Godność prezydentury...

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Szanowny Panie Prezydencie Komorowski, Szanowna Pani Premier Kopacz, szanowni Państwo Senatorzy i Posłowie Platformy Obywatelskiej & WSI-a Astalnała Nastajaszczaja Waszaja Swołocz !
Zacznę od dwóch cytatów:
(...)Moją misją jest służenie społeczeństwu i Rzeczypospolitej Polskiej”
 
I :
„Pragnę być częścią frontu, który idzie sprawdzoną drogą polskiej wolności, który ma ten sam cel. Nie jest celem obrona godności mojej prezydentury, celem jest obrona dorobku Polski wolnej, demokratycznej w imię proeuropejskości, modernizacji na następne 5 lat”
 
Pierwszy cytat pochodzi z przemówienia  Prezydenta elekta Andrzeja Dudy 29 maja podczas uroczystości wręczenia mu aktu wyboru na Prezydenta RP.
Drugi cytat pochodzi z  przemówienia ustępującego prezydenta B.Komorowskiego na spotkaniu z klubem parlamentarnym PO w Sejmie 28 maja.
I... UWAGA !
To powiedział człowiek, mający w czasie sprawowania urzędu Prezydenta RP obowiązek stania na straży godności Urzędu Prezydenta RP, traktowania go z należną odpowiedzialnością i  szacunkiem oraz dbania o jego prestiż, a co za tym idzie – dbania o prestiż Rzeczpospolitej i o szacunek jej obywateli do państwa polskiego.
To powiedział Prezydent RP, deklarujący się prezydentem zgody, dialogu  i bezpieczeństwa.
To powiedział Prezydent RP, którego „godność prezydentury”  od samego jej początku w czerwcu 2010 r. upływała jedynie pod sztandarami i armatami wojny polsko-polskiej.
 
Takimi właśnie słowami jak „front”, „obrona” oraz „walka”, „bitwa”,  użytymi w innej części wspomnianego przemówienia strzela B.Komorowski, kończąc swą kadencję.  Używał ich również między I i II turą wyborów prezydenckich,  wzywając do głosowania na Komorowskiego – obrońcę wolności. Tak, jakby miała się definitywnie skończyć wraz z wyborem jego konkurenta.
Wielce oburzająca jest  również arogancja wciąż jeszcze urzędującego prezydenta Komorowskiego względem godności prezydentury i urzędu Prezydenta RP, ostentacyjnie nieobecnego  podczas wręczania aktu elekcyjnego jego następcy  co oznacza, że Komorowski nie honoruje woli i wyboru obywateli RP ani nie jest gwarantem ciągłości państwa, jakim jest z urzędu.
 
Tym wszystkim Komorowski wprost oświacza Polsce i Polakom,  że jego zgoda  – „prezydenta zgody” i „gwarancji bezpieczeństwa polskiej wolności” nowego Prezydenta RP Andrzeja Dudy nie dotyczy,  i że godności jego prezydentury nie ma zamiaru honorować i szanować. Mało – ustępujący prezydent swą 5-letnią wojnę polsko-polską ze zdwojoną siłą będzie kontynuować również po 5 sierpnia, z którym wygaśnie mu kadencja.
 
Podobnie ma się sprawa z marszałkiem Senatu Borusewiczem i marszałkiem Sejmu RP  Sikorskim, którzy również ostentacyjnie nie przybyli do Wilanowa.
Za to premiera Ewa Kopacz była obecna na uroczystości ale jej zachowanie dalekie było od standardów kultury i szacunku, należnych godności urzędu Premiera RP.
 
29 maja 2015 r.„państwo polskie zdało egzamin” jawnie wypowiedziało wojnę nowemu Prezydentowi RP.

