11.11.2014 - A może Marsz Niepodległości bez policji???

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Jakoś tak dziwnie i durnowato się zawsze działo, że podczas  Marszów Niepodległości jeśli już i coś nienormalnego - to zawsze działo się z udziałem  POLICJI  bo albo z jej inicjacji, albo z nadgorliwości jej – hehehe - „zestresowanych” funkcjonariuszy, albo  z braku synchronizacji  jej działań  z działaniami  ratusza co tylko wprowadzało dezorientację i chaos. Bo kiedy to było – w zeszłym roku czy w 2012 gdy jakiś wałach ze stajni I Kobyły III RP nagle ogłosił tłumom, że szanowne państwo proszem się rozejść bo w oblyczu zaistniałych okolyczności władze ratusza delegalyzują i rozwiązują Marsz Niepodległości ?... Oczywiście bardzo szybko się wydało, że ratusz o delegalizacji i rozwiązywaniu nic nie wie, nie miał takich zamiarów i zacuchnęło szytą grubymi nićmi prowokacją, która w warunkach ulicznych wystarczyła by podziałać na oddziały policji jak płachta na byka i przepustka, że już mogą legalnie  rżnąć watahy  czyli  spokojnie maszerujących z polskimi flagami obywateli spryskiwać gazem pieprzowym, pałować, okładać pięściami i kopać... 
Oczywiście można spekulować czy ratusz „nie wiedział” czy faktycznie nie wiedział, choć wiedza i świadomość o tym kto i z czyjego namaszczenia rządzi w ratuszu, skłania  ku tezie, że to ratusz wyreżyserował prowokację.
Dziwne jest również to, że przez cały rok policja ma obywateli i ich bezpieczeństwo w tzw.głębokim poważaniu   i nagle na 11 listopada następuje jej ogólnopolska mobilizacja w celu ich pilnowania. No właśnie –  pilnowania przed kim,  przed nimi samymi ? Praktyka ostatnich lat pokazała, że 11 listopada maszerujący świątecznie obywatele mają największą potrzebę posiadania ochrony przed... policją, której właśnie dokładnie 11.11. nagle odbija szajba i robi Sajgon na warszawskich placach i ulicach, a na dworcach i rogatkach, w pociągach i na szosach urządza łapanki na obywateli jakby właśnie znów został wprowadzony stan wojenny... Tym działaniom oczywiście towarzyszy przez cały czas radosny szczebiot papugi zwanej potocznie strażnikiem żyrandola, która  w przemówieniach, orędziach i innych gadkach  bajdurzy na okrągło jakim wielkim darem dla Polaków jest wolność, którą nareszcie mają i dlatego mogą godnie uczcić Święto Niepodległości!...
Hehehehe, czy to nie są jaja ?
Dziwne jest jeszcze to, że Warszawa przez cały rok  jest olbrzymią milionową metropolią na iluś tam tysiącach hektarów ale 11 listopada okazuje się nagle małą działką, której granice wyznacza ratusz, URM, cyrk na Wiejskiej i kanciapa „wysuniętego daleko na zachód strategicznego przyczółka Kremla”.  I tylko w tych granicach może się odbyć świąteczny Marsz Niepodległości.
Dziwne jest to,  że koniecznie 11 listopada muszą odprawiać na ulicach Warszawy swe sabaty bandy różnych antifozów, homo i innych dupowlazów, którzy mają cały rok na swe spędy ale nie – oni muszą  akurat w ten dzień, na co stołeczna płezydęta hojnie  rozdaje im zezwolenia co jest jawnym napuszczaniem i szczuciem szumowin spod znaku Różowego Kondoma i Krytyki Politycznej na tych, którzy pod znakiem biało-czerwonej, orła białego i krzyża świętują Dzień Niepodległości Najjaśniejszej ! 

W tym roku 11 listopada szanowna policja powinna zostać w domu ! Zamiast narażać swych wrażliwych funkcjonariuszy na ciężki stres, marznięcie i uginanie się pod ciężarem masek, kasków, kuloodpornych kamizelek i pojemników z gazami łzawiącymi, obładowana żelastwem pałek, tarcz, kajdanków i homontem posłuszeństwa i spolegliwości niech święto spędzi w domu z rodzinami, dziećmi, matkami, żonami, kochankami. Uczestników Marszu Niepodległości  niech zostawi w spokoju ! Niech się spyta w ten dzień – czy służy Polsce, czy raczej wysługuje się tym, którzy Polsce szkodzą. Niech nie będzie ich "mięsem armatnim", wysyłanym na ulice by pałować, kopać, razić gazem łzawiącym, strzelać do maszerującej w Marszu Niepodległości Polski – do tych setek, tysięcy zwykłych polskich Kowalskich, Malinowskich, Nowaków świętujących Dzień Niepodległości z żonami, mężami, dziećmi, sędziwymi rodzicami, przyjaciółmi, sąsiadami  z „My, I Brygada” na ustach... Czy podnosząc na nich rękę nie utożsamia się z ZOMO. Tym samym ZOMO z najczarniejszych chwil polskiej historii...

