Wreszcie coś się rusza!

Obrazek użytkownika Moherowy Fighter
Idee

3 dni temu we wpisie, pt. Prawica krajowa bezjajeczna, napisałem, że:

Zaś gdybym mógł jeszcze coś podpowiedzieć, to proszę bardzo. Na stronie Starej Wielkiej Partii nie znajdziemy całej tej plejady różnych prezesów, wiceprezesów, sekretarzy generalnych, zarządów, komitetów politycznych, rad, nie-rad etc. Znajdziemy natomiast masę użytecznych narzędzi, dzięki którym członkowie i sympatycy Partii Republikańskiej mogą nawiązywać ze sobą kontakty, podejmować wspólnie jakieś inicjatywy lub przedsięwzięcia, prowadzić dyskusje itp. Dlaczego? Mianowicie dlatego, że GOP jest partią ludzi równych, którzy złączeni są wspólną wizją celów do osiągnięcia a nie takim lub innym emploi takich lub innych liderów. Ci zaś na co dzień pokazują się w Fox News Channel, rzeczywista zaś robota partyjna ma miejsce na samym dole. No tak. Jest więc tutaj jeden drobny „myk” polegający na tym, że tamtejsi liderzy Partii Republikańskiej mają się gdzie pokazywać, zaś polscy politycy prawicowi są jakby bezustannie na „gościnnych występach” w mediach, które nie są po to, by ich pieścić i hołubić. „Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz.”

Dzisiaj, jak Onet donosi “Sympatyk”; PiS uruchomi portal społecznościowy. Prawo i Sprawiedliwość na początku przyszłego roku uruchomi własny portal społecznościowy. Partia zrealizuje też zapowiedź z jesiennego kongresu i umożliwi rejestrację swoim sympatykom przez internet – powiedział szef Komitetu Wykonawczego PiS Joachim Brudziński.

No wreszcie, można powiedzieć. I nie poprzestawać.

  • Szybko założyć jedną, większą gazetę ogólnopolską, która dorównywałaby „Gazecie Wyborczej”.
  • Jak najintensywniej pracować nad stworzeniem własnej, prawicowe, telewizyjnej stacji ogólnopolskiej. Może dałoby się wrócić do jakiś relacji w News Corporation?
  • Szybko założyć jedną większą ogólnopolską stację radiową.
  • Powołać, jako utajnione, dwie lub trzy agencje sondażowe.
  • Również stworzyć utajniony ośrodek monitorowania „obcych” sondażowi.
  • Zbudować dwa lub trzy silne „czołgi myśli”.
  • Także stworzyć kilka silnych agencji promocyjnych, które bez przerwy pracowałyby nad profesjonalnym wizerunkiem PiSu.
  • Objąć przez PiS nieformalnym „protektoratem” portale internetowe sympatyzujące z PiS.

Aha i najważniejsze. Dajcie w końcu w PiSie młodym rozwinąć żagle i być twórczym. Niech wasi młodzi politycy, wasza młodzieżówka szybko atakują właśnie Internet, środowiska młodzieżowe. I zacznijcie się „odrywać” od waszego „stałego” elektoratu. Nie macie już ani chwili do stracenia.

Jak coś mi wpadnie do głowy, to podpowiem.

Brak głosów

Komentarze

Co Pan na głowe upadł ???????
Tutaj ludzie spokojni nie chcą zmian .

Pracować ?

Najlepiej czekać .
"Bohuna-śmy usiekli"

Vote up!
0
Vote down!
0
#41643

[quote=Harcerz]Co Pan na głowe upadł ???????
Tutaj ludzie spokojni nie chcą zmian .

Pracować ?

Najlepiej czekać .
"Bohuna-śmy usiekli"
[/quote]

Ciiii..., nie zapeszaj, bo nie będzie jeszcze na co zwalać winy za możliwą porażkę. A tak chłopcy i dziewczęta mają zgrabne wytłumaczenie, bo....

Aha, jak to było? "My z Synowcem na kuń to wsiędziem i jakoś to bendzie." Tak, czy jakoś inaczej?

Vote up!
0
Vote down!
0
#41669

... że ja to postulowałem zaraz po wygranych wyborach przez PiS, przewidując czym zakończy się niepowołanie lub przejęcie tych podstawowych rzeczy. Nie pomyliłem się. Stuprocentowa akuratność!

