A mogło być z klasą i z honorem... III RP znów "zdała egzamin" na dwóję !

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

...„Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy” – była rzekła  kiedyś ikona PZPR, przechczonej kropidłem  transformacji na SLD, a ministrant Bolek wody do kropielnicy dolewał. Niestety w przypadku głowy państwa - i początek, i koniec prezydencji mają ogromne znaczenie.  Dla Państwa i dla Narodu !

Komorowski kończy swą "prezydęcję" równie haniebnie jak  zaczynał 10 kwietnia 2010 r. od plądrowania kancelarii  jeszcze nie odnalezionego w smoleńskim błocie ciała urzędującego Prezydenta RP, Lecha Kaczyńskiego !  Plądrował ją na kilka godzin przed oficjalnym stwierdzeniem i udokumentowaniem aktem zgonu  śmierci Prezydenta RP ! Przypomnę również - plądrowanie Kancelarii PRP odbyło się we wczesnych godzinach rannych 10 kwietnia 2010, a ciało Prezydenta RP zostało znalezione i wstępnie zidentyfikowane dopiero we wczesnych godzinach popołudniowych. Różnica czasu między Warszawą i Smoleńskiem nie ma tu akurat żadnego znaczenia, dlatego „regaliści” od panzerbieriozki niech siedzą cicho.  Przypomnę również - B.Komorowski plądrując Kancelarię PRP dysponował  tylko telefoniczną informacją z MSZ lub/i  SMS-em, którego istnienie ujawnił gen.Petelicki, który jakiś czas po tym „zmarł” na skutek samobójczego strzału w tył głowy.
Jak przyszły strażnik Konstytucji Bronisław Maria łamał 10 kwietnia 2010 r. konstytucyjny ład RP można przeczytać tu:  http://niepoprawni.pl/blog/1830/co-po-10-listopada  i koronnym argumentem ówczesnego Marszałka Sejmu RP na pośpiech była troska  o „zagwarantowanie zachowania ciągłości państwa” choć mało kto w to uwierzył bo tajemnicą poliszynela było, że Komorowskiego najbardziej interesuje pewien aneks...

...Tak się złożyło w tym roku, że obchody 71.Rocznicy Powstania Warszawskiego odbyły się niemal na styku dwóch prezydentur.  
Bardzo wielu Polaków oczekiwało, że w państwowych obchodach tegorocznej Godziny „W”  wezmą udział obaj prezydenci – odchodzący Bronisław Komorowski i Prezydent elekt Andrzej Duda,  na jednakowych zasadach praw i przywilejów głowy państwa. Te dwa minione dni były doskonałym momentem  dla dokonania uroczystego i godnego symbolicznego aktu ciągłości Państwa Polskiego - dwóch Prezydentów właśnie tam,  pod pomnikami i nad grobami Tych, którzy oddali życie za zachowanie tej ciągłości i w przytomności garstki tych jeszcze żyjących Bohaterów Powstania Warszawskiego. Dwóch Prezydentów, przemawiających i składających wspólny wieniec – dowód  pamięci, wdzięczności, szacunku Najjaśniejszej Rzeczpospolitej dla Powstańców Warszawskich...
Nic takiego jednak się nie stało !
Bronisław Komorowski, mieniący się strażnikiem ciągłości państwa i wielkim zwolennikiem zgody, pojednania, dialogu  itd., gospodarz ostatniej  w czasie swej prezydentury  uroczystości państwowej najwyższej rangi, na dodatek podobno bliski krewniak uczestnika Powstania Warszawskiego i podobno połączony więzami krwi z wysokiej rangi wojskowym z dowództwa AK, a zatem i PW,  miał przed odejściem do historii ogromną – i ostatnią - szansę pokazania wreszcie Polakom, że takie cechy rzeczywiście posiada... Niestety wybrał wariant schowania się pod spódnicę HGW (ale o tym w innym wpisie).

