśli się tam znajdują, bedą wykrywalne spektrometrycznie w praktyce do końca świata. To samo dotyczy ewentualnych ekshumacji ofiar przez pokolenie naszych wnuków.

Może natomiast pomóc w udaremnieniu przyszłego śledztwa zdjęcie z obszaru katastrofy całej wierzchniej warstwy gruntu, przynajmniej 1 m w głąb, i jej wywiezienie w jakieś nieujawnione miejsce. Nie zdziwi mnie zatem, jeśli miasto Smoleńsk nagle zacznie budować na tym terenie np. największy na świecie podziemny parking, centrum handlowe na trzy piętra w głąb, albo super-basen kąpielowy o powierzchni kilku hektarów"

A gdzie to slyszales ??? jesli mozesz podac link ??

Prawda zawsze zwycieza.....
Anonim

Vote up!
0
Vote down!
0
#79915

NAPISAŁ TO STARY WIARUS NA SALONIE 24, 6 MAJA!
Tu link:
http://wtemaciemaci.salon24.pl/178536,dymiacy-nagan
i przedruk na smolensk-2010.pl
http://smolensk-2010.pl/2010-05-07-smoking-gun.html

Dzięki za cytat! Wiedziałem że na sieć można zawsze polegać i ktoś poda linka!

PLK-Stan Klęski Rozumu

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#79999

Polecam wpis Panny Wodzianny z salonu24

http://wodzianna.salon24.pl/213482,smolensk-kup-pan-dzialke

Marie

Vote up!
0
Vote down!
0

Marie

#79923

Witam
W swojej którejś (już nie pamiętam) kwietniowej notce pisałem, że przygotowanie ewentualnego zamachu musiało zaświtać w głowie Putina po uratowaniu przez L. Kaczyńskiego niepodległości Gruzji. Wpierw chciał zabić "przypadkowo" (słynne strzały i beznadziejny "snajper nie trafiający z 30 metrów" - B. (k...), czyli w 2008 roku.
Kolejnym elementem było powstrzymywanie przez L. Kaczyńskiego budowy rurociągu północnego (rozpoczęto budowę 9 kwietnia 2010!), innym zaś gaz łupkowy (spotkanie Miedwiediew - Obama w Pradze 8 kwietnia i czyzby podział gazowy świata: USA - lupkowy, Rosja-tradycyjny?). O gazie łupkowym i jego tragicznych konsekwencjach Rosja już wiedziała w 2005 roku! (http://ziemianarozdrozu.pl/artykul/1016/gazprom:-gaz-lupkowy-moze-zmieni...). Jedynymi ewentualnymi wiedzącymi o planowanym (jeżeli tak było) zamachu byli w Polsce B. (k...) (wypowiedź z 2009 roku o tym, że L. Kaczyński będzie gdzieś leciał i wszystko się zmieni), szyfrant Zielonka i Grzegorz Michniewicz (obaj nie żyją) oraz M. Dukaczewski i J. Palikot. To oczywiście tylko chora teoria spiskowa, ale czyż nie należy podjąć działań, aby ją prawnie zdyskredytować poprzez fakty i dokumenty? (podczas śledczej burzy mózgów należy stawiać nawet najbardziej nieprawdopodobne tezy... nawet w celu ich tylko wykluczenia)...
W międzyczasie musiało wpaść do głowy Chłopcom, że można (oczywiście dalej kontynuję moje wybujałe fantazje) pozbyć sie jednocześnie wszystkie "zawalidrogi", w tym: Skrzypka, Kurtykę, generalicję, Wassermana, Macierewicza i obydwu Kaczyńskich...

"Zbrodnia jest tym doskonalsza im bardziej wydaje się nieprawdopodobna" (zasłyszane).

Niczego nie przesądam, ale tylko i wyłącznie sie zastanawiam... żeby wykluczyć coś tak absurdalnego i nieprawodpodobnego po prostu...
krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#79934

Przecież oni tylko chcą ułatwić u usprawnić ruch lotniczy dla tysięcy Polaków chcących oddać cześć i honor Ofiarom Katynia i Smoleńska.

