„Ach, ten Duda !”, czyli - dlaczego Kopacz jest wściekła

Obrazek użytkownika contessa
Świat

Majestat pani premierz nie może przeżyć tego, że prezydent Duda od 6 sierpnia urzęduje na całego,  nawet się rozjeżdża – a to Tallin, a to Berlin za chwilę, potem Paryże, Pekiny, New Yorki itd., a ona od 6 sierpnia wciąż apeluje i  apeluje do niego o zwołanie Rady Gabinetowej,  a on nic ! I wszystkie wysiłki premiery spływają po nim jak  za przeproszeniem – po kaczce woda...
Uparła się baba na tę Radę Gabinetową, zaparła - no już nie powiem jak co – bo tu dwie pieczenie przy jednym ogniu by można upiec dla siebie, rządu i partii, np. po plecach prezydenta zdobyć trochę plusów dodatnich przed wyborami. I nie ma jak...
Stare polskie porzekadło głosi – trafiła kosa na kamień. Ten relikt, przeżytek z tytułu  „polskość to nienormalność”, miał być zastąpiony nowoczesnym, racjonalnym wariantem  - „Trafiła fadroma na dudy”. Ale... Fadroma zamiast rozjechać dudy, sama się na nich rozjechała jak na skórce banana i teraz ani w przód, ani w tył, ani na boki.  Pozostało Kopacz krakanie – do przedwczoraj ustami (niedo)rzecznika Cezarego, a od wczoraj chóru pod batutą jej nowego „pistoleta”, Rutnickiego. Włączył się w tę kakofonię nawet minister Trzaskowski. „Może nie powinno się ignorować inicjatywy zmierzającej do zwołania Rady Gabinetowej" – ubolewa wice MSZ, co należy odczytać – jak tak może nowy prezydent, na dodatek czeladnik, chłystek jakiś, tak postponować panią premierę, której apel,  sugestia, powinne są być dla niego rozkazem... Pewnie jutro na Czerskiej i Wierniczej zaczną wyć hufce FAFIK-a (Fuszarowany  Aktyw Feministycznego Internacjonału Kopacz)  – tacy różni luminarze genderu  III RP jak profesory Środy, Hartmany, Blumsztajny itd., wspomagani całym tęczowym planktonem i głosami chórów wujów z miast i WSI, że nowy prezydent  to misogin, „poniżył kobietę” itd. 
 
Hehehehe.....
Założę się, że jeśli nie jutro to za większą chwilę taką  właśnie „gębę”  zacznie przyprawiać prezydentowi Dudzie POpessa Paradowska, w kuluarach i buduarach PO zwana „szarym kardynałem Kopacz”, a przez wiecznie grillujące audytorium Liza, Olejnik, Kuźniara, Kraśki  i reszty resortowych bachorów, ciepło zwana „tiotią  Leniną”.
 
A o co właściwie tak naprawdę chodzi z tą Radą Gabinetową, o którą Kopacz od początku sierpnia wierci dziury w brzuchu i drze szaty?...
Otóż wcale nie chodzi o jakąś tam „współpracę” z prezydentem z tytułu  „wyznajemy te same wartości” (to z orędzia E.Kopacz 5 sierpnia 2015)  i Polska, ojczyzna, obywatele, patriotyzm, nasze wspólne dobro Polska, obywatele, ojczyzna, polska racja stanu, ojczyzna, Polska, itd., itp. ble ble ble. Chodzi po prostu o to, że pan prezydent prowadzi samopas politykę zagraniczną, min.Siemoniak w kwestii bezpieczeństwa też zmajduje wspólny język z panem prezydentem ale tego wszystkiego niestety nie może kontrolować Kopacz, która wymyśliła sobie (a właściwie wymyślił jej wujo z Brukseli), że na Radzie Gabinetowej ona, kanzlera niejako, ustawi tego podwawelskiego chłystka żeby wiedział gdzie z łaski premiery  jest jego miejsce i ile go może mieć. Czyli – to ona wytyczy prezydentowi „kurs i ścieżkę” i żadnych skoków w bok.
 
