A rozum się obraził i zamieszkał w... trzewikach!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Wszyscy zauważyli, że premiera Ewa Kopacz jest ostatnio wyjątkowo rozdygotana, rozdrażniona, coś ją uwiera, mówi i działa bez głowy. Dosłownie chodzący kłębek nerwów. A takie nerwy wyzwalają agresję i stąd m.in.jej wielotygodniowe molestowanie prezydenta Dudy o zwołanie Rady Gabinetowej, a prezesa PiS, że jeśli debata to tylko Kopacz-Kaczyński.
Z prezydentem Dudą Kopacz odpuściła sobie ostatnio bo raz, że wydało się iż  KPRM stosownego pisma w kwestii spotkania premiera z prezydentem w KPRP nie złożyła,  dwa – prezydent Duda jest dla niej nieosiągalny po tym jak w USA tak pogrążył swego poprzednika, prezydęta Bigos-Komorowskiego, że ten jako ex prezydęt nie ma po co się tam pokazywać i promować, a  jeśli już to wyłącznie tylko  jako I Cinkciarz III RP. Poza tym na ex prezydęcie wciąż ciąży zniknięcie z Pałacu Prezydenckiego dzieł sztuki i zrozumiałym jest, że premierze Kopacz będzie już bardzo trudno promować go gdziekolwiek jako „wyjątkowo uczciwego i solidnego człowieka”...
Pozostał jej Jarosław Kaczyński...
Przecież nie będzie -  ona, Ewa Kopacz, namaszczona osobiście przez samego wielkiego Dyrektora Europy, spadkobierczyni wielkich sukcesów jego prawie 8-letniego premierowania, debatować o tym kraju z jakąś babą, niechby nawet namaszczoną przez samego prezesa największej opozycyjnej partii,  która na dodatek tak głupio się nazywa jak instrument szewca. Kudy maleńkiemu szydłu do potężnej  koparki!... 
„Nie chowaj się pan za spódnicą kobiety. Niech pan wyjdzie i ze mną debatuje.” -  dopiero co wzywała go na briefingu w Sieradzu*.
Taki język maglary albo menela spod dzielnicowej budki z piwem w ustach premiera RP to - albo dowód na to jak bardzo Ewa Kopacz nie radzi sobie z nerwami, albo znak zmiany strategii PO w toczącej się kampanii wyborczej. Albo jedno i drugie bo na celownik wzięła Ewa Kopacz najpierw Z.Ziobrę ale gdy postawienie go przed TS zupełnie nie wypaliło, wsiadła z podwójną siłą na Jarosława i zaczęła gryźć A.Macierewicza... Gdy nie sprawdził się jej nowy cyngielek  Kubuś Rutnicki niejaki -  palant wpadł głupio jak śliwka w kanalizację w rozmowie z J.Sellinem przed kamerami i podpuszczony przez niego, w partyjniackim zacietrzewieniu pojechał jak po łysej kobyle po Dyru Europy Tusku, przeświadczony, że jedzie po prezesie Kaczyńskim – Kopacz natychmiast go uciszyła i uwolniła z pawlacza swego niedorzecznika Cezarego, odbywającego tam karę za wymądrzanie się w mediodajniach i pomylenie paluszków przed kamerami, które zamiast jej, rządowi i partii służyć,  więcej szkodziło i wystawiało całą platfonsierę na pośmiewisko... Duda i Kaczyński to nie to co Macierewicz i Czarek szybko wrócił do premierskich łask. Ale już nie działa samopas, dołączył do niego nowy pinczer – Kierwiński Marcin, który szybko zasłużył się  mamci sprawnym przyprawianiem gęby PiS-owi i obywatelom, krytykującym nierząd rządu i przeciwnym jego zagłaskiwaniu kanzlery Merkel i UE nie tylko w kwestii przyjmowania przez Polskę islamskiej szarańczy, która od Europy żąda już nie tylko wygodnych apartamentów do zamieszkania i kasy, ale domaga się  innych świadczeń, w tym również seksualnych.
Taka mała dygresja - Makrela „załatwiła” Europie wojnę jądrową i choć póki co plemniki zastępują rakiety t
o wcale nie jest wykluczone, że w bliskim czasie rakiety zastąpią plemniki....  
Pojawił się oczywiście również jakby zniknięty na akcję  premiery „Hejt stop” Stefan Niesiołowski i dziś już całe towarzystwo rzęzi jak zdezelowany traktor o fanatyźmie i obsesjach A.Macierewicza. Oczywiście ten macierewiczowy amok przejdzie platfonsom za kilka dni bo pani premiera Kopacz albo znów gdzieś pojedzie, albo zademonstruje szpagat w stójce na głowie (ma ostatnio takie akrobatyczne zacięcie) co spowoduje przymus kolejnej zmiany kolejnego hasła wyborczego PO, którego trzeba będzie bronić bo tych poprzednich już  obronić się nie da i jakoś doturlamy się do wyborów.