A tak na serio, ktoś kiedyś puści farbę, jak będzie się chciał pozbyć Putina, albo dla innych korzyści, ktoś niechybnie zabezpieczył dowody na czarną godzinę.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#79939

tak działa państwo sowieckie przemianowane na rosyjskie. W Rosji rządzą służby i w Polsce, jeśli ktoś myśli, że rządzi Tusk to jest w błędzie. Faktycznie, ja również czytałem ten wpis bloggera. Pisanie czegoś z wyprzedzeniem i nagłaśnianie tego musi dać efekty.Odsyłam do swego wpisu
Link:
http://niepoprawni.pl/blog/144/seawolf-czyli-logika-stosowana%E2%80%A6
a tu już wczoraj słychać o powołaniu jak nie Kalisza to Nałęcza z komentarzem,że Bronek chce być niezależny od Tuska.
Prawicowy Bronek powołuje lewicowych cyngli
Pamiętajmy! To są wywłoki służb.

Vote up!
0
Vote down!
0

halibuter

#79941

odebrałam tę część kampanii Gajowego, którą toczył z Moskwy!!!
Też sobie, zdrajca, znalazł moment.
Inna rzecz, że oni są na tyle bezczelni, że już się z niczym nie krępują: a to Lenin na Krakowskim Przedmieściu, a to pomnik dla bolszewików w Ossowie, a to zaproszenie dla Miedwiediewa, a to buźka Parulskiego z ruskimi w Moskwie!
A to Graś po rusku przeprasza.
Przecież jak to do kupy pozbierać, to trzeba powstanie narodowe zwoływać!

Vote up!
0
Vote down!
0
#80159

" TEORIE SPISKOWE" stają się rzeczywistością.

Vote up!
0
Vote down!
0
#79942

przyznaję bez bicia, że nie znam kulis śledztwa, tych nieznanych 'faktów' i zbiegów okoliczności. nie śledzę tego z jednego tylko powodu. nie dlatego, że ufam w obiektywizm i dobre intencje Rosjan. tym powodem jest brak przekonania o faktycznych profitach Rosjan z przeprowadzenia zamachu. Lech przed tragiczną śmiercią miał poparcie może 20% społeczeństwa. więcej miał olechowski, bronas, a może i napieralski. dlatego ja pytam, po co dokonywać takiego zamachu. po co zwracać oczy całego świata na Rosję i Polskę ? ot tak dla zrobienia na złość ? nie rozumiem. putin to nie szatan, którego cieszy cudze nieszczęście....

Vote up!
0
Vote down!
0
#79977

Jak zawsze. DLA WŁADZY I DLA PIENIĘDZY.
Władzy niepodzielnej w europie środkowo- wschodniej.
I pieniędzy z gazu, którego nie sprzedałby, gdyby złoża łupkowe pozostałyby w rękach Polskich firm.
No i dla niemałej satysfakcji wyeliminowania wroga, który uniemożliwił zdławienie Gruzji.
Tego samego wroga, który nawet tylko z 10% poparcia uniemożliwiał podnoszenie łbów rosyjskiej agenturze w Polsce.
Teraz jaśniej?
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#79980

otóż, wcale nie jaśniej.
pomyślmy logicznie (bez patrzenia przez pryzmat niechęci do Rosjan czy też poparcia dla LK).
przecież w październiku 2010 LK przegrał by wybory z kretesem. jego jednostajnie spadające poparcie nie dawało mu żadnych szans na zwycięstwo.
więc wszystkie ruchy, o których mówisz mogły spokojnie poczekać.
a robienie zamachów dla satysfakcji ? ile Ty masz lat, że wierzysz w takie rzeczy ? w polityce nie ma satysfakcji, jest interes.
i jeszcze co do tej władzy w europie. przecież tusku tak pięknie liże buciki brukseli, że potencjalne oderwanie od UE na rzecz moskali jest również nierealne.

czy jest ktoś w stanie podać solidne argumenty ? bo ja nadal nie rozumiem, wybaczcie żem oporny...