...A może jednak dobrze się stało, że do tego symbolicznego aktu  ciągłości państwa nad grobami Powstańców Warszawskich nie doszło ?
Bo Oni nie o taką Polskę walczyli, oddając  krew i życie ! Nie za Polskę osłabianą i rozkradaną aferami jej władz, nie za Polskę, z którą dziś nie liczy się nikt i nigdzie, nie za Polskę, w której polską rację stanu wypierają racje stanu innych państw, a władza RP się temu tylko przygląda, a nawet nader często ułatwia im ten proceder. Nie za Polskę  z takimi władzami,  które doprowadziły do tego, że najmniejsze decyzje, dotyczącej jej funkcjonowania  podejmowane są poza jej granicami,  głównie w dominującym w Europie... państwie niemieckim !

Cóż to za bolesny paradoks !  Cóż za upiorny chichot Historii !...

Niech 5 sierpnia 2015 r., w dniu ustąpienia Bronisława Komorowskiego z Urzędu Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczpospolitej  skończy się wreszcie i definitywnie epoka III RP, epoka „państwo polskie zdało egzamin”, epoka śmiesznych ludzi sprawujących w śmieszny sposób śmieszną władzę i traktujących państwo jak prywatny folwark.

 
Niech 6 sierpnia 2015 r. – dzień zaprzysiężenia Prezydenta Andrzeja Dudy stanie się pierwszym dniem powrotu Polski do normalności i dniem, w którym polska racja stanu znów stała się dla Prezydenta RP celem nadrzędnym.


Niech następna Rocznica Powstania Warszawskiego będzie dniem, w którym Polacy czcząc Powstańców Warszawskich będą mogli z jasnym czołem i z czystym sumieniem powiedzieć nad Ich grobami – spoczywajcie w pokoju, Wy, którzy kochaliście Polskę nad życie! Dziś – 1 sierpnia 2016 r. stoimy tu przed Wami by złożyć meldunek - jesteśmy na drodze odzyskania takiej Polski i takiej wolności, o które Wy przelewaliście krew i oddawaliście życie ! Polski Wolnej, Polski Dumnej, Polski Niezwyciężonej ! Polski – Matki i Opiekunki Polaków, ich rodzin i dzieci żeby Polska nie zginęła w  nachalnym UE-chaosie inwazji nachalnych mód rui i NWO-trendów  poróbstwa !

Tak nam dopomóż Bóg !

 

*********

Edytowano 2.08.2015, godz.16:10

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (26 głosów)

Komentarze

Vote up!
7
Vote down!
0
#1489180

Witaj

Masz za duże wymagania w stosunku do Komorowskiego i jego komunistycznego otoczenia.

Jak już zapewne wiesz, o 17-tej pod pomnikiem Gloria Victis, premierzyca Kopaczowa została wybuczana, a prezydent Duda przyjęty oklaskami.

Później, w Faktach po faktach, sprawny inaczej prof. Nałęcz tłumaczył nieobecność Komorowskiego po południu na Powązkach, właśnie uniknięciem hańby wygwizdania. Bo on szanuje powstańców...

Komorowski nie umie, a na dodatek nie chce się zachowywać kulturalnie. Typowa buta fornala.

Zaproszenie Dudy do wspólnych obchodów miałoby klasę, ale jednocześnie ochraniałoby Komorowskiego przed reakcją tłumu.

Więc może lepiej, że go nie zaprosił. Mamy czystą sytuację.

 

Serdeczności

Vote up!
15
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1489181

Nadejszła wiekopowa chwila, jak by to Pawlak powiedział, kacapski rezydent odchodzi.

Koniec wstydu i zażenowania i zdrady, co ten kacapski rezydent wyprawiał.

Ruskie ścierwo odchodzi, i mam taką nadzieje, że miejsce tego kacapskiego zdrajcy, będzie w więzieniu za ogrom krzywd i mordów które razem ta żydo ubecka mafia dokonała.

Amen.

Pozdrawiam.

Beata Szydło premierem.

Vote up!
12
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1489183

 W temacie:

....za ogrom krzywd i mordów które razem ta żydo ubecka mafia dokonała.....

Podesłał mi Przyjaciel ten link pod spodem. Zacząłem czytać. POrażająca lektura.

