Słuchaj, Verhofstadt!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Jesteś cham, pieniacz i zapluty karzeł liberalizmu i sitwokracji.  I za to jesteś „były premier” - Belgia miała cię dość i wydmuchała do Brukseli dla swego własnego świętego spokoju. I dobrobytu. Tak, tak – Belgia dopiero w 2010 r. poczuła efekt twego 9-letniego premierowania i powiedziała twoim następcom „dziękuję” na prawie półtora roku...
Słuchaj Guy Moryc Verhofstadt!
Ty wciąż jesteś i będziesz już tylko byłym premierem, ale Polacy byłymi Polakami nie chcą być! Ani jutro, ani za 100 lat, choć twój przydupas Petru  walczy właśnie o to by Polacy byli „byli” żeby Petru  z całym lewackim robactwem mógł być nadawać ton nad Wisłą do końca świata i jeden dzień dłużej.
Ty, Verhofstadt, masz w dupie Polskę, jej TK itd., masz w dupie wszystko poza... listą płac w Brukseli. Ty musisz się na niej utrzymać bo nie masz gdzie iść i dlatego  szukasz wsparcia podobnych sobie szuj by cię utrzymali na świeczniku UE. Pewnie, że wolałbyś pęczki Petrów i Schetynów ale w Ojropce już cię znają co żeś za kanalia jest i sqrwić ci się dał tylko jeden, Petru Rychu. Dobre i to - na bezdupiu i rak dupa choć  może uszczypać. Petru szczypał nie będzie bo komu się będzie smarkał w rękaw i skarżył w Brukselce jaką krzywdę wyrządza Polska jemu i całemu lewactwu, nie chcąca być sterowaną przez Petrów. 
Ty się Verhofstadt od Polski odczep!
Przypomnieć kogo wcześniej w „trosce o europejską demokrację” gnoiłeś (i wyszli na tym jak Zabłocki na mydle) zanim Polskę wziąłeś na muszkę? Jakiś czas siedziałeś cicho w Brukselce żeby „iberyjska i bałkańska świnia”  przyschły. Na słowo „Grecja” aż wysypki i biegunki dostajesz ale Grecja  nie ma teraz czasu by się zajmować takimi politycznymi wypierdkami jak ty.  Kiedyś jednak sobie przypomni o tobie...
Gnoiłeś również Węgry i Orbana. Szlag cię wciąż trafia, że węgierski gulasz okazał się za ostry dla twej szczerbatej gęby. Nie porównuj Orbana i Kaczyńskiego do Flipa i Flapa bo ci dawaj ostatni to byli goście z klasą i nie daliby ci nawet butów czyścić.
Viktor Orban i Jarosław Kaczyński to nie zdrajcy jak ty, który walczysz o Europejskie Stany Zjednoczone – mają  się wymieszać narody i mowy żeby takich lewusów jak ty nie miał kto postawić przed trybunałem stanu.

 
....
Na koniec kilka najnowszych memów:

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (25 głosów)

Komentarze

Gdy widzę te wstrętne mordy, lub słyszę słowa "komisarz UE", od razu nasuwa mi się na myśl październik 1917-go roku i fakt, że na dwudziestu najwyższych komisarzy dziewiętnastu należało do tych z "najlepszego" sortu. Tamten związek, który miał stworzyć nam raj na Ziemi, stworzył ludzkości piekło i kosztował miliony ludzkich istnień, rozleciał się. Nie trzeba było długo czekać, aby być świadkiem stworzenia przez międzynarodową bandę grandziarzy nowego związku, związku sowieckich państw europejskich, tym razem pod niemieckim butem. Przy powstawaniu tego "sojuza" nie polała się krew, ale czy nie poleje się przy jego rozpadzie? Takich jak Verhofstadt jest wielu w każdym kraju, ale dobrze by było dać przykład innym narodom i rozliczyć przynajmniej tych polskich "vernhofstadtów" za służbę obcym panom przeciwko Polakom. Na razie jest to niemożliwe, ale kto wie, może kiedyś, w niedalekiej przyszłości będzie.