Vote up!
0
Vote down!
0
#80127

Czesio gdzież żeś przeczytał o tym 10 % poparciu przed wyborami dla Jarosława Kaczyńskiego, gdzie przeczytałeś tę wiadomość na temat większego poparcia dla kapusia (wywiad wojskowy PRL-u) i masona w jednej osobie pana Olechowskiego i o tych pozostałych procentach dla innych kandydatów?

Od początku było wiadomo, że po rezygnacji Tuska z kandydowania na stanowisko prezydenta RP i po wystawieniu przez PO Komorowskiego na to stanowisko oraz po tym gdy Komorowski mianował na prezesa NBP Belkę, również kapusia TW oraz masona z Grupy Bilderberg Olechowski idzie w odstawkę.

Od tej pory było tylko dwóch kandydatów, Jarosław Kaczyński oraz niby hrabia i koncesjonowany przez WSI niby były opozycjonista Bronek Komorowski.

Następny nawiedzony na niepoprawnych?

Vote up!
0
Vote down!
0
#80132

Człowieku obudź się!!! Myślisz, że chodziło o wybory??? Czy LK wygra czy nie, zwróć uwagę kogo zgromadzono w tym samolocie??? Ci ludzie niezależnie czy LK byłby prezydentem czy nie, posiadali swoją niepoślednią rolę w życiu publicznym, byli siłą, która miała bezpośredni wpływ na dążenie do niepodległości Polski, generałowie mianowani przez opcję, która nie pasowała naszym wrogom, która przeszkadzała w utrzymanie niewolnictwa, generałowie, których nie można było wyrzucić z wojska, a wojsko to też siła kontrolna dla utrzymania nienaruszolności konstytucji. Teraz tylko to co wymieniłem, i to co teraz się dzieje może być wystarczającym orgumentem, dla myślących samodzielnie (z czym ty masz prawdopodobnie kłopoty???), że prawdopodobieństwo zamachu jest 100%. Tylko naiwni lub zdrajcy, na wysokich stanowiskach, którzy nie zdają sobie sprawy z zagrożeń w dzisiejszym świecie, że walka o dobrobyt jednych, musi odbywać się kosztem innych i to gdzie my się znajdujemy zależy od naszych elit. Walka ta nie jestn zabawą w piaskownicy, jest bezpardonowa, śmiertelna!!! Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#80136

Polsce obcięto głowę i to głowę najbardziej światłą, najbardziej wierną i prawą.
Dokładnie tak samo jak w 1940 roku.
To tak właśnie działa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#80160

po pierwsze nie obrażajcie. ja nigdzie Was nie atakuję, proszę tylko o wyjaśnienie. widzę, że balsam zbliża się poziomem do wyborców platformy, szkoda...

[quote=Paweł T]Czesio gdzież żeś przeczytał o tym 10 % poparciu przed wyborami dla Jarosława Kaczyńskiego[/quote]

po drugie, przeczytaj proszę jeszcze raz mój post. nie 10% tylko 20% i nie dla JK tylko LK. gdzie przeczytałem ? wyborczej nie czytam, 'nie' też nie czytam. tak po prostu mówiły sondaże...
nie rozstrzygam kim jest/był olechowski, nie popieram tego pana. przedstawiam tylko fakty, a przynajmniej wydaję mi się, że fakty.
a olechowski oczywiście startował z ugrupowania piskorskiego, a nie PO, więc nie wiem o co Ci chodzi. Twój post nic nie wnosi.
nie jestem nawiedzony, nie lubię ferowania wyroków bez zastanowienia...

teraz słówko do balsama. o których konkretnie ludziach mówisz ? Kurtyka (który notabene był kandydatem PO - PiS popierał Przewoźnika!) po przegłosowaniu ustawy o IPN i tak był do zdjęcia. więc o kogo Ci chodzi ? o generałów ?
i przestań mnie obrażać, bo nie zrobił byś tego gdybym stał przed Tobą.

czytając te odpowiedzi mam gigantyczny żal do POPiSu za to co zrobili Polsce. oni po prostu nas podzielili. czy wy naprawdę myślicie, że tylko te dwa ugrupowania istnieją ? że jak atakuję PiS to muszę być lemingiem-PeOwcem i na odwrót ? nie mogę być samodzielnie myślącym prawicowcem ? podkreślam prawicowcem a nie pobożnym socjalistą. przykro to mówić, ale wywróciło Wam się w głowach. ja TYLKO (podobnie jak inni sugerujący zamach) zadaję pytania ! czy to, że nie są one Wam w smak drodzy forumowicze ma stanowić licencję na atakowanie mnie ? argumenty, mniej emocji i inwektyw.