A tu małe wprowadzenie w temat:

 

Pochwała dziennikarskiego kurewstwa,(Swinton,XIX w.):
"Nie ma czegoś takiego jak wolna prasa... Zadaniem dziennikarzy jest zniszczyć prawdę, kłamać w żywe oczy, fałszować, oczerniać, płaszczyć się przed pieniądzem i sprzedawać swój kraj i swą rasę za chleb powszedni....My jesteśmy narzędziami i parobkami bogatych poza tą sceną. ...Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami."
Chomsky5-MÓW DO SPOŁECZEŃSTWA JAK DO MAŁEGO DZIECKA

listy toledańskie:

http://pppolsku.blogspot.com/2012/09/wybrane-teksty-1.html#Toledo

 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1489187

....jedną nogą ranek witam
zawsze prawą, jako żywo
lecz coś mówi coś mi świta
że jak pójdę po pieczywo
już dziennika nie przeczytam

próżno śledzić wydarzenia
na nic szukać stricte sensu
bo w miast tego co istotne
co dzień wpadam w świat nonsensu...
.

i tak słucham, czytam brednie
jak zegarek nakręcany
w świecie w którym przepowiednie
zastępują rządu plany

i tak żyję w tym marazmie
gdzie wartości się zatarły
bo miast światłych dziennikarzy
wokół podłe nocne karły....

tańczą taniec konformiści
z piórem Kanta, które maże
prawdy nowe,  żurnaliści 
etatowi nocnikarze....

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/zimny/nocnikarze-dzienni

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

 

Vote up!
4
Vote down!
0

zimny drań
 

#1489333

... lepiej, lepiej, ale na szczęście w swojej "tempocie" umysłu, nie wpadło ścierwo na ten pomysł...
a my nie musimy zastanawiać się jak z takiej sytuacji wybrnąć...

Vote up!
9
Vote down!
0

zimny drań
 

#1489198

Mój stosunek do Bronisława Marii z pewnością doskonale znacie. Niestety frywolna notka 1 sierpnia, traktująca o Powstaniu Warszawskim w samą Rocznicę byłaby nie na miejscu, dlatego  pozwoliłam sobie podejść do sprawy pryncypialnie i trochę filozoficznie porozważać.

5 sierpnia zamieszczę notkę, która już jest gotowa bo zawiera treści wycięte z powyższej właśnie z powodu powagi chwili.

 

...Dochodziły do mnie przedwczoraj i wczoraj wieści z obchodów - jak wybuczano Kopaczkę, jak Polaków dotknął nagły uwiąd ręki gdy wyciągała do nich swoją, jak powitano brawami Prezydenta elekta, tłumy na Rondzie Dmowskiego w świetle rac, rozśpiewana Warszawa, rekonstrukcja "Marszu Mokotowa" z dzieciaczkami w powstańczych mundurach z zatkniętym za pasem granatem i to był eliksir dla mej duszy. Wg mej oceny takich pięknych obchodów Rocznicy PW od lat nie było.

Pisałam w nocy u Honica, że duma mnie rozpierała i rzeczywiście z zaśnięciem były problemy bo przed oczami wciąż przesuwały się te obrazy i miały zapach... narodowego przebudzenia, zapach wolności !

"Argómęt" Bronisława Marii jakoby zrezygnował z Powązek by uniknąć wygwizdania (choć przedwczoraj obściskując się się ze "Zdzisławskim") bardzo mnie rozbawił. On, kochający się w świeceniu blaskiem odbitym od gwiazd np. sportu i i., i korzystający z każdej takiej okazji,  wczoraj z Prezydentem elektem przy boku przepuścił moment. To symptomatyczne i dowód jak bardzo omierzła jest dla niego ta Polska nie na jego "komorowski"  obraz, podobieństwo i kopyto.