Nie inaczej dzieje się na niższych szczeblach  „partii miłości”...
Już w trakcie kampanii prezydenckiej o obronie i walce zaczęło mówić patrzące na efekty pracy sztabu wyborczego Komorowskiego jego  bliższe i dalsze otoczenie. O obronie i walce mówili też aparatczycy Platformy Obywatelskiej. Wszyscy zgodnie  wieszcząc, że pod rządami innego niż B.Komorowski prezydenta nastąpi m.in.izolacja Polski na arenie światowej,  niechybna wojna z sąsiadami, popsucie „doskonałych” relacji z UE (osiągniętych wiadomo dzięki komu – „dyrektorowi Europy”, wcześniej „matce i ojcu” PO), a w samej Polsce zacznie się  wzorem Ordy Czyngis Hana niszczenie i rozgrabianie III Rzeczpospolitej - osiągnięć 25-ciu lat polskiej wolności i dekady członkowstwa w UE. A przede wszystkim  sukcesów Platformy Obywatelskiej i dóbr, które w ciągu 8 lat swych pracowitych rządów zdobyli i przysporzyli Polsce premierzy Tusk & Kopacz wraz z prezydentem Komorowskim podczas pięciu lat jego pracowitej prezydentury. Czyli... Polaku uważaj bo pod prezydencją jakiegoś „czeladnika, chłystka, produktu markietingowego” nie będziesz pewny ani dnia, ani godziny - nad ranem w drzwi ci załomocą siepacze Macierewicza, zabiorą ciebie, żonę, dziecka i wszystko co Platforma i B.Komorowski ci w swej chojności dali. Pożegnaj się z grillem, z ciepłą wody w kranie, Kartą Dużej Rodziny i jej wspaniałymi zniżkami, pożegnaj się z wyjazdem nawet na zmywak nawet gdzieś na Madagaskarze...
Po wyborze nowego Prezydenta RP  z ust dyżurujących na Czerskiej i Wiertniczej połączonych chórów wujów obu dworów -  tych różnych Niesiołowskich, Schetyn, Budek, Kuźniarów, Wałęsów, Kwaśniewskich, Lewandowskich, Grupińskich, Rutnickich, Gronkiewiczek, zastępów celebrytów i mainstreamowej sfory płyną tylko czarne przepowiednie o „przyszłości Polski” i szablony o „fali pogady i nienawiści” do Komorowskiego choć jeśli już mówiąc o pogardzie, nienawiści, falach i Komorowskim to niestety właśnie on przez 5 lat swej prezydentury był  falą pogardy i nienawiści do Polaków i Polski, wielkości tsunami. I zapowiada kolejne !  
 
...To wszystko dzieje się  tytułu  platformersko-obywatelskiej  „troski o przyszłość Polski”, „w obronie godności prezydentury”, których elity władzy PO, elity jej akolitów i satelitów bronią własną piersią jak wolności i niepodległości i co deklarują na każdym kroku i przy każdej okazji.
Czy jednak?   
Czy naprawdę chodzi im o przyszłość Polski, o obronę i zachowanie godności – prezydentury i innych najwyższych instytucji państwowych RP?
 
Wszystko w skrócie wyłożone wyżej świadczy  niestety tylko o jednym – o tragedii władz państwowych RP, tracących Bronisława Komorowskiego na urzędzie Prezydenta RP !
 
