List otwarty do Koalicji „ Porozumienie 11 Listopada”

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Szanowni Państwo !
11 listopada b.r. przez całą Polskę przetoczyła się lawina skandalicznych ekscesów. Rozwydrzone bandy polskich neofaszystów w wieku 1-100 lat (niektórzy zamaskowani w maciejówkach itd.) , wymachując faszystowskimi biało czerwonymi symbolami, skandując antysemickie hasła typu „Niech żyje Polska” i śpiewając faszystowskie pieśni „Jeszcze Polska nie zginęła”, „My, Pierwsza Brygada” itd., grasowały po ulicach polskich miast, napadając na niewinnych mieszkańców. W Warszawie biły bezbronnych turystów miejscowych i zagranicznych niszcząc ich eleganckie czarne kapturki. Pałkami, gazem łzawiącym, petardami sterroryzowały stołeczną policję, wytaczając przeciw niej działka wodne.

To wszystko mogło wydarzyć się wszędzie – w Gdyni, Rzeszowie, Wrocławiu i Białymstoku.

Gdzie byliście wy, szanowni koalicjanci Porozumienia - prawdziwi polscy patrioci, obrońcy Zbychów, Rychów i Zdzichów, żydowskich bankierów, ucieśnionych pederastów i lesbijek, nimfomanek, gryzoni, wypierdków lewackich mamutów, plum-plum i blum-blumsztajnów spod znaku młota i gwizdka ? Żarliście za frico faszystowskie pączki i ksenofobiczny sernik w Nowym Pięknym Świecie u Sierakowskiego (Sławka, nie mylić z malarzem pokojowym Antkiem faszystą), zapijając je śmierdzącą faszyzmem kawą, narażając na koszty takich gorących patriotów jak np.prezydent miasta stołecznego i naczelni szacownych TW i tv.

Krótko mówiąc, koalicjanci „Porozumienia 11 Listopada” – daliście ciała pętaki, opierdalaliście się w stolicy zamiast rozesłać bojówki, miejscowe i importowe, tam gdzie wraże Marsze Niepodległości mogły pozbawić zdrowia, życia i mienia obywateli. Ściągnęliście do pomocy setkę teutońskich szczylów, co nawet pluć porządnie nie potrafią, a w mordobiciu musiała wyręczać ich policja bo się to wasze zasmarkane „wojsko” sfajdało i z kibla „Krytyki” wyjść bało. Następnym razem zaproście porządne, fachowe posiłki - z Chińskiej Republiki Ludowej, Korei Północnej, Białorusi i FR.

Gip, gip, heil !
Syjoniści do Syjamu, laski do lasu, psy do psychologa !
Koalicjanci do koala park, antifa na Anti(k)fę !

PS. List zamieszczam tu bo tam się tchórze za małpy chowacie ( „kontakt(małpa)11listopada.org” - http://11listopada.org/kontakt)

(zdjęcie wprowadzające pochodzi z:
http://wpolityce.pl/wydarzenia/18025-herr-schmidt-przekonuje-o-niewinnosci-niemieckich-bojowkarzy-i-poucza-ze-polacy-zle-obchodza-swieto-niepodleglosci

Brak głosów

Komentarze

Brawo contessa,świetny tekst u mnie 10,niech te gidy wiedzą co o nich myślimy czas aby nazywać to PO imieniu niech ludzie zobaczą co to za kreatury,i do czego zmierzają

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#200473

Witam!
Zawsze wszystko nazywam po imieniu, inaczej nie widzę sensu strzępić pióro.;)
Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#200567

