Andrzej Rosiewicz dla Niepoprawni.pl

Obrazek użytkownika contessa
Kultura

15 grudnia 2014 r. Portal Niepoprawni.pl informował, że Pan Andrzej Rosiewicz przyjął zaproszenie i odpowie na pytania Blogerów, Komentatorów, Czytelników i Redakcji.

http://niepoprawni.pl/blog/contessa/andrzej-rosiewicz-dla-niepoprawnipl

Jako, że mi przypadł zaszczyt bycia łącznikiem między niepoprawnie inwigilowanym Andrzejem Rosiewiczem i inwigilującymi Niepoprawnymi, z niepoprawną przyjemnością zamieszczam wywiad.

Jednocześnie przepraszam MARKOWA za to, że Jej pytanie do Andrzeja Rosiewicza – “Jak Pan widzi przyszłość Polski?” pozostało bez odpowiedzi. Zostało wycięte podczas kopiowania przez narowiący mi się w grudniu komputer. Podobnie stało się z jednym z pytań Satyra i z pytaniem Jacka Mruka, ale te braki zauważyłam na czas i skorygowałam. Twoje pytanie, MARKOWA, zostanie przesłane p.Rosiewiczowi i mam nadzieję, że odpowie na nie po powrocie zza Wielkiej Wody.

 

Oto wywiad:

Gawrion (Redakcja Niepoprawni.pl)

1. Kiedyś, zgodnie z informacjami na Pańskiej stronie, przyjaźnił się Pan z Lechem Wałęsą. Organizował Pan nawet w 1986 roku koncert dedykowany Wałęsie. W 1993 roku zerwał Pan przyjaźń napisał Pan piosenkę pt. "Telefon z Belwederu". Czy może Pan zdradzić więcej szczegółów związanych z zakończeniem tej przyjaźni?

2. Obecnie, jest Pan kojarzony z mediami Ojca Rydzyka. Dlaczego? Skąd to ograniczenie? Jak wyglądają Pańskie relacje z innymi mediami?

3. Jaki jest powód odejścia z UPR. Jak w kilku słowach oceniłby Pan JKM?

4. Jaka jest historia tej wielkiej muchy - nieodłącznego elementu Pana wizerunku?

 

A.R.1. Nie, nie mogę… ponieważ zabronił mi tego mój oficer prowadzący-Marek K. A nawet gdybym chciał,to obowiązuje mnie tajemnica służbowa. Jestem w końcu T.W. „Refrenistą.

       2. Po prostu gdzie indziej mnie nie zapraszają, a to dlatego, że są to telewizje misyjne: propagujące ewidentnie programy pro-polskie wysoko artystyczne, patriotyczne, a ja się widocznie na tym poziomie nie mieszczę.

       3. Nie osiągnęliśmy tych sukcesów, które zamierzaliśmy wspólnie odnieść, i to się naturalnie rozpłynęło.

           Starszy kolega z Mokotowa, o umyśle filozoficznym, a jednocześnie egzotyczny osobnik wychwalający Władymira Putina (gratulacje z powodu ojcostwa)

      4. Zamiłowanie do prawdziwej sztuki cyrkowej, a jednocześnie najwyższe odznaczenie jakie otrzymał ode mnie Michaił Gorbaczow na Wawelu w 1988 roku, za   rozmontowanie ZSRR, tzw. Imperium Zła.

 

poeta

Ja mam pytanie takie bardzo osobiste, które nurtuje mnie od wielu, wielu lat. Jest ze mną wciąż, kiedy tylko słucham pięknych piosenek Pana Andrzeja, a specjalnie wtedy ono przychodzi do mnie, to pytanie, kiedy słucham tej piosenki, która dotyka mnie w szczególny sposób. Czy to prawda Panie Andrzeju, że jest Pan Kutnowiakiem ? Pozdrowienia ślę, i kłaniam się bardzo nisko. Fan z Piasków od zawsze i aż do końca

 

A.R. Nie jestem, jestem Warszawiakiem. Również pozdrawiam.