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
8
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1489256

To wcale nie ostatnia uroczystość tej kadencji, jeszcze musi przypolerować kwiatkami cztery deski w Poznaniu, rzucić jakąś blaszkę na wieko "za zasługi" czy coś takiego, no i błysnąć (oby po raz ostatni) jakąś "złotą myślą" (mogę uprzejmie podpowiedzieć: niech nawiąże do "Highway to heaven", taki serial w Ameryce był, znaczy się, potem niech zgrabnie zrobi ukłon w stonę miłośników "Led Zeppelin", że to niby do nieba to jednak trzeba na piechotę, choćby schodami, a potem... - a niech to, pozajączkuje mu się tradycyjnie wszystko i zamiast Led Zepellin, "Schodów do nieba" i "Autostrady do nieba" skróci wszystko żeby dużo nie gadać i w efekcie wyjdzie mu AC/DC - choć akurat ta autostrada jest nie tylko bezpłatna, ale nawet na początku dają na zachętę...)

No a potem Święto Przemienienia Pańskiego i - mam nadzieję - nowe powietrze...

 

Pozdrawiam niepoprawnie

/-/ Obserwator 

Vote up!
2
Vote down!
0

Obserwator

#1489300

Bardzo dobrze się stało.
Jak Prezydent Duda miałby uwiarygodnić człowieka, który zrównuję niemieckiego zamachowca z Powstańcami Warszawskimi?

Odchodzący nie ma, ani klasy ani honoru

Vote up!
12
Vote down!
0
#1489186

"Odchodzący nie ma, ani klasy ani honoru"

nie tylko nie ma, ale nigdy go nie mial

zwykla platfusiana swolocz, na szczescie to tylko pare godzin i bay,bay

Vote up!
9
Vote down!
0
#1489234

funkcjonariuszom państwa teoretycznego. Zgnilizna, próchno! nie nie pukniesz, gdzie nie dotkniesz to się sypie! To w całej okazałości system Tuska ze swymi przyległościami.
pzdr
p.s.
Abp łódzki M. Jędraszewski świetnie, jakże celnie podsumował prezydenta B.Komorowskiego we wczorajszej homilii wskazując czym był jego "występ" w Berlinie 8 lipca b.r.

Vote up!
11
Vote down!
0

antysalon

#1489188

Bardzo dobrze, że te słowa padły publicznie !

Pro publico bono je tu zamieszczam:

"(...)Patrząc na wydarzenia ostatnich tygodni i dni, z bólem trzeba nam, niestety, stwierdzić, że pewne osoby, które z demokratycznego mandatu aktualnie sprawują władzę w naszym Kraju, tego moralnego zobowiązania albo nie dostrzegają, albo je w pełni świadomie lekceważą. W dniu 8 lipca tego roku prezydent RP włączył się w niemieckie obchody poświęcone uczczeniu wspomnianego wcześniej płk. Klausa von Stauffenberga. To prawda, był on sprawcą, nieudanego zresztą, zamachu na Hitlera w dniu 20 lipca 1944 roku, ale przecież nie wyrzekł się wtedy swych poglądów na temat Polaków i ciągle domagał się, aby po zakończeniu drugiej wojny światowej granice wschodnie Niemiec były dokładnie takie same, jak granice z czasów zaborów, sprzed wybuchu pierwszej wojny światowej. W naszym powszechnym odczuciu, zrównanie przez prezydenta RP „polskiego zrywu niepodległościowego 1 sierpnia 1944 roku” z niemiecką „tradycją zamachu na Hitlera” uwłacza pamięci tych, którzy mieli dość traktowania siebie jako „podludzi” i którzy właśnie dlatego chcieli „śmiać się śmierci prosto w twarz”, a potem ze Stenów „prać bez lęku” w „aryjskich nadludzi” – „za kraj, za honor nasz!”.
Jak berlińskie wystąpienie prezydenta RP podważyło prawdę historyczną o Powstaniu Warszawskim, tak ostatnio uchwalone przez polski Parlament i podpisane przez prezydenta RP: tak zwana konwencja „anty-przemocowa” i ustawa o in vitro, oraz przyjęta przez Sejm ustawa „o uzgodnieniu płci” mogą być uznane jako zdrada wobec tych wartości moralnych, dla których Powstanie w ogóle wybuchło. W 1980 roku na forum UNESCO Jan Paweł II przestrzegał przed taką formą alienacji człowieka, która polega na tym, że przyzwyczaja się on do tego, iż „jest przedmiotem wielorakiej manipulacji”: ideologicznej, politycznej, medialnej, ekonomicznej. Dotyczy to zwłaszcza sfery ludzkiego życia, jego godności i jego poszanowania. Celem tej manipulacji jest odebranie człowiekowi jego podmiotowości i „nauczenia” go życia jako także swoistej manipulacji samym sobą. (...)"