I śmieszno, i straszno ale...
O ile na te wszystkie wspomniane wyżej sprawy, komiczne cokolwiek ale jednocześnie tragiczne bo w wykonaniu było nie było premiera państwa i partii rządzącej,  jakieś mniej lub bardziej racjonalne wytłumaczenie się znajdzie, to wciąż kwestią otwartą pozostaje – gdzie  ma rozum szef tej władzy czyli Ewa Kopacz.
Ona sama szukać go oczywiście nie będzie bo jest święcie przekonana, że wszystkie rozumy zjadła, z kolei nikt rozsądny z PO ryzykować szukania nie będzie bo on wie gdzie kończy wszystko co zjedzone jest. Zastanawiającym się, pytającym gdzie Ewa Kopacz ma rozum powiem – nie ma co dociekać bo pani premiera sama niechcący zdradziła miejsce pobytu swego rozumku (a nawet więcej) pewnej ważnej mainstreamowej redaktorce, a prywatnie psiapsiółce.  Ponieważ  mainstreamowi redaktorzy zawsze rzetelnie wykonują swój dziennikarski obowiązek, stąd już wiadomo, że rozum pani premiery Kopacz przeprowadził się z głowy do... obuwia. I na dodatek....
A zresztą... sami zobaczcie!

 

 
I wszystko jasne dlaczego Ewa Kopacz jest dziś jaka jest!
Dobranoc.

 

**********

]]>http://wpolityce.pl/polityka/267379-niebywala-odwaga-kopacz-domaga-sie-debaty-z-jaroslawem-kaczynskim-nie-chowaj-sie-pan-za-spodnica-kobiety-niech-pan-wyjdzie-i-ze-mna-debatuje]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (25 głosów)

Komentarze

spod budki z piwem mógłby z nią debatować, to mniej więcej ten sam poziom. Pijaczyna prawdopodobnie by wygrał.

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1495241

Znów mnie zainspirowałaś Contesso Droga Swym pisaniem. Dzięki.  

I pośmiałem się i tak sobie pomyślałem, jakie to jest denne to jej premierowanie. Himalaje "ujemne". Jak te plusy.                              W każdym aspekcie, gdzieby się nie dotknęło, jakiego tematu nie POruszyło, to wyłazi takie badziewie i takie dno, że aż trudno wyobrazić. I w tym temacie mój wierszyk:

 
FRASZKA na bezumną ścierkę:
 
Trzewiki, trzewiki a to ci kopara.
Nic tylko opatentować.
I uma tam nima, a tylko jest 
siara !
Makreli w brukselkę ją schować.
 
lokaja kanzlera już ma na POsyłki,
ścierka POtrzebna tam jeszcze.
I duet tam będzie niezastąPiOny,
I "koncert" na cztery ręce......
 
pucować makreli salony !
uma tam nie trzeba tej  POtuskiej
ścierce:
 
 
Vote up!
6
Vote down!
0
#1495249

PO doszło do muru utopii. Przekształciło się w sektę herezji. Schizma PO doprowadzi do masowego samobóstwa. Na wzór "Jimm" Jonsa z Jonestone w USA? Samobójstwo popełniło ponad 900 osób. Członkowie sekty wraz z rodzinami. Jak będzie z PO, niech sami przemyślą. A będzie. Nie trzeba zażywać cyjanku lub strzelać sobie w łeb. Jest wiele innych sposobów. Do roboty...

Vote up!
8
Vote down!
0

Nasza Szkapa

#1495255

Rzeczywiście żałosne jest jak ta kobiecina o tępym wyrazie twarzy stara się lansować coś co juz zdechło. Rozumniejsi z PO juz się pakuja i szukają szqalup, tylko najbliższe otoczenie pani premiery tkwi w bunkrze kłamstwa i obłudy...jeszcze 17 dni...

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1495257

Mawiają, że jak Bóg kogoś chce ukarać, 

to mu rozum odbiera.....

Klasycznym przykładem, ta POtuska

premiera.

A kysz !

durna pało,

idź siem utop

Vote up!
6
Vote down!
0
#1495260

Zapewne , niektórzy pamiętają inni słyszeli ..czytali.. słowa, hasło PRL-u o

zaplutych karłach reakcji..