Niech tegoroczne narodowe Święto Niepodległości odbędzie się bez sztucznej troski  formacji „państwo polskie zdało egzamin” o państwo i obywatela bo z tej jego troski... 4 lata temu z okładem zginął urzędujący Prezydent RP !
Z tej jego troski śledztwo smoleńskie, wyjaśniające okoliczności śmierci urzędującego Prezydenta RP  toczy się w sposób urągający wszelkim kanonom śledztwa.
Z tej jego troski ponad 2 miliony polskich obywateli wyemigrowało z Polski w poszukiwaniu chleba i  godnego życia.
Z tej jego troski dziś kaci stanu wojennego są przez to  „państwo" otoczeni szczególną opieką, a ich ofiary żyją w biedzie i odchodzą cicho choć to im należą się honory i zaszczyty.

Niech patron Archanioł Michał  natchnie mądrością swoje ziemskie zastępy między Wisłą, Bugiem i Odrą, Bałtykiem i Tatrami by nie były dla Polaków jak rozpasane żołdactwo na rozkazach jeszcze bardziej rozpasanej władzy!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)

Komentarze

Wystarczy policjantom drzwi zablokowanie

Mieszkańcy wszak znają policjantów sąsiadów

A ci chętnie skorzystają z takich układów

Choć idiotów i Judaszy tam nie brakuje

To takich ilość pochodu nie zablokuje

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1449186

ma do mieszkań ludzi inwigilować i powtórka z rozrywki już się zaczęła:

 

http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/107243,jedziesz-na-marsz.html

http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/107403,metody-rodem-ze-stanu-wojennego.html

 

Dałam to do Wiadomości, a pisząc notkę nie wiedziałam, że "już się zaczęło" ale intuicja...

Pozdrawiam.
 

 

 

 

Vote up!
8
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1449238

Zawsze mówiłem, że jesteś niesamowita !!!!

 

Spróbujmy rozwinąć akcję MARSZ BEZ POLICJI

 

Wrzucam to już wszędzie.

 

Dałaś już na naszych blogach? Daj wszędzie!

 

Janusz

Vote up!
9
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1449196

Jutro piątek, marsz we wtorek, a POlucja już się koncentruje w Warszawie i będzie powtórka z rozrywki.

MARSZ BEZ POLICJI - dobrze brzmi ale my dopiero mamy pomysła, a oni już trenują "hasło i odzew":

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Vote up!
8
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1449218

Ogładałem dzisiaj trzy razy film o znęcaniu się nad Wiplerem.

Czy oni jadą na amfie, albo innych prochach?

Najbardziej walącą pałą leżącego Wiplera była policjantka! Kobieta!!!

Oni chyba reaktywowali ZOMO i dążą do zwarcia.

 

Kurcze, trzeba będzie znowu przerabiać lata osiemdziesiąte.

 

Uściski

Vote up!
10
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1449223

na marsz powinno pójść jak najwięcej emerytów, jest to grupa bardzo pokrzywdzona przez POlszewików, mają okazję uczcić POLSKIE ŚWIĘTO i zaprotestować. Ich obecność będzie też chronić pozostałych uczestników marszu i może wytrącić pały z łap ZOMO-ców. Jeszcze muszą się liczyć z międzynarodową opinią, trudno jest pałować i polewać z armatek wodnych "babcie" i "dziadków", gdy patrzy świat.

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1449460

ak ! Na "chodzie" jest, choć symuluje prawie nieboszczyka, a poza tym jest ikoną ćwierćwiecza wolności, z której strony by nie patrzeć.

;);)

Dałeś mi pomysł na notkę, będzie w najbliższym czasie, najpóźniej w poniedziałek.;);)

Pozdrawiam.

 

Vote up!
5
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1449610

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

N nm (Tb, m, jj jm) dcydwć, czy mrsz będz z plcjntm czy bz plcjntów. Plcy dknl w tzw &qt;dmkrtycznych&qt; wybrch wybr. Chcą pństw plcyjng, chcą żby ktś (ktklwk) nd nm czwł (chrnł).   czy t będz młd &qt;krczych&qt; z prywtnj frmy chrnrskj, plcjnt z dzlncwg pstrnk, czy stry bk n mrytrz, który ndl sę dzl, jst tm głpm plskm spłczństw zpłn bjętn.

T głp plsk spłczństw, sm  szk pn z btm (plcjnt w czrnj kmzlc), który z nch  zdcydj, jk, gdz c rbć.