 

http://archidiecezja.lodz.pl/new/?news_id=798920c9ce0a59b2f2a4d81e492682b3

 

Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1489260

z całym szacunkiem dla Autora - nie mogło być inaczej w ciągu ostatnich dwóch dni. Po-sitwa przez osiem lat udowodniła ponad wąt0pliwośc, że jest tylko zbieranina przestepców, zlodziejaszków i lokai obcych central. Dlatego nie mógł zdarzyć sie przełom, Komorowski nawet nie pomyslal o ciągłości i Polsce, bo go to nigdy nie obchodziło. Podobnie Kopacz-ka, Kidawa, HGW itd. to ludzie bez zasad i sumień, wyprani z przyyzwoitośc. Któś z mentalnościa lumpa nie może sie przełamać, bo pojęcia tego nie zna....

Vote up!
9
Vote down!
0

Yagon 12

#1489190

Co napisałam, napisałam. Jak napisałam - tak napisałam.

Bo tak musiałam !

Dlatego, że choć swe teksty zamieszczam na prawicowych portalach to jednak piszę głównie dla lemingów i ze względu na nich !

A wiem, że bardzo mnie czytają...

 

Niestety leming by włączyć myślenie musi dostać - albo porcję kontrastu, albo dostać porcję podobnego do jego ale cudzego myślenia by sam "odkrył" kontrast. By się palnął w czoło - co ta idiotka contessa wypisuje....  A contessa wypisuje bo wie, że nie ma dla leminga nic droższego od tegp, że to on właśnie "odkrył Amerykę". Nic to, że ktoś dawno przed nim już ją odkrył, to się dla wszechwiedzącego leminga nie liczy... Taką mam metodę, to jest mój "kluczyk" do jego świadomości, pisałam o tym wielokrotnie w komentarzach jak również o skuteczności i dobrych efektach (jesteście krócej ode mnie na NP.PL więc tych tekstów możecie nie znać). Oświecić leminga, a go przekonać to są dwie różne rzeczy. I ja chcę go właśnie przekonać, a nic go tak nie przekona jak powiedzenie mu - "lemingu, masz rację !" !

Dlatego ta notka jest jaka jest !

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1489265

... swą obecnością sprofanowali tę uroczystość rocznicową Powstania Warszawskiego. I dobrze się stało, że obok nich nie było Prezydenta-elekta Andrzeja Dudy. To nie jest towarzystwo dla niego. Tak, jak napisał Janusz z Gdyni... mieliśmy czystą sytuację. Dodam, że dla A. Dudy była to nawet sytuacja komfortowa. Chyba nie czułby się dobrze, gdy jego przedmówcę, to jest Komorowskiego by wygwizdano. 

Telewizja publiczna nie pokazała reakcji (gwizdanie i buczenie) licznie zebranych Warszawian. Gdyby tam był A. Duda, to jestem pewna, że TVP zrobiłaby manipulację i pokazała, że te gwizdy i buczenie były pod adresem Andrzeja Dudy.

 

Pozdrawiam, 

Vote up!
14
Vote down!
0
#1489195

Niech następna Rocznica Powstania Warszawskiego będzie dniem, w którym Polacy czcząc Powstańców Warszawskich będą mogli z jasnym czołem i z czystym sumieniem powiedzieć nad Ich grobami – spoczywajcie w pokoju, Wy, którzy kochaliście Polskę nad życie! Dziś – 1 sierpnia 2017 r. stoimy tu przed Wami by złożyć meldunek - jesteśmy na drodze odzyskania takiej Polski i takiej wolności, o które Wy przelewaliście krew i oddawaliście życie !

 

 

Super!!!