Co to; nijak nie dorównują; wielkiemu i potężnemu, plakatowemu wizerunkowi- żołnierzaz PRL-u w kontaście z; małą  pokraczną figurce, owego karła.

No i ..mordowali, za PRL 'u , jak najbardziej - mordowali karłów reakcji -patriotów. .

Poprzez; sądy , skrycie i w obławach.. MORDOWALI..

A po odwilży, z '56 roku odwilżony Gomółka ..Szpotańskiego- pisarza.. Pawła Jasienicę - historyka i pisarza..piętnował ..jak wielu , wielu innych.

z mównicy dając tym samym sygnał dla rezimowych mediów na nagonkę ..na łowy..na  niszczenie człowieka!!

Dzisiaj , jeśli już ludzie giną..to z rąk "seryjnego samobójcy"...o których NIKT, z władzy nie słyszał...

albo: w nieszczęśliwych wypadkach.. powiedzmy - komunikacyjnych .

.Bo; pan Karp w drogowym a Smoleńsk , Mirosławiec..to lotnicze "wypadki"..

Ale pogrzeby ..działaczy PRL-u jak Jaruzelskiego ..a ostatnio Kociołka odbywają się ..w ceremoniale NARODOWYM i panteonie narodowym Polaków.

Tak to MORDERCY ..ZDRAJCY ..z honorami są żegnani przez władze które zostały wyłonione jak mówią ;- przez zwycięstwo Solidarności , co to komunizm obaliła , Bolkiem przede wszystkim..

Ten przydługi , może, rys historyczny , zamysłem , ma stanowić klamrę pomiędzy PRL-em a tzw III RP..

Oto KOALICJA STRACHU..

przewidując swoją niewładność w szfindlach wyborczych, czego- powinno się mocno przypilnować (!!!!) a w trosce o własne cztery litery czytaj ;- dupę... postanowiła zaatakować ..tego , który ma wielką wiedzę o ich korzeniach, powiązaniach.. Mowa o ANTONIM MACIEREWICZU ..jak najbardziej!!!

Przy czym na skromnego i zacnego ale i nieustępliwego Macierewicza...nagonka trwa od lat..z różnym nasileniem ..ale -od lat.

Media reżimowe ..jak najbardziej "dorabiają gębę" poczciwemu Panu Macierewiczowi.. jako KARŁOWI i to ZAPLUTEMU REAKCJI.

.co to; w przeciwieństwie do POstępu.. śmie podważać parę spraw , ze Smoleńskiem włącznie.

Panowie , niby przez przypadek dodają :- taki fanatyk ..heretyk ..taki zapluty karzeł reakcji..jak Macierewicz nie ma prawa mówic , myśleć a tym bardziej zajmować funkcji i to wysokich i to w resortach bezpiecznkowych..

Bo, to; podważa wysiłek towarzysza BUL'a i całego aparatu WŁADZY ..aż po-  Państwową Komisję Wyborczą ..co to-

we współpracy z GAZRURĄ.. czytaj Niemcami i Rosją -należycie dbają o nasze POLSKIE interesy..

ZLIKWIDOWANIE WSI BYŁO ZBRODNIĄ i HAŃBĄ...cytat z Bronisława Komorowskiego..

zwanego BUL'em a w istocie człowieka o niskim poziomie intelektualnym i moralnym.. usilnie podającego się, za "hrabię"...

Tak ,oto III RP..chce mieć wpływ na decyzje personalne w przyszłym rządzie..

III RP chce decydować :kto może .. a kto nie powinien posiać tekę -taka ..czy - ową i nawet to uzasadnia!!!!

Za ta przyczyną ; nie zgadzam się (poglądowo) z autorem /ka/ "contessą".. co "sezonowości" ataku WŁADZY na Antoniego Macierewicza..

WŁADZA, obawia się ludzi uczciwych z wielką wiedzą..znającą ich powiązania , środowisko.. w trosce o własne cztery litery ..czytaj ;- dupę..

Niewątpliwie ..mamy tu do czynienia z nagonką , zaszczuwaniem człowieka ..przyprawianiem tzw "ryja" a nawet przemysłem pogardy..Mamy do czynienia z tymi wszystkimi odrażającymi praktykami w przypadku Antoniego Macierewicza -jednocześnie ..

Za PRL-u potępionego nieszczęśnika..potępiano -nawet na masówkach..stadionach..

Dziś ...WŁADZA..ta chowająca, z honorami: Jaruzelskiego - MORDERCĘ ..KOCIOŁKA - MORDERCĘ... ..chce wykluczenia Antoniego Macierewicza, z życia politycznego!