 

jazgdyni

1. Panie Andrzeju, kiedy zorientował się Pan, że tak zwana transformacja, okrągły stół itp, to było wredne oszustwo, żeby ubezwłasnowolnić obywateli i rozkraść Polskę?

2. Dlaczego zaprzepaścił Pan wielką międzynarodową karierę? W momencie szczytu był Pan jednym z najwybitniejszych showmanów. Zabrakło mądrego agenta, Pan nie chciał, czy władza nie pozwalała? Pozdrawiam.

 

A.R. 1. Zorientowałem się od razu, ponieważ oprócz wrodzonej inteligencji mam intuicję prostego blondyna. Zostaliśmy „okantowani” przy okrągłym stole!

        2. Ponieważ urodziłem się za późno, i nie zdążyłem zostać gwiazdą największej wytwórni filmowej: Metro Goldwyn Meyer. A Meyer i Goldwyn , nasi rodacy z Łodzi już nie żyją. Bach nie żyje, Beethoven nie żyje, ja też się nie najlepiej czuję… Pozdrawiam.

 

Jestem jakim jestem

Ja mam takie pytanie do Pana. Gdy pan występował dla Gorbaczowa i jego żony, a przebywał pan przy nich blisko, czy ubecja pana sprawdzała, a może jakieś wskazówki dawała jak Pan się ma zachować. Pozdrawiam serdecznie Pana

 

A.R. Byłem mile zaskoczony, że była pełna, dzika swoboda wolności. Nikt mi nie mówił nic, co mam mówić, co mam robić i jak wyglądać. Moja swoboda mogła się dla mnie źle skończyć, bo kiedy sięgałem muchą „Gorbiemu” do gardła, spocone ręce Ub-eków spoczęły na zimnych kolbach „kałachów”. Pozdrawiam serdecznie.

 

Satyr

Na Pana oficjalnej stronie internetowej przeczytałem między innymi, cyt.: „(…) W sierpniu 2007 z okazji 28 rocznicy Sierpnia 80 nagrał dla mediów założonych przez o. Tadeusza Rydzyka piosenkę Jak Gwiazda w noc czarną, swoiste podziękowanie Andrzejowi Gwiazdzie i Annie Walentynowicz za ich zasługi w obaleniu komunizmu”. Zdaje się, że w roku 2012 słyszałem Pana na antenie Radia Maryja w rozmowie z dyrektorem tej rozgłośni o. T. Rydzykiem. Wówczas rozmowa ta była prowadzona „na żywo” w przerwie nagrań w TV Trwam z Pana głównym udziałem. Dotyczyła Pana pracy studyjno-wokalnej w tej stacji. W związku z tym moje pierwsze pytanie: – jak wówczas układała się współpraca z pracownikami TV Trwam? Mam tu na myśli stopień profesjonalizmu personelu stacji, jak i stronę etyczną prezentowaną przez nich.

I drugie pytanie: – czy są jakieś przeszkody w kontynuowaniu pracy telewizyjno-estradowej z tą stacją? Jeśli są jakieś przeszkody, to po czyjej stronie leżą i na czym one polegają?

Moje trzecie pytanie związane jest z Pana szczególnym darem prezentowania widzom (słuchaczom) tak zwanego dowcipu sytuacyjnego – najczęściej improwizowanego, w którym jest Pan swoistym mistrzem. Zatem, czy myślał Pan o stworzeniu zespołu muzyczno-satyrycznego, którego program studyjno-estradowy mógłby Pan zaprezentować w TV Trwam i częściej na estradzie? Mówiąc tu o estradzie, – mam na myśli inne, poza październikowymi koncertami w Nowym Sączu.

Czwarte pytanie związane jest z Pana latoroślami i ich przyszłą karierą estradową. Jest Pan szczęśliwym tatą Jędrka (l.13) oraz bliźniaków: Irenki (l.11) i Adasia (l.11). W jednym z wywiadów opublikowanych w sieci powiedział Pan, że w przyszłości chciałby Pan stworzyć tercet. Moim zdaniem mógłby zdobywać szlify w piątkowych programach dla młodzieży w TV Trwam. Co Pan o tym sądzi? Moja ciekawość dotyczy także repertuaru, który zaprezentowałby ów tercet. Czy będą to piosenki o frywolnej satyrycznej tematyce, czy też raczej o wydźwięku patriotyczno-politycznym? A może synteza tych dwóch nurtów?