 

Wdzłś t żłsn zchwyty nktórych blgrów w wątk Jzgdyn   wywdz z Cjrwskm ?

Żl, pprst żl tych ldz. 

Mędzy kg j t trfłm ?

Fct, pdróżnk p prst mów c myśl, n zchwycn, jkby Msjsz słchl.

 T jst mntln ktstrf, t jst trgd tych ldz. 

N z plcjntm wlczmy, l z tą mntln głptą.

Pwtórz jszcz rz. Pmędzy kg j t trfłm. Jstm znsmczny. Bby mzgj, chłpts.

--------------------------

MGĘ PŃSTW ZPWNĆ, Ż CHCŻ RZĄDY W PLSC SĘ ZMNJĄ, T PLTYK WBC ZRL SĘ N ZMN.

tr : Lch Kczyńsk, zrl 11.09.2006 rk

 

Vote up!
7
Vote down!
-10

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1449200

dupie po całym portalu i wyjesz jak karetka. I nic ci nie pasuje. Myślałam, że zdechnę ze śmiechu jak wychwalałeś Jarka żeby mu za 5 min. w kolejnym komentarzu przyp... ! Kto się tak nieodpowiedzialnie zachowuje - tylko czubek! Internet jest jak alkohol -  dla ludzi ale nie dla wszystkich!

Wiesz co o tobie można powiedzieć po przeczytaniu komentów u JaZa ?Hahahaha, że jesteś zazdrosny o Wojtka Cejrowskiego. Wszyscy "Wojtek, Wojtek", a o geniuszu widlastego nikt i nic. :D:D:D

Vote up!
13
Vote down!
-3

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1449204

Contesso- TzW to już skrajna monotematyczność ,do obrzydzenia ,jak długo można to samo pisać i o tym samym w wszystkich wpisach na wszystkich blogach.Wczoraj pies zjadł mi ruter (autentycznie) zaiste to sprawka Kaczyńskiego.

O czym by pisał gdyby Kaczyńscy nie istnieli,pewnie o sobie.

Vote up!
11
Vote down!
-2
#1449206

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Po Twoich cennych uwagach, pomacałem się dla pewności po d.... i jakoś na żarówkę nie natrafiłem.....na pryszcza też nie :)

Cieszę się, że potrafię Cię rozśmieszyć,  tylko nie zdychaj proszę (szkoda byłoby tak cennej blogerki), po prostu  uśmiechnij się gdy piszę prawdę o tym, że Lech Kaczyńskie był dobrym, łagodnym człowiekiem a jedmoczesnie polityczna fujarą, cienkim  du***em i żydofilem.

 

Muszę Cię zasmucić ale o Wojtka Cejrowskiego nie jestem zazdrosny, o co, o te nagniotki, haluksy (żartuję) :)) ? O to, że służby pozwalają mu szczekać uwiarygadniając go ( nie żartuję) ? 

Ja w przeciwieństwie do wielu zagubionych blogerów-"patriotów" nie potrzebuję uznania i aplauzu. Powiem szczerze. Wasze zdanie o mnie, Wasze punkty wiszą mi bardzo nisko, a właściwie mam je tam, gdzie sugerowałaś, że mam żarówkę. 

OOO ! Pomacałem się jeszcze raz i rzeczywiście odkryłem, że zamiast rzeczonej żarówki mam tam Was. :))

--------------------------------------

I MOGĘ PAŃSTWA ZAPEWNIĆ, ŻE CHOCIAŻ RZĄDY W POLSCE SIĘ ZMIENIAJĄ, TO POLITYKA WOBEC IZRAELA SIĘ NIE ZMIENI.

autor : Lech Kaczyński, Izrael 11.09.2006 rok

Vote up!
5
Vote down!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1449216

I vice versa

Vote up!
8
Vote down!
-5
#1449219

Palantujesz amigo.

 

nie kapujesz pracy organicznej i zdobywania zwolenników. Doba, 24 godziny - Cejrowski 22 000 wejść. Postaraj się zrobic to samo.

Nie kapujesz, że trzeba walczyć na wszystkich frontach???

 

A co do marszu 11-go. To jest tak - idzie nas 300 000 ludzi. O ósmej rozchodzi się do domów i zasiada przed telewizorem.

A TRZEBA ZOSTAC PRZED PALACEM, ALBO SEJMEM I STAĆ, AŻ IM ZWIERACZE PUSZCZĄ.