Pan Antoni Macierewicz jest wielkim patriotą , uczciwym człowiekiem ..a jego oponenci KARYKATURAMI wspaniałych cech posiadanych przez Macierewicza..

Oczywistym..atak na Pana Antoniego..ma odsłonić tzw 'drugą twarz" -PiS-u hasło propagandowe WŁADZY posiadającej tylko jedną twarz . Twarz -Mira , ZBYCHA Grzesia.

.Co to, z "INWESTOREM KATARSKIM..jak najbardziej wydobywają gaz łupkowy , tak aby na renty i emerytury starczyło..Troszcząc się jednocześnie o GAZOPORT..i przyjmowanie imigrantów zgodnie z zaleceniami Merkel..- jak najbardziej...

 

RUCH KONTROLI WYBORÓW.

.to TWOJA gwarancja na ich uczciwy przebieg Nie wystarczy TYLKO głosować , zgodnie ze swoim sumieniem! Dopilnuj aby TWÓJ -głos - TWOJA -wola wyborcza został uwzględniona TO TWOJE PRAWO..

Serdecznie pozdrawiam!

Vote up!
6
Vote down!
-1

poko

#1495263

Poczułem się trochę wywołany do tablicy. Więc przypominam, co napisałem kiedyś, w 2012,  o Panu Antonim Macierewiczu. 
Wielkim Człowieku, Wspaniałym, Wielkim Polaku, Wielkim Patriocie.
Miałem zaszczyt przeczytać (po raz pierwszy w życiu publicznie),
tutaj za oceanem, ten mój wiersz napisany Dla Niego. I miałem zaszczyt uścisnąć dłoń Wielkiego Człowieka, i miałem zaszczyt przeczytać słowa skreślone Jego ręką w moim  tomiku wierszy "Obudź Się Polsko !", 
: Z podziękowaniem za wspaniałe wiersze o nas i inne, głębokie, podniosłe, dające nadzieję.
 
                                 AMacierewicz 
                                    16.04.2014.
 
a psy POtuskie, POstkomusze psy, mogą tylko ujadać i obsikiwać.....

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1495287

Witam! Pan Antoni Macierewicz Wielki niezlomny patriota! Rowniez mialem zaszczyt uscisnac jego dlon! Ta mafia boi sie uczciwosci! Pozdrawiam!

Vote up!
1
Vote down!
0

ronin

#1495299

Muszą się bać Roninie.

Ta cała mafia, każdy z tych POtuskich, komoruskich, POstkomuszych sk......li, wie co ma za uszami i co nabroił. I wie co mu grozi. A grozi to:

co dostawali za takie grzeszki w Wolnej, Niepodległej, Suwerennej istniejącej zaledwie 20 lat Polsce.

Polska Będzie Polską, już niedługo i te wszystkie ścierwa trafią pod mur !

AMEN !

Vote up!
1
Vote down!
0
#1495304

Prosze mi wskazac choc jedna sprawe prowadzona przez Antoniego Macierewicza, ktora rozwiazal i doprowadzil do samego konca???.
Pytam z ciekawosci, bo na "peany" to troche zbyt pozno...
=====================
jasiek z toronto
http://polskawalczaca.com
e-mail: jasiek80@outlook.com

Vote up!
1
Vote down!
-1

jasiek z toronto

#1495313

Krwawy Kociołek, to kat Trójmiasta,
Przez niego giną dzieci, niewiasty.
Poczekaj draniu - my cię dostaniem,
Janek Wiśniewski padł!

śpiewał Jacek Kaczmarski. Nie dostaliśmy go, s....ł.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1495295

w zaciekłej pogoni

 

WSI śmiertelnie zagraża

Maciarewicz Antoni

stąd w zaciekłej pogoni

pies za psem go goni

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1495264

Podobno w piekle demontują już słynny napis na bramie.Powitalny uścisk dłoni Kopaczowej będzie bardziej dołujący.

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1495270

a o głowie, tym co pod czaszką lepiej nie ruszać.

pzdr

Vote up!
3
Vote down!
0

antysalon

#1495272

się i Kubusiowi. Dzieki contesso. Codziennie muszę oglądać tę nieogoloną ... gębę. W ubiegłym tygodniu lokala prasa nazwała Kubusia największym nygusem.

Jego hasło wyborcze " drugi na liście, pierwszy w działaniu". Lokalne platfąsy mają lidera że ho ho.

Contesso jeszcze 17 dni, tylko 17.

Pozdrawiam

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1495296