Misterny plan Kopacz jednak nie wypalił i jest dramat - po 8 latach  słodkich rządów  nagle „coś” się wymknęło cwaniakom z Parady Oprychów spod kontroli ! A co ? Ano pękło bardzo ważne ogniwo w  jej „łańcuchu pokarmowym”.    
I wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tego już nic nie zmieni, mimo, że wszystkie ręce na pokładzie i co chwila detonują się miny, podłożone przez  Bronisława Marię.
 
I jak tu „matka narodu” ma nie być wściekła? No jak ?

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (27 głosów)

Komentarze

http://bit.ly/1U86tYj

Vote up!
8
Vote down!
0

Poloniatube

#1491551

Teraz widać jaka ogromna i wielka jest miłość, jednej słusznej partii robotniczo-ludowo-obywatelskiej, do pana prezydenta Dudy.

Z towarzyszką Koparą kłamacz Ewa, na czele.

Pozdrawiam.

Beata Szydło premierem.

Vote up!
10
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1491554

W 1935 roku Gandhi w tygodniku Harijan publikuje trzy postulaty ahimsy:
1) Postulat przeciwdziałania wszelkiemu złu.
2) Postulat życzliwości dla przeciwnika.
3) Postulat walki bez gwałtu.

dzieki temu Indie odzyskały niepodległość, A PAD przyjął dobrą taktykę  biernego oporu przed me(n)dialnym jazgotem i odzyskamy Polskę.

Contessa może lepiej brzmiałoby "matka tenkraj'u"

Vote up!
11
Vote down!
0
#1491553

Określenia "matka narodu" używam od chwili zaprzysiężenia Kopacz i mam zamiar jeszcze poużywać.

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1491582

Kurcze ! Mam już gotowego mema na podkładzie tego samego zdjęcia ! Będzie musiał zaczekać.Trudno.

Musimy się zastanowić czy platforma nie wystawiła Kopacz w roli "dziewczynki do bicia" !  Tyle fajnych zdjęć , od razu z pomysłem na mema. Oni tak celowo?

Vote up!
8
Vote down!
0

#1491560

Pozdrawiam.

 

PS. "Uoś" mnie rozłożył na łopatki, jeszcze się śmieję na wspomnienie.

Vote up!
7
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1491579

Oni ostatnio są tacy śmieszni, że człowiek ma w zapasie różności ! Niech jednak ludzie się nacieszą tym co jest. Sam się nie będę spychał z SG :-)))) 

Vote up!
6
Vote down!
0

#1491583

Ja mam inny problem - pomysł mi wpada nagle, siadam i robię no ale już nie mam czasu puścić i tak się zbierze czasem w końcu dnia 5 sztuk, to puszczam serię bo "jutro" tracą smaczek.

 

Teraz kombinuję cuś w tym temacie:

http://niezalezna.pl/70330-uwolnicmacka-aktualne-skandaliczna-decyzja-sadu-kibic-legii-zostaje-w-areszcie

 

Z "życzeniami" dla jurysprudencji żeby zapadła na tę samą opieszałość gdy przyjdzie jej zająć się ferajnom !

Rany! Chyba się upiję po newsie np. "Sąd..... zdecydował, że po 3-letnim areszcie Donald T.zostanie zatrzymany na kolejne 3 miesiące"....

 

Problem mam z krótkimi ale czytelnymi do bulu przesłaniami (podstawowy problem wielojęzycznych). "Gaduła"  jestem, a tu trza kopa w 2-3 słowach.  :(:(

Pozdrawiam.

 

Vote up!
5
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1491598

ta cała "rada" to tylko posiedzienie rządu pod przewodnictwem prezydenta - nic nadzwyczzajnego, choc zwoływana w sytuacjach wyjatkowych. A Kopacz-ka tylko "wzywa" nie mówiąc co tyakiego - wyjątkowego- ma być przedmiotem obrad...to tylko pic i przedwyborcza hucpa PO-szustów...machnąc na to ręka i tyle...