Przypominam sobie również pewien sondaż przed wyborami prezydenta Warszawy, kiedy to Kaziu zmoczył cztery litery. Otóż sondaż ów pokazywał, że wprawdzie Kazio ma tam chyba największe poparcie, ale kandydaci PO i SLD w sumie mieli grubo ponad 50%. W przewiedywaniu klęski Kazia napisałem o tym na portalu PiS-u. Oczywiście wpis został skasowany, bo obowiązywał hurraoptymizm. Oczywiścuie Kaziu przerąbał, a ja więcej nie zamieściłem żadnego wpisu na portalu PiS, mało wchodzę tam wyjątkowo rzadko, raz na 6 lub 7 miesięcy, tylko po to aby jeszcze szybciej wyjść.

Pozdrawiam i życzę bardzo dużo wiary, bo ja już tylko się uśmiecham. Pod nosem.
_____________________________________________
"Strzeżcie się Wilki, strzeżcie się przynęty..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#41655

ależ ja sobie teraz to robię takie trochę mikro-facecje. W Prawicy bezjajecznej a i w wielu innych wpisach wypowiedziałem się, że ja jestem realistą, i trudno mi sobie wyobrazić, że nasi Szacowni "wrzeszczący staruszkowie" w tych obszarach będą hulać. Problemem polskiej prawicy no. 1. jest to, że nieprzepuszczenie jednego wodzusia kieszonkowego przez drzwi innego wodzusia kieszonkowego jest asumptem do Wielkiej Międzyformacyjnej Wojny. Czasami jest nim zajęcie komuś krzesła. Ale cóż, urzędowy hurraoptymizm jest zawsze "po linii i na bazie".

Vote up!
0
Vote down!
0
#41666

I jakiś inny woduś "bada rynki", czy ma szanse stolec zajać :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#41670

Powiedziałam kiedyś Kaczyńskiemu na spotkaniu po wyborach 2007 r., że PiS stracił ok. miliona wyborców przez niedotrzymane obietnice w zwiazku z tzw. reformą wymiaru sprawiedliwości.

Ludzie po wyborach 2005 słali dziesiątkami tysięcy listy do Ziobry i innych posłów z prośbą o pomoc w ściganiu nadużyć przestępców w "białych kołnierzykach", m.in. prokuratorów i sędziów. Ziobro odsyłał te pisma najczęściej do wyjaśnienia wg tzw. właściwości, czyli bezpośrednio do szefów przekrętasów, a ci żądali ;))) wyjaśnień od bezpośrednio zainteresowanych. Efekt - łatwy do przewidzenia.

Ludzie Ziobrze tego długo nie zapomną.

Oprócz sprytnego PR, trzeba też dotrzymywać słowa. A to jest nadal słaba strona PiS. W biurach poselskich /nie wszystkich oczywiście/ bardzo często zbywają ludzi różni młodzi cwaniaczkowie, nie wiem, czy za wiedzą, czy bez wiedzy samych posłów.

Tak to wygląda w praktyce. Dlatego ja mam mało złudzeń. Także w związku z Joachimem Brudzińskim.

Vote up!
0
Vote down!
0
#41673

[quote=Rebeliantka](...) W biurach poselskich /nie wszystkich oczywiście/ bardzo często zbywają ludzi różni młodzi cwaniaczkowie, nie wiem, czy za wiedzą, czy bez wiedzy samych posłów.

Tak to wygląda w praktyce. Dlatego ja mam mało złudzeń. Także w związku z Joachimem Brudzińskim.[/quote]

Boże przypominają mi się czasy, kiedy pracowałem za czasów UW-AWS w jednym z ministerstw. To od razu, gdy się naciągnęło tego całego pryszczatego awuesiarskiego pampersiarstwa to była z tego sama żenada. Momentalnie sekretarki zaczęli emablować o to, gdzie można się dobrze zabawić, dobrze zjeść, ubrać, wypić itp. I widać było to ich wyposzczenie na ten cały lajf. I oczywiście, ile się dało to jakieś na boku takie obrywki, siakie i niuchanie tylko gdzie frukta i konfitury. Zwyczajnie TKM, obrzydzenie. I nic innego nie robili tylko prowadzili dolce vita. A przed kamerami to mordy pełne frazesów i picowania, że ony to ciężko tyrajom. Gdzie tam? Wszyscy na nich zasuwali. A premii czy czegoś takiego, to nie każdy poniuchał.

Brudziński też nie wzbudza we mnie większego zaufania.

Vote up!
0
Vote down!
0
#41677

zamordowała prokuratora Falcone, nasz prokurator Czyżewski z dużą dozą szczęścia uciekł za granicę. Ziobro uciekł do europarlamentu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#41679