 

To jest rada Teresy Bohwic

Vote up!
12
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1449205

"...idzie nas 300 000...ludzi" :))ha ha ha...jestem pewien, że ty przesiedzisz przed kompem spożywając koszerne châteaubriand popijając jak zwykle posiłek kieliszkiem wyśmienitego tempranillo z Roja, rocznik, 2011, już o ośmiorniczkach nie wspomnę...zagrzewając do boju manifestantów w ciepłych bamboszkach...c'est la vie :))

Vote up!
8
Vote down!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1449208

yes,yes,yes !!!!!!

lives and will live

Vote up!
9
Vote down!
-3
#1449212

Witaj Trybie

 

Leżałeś w wannie w letniej wodzie, a ojciec starał się okładami zlikwidować opuchliznę po pałowaniu i brzydkie liszaje po gazach łzawiących?

Wiedz, że w 1970 uzywali na prawdę paskudne ruskie świństwa, jak szkopski Cyklon B.

Siedziałeś w areszcie i spałeś na drewnianej pryczy?

Nie?

A my to mamy za sobą. I w dupie mamy pały zomowców.

 

Widzę cię w Warszawie kapciowy kogutku.

 

Vote up!
12
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1449213

Zgadzam się z tobą.

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1449215

Jak zwykle koło 22.00 zaczynasz trochę bredzić ( co widać po aluzji o bacy). 

Stać pod Belwederem to trzeba za dnia  i dzień po dniu a nie chyłkiem po ciemnicy raz na rok od święta.

-------------I MOGĘ PAŃSTWA ZAPEWNIĆ, ŻE CHOCIAŻ RZĄDY W POLSCE SIĘ ZMIENIAJĄ, TO POLITYKA WOBEC IZRAELA SIĘ NIE ZMIENI.

autor : Lech Kaczyński, Izrael 11.09.2006 rok--------------------

Vote up!
6
Vote down!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1449220

Każdy raczej mówi za siebie,bo pan o sobie wie najlepiej.

Bez sarkazmu z mojej strony

Vote up!
7
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1449211

XXXXXXXXXXXX !!!

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1449265

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...tymczasem jedenastego czmychną do krakówka  :))...aby Policja miała mniej roboty w warszawce:))...pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-8

http://trybeus.blogspot.com/

#1449210

JAK DOTYCHCZAS NAJWIĘKSZYM PISIOREM NA TYM PORTALU BYŁEŚ WŁAŚNIE TY!!!

Ale widocznie twoje ciągłei zmany gaci trwają nadal i pewnie wkrótce się obrzezarz, albo zapuścisz talibską brodę.

 

takie są losy konwertytów i talibów.

Vote up!
10
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1449217

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...i wiem co robię...oduczam ludzi pisiorskiego fanatyzmu...fanatyzm i wazeliniarstwo jest zgubą każdego człowieka :))

.."obrzezarz"...nieee, ja się nie dam "obrzezarz" :))

...najgorsze są te taliby puławianie z gapola...:)))...niereformowalne ...

Vote up!
5
Vote down!
-9

http://trybeus.blogspot.com/

#1449222

a na złosć mamie odmrozisz sobie uszy...

Vote up!
9
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1449224

...nie jest Puławianką...więc mogę odmrażać, :)))

Vote up!
7
Vote down!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1449234

POlicja,czytaj ZOMO.musi 11.11 być,zaraz ci wytłumaczę dla czego.

Obchody 11,11,to POligon doświadczalny dla ZOMOwców na żywo.
Żaden plan,nie jest pewny,a szefostwo ZOMO,nie przewidzi co może się wydarzyć.
Te wysokie rangą ZOMOwskie gnidy będą bezpieczne,i będą oglądać szeregowców jak
się będą sprawowali na polu walki gdy ludzi będzie ponad 100 000 tysięcy.
I co dały treningi.

Strzelanie do tarcz,to nie to co strzelanie do ludzi,a gdzie mają się tego nauczyć.
I POto robią prowokacje,by taka okazja się wydarzyła,by można było użyć broni palnej.

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1449229

Nieprzypadkiem - w odniesieniu do policji - użyłam w notce zwrotu "mięso armatnie". Czyli widzimy jednakowo tylko inaczej wyrażamy myśli.:):)

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1449233

Jeszcze nie teraz i nie pod tymi skorumpowanymi rządami-kopaczo-tuskimi..Ta banda zrobi wszystko aby tylko ograniczyć MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI-a pokazać jak bawi się komoruski maszerując z kopaczką u boku..

Vote up!
9
Vote down!
0

Marika

#1449221

teraz z przyjemnością wklejam:

 

"Jakże inaczej Tusk Vision Network udowodni milionom lemingów z wypranymi i wykrochmalonymi mózgami,  że ci biało-czerwoni to polska nienormalność i margines jewropejskiej III RP, że  bydło, faszyści i że jedynym słusznym i poprawnym marszem w ten dzień jest  marsz „Razem dla Niepodległej” I Morzeła III RP.  Hehehe, marszyk w liczbie 500-600 sztuk, z czego  1/3  to gorylnia  św.Bronisława od Czekoladowego Pterodaktomrówkojada, nałęczo-koziejska pawianeria i kaszalociarnia, a reszta to  platformerska kołtuneria, entuzjaści dzioba do góry, w idiotycznych cyklamenowych szaliczkach i okularkach włącznie ze swymi mopsikami, chomikami, karaluchem-pielgrzymem   Lola Pindola itd.... Podobno w tym roku historyczną limuzyną Marszałka mają dodatkowo obwozić po Warszawie  jakąś małpę za niego przebraną. Ciekawe kto będzie szoferem – szofer Bolka czy może sam jenierał Janicki ?  Ale to tak na marginesie. "

 

Pozdrawiam.

