Uratować Grecję - Rozwiązać Unię Europejską!

Obrazek użytkownika PLK
Świat

W Atenach walki uliczne a biurokracja unijna jest zadowolona że parlament grecki przegłosował to co mu kazano! To najlepszy przykład na to że dyktatura biurokratyczna znana jako Unią Europejska, stanowi największe zagrożenie dla Europy i jej mieszkańców.

Unia Europejska zamiast odgrywać rolę pozytywną odgrywają rolę negatywną. Zamiast chronić prawa mniejszych krajów UE osłabia mniejsze kraje i wzmacnia jeszcze bardziej te mocne. Zamiast zwiększać bogactwo mieszkańców, UE doprowadza do zubożenia dużej części Europejczyków. Zamiast rozwiązywać problemy ogólnoeuropejskie miesza się w sprawy lokalne pojedynczych państw. Zamiast chronić państwa członkowskie dba o dobre kontakty z Rosją.

Tą listę można by kontynuować chyba bez końca i podać wiele szczegółów, ale najważniejsza jest konkluzja:

Należy rozwiązać Unie Europejską!

Wszelkie próby naprawiania błędów UE są zupełnie zbędne ponieważ, nikt w Europie (oprócz międzynarodowych koncernów) nie potrzebuje żadnej UE!

Współpraca Europejska może i powinna się odbywać na płaszczyźnie Rady Europy

W rzeczywistości to Rada Europy jest tym czym Unia Europejska nigdy nie była i nie będzie. Jak ktoś nie wierzy to polecam mój tekst: tu (Moim skromnym zdaniem UE została tylko i wyłącznie powołana aby zniszczyć współpracę europejską w ramach Rady Europy.)

Dla tego im dłużej UE będzie istnieć tym większe szkody dla ideii Europejskiej zostaną poczynione. To już dokładnie widać w Grecji oraz na Węgrzech gdzie są spalane flagi Europejskie, ponieważ mieszkańcy łączą je z UE. Tym czasem jest to flaga Rady Europy a nie UE (każde państwo Europy, chwilowo bez Białorusi, ma prawo wywieszać flagę Europy!).

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

ludzie sobie w miarę spokojnie żyli, weszli do UE i nie mają spokoju.Jakby tak było w jednnym państwie, można by było tłumaczyć nieudolnością, czy jakimś nieprzewidzianym zbiegiem okoliczności.U nas już jest straszna nędza.Trudno sobie wyobrazić że będzie o wiele gorzej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#225481

berecik
Mam 66 lat w ostatnich kilku dokonałem wielu przawartościowań swoich poglądów.Ni będę ich wyliczał ale musze przyznać, że ostatnio takiej weryfikacji dokonałem w stosunku do UE i jej podskórnych celów. Tak tylko silne państwa narodowe a w nich cała gama organizcji jest w stanie zagrodzić drogę do powstania światowego rzadu lewaków.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

berecik

#225494

z Berecikiem w pełni się zgadzam. Z autorem oczywiście też.

Precz z Unią!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#225501

Dawniej Grecja miała drachmy i żyła sobie bezstresowo,a po wejściu euro klops,niech wraca do swojej waluty,to szybko odbije się od dna

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#225507

Coś w tym jest. Identyczna betonowa biurokracja.

Ja uważam że współpraca europejska jest bardzo pożądana, tylko nie w ramach UE ale Rady Europy (do której należą WSZYSTKIE państwa europejskie).

pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#225508

bierze się stąd, że UE zamiast chronić swoje państwa członkowskie, chroni banki. I tu jest pies pogrzebany. Nasza zrzuta na Grecję de facto jest zrzutą na banki.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#225509

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Gazeto Wybiórcza czemu nie grzmisz!!! ratuj słowem wolności i demokracji unijnych kacyków przed Grecką watahą co chce wysadzić w powietrze jedynie słuszne siły postępu Eurokołchozowe, napiętnujcie od oszołomów,wariatów,faszystów wszystkich protestujących w Grecji,nie można przejść obojętnie obok kontrrewolucji siepaczy normalności.Tak powinna opozycja komentować takie wydarzenia jak w Grecji czy niedługo w Portugalii czy we Włoszech. Czepiać się GW,TVN,Polsatu,Polityki,Newsweeka dlaczego nie piętnują jednych a zohydzają protestujących u nas.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#225518

  Wspomóżmy braci Greków chociażby dobrym słowem, bowiem oni są teraz na pierwszym froncie walki z NWO w Europie. Ta walka może się przerodzić w wojnę – nie łudźmy się, sytuacja Polski nie jest lepsza, Grecy są po prostu bardziej zdeterminowani i świadomi tego, że nie mają innego wyjścia jak wygnać okupantów banksterskich i ich marionetki.
Wojna z NWO się rozpoczęła, nie będzie im łatwo zdeptać nas wszystkich.
 

 

 

 

 

więcej:
http://monitorpolski.wordpress.com/2012/02/13/ateny-plona/#comment-75311

******************************

 Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#225572