 

:)

Vote up!
11
Vote down!
0

Kazia

#1489222

"Dziś – 1 sierpnia 2017 r. stoimy tu przed Wami by złożyć meldunek - jesteśmy na drodze odzyskania takiej Polski i takiej wolności, o które Wy przelewaliście krew i oddawaliście życie !"

A dlaczego mamy czekać aż dwa lata?

Vote up!
5
Vote down!
0

Skorpion48

#1489242

"Niech następna Rocznica Powstania Warszawskiego (...)"...

 

Tymi słowami zaczyna się pasaż, zatem już na początku sugeruje rok 2016.

Niemniej - dziękuję za wyłapanie literówki.

Pozdrawiam.

 

 

Vote up!
6
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1489244

Tak właśnie sobie to wyobrażam !

I na samą myśl, że tak może się stać łza wzruszenia już w oku się kręci...

 

Pozdrawiam - Ciebie i cały Zespół poniksmolensk.pl.

Vote up!
6
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1489245

Według nowoczesnego systemu edukacyjnego dwója to ocena pozytywna a to za dużo na wyczyny IIIRP.

Vote up!
7
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1489223

tak jak sie stalo. Polscy powstańcy oddali zycie nie za III RP , RP Tuska i Komorowskiego, niepolaków, zdrajców,  zbrodniarzy i złodziei. W stosunku do tych panow nie można mowić o jakiejkolwiek klasie . Klasę posiadaja ludzie kultutalni ( nie mylić z wykształconymi inteligentami - to akurat niekonieczny warunek bycia kulturalnym) . Jak można mówić o klasie pana Tuska , który odmawia urzedujacemu Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu samolotu rządowego na przelot do Brukseli na wazne spotkanie gdzie omawiane są sprawy Polski i wyraża sie , ze on ( chyba trzeba by napisać przez bardzo wielkie "O" ) tu Prezydenta nie potrzebuje? Jak mozna mówic o kulturze pana Komorowskiego gdy ze zlamaniem prawa przejąl pełnienie obowiazkow Prezydenta  bez pewnej informacji  o jego smierci? Tusk to przecierz zawsze męt  i "macher" z podwórka dla ktorego narodowość polska byla wstydem, a pan Bronisław Komorowski z hrabią Komorowskim miał , chyba tyle wspolnego , ze mu gnój z obory wyrzucał - żaden arystokrata w Polsce nie dopuscił by , zeby jego syn nie otrzymal wszechstronnego wyksztalcenia z wpojeniem mu patriotyzmu i miłości do Ojczyzny ( wbrew szerzonym przez komunistów klamstwom, tak to zwykle z naszą arystokracją było). Tak wiec dobrze sie stalo . Jesteśmy na drodze odzyskania Polski takiej jaką wymarzyli sobie powstańcy , którzy sie nie targowali i oddali za nią najwiekszą wartość jaką posiadali - swoje bezcenne życie.

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
4
Vote down!
0
#1489237

Ponieważ uprawiałem sport, to lubię ból typu zakwasy - bo wiem, że mam mieśnie.

Dziś nie mogę normalnie mówić, bo wczoraj zdarłem gardło na Rynku Nowego Miasta śpiewając przez dwie godziny powstańcze pieśni.

A dookoła setki ludzi... Nawet obcokrajowcy wstawali od stolików o 17.00

Idzie nareszcie lepsze :-)

Vote up!
7
Vote down!
0

Piter1

#1489238

Odchodzący PrezydĘt pokazał całą swoja "klasę". Ani to arystokrata, a swoim zachowaniem pokazuje, że słoma z walonek Szczunykowicza jeszcze w jego butach zalega. Szkjoda słów3, dobrze, że jeszcze tylko 4 dni...i juz nie będzie na tym fotelu prekursora nowej historii i ortografii. Pies go trącał.

Vote up!
5
Vote down!
0

Skorpion48

#1489240

........"wszyscy piękni dumni śliczni
mówią o niezależności
lecz kompleksy są to zwykłe
małych lgnących do wiekości
jeden się podeprze wiedzą
drugi sztuka sie otoczy
lecz kompleksy sa za miedzą
żaden z nich ich nie przeskoczy
stóg kompleksów jest za miedza
więc niech prawdzie spojrzą w oczy
bo choć świat swój skryją mały
pochowaja gdzie popadnie
to nie źdźbło lecz snopek cały
słomy,,,, z butów im wypadnie".....