Vote up!
9
Vote down!
0

Yagon 12

#1491561

wyprodukować.

Platforma nie rządzi teraz w ogóle - Platforma ugania się 24/24 h z lupą za Dudą, włącznie z Kopacz, która na dodatek gra ale Duda nie chce tańczyć pod tę muzykę i w tym jest jej cały problem.

A niech się baba wygłupia, niech lata za prezydentem, przynajmniej siedzi w Polsce i nie wykręca piruetów na zagranicznych lotniskach. Większy czy mniejszy wstyd to już nieistotne bo wstyd jest.

Pozdrawiam.

Vote up!
9
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1491567

https://www.youtube.com/watch?v=QFFykQIrPCk

Vote up!
5
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1491564

.... a ja mam coś dla Cię :

[https://www.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U]

Vote up!
6
Vote down!
0
#1491565

https://www.youtube.com/watch?v=iFTvCO8Ps2g

Vote up!
2
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1491573

Contesso Droga,

a co to zero może POkazać więcej ?

jeno te rozłożone rączki (szkoda, że nie nóżki)

do drugiego nula:

a nul już się widzi POd murem. 

za całokształt.

 

POpatrzcie jaka radość bije z oblicza.

Wie !

ścierwo co ma za uszami.

Wie !

na co zasłużyło !

Napisał kiedyś Poeta:

Nie ma zbrodni bez kary....

Vote up!
13
Vote down!
0
#1491569

Mina Tuska bezcenna, no i... jakby ściągał pasa żeby włoić marszałce. Szkoda, że nie widać jej facjaty. Można tylko przypuszczać, że jak psiaka, który właśnie nasikał na dywan.

Pozdrawiam.

 

PS. Nóżek nie żałuj ! Tam echo gra - winny PiS i Kaczyński.

;);)

Vote up!
4
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1491597

co im grozi.

Zygi, mój kolega z pracy kiedyś, starszy, Amerykański Polak nie mówił nigdy.... wiedzą, a zawsze mówił: 

- wią.

Tak ja za nim powtarzam dziś. Contesso. Te wszyskie bandy POpaprańców, całe to paskudne POlactwo, POstkomusze, zdaje sobie doskonale sprawę, że za ten syf, który za nimi. Za te tysiące przekrętów i afer. Za Te Kasprusie opylone jakiemuś banksterowi z Luksemburga, za Tę Twierdzę Modlin, Święte Miejsce Polaków, uświęcone krwią Żołnierzy Polskich, którzy tam we Wrześniu 39 odpierali ataki bandytow niemieckich. Gdzie walczył też Mój Ojciec, Wzięty poźniej do niewoli z innymi......Za tę ruinę Naszej Polski, za te zdefraudowane, nie mówię miliony a miliardy, czeka ich.....

Chciałbym żeby dla najbardziej umoczonych jak śmieć dotu, jak bul, jak ten wciąż przykryty dywanem zbrodniczy KAT, którego "dziełem" Smoleńsk stał się, żeby oni wszyscy dostali KSa.

Bo kara śmierci powinna być bezwzględnie przywrócona. To co teraz jest, to jest pogarda dla Ofiar zbrodniarzy, Tych Obecnych Ofiar i Tych Przyszłych, którym ten zbulały chory system niesprawiedliwości POtuskiej ferajny, zapewnia za frico wikt i opierunek i zadnych hamulców bandyci nie mają zabijając człowieka. Śmieją się z tego co im grozi, a co nazywane jest KK.

Pamiętam, o czym tu już kiedyś wspominałem i nigdy nie zapomnę tych słów wypowiadanych przez wielokrotnych morderców do mikrofonu i do oka kamery w więziennej celi.  Kiedyś przed laty, może 10, miałem okazję obejrzeć i wysłuchać słów tego zbrodniczego elementu.