i żeby było jasne, bo już na prawdę się wku*wiłem, płakałem po katastrofie, płakałem po LK, Kurtyce i Kaczorowskim. jako Warszawiak czułem obowiązek pójścia pod pałac, aby zapalić świeczkę i odmówić modlitwę.
wkur*wia mnie jednak takie gadanie o zamachach, mordercach i innych pierdołach. jest to po prostu niegodne !

Vote up!
0
Vote down!
0
#80183

Zdaje mnie się Czesiu, że ja Ciebie nie obraziłem? Jednak w tym wątku nie będę na twoje emocje w tym względzie zwracał już zupełnie uwagi.

Olechowski stworzył razem z Tuskiem PO i nieżyjącym już Płażyńskim ten masońsko - żydowsko - postkomunistyczny - agenturalny twór jakim jest PO, skąd te wątpliwości w takim razie historyku u Pana nagle się pojawiły w tym względzie?! Pan Piskorski jest po jednych pieniądzach z PO, to jest właśnie dym w oczy dla Polaków, te niby konflikty między Olechowskim, Belką i Tuskiem oraz Piskorskim, że niby Belka to postkomunista, no to jeśli postkomunista to czemu Komorowski antykomunista mianuje tego człowieka na jedno z najważniejszych stanowisk w Polsce. Prezes NBP to coś więcej niż premier Polski i prezydent naszego kraju razem wzięci. Jego nikt nie może odwołać, na jego decyzje nikt nie może wpływać jego stanowisko jest kadencyjne.

Tak właśnie zniewala się Polskę, a skorumpowane rynki finansowe na świecie dzięki temu będą zadłużały Polskę coraz bardziej, będą na naszej walucie złotówkach prowadziły dalej złodziejska politykę transferową, finansową (doskonale to widać na giełdach finansowych na całym świecie), ale takie oszołomy jak pan widocznie nie zdają sobie z tego sprawy i w ogóle tego nie dostrzegają, stąd takie wpisy jak pański.

Dlatego właśnie Olechowski dał sobie spokój z kandydowaniem na prezydenta Polski, dla ludzi, których on prezentuje władza nad NBP jest czymś więcej niż jego osobiste masońskie ambicje polityczne i chęć objęcia przez niego tronu Polski?! Rozumie to pan czy mam to w prostszy sposób panu wytłumaczyć?! Całe wydziały historyczne, prawie na wszystkich wyższych uczelniach w Polsce od lat są opanowane przez masonerię. Tego też pan nie wie? Niech pan nie robi z siebie z łaski swojej idioty, bardzo proszę i nie obraża mojej inteligencji oraz nie robi z siebie głupka.

Wie pan czym zajmuje się Bank Światowy, Grupa Bilderberg, Komisja Trójstronna albo Światowy Fundusz Walutowy?!

Jeżeli pan nic nie wie na temat tych organizacji, to nie powinien się pan wypowiadać w sprawie krwawego puczu dokonanego w Polsce 10 kwietnia 2010 roku.

Czy w ogóle pańskim zdaniem coś się wydarzyło 10 kwietnia 2010 roku w Polsce czy nic się nie wydarzyło oprócz przypadkowej katastrofy spowodowanej nikczemnym zachowaniem polskich pilotów, polskiego prezydenta i naczelnego dowódcy polskiego lotnictwa wojskowego przed katastrofą spowodowaną ich nieprofesjonalnymi zachowaniami w kabinie pilotów?