Patrząc na zachowanie najwyższych władz państwowych RP po 24 maja 2015 można powiedzieć dwie rzeczy:
Od tygodnia Polska ma nowego Prezydenta RP. Przez ten czas rząd RP i ustępujący prezydent RP Komorowski udowodnili ostatecznie i definitywnie GDZIE  funkcjonariusze Platformy Obywatelskiej od chwili jej zaistnienia na scenie politycznej Polski mają -  Polskę, Polaków, polską państwowość, polską rację stanu.
W mijającym od wyborów prezydenckich tygodniu ustępujący prezydent Komorowski, premiera Kopacz, funkcjonariusze PO, mediów rządowych itd. udowodnili ostatecznie i definitywnie ,  że  troglodyta z epoki kamienia łupanego przy nich to szczyt kultury, etyki, erudycji  i inteligencji ! 
Mijający tydzień pokazał Polsce i światu, że Rzeczpospolitą  rządzi zabita na 7 spustów dechami i utytłana po czubek głowy końsko-krówsko-świńskim nawozem, żarta przez wszy i pluskwy wiocha, szumnie zwąca siebie Platformą Obywatelską.
WIOCHA !  
WIO-CHA !!!
Wiocha - taka z XVIII-XIX w. z pogranicza Mongolii i leninowsko-stalinowskiej „cywilizacji” ZSRR-owskich PGR-ów, znana już chyba tylko z archiwalnych kronik filmowych ale wciąż jeszcze znana sporej ilości polskiego społeczeństwa. Zbyt jednak dużej  sądząc po wyjątkowo negatywnym stosunku do niej „europejskiej i modernizującej Polskę” partii Tuska, Kopacz i Komorowskiego.
„Kadry” tej wiochy położyły wiele starań – z premierem Tuskiem, dziś „dyrektorem Europy” na czele – by na wzór własny zrobić również wiochę z Polski.
Po części im się udało – skołtunienie i skundlenie dotknęło aż 8 mln obywateli, którym władza PO wmówiła, że ciepła woda w ich kranie to cud myśli technicznej PO (coś jak traktor ZIŁ - cud myśli technicznej ZSRR) i przywilej dany im przez władze PO za popieranie jej w wyborach. To, że nie jest to żadna sensacja w XXI w., i że płacą za nią na równi z „nieuprzywilejowanymi” -  tego zapatrzone w PO kundlowskie  kołtuństwo (kołtuńskie kundlowstwo – jak kto woli) nie jest  w stanie ani dostrzec, ani pojąć.  Ten tkwiący wciąż  w odmętach XVIII-XIX w. kołtuńsko-kundlowski element polskiego społeczeństwa PO zwie dumnie „betonem PO”, a ustępujący prezydent Komorowski zachłystując się  zachwytem -  „pospolitym ruszeniem”. PO i Komorowskiemu nie udało się „zabetonować” Polski na poziomie własnej WIOCHY ! Próby wciąż trwają czego dowodem jest choćby uroczystość w Wilanowie. Choć powinna się odbyć w Zamku Królewskim koło Kolumny Zygmunta jak zawsze bywało...
 
Z wielkiej premiery Kopacz – kontynuatorki wielkiego Tuska wyszła konowałka samouk z pogranicza Mongolii z ZSRR, a z wielkiego Bronisława – popychadło tejże, coś jak „Bronek, dawaj szybko lewatywę bo się Krasula wzdęła”....
 
Szanowna Pani Premier RP, szanowny Panie Prezydęcie! Z całym szacunkiem - to co napisałam proszę traktować jako  prywatnie, nie posłowi!...
 
PS. Pani Premier, Panie Prezydencie – w japońskim parlamencie posłowie obiecnie obrzucają się różnymi obelgami  ale najchętniej używają jednej - „ ty polski prezydencie”!.... Skąd im się to wzięło ? Smacznego sushi życzę Pani Premier i Panu Prezydentowi!

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (26 głosów)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482026

komentarzowi dałam minus.

Skąd wredka już wie dzisiaj, że "nie będzie lepiej".

Bez pozdrowień

Vote up!
11
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1482127

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482171

trolle się uaktywniły

lecz swej roli nie spełniły

ludzi wszędzie zniechęcały

lecz wysiłek był za mały

 

aby bronka uratować

i status quo zachować

ludzie ich rozszyfrowują

i mocno takich pałują

 

grupka ich się tu zebrała

widlak jakaś wredka mała

męczą się i naprężają

ale nic tu nie wskórają

 

 

 

Vote up!
9
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1482226

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482230

To głosowałaś na Putina.

Co swoi to swoi.

Vote up!
9
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1482246

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482249

Proszę bardzo, list do braci Rosjan podpisywany na pani etatowym portalu NEłonowe szambo.

Klub czerwonego kurnika, w którym pani jest, Grucha ruski pachołek, a pani przyjaciel.