Piąte i zarazem ostatnie moje pytanie dotyczy szansy i perspektyw stworzenia grupy kabaretowej z… Zenonem Laskowikiem. Zatem proszę powiedzieć: – czy ma Pan jakieś relacje z tym artystą, a jeśli tak, to jakie? Wiem, że 2 lata temu Z. Laskowik prowadził rozmowy z TV Trwam w sprawie programu kabaretowego mającego mieć swoje miejsce w „ramówce” tej stacji, ale nie osiągnięto consensusu. Pozdrawiam

 

A.R. 1. To nie jest prawda… piosenka była napisana w 2005 roku, na 25 rocznicę Solidarności,czyli istniała wcześniej,. Współpraca przebiegała dość owocnie, szkoda, że się potem urwała, ale dlaczego to komisja śledcza to wyjaśni…

       2. Z naszej strony przeszkód nigdy nie było, a ze strony telewizji chyba też nie, chociaż jeśli są ,to zostaną wkrótce „przesłuchane” . Pocieszające jest to ,w każdym razie, że aż 3 razy w ostatnim roku pokazałem się na antenie Telewizji Trwam, co prawda zaśpiewać się nie udało, ale za to ładnie wyglądałem na wizji…

       3. Ma Pan rację, to jest moje hobby , myślę o tym, proponowałem to już 5 lat temu, choć propozycja pozostała bez echa…

       4. Moje słodkie maleństwa… Jędrek (lat 17) Irenka(lat 15),Adaś (lat 15), są niezwykle zdolne. Tak! Chciałbym , abyśmy stworzyli familijny, rodzinny show, w którym będzie dominował repertuar patriotyczno – rozrywkowy, na wysokim poziomie.

       5. Bardzo cenię Zenona Laskowika, uważam go za niezwykły talent estradowy, pozdrawiam go zresztą serdecznie. Ale widocznie TV Trwam jego też jeszcze nie docenia… Pozdrawiam.

 

Ula Ujejska

Pamięta Pan tę piosenkę ?

(...) Michaił, Michaił, eta piesnia dlia tiebia,

Sztoby nowyje rjeformy tak dawioł ty da kańca.

Michaił, Michaił, ty pastroisz nowyj mir,

Nie anglijskij, nie francuskij, no ty ruskij bohatyr.

 

Czy coś by Pan zmienił dzisiaj w tej piosence ?

 

A.R. Nie zmieniłbym nic , bo obecna Rosja ma Władimira Putina, i separatystów, a oni nie są już tak piękną muzą jak Michaił…

 

Jacek Mruk

Czy myślał Pan o napisaniu piosenki, która skłoniłaby Polaków do powrotu

 

Henryk Dąbrowski – pozdrawia pytających piosenką „Pytasz mnie” i pyta – „Warto było, panie Andrzeju?”

 

A.R. Już taką jedna ważną napisałem: ”Pytasz mnie co właściwie cię tu trzyma”. Podobno przez nią nawet Jan Pietrzak wrócił z Ameryki do Polski, za czasów Reagana, czyli idąc dalej… na pewno było warto! Ta piosenka od 30 lat wzrusza miliony Polaków.

 

contessa

Rządowi III RP bardzo zależy na sprzedaży polskich lasów. W znak protestu Portal Niepoprawni.pl przygotowuje akcję obrony Lasów Państwowych. Informacja jest tu: http://niepoprawni.pl/blog/gawrion/akcja-obrony-naszych-polskich-lasow

Przygotowania do startu są w toku - powstaje strona „ratujlasy.niepoprawni.pl”. Zapraszamy do wsparcia akcji, do włączenia się w nią każdego chętnego, każdego uważającego, że polskie lasy są własnością Narodu Polskiego i nikt poza nim nie ma prawa być ich właścicielem. I tu moje pytanie, a raczej prośba muzyka contessy do Muzyka Andrzeja Rosiewicza - Mistrzu ! Może piosenka o polskich srebrach rodowych - polskich lasach, w ich obronie?