 

Vote up!
9
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1449236

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Gratuluję. Ty to potrafisz emocjonalny bębenek tuskowo-nałęczowo- bronkowy dla portalowych lemingów podbijać. hehehe, aż cali drżą teraz z nienawiści do policji, Tuska, itd. 

Ładnie to tak negatywne emocje w ludziach wyzwalać ? A gdzie nauki o miłości ?

Ostatnio odnoszę  wrażenie, że coraz mniej konstrukcji w tych Twoich komentarzach i coraz więcej emocji.  Jakbym  czytał (słuchał) moją rozhisteryzowaną sąsiadkę.

Kobieta sympatyczna jest i przystępna nawet,  ale rozumu w jej głowie tyle  co w orzeszku włoskim, za to wulkan emocji, taka nakręcona , rozhisteryzowana "blondynka".

Ten Tusk, to już niemal obsesja. Gość dał dyla ponad 1000 km stąd i dawno już go tu nie ma, ale  nadal widocznie dręczy Cię i nawiedza.........oby nie zdeprawował :).

 

Trzymaj się ciepło, relaksuj, kochaj bliźniego swego, nawet policjanta i nie zapominaj o pełnych miłości słowach swojego guru, który dał się zabić jak baran, wystawiając Polskę na pośmiewisko całego świata.

-------------------------------------

I MOGĘ PAŃSTWA ZAPEWNIĆ, ŻE CHOCIAŻ RZĄDY W POLSCE SIĘ ZMIENIAJĄ, TO POLITYKA WOBEC IZRAELA SIĘ NIE ZMIENI.

autor : Lech Kaczyński, Izrael 11.09.2006 rok

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1449260

na Nieporawnych to czytam Twoje notki. W/g mnie to w jednej potrafisz być w kilku osobach. Jedno jest pewne ,że nie podoba Ci się to co się dzieje w Polsce. Widać wyraźnie,że chcesz zmian w Polsce i to tak natychmiast. Jednocześnie widać i rozumiesz to, że tak od razu się nie da. Stąd w Tobie takie "rozgoryczenie" ,że ta opozycja z Kaczorem nic nie robi. Nie tylko PiS i Kaczor ale również MY nic nie robimy. Nie wiem jak Sznowni Koledzy ale mnie juz nie tak młodemu zdarza się jeszcze wziąć udział w czymś co można nazwać sprzeciwem dla dziszejszej władzy. Jestem pewien ,że nie jestem w tym odosobniony.Ty to TzW doskonale wiesz lecz jak się domyślam, nie jesteś zadowolony z efektow tych sprzeciwów. Jest pewne ,że ja nie pojadę do Warszawy na Marsz Niepodległości nawet z tej obawy,że gdy zaczną gonić to może mi braknąć sil,żeby się bronić. Jestem pewien,że pojedzie tam setki tysięcy młodych i Oni będą nas reprezentowć w obchodach tego Święta. To,że może tam się coś "dziać" z POlicją jest bardzo prawdopodobne i buedzą niepokój u wielu Niepoprawnych. Myślę,że Ty również życzysz uczestnikom marszu aby wszyscy wrócili zdrowi do domu.

Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
-1

lupo

#1449292

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Msz rcję jstm znpkjny tym c sę dzj w mm krj. Znpkjny brną pstwą  tzw. pzycj brnśc głptą ldz.  Nktórym wydj sę, ż wystrczy śmszć Tsk, lb wklć n blg nfntylny brzk sprw sm sę złtw. N n złtw sę, wręcz pgrszy (l mż t włśn m chdz).

 

czywśc, ż życzę czstnkm by cl zdrw wrócl d dm. Tyl tylk, ż wżm, ż tk mrsz rgnzwn rz w rk, nczg n zmnją, są jk włn n pszczy. 

Wltysęczn mrsz, pkty, strjk pknk pltyczn  pzycj pwnn rgnzwć przynjmnj rz w msąc, ż d sktk. c rb tn pjc z PS  ? lb ck d Krkw, lb jk sbstytt pkt strjków rządz klkstsbw wczrynk  n czść swjg   brcszk, próbjąc nml btyfkwć tą mrntę jz z swjg życ.