Może pani zaprzeczać, ale NEłonowe szambo Ruskiego portalu, nawet przez komputer czuć

Vote up!
7
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1482253

Uderzyłeś celnie , echo dotarło aż do mojej czerwonej budki, co za pustaki.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1482232

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482234

Taka elytę wykreowały me(n0dia i łżennikarze...Kopacz, Komorowski, Tusk, Sikorski to tylko nędzne kreatury, marni geszefciarze i zlodziejaszki. Dlatego wypowiadaja od razu wojne prawdzie i uczciwości bo gdy te się zakorzenią PO nigdy nie wróci do władzy...a tego sitwa boi się najbardziej...

Vote up!
10
Vote down!
-1

Yagon 12

#1482040

Utrata władzy i profitów z tym płynące, oraz strach przed karą, nie POzala im dzisiaj sPOkojnie spać.

Przecież Bredzisław zaPOwiedział wojnę z narodem nie myślącym POprawnością POlityczną, o utrzymanie przywilejów rządowych i komuszych jednej słusznej Zjednoczonej Partii Obywatelskiej, i ludziom miast i WSI.

Pozdrawiam

Vote up!
12
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1482047

czas sowieckich pachołków sie kończy, to juz takie agonalne drgawki, nie pomogą ruskie trole, ani ich pełne slinotoków komentarze

Vote up!
11
Vote down!
0
#1482106

Ani też nie wprowadzą tu V kolumny, co dzisiaj na portalu jest bardzo widoczne, jak niemrawo i nieudolnie starają się, wprowadzać chaos.

A jeden ruski troll tu na NP, dzisiaj miał odloty całkowite, co można było przeczytać, to ta bezsilność, że nic nie mogą tu zadziałać.

A wierchuszka wymaga sukcesów, a tu d..a, brak efektów.

Vote up!
9
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1482111

Wiocha :-)))))))))))))

Vote up!
8
Vote down!
0
#1482113

Gorzej.

Sowchoz :)))

Vote up!
8
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1482135

Nastajaszczaja swołocz - cymes, jak  każdy Pani wpis.

Vote up!
11
Vote down!
-1
#1482043

....a na stronie TV republika skrót z wywiadu rodziców Naszego Pana Prezydenta Dudy - aż zwykłemu rybakowi na morzu się łza zakręciła - takie słowa rodziców mi wystarczają na to by wiedzieć że Polska Może Być Polską........

Vote up!
10
Vote down!
0

ardawl

#1482142

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1482168

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482170

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1482182

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482184

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1482187

Proponuję przeczytać uważnie początek artykułu.

Jest tam następujący cytat: "„(...)Moją misją jest służenie społeczeństwu i Rzeczypospolitej Polskiej”

pzdr.

Vote up!
9
Vote down!
0

przeciw bezprawiu

#1482193

Mój komentarz powinien być zamieszczony pod komentarzem;patrz TYTUŁ

Treść mojego komentarza powtarzam:

"Proponuję przeczytać uważnie początek artykułu.

Jest tam następujący cytat: "„(...)Moją misją jest służenie społeczeństwu i Rzeczypospolitej Polskiej”

pzdr.

Vote up!
4
Vote down!
0

przeciw bezprawiu

#1482198

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1482215

 gdyby prezydent elekt dr Andrzej Duda używał zwrotu że będzie służył Polakom , to  wyobrażam sobie ten skowyt w GW i innych takich mendiach, że antysemita, szowinista,nacjonalista  itepe itede więc nie szukaj pan kości w mleku.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1482236

I jeszcze coś zauważyłam - A.Duda mówił zawsze o Polsce i o Polakach. I DO Polaków.

Bronek bigos zaś w kółko - o sukcesach PO, o modernizacji, o 25-ciu latach wolności, o Unii i DO mainstreamowych ratlerków.

DO Polaków wyciągał pięści, a o "rodakach" i "ojczyźnie" przypomniał sobie dopiero między I i II turą.

Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1482267

Witaj

Przyszłość ma na imię Polska.