Vote up!
0
Vote down!
0
#80194

nie, nie obraziłeś, tylko pisałeś jakby troszkę nie na temat.

czy ja bronię Olechowskiego, Tuska czy Belki ? ja socjalizmem gardzę, natomiast nie jest to przedmiotem rozmowy. o agenturalnych korzeniach Komorowskiego wiem. jako warszawiak byłem świadkiem przekrętów Piskorskiego (osławiony tunel wzdłuż wisły). ale Panie, my nie o tym !
faktycznie, zapomniałem o Skrzypku. studiuje finanse na uniwerku (dziennie), wiem jakie ma kompetencje. jednak czy wraz z przyjściem Belki zmieniło się coś w polityce NBP ? pytam, bynajmniej nie retorycznie.

jestem świadom również opłakanej sytuacji polskich finansów. ale co ma do tego Rosja ? co ma do tego zamach ? taki stan 'zawdzięczamy' biurokracji, którą przecież Kaczyński rozdmuchał ! Tusk tylko poszedł za ciosem.
co ma Pan na myśli mówiąc o złodziejskiej polityce transferowej ?
i znowu o Olechowskim... tylko po co ?

a w sprawie Bilderbergów też pewnie zaskoczę. oglądałem Endgame, Zeitgeist, czytałem też o tym książkę 'oni chcą zawładnąć światem' czy coś takiego (jak wrócę to podam tytuł i autora), do tego jeszcze Żydzi w Polsce (też z pamięci).
jednak jak to się ma do katastrofy ? sugerujesz, że to żydzi ? bo już nie wiem, moskwa czy żydzi ? a może rosyjscy żydzi ? to jak to jest ?

Vote up!
0
Vote down!
0
#80196

Tak, udajesz głupa, a z ciebie leming kuty na cztery kopyta. Z powodów typowego lemingowskiego zachowania i zadawania coraz to głupszych pytań, by sprowadzić dyskuję do absurdu i bezsensu, bo takie zadanie zadał wam Tuskoland, jesteś skreślony z mojej listy nicków godnych mojej uwagi. Sio!!!Sio!!Sio!!! Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#80199

haha, teraz to już padam ze śmiechu.
jeśli któregoś z pytań nie rozumiesz to spokojnie, wytłumaczę Ci :) jeśli zaś nie jesteś w stanie odpowiedzieć to nie zabieraj głosu, ok ?
śmieszy mnie jak pisowcy mianują mnie PeOwcem a PeOwcy pisiakiem. dogadajcie się między sobą i jeszcze plakietkę komucha dorzućcie ;)
widzę, że mało kto słyszał o PRAWICY, prawicy prawdziwej (a nie jak mówiłem wcześniej pobożnej lewicy).

Vote up!
0
Vote down!
0
#80206

od Giertycha , Chrzanowskiego czy Niesiołowskiego z Gowinem? Jest jeszcze Marek Jurek.....ale to osobna historia. Fajny facet tylko......jest to jedno tylko.

Vote up!
0
Vote down!
0

halibuter

#80221

Wszyscy którym zależało na tym, aby Polska nie wyszła spod niewidocznej władzy ludzi rządzących tym światem. Ci wszyscy, którzy chcą nadal, aby świat był podzielony poprzez układ zawarty pomiędzy nimi w Jałcie, z małymi poprawkami i z tym do czego ci ludzie dążą w dzisiejszym świecie. Oni teraz dążą do całkowitej globalizacji świata pod płaszczykiem walki ze światowym terroryzmem. Naród prawie 40 milionowy jakim jest Polska to naprawdę łakomy kąsek dla wielu z nich, kraj który leży pomiędzy zachodnią Europą i wschodnią Europa to naprawdę ważne miejsce, przez nasze państwo przechodzi transfer towarów na wschód, nic z tego nie mamy, to przez nasze państwo przepływa z Rosji ropa i gaz na zachód Europy, z tego również nie czerpiemy żadnych zysków jako Państwo i tak miało pozostać. Kaczyński i jego ludzie znajdujący się na pokładzie tego samolotu mogli im w tym przeszkodzić byli wielkim zagrożeniem dla ich polityki.