 

N tk, l jk sę  brcszk n wylt nmwł,  smm sę n plcł (chc n wdm dlczg ), brcszk zgną,  t jk t n mć wyrztów smn.

 

TzW

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1449306

Dobrze by było bez policji przynajmniej na trasie.Na bank bedą za to bronić menelowni zwanej z obca squotem na Ks. Skorupki, tęczy i budki przy ambasadzie rosyjskiej

Pozdrawiam i do zobaczenia na marszu

Vote up!
4
Vote down!
-1

hobo

#1449275

Tak jakby nie było na niej "punktów zapalnych"  ale złe nie śpi i niczego dobrego nie wróży koncentracja tych tysięcy policjantów w Warszawie+ wiedza o tym, że władzom wcale nie zależy na tym by marsz odbył się bez incydentów bo w minionych latach dała wystarczająco dużo dowodów, że  to ona jest tym głównym "punktem zapalnym".

Oby oby, daj Boże, by się obyło bez prowokacji, pał i scen z poprzednich marszów, które żywcem wyjęte były ze stanu wojennego.

Pozdrawiam i życzę wspaniałego świętowania.

 

Vote up!
6
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1449293

nie ma, no może z wyjątkiem pomnika  przy wejściu do parku . Po za tym mosty są z reguły łatwe do pacyfikacji, a woda już zimna...

 

Vote up!
4
Vote down!
-2

hobo

#1449294

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Vote up!
4
Vote down!
-5

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1449311

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pewnie nikt nie zauwazył, bo Wy jak zwykle mało widzicie  (może  Jarosław Was omotał  ?) (a może  z powodu podsycanych celowo  emocji ?),  ale trasa marszu jak żywo przypomina w zaprezentowanym przez Contessę ujęciu odwrócony masoński a póżniej hitlerowski znak - Wilczy hak.

A więc drodzy przyjaciele patrioci już na dzień dobry żydomasoneria zrobiła  Was w konia. Polscy patrioci pójdą w marszu niepodległości kreśląc wirtualne  masońskie znaki. ŻAŁOSNE

------------------------------

I MOGĘ PAŃSTWA ZAPEWNIĆ, ŻE CHOCIAŻ RZĄDY W POLSCE SIĘ ZMIENIAJĄ, TO POLITYKA WOBEC IZRAELA SIĘ NIE ZMIENI.

autor : Lech Kaczyński, Izrael 11.09.2006 rok

Vote up!
5
Vote down!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1449312

by się przekonać, że... mają cię w dupie razem z twoimi "rewelacjami" ??

Miałam zamiar ci odpisać na koment z 17.42 ale... szkoda czasu.

"histeryczny wulkan emocji"  contessa

 Hehehehe !

 

PS. Mnie tegoroczna trasa Marszu kojarzy się z... gestem  Kozakiewicza! :D:D:D A mojej wnuczce z tym co jej kotek zrobił ze wstążki makaronu na dywaniku. :D:D:D

 

JCP, TzW. JCP !

Vote up!
7
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1449361

To skrajny już przypadek,ale jeszcze bardziej skrajny jest to w jaki sposób została potraktowana Elig na Neonie 24.

http://spiritolibero.neon24.pl/post/114896,blogerka-elig-w-pogoni-za-macierewiczem#cmnts

i jaką tam role odegrała Patriotka Apostołka zwana ciota -gender

ŁAJDACTWO

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1449363

Tematy im się skończyły czy co? Przedrukami lecą...

Powiem tak - Elig nie lata z plotami jak te małpy jak kot z pęcherzem z portalu na portal. Dla wielu internautów relacje Elig to bycie na bieżąco z wydarzeniami w Polsce, to co Elig pisze rzadko kiedy przeczytasz w prasie i wielu to docenia, tylko dupki i chamy robią sobie z tego podśmiechujki.

A poza tym... każdy ze swym wolnym czasem robi co chce i goowno innym do tego, wtrącanie się w tą prywatną sferę to zwykłe buractwo.

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1449395

Wybacz, pomimo że to "ponoć" katoliczki ale jedno słowo się cisnie na usta ...

Podłośc,wstręt i odraza za grosz szacunku do kogokolwiek i jeszcze jakie oburzone jak im się prawde napisze

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1449409

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

No to mają duże d..y :)

TzW

 

P.S No, no ciekawe zwyczaje :) Spagetti jecie z podłogi ? I do tego pewnie pałeczkami :)

 

REŻIM W POLSCE JEST TYLKO NA TYLE SILNY, NA ILE OPOZYCJA JEST SŁABA

Vote up!
3
Vote down!
-4

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1449473

zawsze marsz konczył się pod pomnikiem Dmowskiego, to że w tym roku trasa omija pomnik jest największym punktem zapalnym 

Vote up!
2
Vote down!
-1

hobo

#1449537

"belwederska sieczka"...