To oddaje wszystko, nie Unia, nie Niemcy jak by chcial brunkowy gumowy przydupas,

nie rosja, do której cichutko prowadził nas żyrandolowy,

tylko właśnie Polska.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1482270

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

J rzmm tpryn, ż Gzt Wybrcz jst dl Cb wyrczną, gr śwętą ksęgą jdnczśn, c pwdj, ż brdz z jj pną sę lczysz. J tym skwytm, w przcwństw d Cb sę brzydzę n ntrsj mn c npszą pwdzą. Tb równż zlcm pdbn drchy wymtn zmst, czc lęk.
Vote up!
1
Vote down!
-4

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1482289

Andrzej Duda w swych przemówieniach "Polak/Polka/Polacy", "mój Rodak/moi Rodacy" wielokrotnie odmieniał przez wszystkie przypadki !

"Rzeczpospolita", "Polska",  "państwo polskie" również!

 

Że nie - tak może twierdzić tylko ktoś, kto NIE przeczytał/NIE wysłuchał żadnego przemówienia Andrzeja Dudy z jego kampanii wyborczej i po niej! A jeśli wysłuchał to NIE słyszał, jeśli patrzył na tekst pisany to tego NIE widział.

I bezczelnie twierdzi choć to tylko jego niczym niestety niepotwierdzona teza do czego się nawet bezczelnie przyznaje  -  "Pan swemi słowy, właśnie potwierdził moją tezę" ! ( http://niepoprawni.pl/comment/1482215#comment-1482215 )

 

Powyższe, co napisałam można sprawdzić!  Nie mam czasu dla kłamców, intrygantów, prowokatorów, insynuatorów do jakich należy TzW dlatego nie podaję linków, wujek Google im je poda.

Nie jest również celem tego komentarza obrona A.Dudy bo on doskonale broni się sam. Jako, że organicznie nie znoszę mend więc jest to tylko reakcja na pierdy bronko- i kopaczoPOdobnych egzemplarzy.

 

Dziękuję za uwagę.

 

PS. Tow.Tezującego Z Widłami wielokrotnie prosiłam o nieprodukowanie się na mym blogu. Gdyby miał zdolność honorową to by tego nie robił...

Vote up!
8
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1482247

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1482290

... . zawsze wiedziałem, że jesteś bacznym weryfikatorem  poczynań naszych, rodzimych -  polityków.

Tak, pan Prezydent Elekt, AD 2015, popełnił cholerną niezręczność..... nie wzioł pod uwagę,  że takiemu tańczącemu DEBILOWI,

trza przypominać, że mimo wszystko - jest Polakiem.... nawet jeśli jest chrzczony scyzorykiem :-))?!

ps.

....proszę , odpierdol się od Prezydenta Elekta - masz swoją Angelę !!!

Vote up!
7
Vote down!
0
#1482294

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

N mrtw sę Mrś. Jż npsłm d knclr n Fksl, żby rdgjąc przmówn dpwdz n ntrplcj bywtl, n byl tcy scjlstyczn lnnwscy zwrty ; spłczństw, klktyw, spłcznść, bywtl, zstępwl zwykłym plskm słwm PLCY. Ty przcż wsz Mrś, ż msmy pstwć m tmę. B jk scjlstm lb żydm d sę plc, t mgą drwć nm rękę n ptrzć jk zczną zwrcć sę d ns : spłczństw, bywtl TWRZYSZ. TzW
Vote up!
2
Vote down!
-5

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1482295

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482298

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1482299

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482302

Tańczący z Widłami pisze (czyt. szkaluje) o Prezydencie-elekcie RP: „Słowo Polacy, zastępuje słowem: społeczeństwo, społeczność, naród, obywatele, mieszkańcy Polski. Nigdy Polacy. … o jaki naród właściwie mu chodzi ?”  W innym miejscu TzW szkaluje Prezydenta-elekta tak: „ … myślę, że chociaż raz by się przejęzyczył i powiedział; POLACY.”