Prawie 40 milionowy naród na czele którego stoją renegaci, drobni dorobkiewicze pomniejsi masoni oraz udający Polaków Żydzi mają rządzić w Polsce, a nie rodowici Polacy kochający bezgranicznie Polskę i tak ma pozostać. My mamy być ich niewolnikami, mamy być ich tanią siłą roboczą a Polska ma być rynkiem zbytu dla ich nadprodukcji, której nie mogą zbyć w swoich krajach. Polska ma dostarczać pracowitych, pokornych tanich wyrobników w ich fabrykach i w ich państwach, oni już mają dosyć Arabów i murzynów, którym nic nie chce się robić, którym nawet nie chce się umyć, oni tylko chcą korzystać z dobrodziejstw tych państw, my Polacy jesteśmy przez nich ulepieni do tego, aby opiekować się ich starcami, do tego aby prawie za darmo sprzątać ich ulice i czyścic ich sracze, mamy również być ich tanimi najemnikami w ich kolonialnych wojnach...

Natomiast na pytanie, kto konkretnie nacisnął czerwony przycisk i kto fizycznie dokonał tego zamachu? Tego nie wiem, mógł to zrobić każdy, polscy zdrajcy również, to im zależało na tym, aby do władzy nie doszła opcja propolska, oni nie mogli na to pozwolić, żeby dalej w Polsce ta opcja rządziła ta pro patriotyczna. Dlatego ci ludzie, którzy lecieli tym samolotem musieli zginąć, z kilkoma wyjątkami, ale niestety tam gdzie rąbie się drzewa tam i są wióry. Za jednym razem wyeliminowali wielu wrogów, to było dobre i dla masonerii - żydostwa, Rosji gdzie również masoneria i żydostwo tak naprawdę rządzą, Amerykanom opanowanym przez żydostwo i masonerię również na tym zależało, samemu Izraelowi także jak również i Niemcom. Nikomu w tym miejscu świata, w którym znajduje się Polska nie potrzeba silnego gracza na arenie politycznej, oprócz nas samych Polaków.

I to w tym momencie powinno zajmować w tego typu rozmowach między Polakami najważniejsze miejsce.

Vote up!
0
Vote down!
0
#80207

http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20070301&typ=po&id=po02.txt

przecież i Lech jako prezydent i Jarosław jako premier byli wielkimi przyjaciółmi Izraela ! popierali wypłatę 'odszkodowań' (jakim prawem pytam ?!) żydom.
to jak to, swoich przyjaciół by atakowali. no jak Boga kocham, tak namieszałeś, że jako prosty studencina się zwyczajnie gubię !

o ile wiem to nawet polskie mienie nie zostało zreprywatyzowane. czyżby starsi bracia stali wyżej w hierarchii niż rodacy ?

i jak można mówić, że Lech był przeszkodą do zaanektowania Polski ?! przecież on sam zrzekł się suwerenności na rzecz federacji państw europejskich podpisując traktat lizboński !

Vote up!
0
Vote down!
0
#80212

Ja również te pytania sobie często zadaję jako zwykły Polak. Nie znam odpowiedzi na te pytania. Jednak politykę jaką przyjął w Polsce Lech Kaczyński wielu ludziom na świecie się bardzo nie podobała. To że robił pewne gesty wobec żydostwa? Tak to prawda, że tak było zresztą one mnie się również nie podobały jako świadomemu Polakowi. Pan Wyszkowski powiedział o tych gestach, że Lech Kaczyński nie chciał się kopać z koniem, ale swoje dalej robił. Tożsamość narodowa, przypomnienie i ciągłe mówienie o polskim czynie zbrojnym, duży nakład na powrót do korzeni narodowych, a przede wszystkim prowadzona przez Lecha Kaczyńskiego historyczna polityka narodowa, próba rozbicia mafii żydowsko - komunistycznej w polskim wymiarze sprawiedliwości oraz walka z niszczącą Polskę sprowadzoną do Polski przez carskiego rosyjskiego zaborce do Polski KORUPCJĄ, która niszczy Polskę od wieków, a którą jak nikt inni umocnili w Polsce Żydzi oraz komuniści!!!

I to się wielu nie podobało, bo na tym Polacy mogli coś zbudować, a jak Polacy już coś zbudują to trudno to ruszyć kłamstwem, obłudą i strachem.