Każdy z nich wiedział, że zarobił na KSa i miał tylko pełne wulgaryzmów słowa pogardy, dla tych co zapewnili im wczasy w pierdlu.

A na pytanie zza kamery, jak to będzie po wyjściu z więzienia, każdy z tych ss.....ów mówił, że będzie dalej zabijał.

W oczach tego ścierwa Donalda T. na tym obrazku wyżej, widzę widmo śmierci, które on zobaczył.

Niech się boi. Nie uniknie przeznaczenia on, i nie tylko on.

Oglądaliście kiedyś ten film ? 

"Nie unikniesz przeznaczenia ! " .....?

:

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1491615

widze ze i  tutaj prawda nie ma szans przebicia!!!!!!!!!!!!!!

Vote up!
1
Vote down!
0
#1491611

Może jakis błąd serwera ?

Nie zdążyłem go skopiować. Tekst doskonały.

To wszystko znane fakty ale Prawdy nigdy za wiele.

Tu chyba "ORMO" nie czuwa. Nie zauważyłem

Vote up!
1
Vote down!
0
#1491619

Tu nie ma opcji usuwania komentarzy więc się nie bzdycz.

;);)

Jesteś pewny, że wysłałeś i że akurat pod tą notką? Sprawdź w "Historia".

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1491633

Chyba Masz rację, (jak zwykle) Contesso. Ten jego tekst wisi u Kapitana Nemo.

Ja go sobie stamtąd ściągnąłem. I dotarłem do źródła.

Porażająca jest ta nasza Historia. Porażająca i straszna ale jakże Piękna, Przez to TRWANIE mimo wszystko. Mimo tego sąsiedztwa, tych zbrodniczych Niemców i Rosji, którzy usiłowali i usiłują wciąż unicestwić na różne sposoby Polskę i Polski Naród.  Gdzie się nie poszpera, gdzie się nie dotknie i nie zajrzy w przeszłość, to morze bólu, krwi i łez. Kiedyś Szwedzi jeszcze, Turcy, Tatarzy....Żydzi......Za co tak Polaków, Polski, oni nienawidzą ???                     Że zacytuję tutaj słowa Geremka, żyda, uratowanego przez Polaków wraz z rodziną od niechybnej śmierci w czasie ostatniej wojny.... nie lubię pani Haniu ? To mało powiedziane. ja ich NIENAWIDZĘ !.....

http://soc.culture.polish.narkive.com/MSRSqTP5/wywiad-geremka-z-1981-roku

Vote up!
4
Vote down!
0
#1491660

czyli Fuszarowany Aktyw Feministycznego Internacjonału Kopacz. Określenie genialne i adekwatne do postawy i zachowań miłościwie nas okłamującej premierzycy!

Vote up!
3
Vote down!
0

mika54

#1491614

A poza tym, prymitywna, zlewaczona, odmóżdżona - stalinowska małpa!

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1491621

Witaj

Jest w tym wszystkim jeden smaczek.

Otóż platfonsy tak się przyzwyczaiły do obradowania na cmentarzach i knajpach,

że nawet im przez myśl nie przejdzie, że trzeba się  zgłosić z umotywowanym wnioskiem

do Kancelarii Prezydenta, aby móc się z Nim spotkać.

Spotkania z Prezydentem nie umawia się przez media ani dworcowy megafon.

Są stosowne procedury i wymagany jest wniosek z KPRM.

A taki wniosek do dziś nie wpłynął...

Pozdrówka

Vote up!
1
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1491786

tem więc po co wniosek.

Ona myśli, że nikt nie wie, że ona teraz - do wyborów -  najbardziej potrzebuje jak najdłużej gonić tego króliczka by prezydentowi przyprawiać gębę. A że prezydent jest "PiS-owski", zatem całemu PiS-owi...

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1491819