Ktoś powie, że tak namacalny stek łgarstw, można by pozostawić im samym oraz ich roznosicielowi, dając oszustwom spokojnie gnić.  Na cmentarzysku historycznych i współczesnych kłamstw o Polsce i o Polakach.  Wśród fałszerstw okresów stalinowskiego oraz błędów i wypaczeń PRL.  Razem z kłamstwem katyńskim, dezinformacją stanu wojennego, łgarstwami smoleńskimi, oszustwami Lisa, Palikota i Niesiołowskiego.  Boże, ileż Polacy mogą tego fałszu znieść?

Jednakże łgarstwa TzW są szczególnie obrzydliwe.  Pojawiają się, bowiem nierzadko w kontekście rasistowskim.  I jako takie wyrządzają wymierną krzywdę. Konkretnym ludziom, patriotycznej idei chrześcijańskiego narodu polskiego czy też choćby (o czym nie chcę teraz) temu portalowi - niepoprawnym.pl.

Tymczasem rzeczywistość jest diametralnie inna.  Słowa, oraz, co ważniejsze czyny, Prezydenta-elekta Andrzeja Dudy w jego przemówieniach, oświadczeniach oraz dyskusjach są chlubną reprezentacją i świadectwem żywego chrześcijaństwa i patriotyzmu Polaka.  Przypomnę, tylko garść tych słów i faktów. Myślę, że warto, bo sama świadomość, że pochodzą one od przyszłego Prezydenta RP może podnieść dumnie głowę niejednemu, co zwątpił.

Gdzie skierował swoje pierwsze kroki Prezydent-elekt, natychmiast po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich?  Tego dnia - 25 maja, 2015, w Warszawie - Andrzej Duda oddawał hołd Witoldowi Pileckiemu, mówiąc: "Mam nadzieję, że Polska odnajdzie doczesne szczątki rotmistrza".  I wyraził nadzieję, że „będzie mogła Polska pochować go z godnością”. 

Tego samego też dnia Andrzej Duda modlił się w klasztorze na Jasnej Górze przed obrazem Matki Boskiej.  Tam też ślubował, mówiąc: „Jako prezydent chcę służyć Polakom” oraz podkreślał: „Chciałbym, by Polacy niezależnie od tego, czy na mnie głosowali czy nie, mogli za te pięć lat powiedzieć, że mają to poczucie, że rzeczywiście starałem się przynajmniej być prezydentem wszystkich Polaków.” 

Wieczorem zaś w Krakowie, na Wawelu wyraźnie wzruszony oddawał dr Duda cześć śp. Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu:  „To był mąż stanu, wielki człowiek, który całe swoje dorosłe życie poświęcił służbie Polsce.”

Tym, którzy chcieliby wziąć lekcję, zapoznanego w III RP polskiego patriotyzmu i polskiej polityki historycznej, polecałabym również wystąpienie Andrzeja Dudy w Zamościu, gdzie uczestniczył w Patriotycznej Konwencji Wyborczej, spotykając się z weteranami partyzanckich walk na Zamojszczyźnie z okresu okupacji niemieckiej i lat stalinowskich.  Tam  1 kwietnia, 2015 Prezydent-elekt mówił: „ … pamięć o walkach Polaków w obronie ojczyzny w tamtych czasach musi być przekazywana następnym pokoleniom, aby była fundamentem patriotycznych postaw.” 

Dalej, również w Zamościu: „ … ta Polska swoją siłę powinna budować na etosie patriotycznym, na etosie obrony Ojczyzny. [pogrubienie czcionki – kassandra]”.

Andrzej Duda będzie potrzebował pomocy każdego uczciwego Polaka.  W kraju i za granicą.  Bo sam głową muru takich jak Tańczący z Widłami nie przebije.

Bądźmy na to gotowi.