 

A.R. Kocham polskie lasy jak wszyscy Polacy, wkrótce zaproszę Panią do walca w nowej piosence: Las. Las. Las . (Las zielonych zachwyceń). Pozdrawiam gorąco.

 

Pozdrawiam wszystkich Niepoprawnych hasłem: Niepoprawni, poprawcie się!

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (28 głosów)

Komentarze

A mnie jak to zwykle bywa ,pominieto :-)))))))))))

Vote up!
12
Vote down!
0
#1462623

;P;P;P

Pozdrawiam.

Vote up!
12
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1462624

Było miło, doczekać się odpowiedzi.

Pozdrawiam

Vote up!
12
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1462633

Super wywiad - dzięki :)

Szkoda, że niektóre odpowiedzi pół-żartem, ale czytam między wierszami ;)

Vote up!
11
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1462642

Jak zauważyłem, Andrzeja Rosiewicza  humor nie opuszcza. To dobrze.

Tak trzymać Panie Andrzeju i dziękuję za odpowiedzi.

Nie ukrywam, że czuję mały niedosyt. Był Pan troszkę "oszczędny"
w słowach.

 

Pozdrawiam,

 

Vote up!
11
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1462656

teraz już wiem.

Dzięki Bardzo Contesso.
Dzięki Wielkie Panie Andrzeju za odpowiedź na moją niepewność.....

A ja i tak kocham Moje Miasto.

Miasto Moje, gdzie nie byłem już od lat....
 
Miasto moje,
 Gdzie ta rzeka piękna płynie.
Gdzie te trawy zielone takie są.
Miasto Moje we wspomnieniach
moich żyje.
Miasto Moje tak daleko jest stąd.....
 
                                      A S  zza oceanu
 
 

 

A Warszawa da się lubić....
 

Też.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1462677

Osobiście to przegapiłem czas zadawania pytań, ale mam tak niepoprawne, że będę gorąco prosł o dołączenie poniższych pytań do pytania Markowej.

Oto one: 

"Za czasów premierowania Piotra Jaroszewicz rzucił Pan na występie pytanie: "Kto jest najgłupszym człowiekiem w PRL". Odpowiedź, której Pan udzielił zdębiałej publiczności była:"Ja Rosiewicz".

1. Czy nie bał się w czasach głębokiej komuny posądzenia o niepoprawność polityczną?

2. Czy się poprawił?

3. Czy chce zostać patronem Niepoprawnych.pl?

miarka

 

Vote up!
5
Vote down!
-6
#1462680

dobrze, że tu jesteś.

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1462686

Super ! Pozdrawiam z "piąteczką" !

 

PS.

Dziękuję Panu Andrzejowi za dyplomatyczną odpowiedź. Miałam nadzieję, że da się namówić na kilka słów więcej o Putinie w kontekście Gorbaczowa :)

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1462699

Więc dla społeczeństwa potrzebne nowe dzieło

Poruszające motywując do powrotu

By  zdrajcy , Polaków nie stawiali do płotu

Żeby w plecy razić jak w 39 -tym

Bo  koalicja wrogów jest już w roku piątym

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1462737

Fajna robota Hrabino.

 

Trochę mi żal Andrzeja Rosiewicza - niewykorzystany polski talent.

 

Uściski

Vote up!
7
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1462739

Ja w tym grajdołku siedzę od lat i znam jego mechanizmy od środka, od kuchni. To nie jest maszynka złożona z dwóch zębatych kółek (np.Ministerstwo Kultury i Agencja Artystyczna) i paska transmisyjnego czy baterii  - artysty. Po ponad 40 latach "robienia"  w tym szajsie powiem tak - kto miał tendencje się sqrwić to się sqrwił i ma mecenasa i impresaria w osobie ministrów kultury Zdrojewskiego, Omilanowskiej itd., agencji np. takiej Pendereckiej  itd. na miarę. To widać i słychać bo Polska może nie mieć stoczni, kopalń, rolnictwa ale propagandę to ma, że hoho...