On przyjął taką politykę.
I właśnie za to zginął.
Być może to wszystko jest mało ważnej, te wszystkie krzyże, medale dla ludzi, którzy walczyli o wolna Polskę, Muzeum Powstania warszawskiego tak jak wielu tutaj piszących to nazywa, że to są nikomu niepotrzebne gesty, że są ważniejsze sprawy dla Polski. To ja się pytam, co jest ważniejsze od tych symboli, na których, dzięki którym można odbudować wolną i suwerenną Polskę. Przecież jednak te tłumy Polaków żegnające go i jego małżonkę chyba o czymś świadczyły. Osobiście sam nie mogłem do siebie dojść przez prawie całą żałobę. Do tej pory ściska mnie w sercu na samą myśl o tym mordzie dokonanym przez nieznanych sprawców na ludzi związanych całym swoim życiem z Polską i z jej dobrem lecących tym samolotem, a przecież większość z nich to byli ludzie Lecha Kaczyńskiego, to on ich mianował na te urzędy, to on ich przedstawiał do stopni generalskich.

Widocznie bardzo komuś przeszkadzał i dlatego musiał zginąć, trzeba pamiętać o tym, że na pokładzie tego samolotu mieli być również i Macierewicz oraz Jarosław Kaczyński...

p.s.

No tak i ta sprawa Traktatu Lizbońskiego, ten argument często pada w tego typu rozmowach.

Jakie poparcie w narodzie był dla Lecha Kaczyńskiego, aby tego traktatu jako jedyny w Europie nie podpisał? moim zdaniem żadne, gdzie były te miliony Polaków, które po śmierci Lecha Kaczyńskiego przetoczyły się przed jego trumną?!

Vote up!
0
Vote down!
0
#80213

widzisz, od razu jakoś emocje opadły po zmianie stylu na spokojniejszy. to miło.
jednak nadal uważam, że te wszystkie gesty to za mało, żeby konieczny był zamach. zobacz, Polska nie raz pokazywała, że nawet, gdy nie ma jej na mapie i od lat jest germanizowana/rusyfikowana to i tak potrafi się podnieść. mało tego, że podnieść, ZWYCIĘŻYĆ !
Rosja o tym wie i pamięta. prawda też, że obecne działania rządu są skandaliczne i ciężko odeprzeć myśl, że to spisek.
jednak uważam, że jeśli to jest spisek to powstał dopiero po katastrofie.
uważam, że był to nieszczęśliwy wypadek. to, że były zaniedbania, których wstydzą się rosjanie ? to więcej niż prawdopodobne.
natomiast w zamach nie wierzę i mam nadzieję, że moje przypuszczenia są słuszne.

Vote up!
0
Vote down!
0
#80215

"Rosja o tym wie i pamięta. prawda też, że obecne działania rządu są skandaliczne i ciężko odeprzeć myśl, że to spisek.
jednak uważam, że jeśli to jest spisek to powstał dopiero po katastrofie.
uważam, że był to nieszczęśliwy wypadek. to, że były zaniedbania, których wstydzą się rosjanie ? to więcej niż prawdopodobne.
natomiast w zamach nie wierzę i mam nadzieję, że moje przypuszczenia są słuszne. "

UWAŻAM .... UWAŻAM ... MYŚLĘ ŻE ... MAM NADZIEJĘ

To co Pan uważa nie ma żadnego znaczenia, tak samo jak Pańskie nadzieje, liczą się tylko fakty!
I proszę nie dywagować że Rosjanie nie mieli motywu, bo każdy myślący może wymienić co najmniej dziesięć.

PLK - Jeden z Pokolenia JPII

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#80472

Chciałem podzielić się wiadomością, iż w dniu dzisiejszym
przypadkowo odkryłem stronę w internecie-KURIER CHICAGO.
Przeczytałem tam trzy artykuły pt.ZBRODNIA I DOWODY,KTO WIE I KTO WIEDZIAŁ? ZEZNANIA,"PIKUŚ"-I CO DALEJ?
To są wstrząsające teksty,i wcale teraz nie jest to dziwne
że ruscy chcą zatrzeć ślady.
Artykuły robią bardzo duże wrażenie że są wiarygodne.
A u nas tak cichutko?

Vote up!
0
Vote down!
0

WIEKOWY

#80214