Niemniej - ważny jest powód i ważne jest by uroczyście go uczcić. Dlatego poniekąd nie mam ansów, że środowisko PiS-owskie wybrało Kraków na świętowanie Dnia Niepodległości.

W końcu Kraków to również stolica Polski i bardziej z nią się Polakom kojarzy bo dla wielu z nich Warszawa dziś to tylko siedziba władz państwowych  w osobie tych, którzy nigdy nie powinni zaszczytu bycia władzą Rzeczpospolitej dostąpić. Lepiej w Krakowie bez kurestw HGW i jej promotorów, w końcu to jest święto narodowe, a nie jakiś regionalny jarmark z monopolem  władzy, które "godnie" w Warszawie może tylko pan prezydęt z tytułu partyjnego powinowactwa, że tak delikatnie to ujmę.

A niedelikatnie i "wedle zasług" - kumoterstwa posranej koszuli z posraną rzycią.

 

****************

...Z  krakowskich "oleandrów" ruszały Legiony by przynieść Polsce niepodległość, a z czystej złośliwości babskiej do bab pokroju Kopacz i Komorowski powiem, że lepiej się mieli ku sobie Dmowski z Piłsudskim niż Komorowski z Grabkiem Donaldem i Łopatką z przetakiem...

Pozdrawiam.

 

PS. Cuś ten przetak  fadromy łopatkowej miał być gęsty ale... rekiny przez oczka wciąż kursują wte i wewte. W najlepsze.I bez opłaty za... autostradę.

Vote up!
5
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1449580

Dla zastraszenia społeczeństwa przed wyborami. W tym roku organizatorzy marszu powinni zachować wyjatkową ostrożność. Na każdym skrzyżowaniu powinny byc kamery  i specjalni obserwatorzy. Szczególny apel powinien być skierowany do ludzi aby obserwowali "przebierańców" którzy prowokują i robili im zdjecia. A  dla Kopaczki proponuję koniecznie czerwony dywanik!!  Może doczekamy się kolejnych "pląsów" tym razem w duecie POsprzedajczyków Polski. Choc tak naprawde najlepszy dla nich dywanik  to z szamba.

 

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1449254

Jak wszystkie męskie pały jadą do stolicy to jest szansa na spokojny uroczysty marsz w Szczecinie ! 

Tak było w zeszłym roku. Panowie do Warszawy, panie zza biurek w za duże mundurki i na ulicę !  Ludzie z dziećmi, z wózkami, weterani. Można. Prowokator bez wsparcia policji może sobie pogwizdać z daleka, a i to musi mieć charakter w nogach. U nas zabezpieczeniem były samoprzylepne naklejki wydawane w ostatniej chwili na zasadzie wzajemnej weryfikacji przez uczestników. Natychmiast udało się wyłowić trzech młokosów z okolic "krytyki politycznej" z zapasem nazistowskich ulotek. Nawet po pysku nie dostali. Fotografia z ulotkami, dokumenty i telefony do odebrania na uczelni, jutro. Won.

Vote up!
10
Vote down!
-1

#1449228

czyście ale pod jednym warunkiem - żeby władza nie używała siły by zwrócić na siebie uwagę. Przecież te wszystkie poprzednie idiotyzmy HGW wlącznie z zezwoleniami na kilka równoległych imprez, z których tylko Marsz Niepodległości miał związek ze świętem narodowym, a reszta to były spędy szumowin, na trasy w najbliższym sąsiedztwie, narzucanie zmian w trasie Marszu - to wszystko to prowokacja. HGW jak z resztą cała Platforma to nie są politycy, to są intryganci, najbardziej prostaccy z prostackich, stąd jaka władza - takie i jej zarządzenia, rozkazy.

 

Popatrz, w tym roku Marsz Niepodległości w Warszawie omija szerokim łukiem "relikwie" platfonsów - tęczę, ruską kanciapę ale na trasie jest most, jest stadion... Nie chcę krakać ale mam złe przeczucia i pewność, że jeśli coś to właśnie tam się stanie i zapalnikiem będzie znów ratusz, nie pokojowo świętujący uczestnicy Marszu. Iść w takim, trzymając w ręku flagę narodową to zobowiązuje do takiego zachowania by tej flagi nie splamić i taką świadomość mają uczestnicy Marszu, dlatego wychodzą na ulicę z maleńkimi dziećmi, z rodzinami, ze starszymi już rodzicami i z  podświadomym uczuciem i wiarą, że pod tą biało-czerwoną nic złego im się nie stanie bo ona jest ich pancerzem. Cały rok policji nie interesują squoty, koty, Marsjanie itd., ich problem pojawia się qrna właśnie 11.11. i 11.11 policja bierze się za robotę i potrzebuje wsparcia innych jednostek bo warszawskie nie starczają.  Czy to nie dziwne, nie podejrzane? To na dodatek jest również sztuczne, śmieszne i infantylne choć pały, gazy, armatki wodne nie są śmieszne i są prawdziwe i to jest wojna, jaką władza wydaje społeczeństwu. 11.11. jest raz w roku i raz w roku, właśnie w ten dzień  różne ścierwojady pokroju HGW muszą dać popis siły.  A potem mają pretensje, że społeczeństwo porównuje ich do ZOMO. Są ZOMO, niestety.