Kto nie chciał się sqrwić - mówię wciąż o branży artystycznej - poszedł swoją drogą i nakładem własnej pracy, pomysłów, jakości swej twórczości (produktu/towaru bo dziś wszystko jest produktem/towarem, nawet dopiero co poczęty Jaś lub Małgosia nie mówiąc o plemniczku i jajeczku) zdobył pozycję na "rynku" i robi swoje to wcale nie jest "niewykorzystany polski talent".

Talent broni się sam i sam wyznacza pozycję jego posiadacza. A pozycja np. A.Rosiewicza na tle takiego np.Daniela Olbrychskiego? Olbrychski dziś to właściwie co ? Tylko kurdupel i wyliniały pluszak,  pierdzący w ściśle określony fotel i mikrofon w ściśle określonych momentach. A Rosiewicz? .... Dziś w USA, jutro w Australii, pojutrze w Koluszkach, za tydzień... gdzie chce bo jest wolny ! Wolność artysty ma swoją cenę i każdy artysta za nią w swoisty sposób płaci. W odróżnieniu od takiego Olbrychskiego, który dziś swą wolność artysty mierzy jedynie wysokością pobieranego  jurgieltu za..."pierdolenie na antenie".

 

Kto tu jest niewykorzystanym talentem? Wolny Rosiewicz z jajami czy Olbrychski z jajami w zastaw?

Tak na marginesie... Mnie i mój talent resort kultury III RP bardzo chciał wykorzystać ale... podał głupią cenę i część chciał w naturze. Moja jedyna odpowiedź była - by poszedł się dymać !

Wielu artystów tak odpowiedziało i właściwie  tzw.kulturę polską po linii  państwowej prezentują zwykłe  qrwy. Przykładem może być np. "Chopin new romantic" i bączki Sikorskiego. Przyzwolenie III RP na kolportaż pojęcia "polskie obozy zagłady" to również część kultury resortu kultury i dziedzictwa narodowego III RP. Czy nie qrewstwo?

Niech się "marnuje"  niewykorzystany polski talent A.Rosiewicz. Jego od lat śpiewają jak świat długi i szeroki wszędzie tam gdzie są Polacy, a ci którzy go dziś odrzucają i/lub niedoceniają,  dopiero muszą te jego areały zdobyć.

Pozdrawiam.

 

Vote up!
10
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1462792

... skundlenie artystów w Polsce. Nie piszę tu "polskich" artystów, bo do polskich to im... ho, ho... albo jeszcze więcej brakuje.

A mr Andrzej Rosiewicz nie poddał się temu nurtowi,... to znaczy: zaśpiewasz, jak chcemy, a będziesz miał Eldorado, - On po prostu totalnie olał tę "sugestię". I miał rację. Ja też bym tak zrobił,... gdybym tak śpiewał, jak On.

Ale mam satysfakcję, że choć nie umiem śpiewać, też miałem okazję... pokryć warstwą ciepłego moczu nakaz, abym w przerwach między wykładami, studentom nie opowiadał o Smoleńsku czy o bandyckim rządzeniu platformersów i peselów.

 

Serdecznie Ciebie pozdrawiam,

   

Vote up!
6
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1463069

Nie mogłam inaczej napisać bo znam od kuchni sprawę i nie ma znaczenia czy będą to Niemcy, Hiszpania, Finlandia, Grecja, Polska, Bułgaria czy Atlantyda... w tej branży wszędzie jest jednakowo. Prawda, że jestem muzykiem tzw."poważnym" tzn. obsługującym - nazwijmy to tak - sektor muzyki poważnej. Czyli filharmonia, opera, kameralistyka, operetka choć... 

Dziękując swego czasu za państwowy etatowy garnuszek i przechodząc na tzw. wolną praktykę ocierałam się i ocieram o sektory muzyki "lżejszej" i tej zupełnie lekkiej. W tej lekkiej to dopiero się dzieje szał ciał.  :D:D:D Od tzw. najwyższych pięter do głębokich katakumb !