Pozdrawiam

Vote up!
21
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1509192

No, no, no!

Contessa w pełnej krasie! Brawo!!!

Wziąłaś pod but wyjątkową kreaturę. I bardzo dobrze. A Rysio do niego pasuje. I alimenciarz Kijowski.

To taka europejska szulernia, którą należy zwalczać wszystkimi siłami.

Lecz my sobie damy radę. Nie martw się.

 

Uściski i wyrazy podziwu.

Vote up!
18
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1509193

Wszystko w UE kręci się wokół działań pozornych, ale za to z ukrytym celem. Owe działania pozorne, - to robienie wody z mózgu mieszkańcom krajów europejskich, iż tylko UE jest gwarantem budowania silnej Europy, rzec by można... silnego imperium.

Natomiast celem ukrytym brukselskich lewaków jest podporządkowanie sobie pod każdym względem takich krajów, jak chociażby Polska. Nie byłoby to możliwe do zrealizowania, gdyby brukselscy zapyziali decydenci i urzędasy nie pozyskali w Polsce sługusów takich jak chociażby: L. Miller, A. Kwaśniewski, M. Belka, L. Balcerowicz, D. Tusk, E. Kopacz, R. Petru, Mt. Kijowski i... setki mniejszych i większych użytecznych durniów. A pozyskano ich w bardzo prosty sposób: za pomocą... lewej kasy pod stolikiem oraz "załatwieniu" im intratnych stanowisk (do spraw zbytecznych) w UE. 

"Awans" G. Vernhofstadta (na zdjęciu) z premiera na unijnego komisarza jest dobitnym przykładem na to, że miernoty i kanalie są nagradzani za tworzenie nowego porządku Świata (czyt. totalnego bajzlu!). Analogiczną "karierę" robi też... Donaldinio Tuskolini.

W związku z powyższym uważam, że musimy nazywać rzeczy po imieniu i piętnować zachowanie Vernhofstadta, Merkel, Petru-Swetru, Kijowskiego i wszelkiej robaczywej maści sługusów garstki możnych tego Świata, a działających na szkodę naszego Narodu.

 

Pozdrawiam,

Satyr 

Vote up!
19
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1509195

Użytecznym durniom to nawet kasy nie trzeba; widzę i czytam takich wokól. Najpierw nawoływali do marszów roznegliżowanych "szmat", czy gejowskich parad; teraz chcą przyjmować muzułmanów i nie widzą w tym żadnej sprzeczności. Ich mózgi juz się przestawily na nowe, a nie potrafią samodzielnie (bez redaktorow prowadzących) powiązać przyczyn ze skutkami.

Wystarczy odwolać się do ich europejskości i nowoczesności.

Vote up!
12
Vote down!
0
#1509196

analiach!

Dziadów z nas robią na siłę. Czasem czuję się jak w psychiatryku - jakiś Frankenstein z mordą tego szczerbatego wystawia mi żółte papiery żeby hieny z przyszywanej  rodziny  mogły  mnie ubezwłasnowolnić. 

Tak szczerbaty przedstawił na twitterze V.Orbana i Jarosława:

W łatanych spodniach i obszarpanym surducie -  jakby Polska, Węgry i wiele innych państw  członkowało w UE  w celu wydębienia jałmużny od rżnących w Brukseli jaśniepaństwo fagasów  z centralą w Berlinie.  Putina powiesił im na ścianie choć sam politykę Putina uprawia w Brukseli. To m.in. on domagał się zmiękczenia sankcji dla Rosji, to np. on kilka lat temu optował za skasowaniem  unijnych środków  gdy Bułgaria nie chciała przyjąć ruskich warunków budowy gazociągu pod Morzem Czarnym (bodaj "Nabucco" się ta nitka nazywała?). Dlatego w notce wspomniałam o "bałkańskiej świni". Ostatnio "zasłużył" się  również dla Grecji  i pewnie czuje się jej reanimatorem  "w UE i dla UE"  ale to guzik prawda - odłożył jej agonię i nie będzie zdziwienia gdy zacznie domagać się jej unijnej eutanazji...   "Iberyjska świnia"  to z kolei   "wkład"  szczerbatego  w upadek hiszpańskiej i portugalskiej gospodarki, po którym oba państwa z podmiotu UE stały się przedmiotem. Ja wtedy często tam jeździłam, kursowaliśmy po Półwyspie wzdłuż i wszerz i to się działo prawie na moich oczach. Np. taki obrazek - jestem w Hiszpanii i widzę jak buduje się pewna autostrada, w jakim tempie, jakość itd., ogromna inwestycja i nowe kilometry rosną w oczach.  Za parę miesięcy znów jestem tam i ta sama budowa stoi, sprzęt wycofany, tylko hałdy materiału i żadnego znaku życia.  Hiszpanie, pytani co się dzieje, zgrzytają zębami i rozwiązują worki z gilipollas-ami m.in. głównie  pod adresem  szczerbatego.... Z tamtych czasów go znam i wyrysował mi się taki obraz  podstolikowego  ojrogenossa - nad stolikiem zatroskany o "unijnych partnerów", a pod stolikiem zardzewiałym sierpem i młotem ich kastruje, krew się leje ale wszelkie pozory  przyjaznego polityka z czystymi rączkami są zachowane... Tak było do... odejścia Barroso. Po odejściu padrone,  Guy Moryc musiał wyjść z cienia stolikowego sukna i  zacząć dawać dowody, że brukselski pampers mu się należy. No i chłop zaczął "zarabiać"   nań jak umie najlepiej. I korzysta z każdej okazji, a że teraz najnowsza moda brukselska to plucie i znieważanie Polski, no to... szczerbata kura lata za ziarnem.

Włączenie się tej kanalii w akcję przeniesienia szczytu NATO z Warszawy w inne miejsce to tylko kwestia czasu ale "dla dobra Unii"  raczej znów będzie lobbował spod stolika... Kiedyś się o tym dowiemy. Acha, w "stop Ukrainie do UE"  m.in.szczerbaty też maczał palce...  

...To są oczywiście moje osobiste obserwacje i osobiste aksjomaty. Jednak to, że jest to wyjątkowa szuja to nie ma dwóch zdań. 

I tak już na koniec...  Guy Moryc V.  nie powinien nadużywać  "autorytetu"  Putina  bo w języku Władimira Władimirowicza "Guy" się pisze i mówi po prostu - "ГУЙ" !

Przypadek to czy ironia losu?...  

A może właśnie w tej całkiem losowej definicji tkwi źródło całej jego wścieklizny? 

 

Pozdrawiam.

Vote up!
15
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1509224

Kto Powiedział ?

- NIE LĘKAJCIE SIĘ !

wiemy wszyscy. Mam wciąż wrażenie, że ta jewropa makreli, schultzów,  verhofstadtów, zapyziałych swetrów, kijowskich czy schetynów o łotrowskim spojrzeniu rzezimieszka, że ta jewropa czuje jakimś psim swędem, że ich czas dobiega końca. Ujadają w tym swoim amoku, myśląc, że im głośniejszy szczek, tym większy wzbudzą lęk. A g....no prawda czubki !