W dniu 11 listopada pokazaliście jakie z was pieprznięte na umyśle szmaty. W dniu 11 listopada dopuściliście się czegoś niewyobrażalnego, ściągnęliście do Warszawy najgorszych niemieckich bandytów którzy razem z polskimi bandytami z pod znaku "RPP", "FiM", "Krytyki Politycznej" itd próbowali zakłócić Polskie święto niepodległości. Wasze bandyckie działania zostały uwiecznione na zdjęciach i filmach, nieważne ile nakłamiecie i nałgacie nie zmieni to faktu że cała Polska i cała Europa zobaczyła że zwolennicy postępu i lewicy to zwykli bandyci biegający po ulicach z pałami i zasłoniętymi twarzami. W dniu 11 listopada pokazaliście że całe te wasze słodkie pierdzenie o tolerancji i równości to zwykłe łgarstwa dla debili was popierających. Pokazaliście w tym dniu że jedynymi odpowiednimi dla was miejscami są śmietnik historii i więzienie. Ściągając do Polski niemieckich bandytów którzy atakowali pojedynczych zwykłych ludzi z flagami narodowymi (nie mieliście odwagi wystartować do "faszystów"?) i pluli na polskie mundury. To jest niewyobrażalne, tym czynem pokazaliście że jesteście zwykłymi bandytami, kryminalistami i zwykłymi ludzkimi ścierami. Teraz się chwalicie że zablokowaliście faszystów? Jesteście głupsi niż ustawa przewiduje, Marsz Niepodległości ominął was i poszedł przeszedł dalej nieniepokojony przez antyfaszystów(bolszewików). Fakty są takie że na Marszu było powyżej 20 tyś Polaków a na waszym lewackim zbiegowisku kilka setek bolszewików wliczając w to PANA Annę Grodzką, porno grubasa Kalisza i innych czyli najgorszy ściek w tym kraju. Wasze wszystkie działania czyli blokada, ściągnięcie teutońskich bandziorów, uzbrojenie ich, napady na ludzi, niszczenie mienia i przede wszystkim bezczelne kłamstwa sprawiają że jesteście zwykłą organizacją przestępczą o charakterze zbrojnym, czyli terrorystami i powinniście być zdelegalizowani, zdelegalizowani i ścigani powinny być też ci wszystcy którzy was wsparli, zamknięta powinna zostać także wasza melina "NWŚ" a wy wszystcy powinniście się znaleźć w wiezieniach. Brzydzę się wami i wyjątkowo nie pozdrawiam. Ps Z ONR-u i MW nie aresztowano nikogo, natomiast was bolszewików całe multum to też o was świadczy. Ps2 brak wam "cojones" ;) Ps3 "Han Pasado!!".

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko umarli widzieli koniec wojny.

#200517

zastanówcie sie może powinniśmy złożyć zawiadomienie o przestępstwie do prokuratury

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#200522

Witam !
Przecież prokuratury to taki sam chłam jak to całe porozumienie....
Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#200570

- dzieki za tekst -

pozdr z szacunkiem -

na pohybel

 

 

STEIN

Vote up!
0
Vote down!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#200525

Gdy poczytałem jakie kocopoły tam wypisują to mnie trafił szlag. Nie wiem jak trzeba być po.....nym żeby wobec faktów i dowodów tak łżeć jak oni. Zastanawiam się czy będą mieli odwagę mi odpisać.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko umarli widzieli koniec wojny.

#200538

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#200545

Weszłam na tą ich stronkę i... pękałam ze śmiechu czytając jakich "koalicjantów" mają.
Oto wojsko tuskie, zniszczyli wojsko polskie i dobrali się jak w korcu maku - szumowiny z szumowinami.
Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#200569

POmocni niemieccy anty korzystając z bogatego doświadczenia swoich dziadków POwinni dosłownie zagazować tym swoim rodzimym wynalazkiem Cyklonem od A po V /aterland/!
Wszak mieli dla siebie przychylność zwartych oddziałów odtuskowych, tajniaków w odblaskach i bez, prowokatorów w białych kominiarkach, policję bufetowej, kawiorowych Rysków oraz niesamowite wsparcie wszystkich zaprzyjaznionych telewizorni!
Przy takiej koalicji żaden Polak z białoczerwoną i bez bez niej już do g. 16 POwinien nie żyć!
I tak dać dupy!
Niedoróbka!
Fuszerka!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#200542

Pojadę "klasykiem" - jaki rząd, tacy satelici. Jednym słowem - dziadostwo, czego się dotkną - wszystko spieprzą...
Pozdrawiam.
contessa

PS. Ciekawe co szykują na miesięcznicę i 13 grudnia - oto jest pytanie.

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#200580

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Zostali zaskoczeni i obnażeni do imentu,teraz w całej okazałości każdy używający rozumu widzi tą zakłamaną twarz merdiów i lewactwa.Trzeba bardzo podziękować organizatorom Marszu Niepodległości za zdyscyplinowanie i pokierowaniem tą manifestacją tak aby Polacy mogli zobaczyć kto dąży do likwidacji Polskości a kto jej broni i ją krzewi,tak ,że dziękuję bardzo ze swojej strony.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#200669