 

Póki jestem aktywna w swym fachu, nie mam podstaw zmienić wyżej wyrażonego zdania. Wiem jednak, że można stać wysoko w rankingu bez dawania ciała (cokolwiek to znaczy), bez wazeliny, nawet bez specjalnego wysiłku. Prawdziwa sztuka to wolność i zawsze się obroni ale... zawsze będzie płacić pewną cenę za swą wolność. Tą ceną nigdy jednak nie będzie odstąpienie od wyznawanych zasad i wartości. Nie wszystkie ludzie - qrwy, choć Marszałek tak sugerował.

:):):)

 

Dziś kury szczać prowadzają tylko frajery Olbrychskie, Hollandy, Peszki, Stuhry itd. i nie do wszystkich szaletów świata, a tylko do tych czersko-wierniczych ! Chłe chłe chłe - pierwszy szalet "kropka nad i" z babcią klozetową MO i automatem do wydawania papieru toaletowego "wielkim danielem"....

Daniel już nie gra, Daniela nikt nie gra, a Chopina... wciąż gra cały świat ! A przecież Chopin to polskość, a polskość  to nienormalność....

 

Fraszką zakończę :

 

Gdy za etat artysta idzie się rąbać -

on ani artysta, ani z koziej dupy trąba !
 

Pozdrawiam.

 

PS. Lotna chyba się ze*ra ze szczęścia, że contessa znów użyła rzeczownika "dupa" !  :D:D

 

A różnica między purytanką i dewotką - żadna, "wash&go"...

 

O hymenie hymny głoszą, o cnocie bajdurzą

lecz po cichu dupska dają, że aż kąty kurzą. 

 

Vote up!
6
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1463223

masz 100% racji w Tym komentarzu (jak i w innych), można jedynie dodać do tego, że podobne relacje funkcjonują nie tylko w Polsce ale także w innych krajach. Swego czasu Marilyn Monroe wygadała się, że "musiała" robić "łaskę" pewnej nacji aby być sławną i istnieć w Hollywood'zkim środowisku. Prawdziwa gwiazda będzie świecić zawsze i nie potrzebuje iść na qrewskie układy, jeżeli nie może świecić, woli pozostać szlachetną osobą, by móc bez odrazy popatrzeć w lustro.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1463072

Dziękuję Tobie contesso i dziękuję panu Andrzejowi. Pamietam piosenkę przekazywaną w drugim obiegu "Propaganda sukcesu"

"w liściach wawrzynu, planów i czynu... w kraju węgala miedzi i rud ..."

https://www.youtube.com/watch?v=UGcozNygZ8o

 

Pamiętamy panie Andrzeju. 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1462787

bo sie "wykorzystać" nie dał!

Pamiętam występ Andrzeja na festiwalu opolskim, czerwiec 1976; siedziałam wśród publicznosci, Andrzej miał cały recital. Był w szczytowej formie. Korona amfiteatru była obsadzona wojskiem - w czapkach wielkosci koła od roweru.

Wyobrażacie sobie śpiewać w tych okolicznościach?

Oczywiście żadne media nie pokazały obrazu rzeczywistości.

A tu Andrzej w "okrążeniu" - płonie juz tęcza

https://www.youtube.com/watch?v=1X_h63a_NTk

Co ciekawe: piosenka idzie przy wybuchach śmiechu, a prowadzacy redaktorzyna prawi: "pan jest jedyną osobą, która się śmieje";   któraś z reżymowych ciotek: "niczego śmiesznego tutaj nie dostrzegłam". Bezczelna sfora.

 

 

Vote up!
6
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1462803

niebanalna, ze zwrotami akcji (vide: Gorbaczow) i z dużym polotem. Ukłony dla organizatorów wywiadu :)

Vote up!
5
Vote down!
0

Zrobimy coś dobrego w prawicowej blogosferze? Dołącz na Facebooku oraz na twitterze: https://twitter.com/z_krakowa

#1463062