Pozdrawiam.

 

PS. Znajdź różnice:

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1449296

 Warszawa ceni sobie spokój. Nade wszystko. Widok zniszczonego Donbasu działa jak straszak i daje legitymację siłom porządkowym.

Musi być nas wielu, bardzo wielu. Daj Boże choć z pół miliona...

Pozdrawiam, 5

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1449231

Niepodległości była i co wyrabiała, wiadomo. Zatem Donbas tu nie ma nic do rzeczy, no chyba, że wtedy policja musiała czuwać nad marszami bo... w Afryce była wojna.

Tak może trochę z innej beczki - nic Ci nie mówi np. to, że Komorowski ogłosił datę wyborów na 5 dni po 11.11.? Nic nie stało na przeszkodzie by odbyły się 23 albo 30.11.?

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1449289

"tęcze", różowe kondomy itp.

O ile pamiętam,  autobusy z osobami jadącymi na Marsz, są wnikliwie badane/sprawdzane, wybierający sie na Marsz spisywani. Autobusy w okolicach nowego muzeum, z najbardziej slusznymi wycieczkami, mogą stać na trawnikach i jakoś tzw. stróżom  prawa i porządku to nie przeszkadza.

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1449256

A mnie sie marzy NIEPODLEGLOSC bez maszerowania ......

Vote up!
2
Vote down!
0
#1449274

Dlatego trzeba maszerować i nie tylko, samo sie nie zrobi

Vote up!
5
Vote down!
-1

hobo

#1449277

Pachoł ruski i pachoł politycznych interesów Komorowski pomaszeruje ze swoją parosetną pawianierią interesownie  "dla" niepodległej. Bytności, godnej i należnej sobie i kolesiom  przy korycie.  Wielomilionowy  marsz Polaków w Polsce jak długa i szeroka pójdzie z zupełnie innego powodu  - bo Polska jest i oni -  my-ty-ja-Nowak, Malinowska, Kowalski - jesteśmy dowodem jej istnienia. Ten marsz milionów to Polska  właśnie.

Warto poszukać różnicy, niuansów. To nietrudne. Tylko idioci i wrogowie Polski z wyrazu pozytywnego stosunku obywateli do święta narodowego robią manifę, protest, strajk, zadymę. Wypaczanie sensu, kotekstu... to ich "misja".

Wyłącz grilla/suszarkę, tv, toster, dojarkę, depilator, wibrator (niepotrzebne skreślić), włącz myślenie....

Vote up!
2
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1449611

....nakazuje spodziewać się prowokacji  11.11 z prostej przyczyny...Kto ma chronić Polskich Patriotów??? Zwierzchnik Sił Zbrojnych, którego powiązania z czerwonym wywiadem są i będą...Świadomie podaję tylko kolor a jednocześnie dość dziwnym wydaje się nieznajomość miejsca pochodzenia własnej(?) rodziny...Kto ma chronić Polaków...może prezydent Warszawy z inicjatywy n.p. urbana (po starej znajomości)? A może przywróceni do łask byli WSWmeni...Podałem dla przykładu te osoby, by uświadomić nam konieczność tworzenia własnych struktur, składających się z sympatyków prawicy, a mających co nieco do powiedzenia w resortach...lub ewentualnie mogący mieć w przyszłości...Tragicznym jest to ,że Warszawa,Miasto Bohater nie posiada na chwilę obecną możliwości przeprowadzenia pokojowego marszu związanego z Dniem Niepodległości z powodu importowanych bojówkarzy lub przebranych, rodzimych ubeków...Na dobrą sprawę podobnie rzecz się ma,na chwilę obecną, w ,niestety, większości miast w Polsce! Marsze Niepodległości jeżeli już, to są przeprowadzane niemalże w okupacyjnej konspiracji....Nawet nie żenadą jest rozważanie osiągnięć, po dwudziestu paru latach wolności,Szeregowych Polaków...owszem ma to sens, gdyby zliczyć niekłamane sukcesy byłych i aktualnych resortowców na usługach....no właśnie, czyich..??? Pozostaje jedynie uczcić Dzień Niepodległości, licząc na liczebność oraz determincję ze zdrowym rozsądkiem...

Vote up!
11
Vote down!
0
#1449284