 

http://wpolityce.pl/polityka/245836-andrzej-duda-oddal-hold-witoldowi-pileckiemu-mam-nadzieje-ze-polska-odnajdzie-doczesne-szczatki-rotmistrza-zobacz-zdjecia

http://wpolityce.pl/polityka/239403-andrzej-duda-stawia-na-patriotyzm-i-wspomina-panny-wyklete-bylem-na-niesamowitym-koncercie-widzialem-setki-mlodych-ludzi-to-jest-nowoczesny-patriotyzm

http://wpolityce.pl/polityka/254241-andrzej-duda-moim-zadaniem-jako-prezydenta-bedzie-sluzenie-calemu-narodowi-czytaj-przemowienie

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/245874-prezydent-elekt-andrzej-duda-przybyl-na-jasna-gore-chce-sluzyc-polakom

https://www.youtube.com/watch?v=IjE4RAIeb-c#t=48

 

Vote up!
11
Vote down!
0

kassandra

#1482351

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1482389

oni wszyscy,

wszystkie te ścierwa tuskomoruskie POwinny siedzieć.

Albo wisieć.

Albo kula w łeb, jak to było zapisane w Ustawie:

gdy Polska była, Wolnym, Suwerennym, Demokratycznym Krajem.

Ten syf tuskomoruski czkawką się będzie odbijał przez pokolenia.

banda tuskomoruskich łajdaków, szubrawców i łotrów !

mafijna banda

POszustów !

Popatrzcie na te wredne facjaty, gdzie

cała ich POdłość wypisana jest, i

Posłuchajcie słów

prawdy o tych

ścierwach:

 

https://youtu.be/FBwNfa2McUU

koniec !!!

wasz będzie POszuści 

Vote up!
11
Vote down!
0
#1482219

Prosze o zgłoszenie Pana wredka do administracji o zaśmiecanie bloga. jesli potrafi pisac na innym portalu to niech sobie cos napisze tutaj i wtedy niech spamuje

Temat wpisu jest zbyt poważny aby robic sobie tu miejsce na trolowanie

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1482251

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482254

S.L spadaj i nie pojawiaj się więcej. Będziesz rozpoznany pod każdym nickiem. Kiedyś jeszcze poświęcałem ci chwilkę uwagi ale teraz mi się nie chce :) Taką propagandę uprawiaj gdzie indziej.Na swoim portalu Jesteś ........ tak jak każdy troll.

Dotarło? :))) ps. i pilnuj "portalu" (sic) bo trzeciej szansy opara ci nie da

Ave.Przykro mi

Vote up!
9
Vote down!
-2
#1482256

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482257

Specjalistą od Nieporządanych Obiektów Latających po sieci (NOL - polski prototyp UFO) jest JzL.
Czyli ja... :(

Zaufaj i bądź spokojny.

Ave.Przykro mi

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1482261

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482262

trolujesz...

A wiesz jakie są konsekwencje trolowania?
Jak nie wiesz to spytaj innych :)))))

Ale tak już poważnie....
Dziękuję za chwilowe wsparcie Niepoprawnych.pl i opowiastki od pupy Maryni.
Takie to sami se zrobimy jak będzie trza. :PPPP

Ave.Przykro mi

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1482264

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482266

Może by tak połączyć siły np. "Wredka tańcząca z widłami" :-)? Przeczytajcie jeszcze raz cytaty przywołane na początku i zwróćcie uwagę na zawartą treść : minimum słów i jak dużo treści w wypowiedzi Dudy i jak dużo bezsensownego bełkotu "socjalistycznego" w wypowiedzi Komorowskiego.
Ps. A mówiąc "społeczeństwo" Duda (tak myślę)miał na myśli brać pod uwagę wszystkich mieszkających w Polsce tj. zarówno Polaków , których nie jest tak wiele jak i niepolaków (tych szkodzących Polsce polskojęzycznych), ktorych jest niestety dużo i do których sądząc po wypowiedziach można by i Was zaliczyć.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1482252

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482255

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1482293

innym miejscu !

Vote up!
6
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1482263

przepraszam , nie zauważyłem Twojego apelu o niedyskutowanie z wredkami itd.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1482291

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1482317