 

Vote up!
2
Vote down!
0

zimny drań
 

#1489327

Choć wcześniej uczynił to jego pradziad

Czynił więc tak jak czynią bolszewicy

Trzymając sierp w lewej i młot w prawicy

Teraz nadchodzi już czas rozliczenia

Trzeba go pilnować bo ma pragnienia

Sprzedać Polskę ze swoją bandą WSIową

Na wskroś zatrutą zdradą Judaszową

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1489274

trwa od 1939 roku, to oni są powodem nieszczęść, całej tragedii polskiego narodu. Polacy w dużej części nie są świadomi położenia w jakim znalazła się nasza ojczyzna.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1489286

"Polacy w dużej części nie są świadomi położenia w jakim znalazła się nasza ojczyzna."

 

Właśnie tu jest pies pogrzebany ! "Polska dziś, jutro, pojutrze" zdominowane zostało przez propagandę III RP  "tu i teraz dla mnie".
Tusk za to powinien wisieć jajami na haku aż mu ścierwo samo od gnatów odpadnie !

Choć to nie jedyne jego przestępstwo.

On dlatego tak panicznie uciekł do Brukseli.... 

 

Niestety ja jakoś nie czuję, że gdy władza się zmieni to on, Kopacz, Seremety, Komorowskie itd. trafią pod Trybunał Stanu...

Oni sobie spokojnie jak Kiszczak dotrwają do usranej śmierci i tylko Polacy pokoleniami będą swą krwawicą spłacać zaciągnięte przez nich długi.

Cholera ! Zupełnie mnie nie uspakaja, że to mnie nie dotyczy !...

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1489328

Najlepiej i z honorem /chonorem/ to by było gdyby wziął L-4 i już do 6.VIII. się nie pokazywał

Vote up!
1
Vote down!
0

To ya.

#1489309

Najlepiej i z honorem to by było gdyby sobie strzelił w łeb !

Niestety tego nie zrobi, a przeciwnie - założy Instytut Wolności im.Bronisława Marii, by walczyć z Polską, która Bronka nie chciała.

To jest mściwe bydlę i jako, że jako prezydęt kariery nie mógł zrobić to jako ex prezydęt sbie to odbije.

Nie chcę krakać ale jeśli jako prezydęt był niebezpieczny i szkodliwy dla Polski, to jako ex prezydent - tym bardziej będzie.

Pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1489330

''dzień zaprzysiężenia Prezydenta Andrzeja Dudy stanie się pierwszym dniem powrotu Polski do normalności i dniem, w którym polska racja stanu znów stała się dla Prezydenta RP celem nadrzędnym.''

Parafia pw. Świętego Krzyża w Szamotułach.

 

Czwartek  06.08.2015r.

 

18.30 Z podziękowaniem za wybór nadziei

         Prezydenta Andrzeja Dudy,  z pr. o Boże błogosławieństwo

         Msza Św. zamówiona przez parafian.

Parafian, którzy są w mniejszości do jeszcze urzędującego.

Tylko dzięki głosom wschodniej Polski dokonala się zmiana na Urzędzie Prezydenta.

Tej pogardzanej Polski ''B''. Bo oświecona Wielkopolska zapadła na pomroczność jasną.

Pozdrawiam.

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1489384

Niestety, walczący o Polskę dziadowie obecnych Wielkopolan przewracają się w grobach. Dziś w Wielkopolsce rządzi kanalia z PO z "importowanym z Warszawy" drobnym cwaniaczkiem. Czy to przypadek, ze z Wielkopolski pochodzą dwaj aferalowie gosdpodarczy, Gawronik i Jan K. niedawno zmarły. Gdzie sie podział honor i uczciwość Wielkopolan? Aha, za honor nic nie mozna kupić....

Vote up!
4
Vote down!
-1

Skorpion48

#1489453