Mamy Rok Jubileuszowy. 1050 lat trwania. Mamy Nasz Rząd, mamy  Naszego Prezydenta. Wybranych decyzją, wolą Narodu, Suwerena. Chce czubek schetyna wywołać krwawe zadymy na terenie Polski ???  No, spróbujcie. Skutek będzie mizerny dla was łotry. Możecie już sobie zamawiać kwatery na cmentarzach. I to nie będą żadne Powązki. Kiedyś na wezwanie Ojczyzny powstała Błękitna Armia Gen. Hallera. Piękną kartę dziejów zapisała. Polacy są wszędzie. Gdzieś kiedyś wyczytałem, że poza granicami Polski jest Druga Polska. Około 40 milionów Polaków. Zaczniemy wracać do Domu i wydusimy was jak karaluchy, jak paskudne robactwo. Masz wypisane na twarzy Schetyna kim jesteś. Wystarczy rzut oka na face i widać te demony, które cię nakręcają łajdaku. Nie uchowasz się, nie ukryjesz się w żadnej dziurze. Z każdej zostaniesz wywleczony i zawiśniesz na "rurze". Dla przykładu.... Historia kołem się toczy ciemniaku. Poczytaj sobie, jeśli potrafisz, w co wątpię. Co czynił Lud Warszawy ze zdrajcami..... popatrz na obraz Wielkiego Artysty Norblina...wieszanie....Tam gdzieś znajdziesz siebie, kijowskich, petru i całą sKODziałą swołocz. Drobne szanse masz łajdaku na przeżycie. 

Napisał kiedyś Poeta:

Kiedy przyjdą podpalić dom,

Dom, który kochasz POLSKĘ.

Bagnet na Broń ! Trzeba Krwi !

By bronić Co Najdroższe.....

jeszcze macie chwilę. Na wściek. A później po was tylko smród historii:

 

Vote up!
16
Vote down!
0
#1509198

I dlatego wlasnie nalezy przeprowadzic referendum, by sie ponownie policzyc...referendum pokaze wowczas, w ktorym miejscu jestesmy...i ilu nas jest. Jezeli obecnie nie mozemy zmienic kierunku w ktorym podaza Europa ( a nie mozemy ! ) , to nalezy byc w opozycji do tego systemu. A, ze ten "twor" stal sie rowniez systemem, ( bo chyba dla kazdego jest to oczywiste), nalezaloby zdobyc nieco dystansu i poprzez alians wielu europejskich panstw zmienic kierunek biezacej polityki. Niemcy graja w EU pierwsze skrzypce i nie do konca wiadomo czy zycza sobie, by Rosja byla dyrygentem, suflerem czy tez Rosjanie maja zajac sie aranzacja...Taki podzial Europy jest bardzo niekorzystny i nadwyraz destruktywny dla naszego Kontynentu. Dyktat niemiecki w EU, mozna jedynie przyrownac do III Rzeszy. " Zaproszenie "przez Kanzlerz Niemiec Angele Merkel syryjskich uchodzcow i wszystkich innych, ktorzy sie za nich podaja mozna przyrownac do dzialan Adolfa Hitlera. Bowiem tym, kim wowczas byl Adolf, dla niemieckich przemyslowcow ( a w zalozenie byl jedynie pozyteczna marionetka ) tym podobnym jest Merkel dla calego europejskiego lewactwa. Jednak ostatni poklask ( rowniez w Niemczech ) swiadczy o tym, iz albo te marionetkowe sznurki byly za krotkie, albo za dlugie. Summa summarum poplataly sie na tyle, ze byc moze daje nam to mozliwosc na kolejne rozdanie europejskich kart. Pytanie czy zdolamy  skonsolidowac te wszystkie europejskie kraje, ktore czuja sie obecna sytuacja zagrozone, lub mowiac bardziej dosadnie, ktore Unia Europejska doprowadzila do kompletnej ruiny. A jak wiemy jest ich niemalo...

Ten zydowski belgijski klakier, o ktorym w tak niewyszukany sposob pisze Contessa, to jest wlasnie " twarz EU " w swojej najbrzydszej formie wyrazu. Pytanie, czy Europa, a w niej rowniez POLSKA musi byc skazana na podobne widoki ? czy on i podobne mu indywiduum ma stanowic o naszej europejskiej tozsamosci ?

pozdrawiam

Vote up!
15
Vote down!
0

chris

#1509203

rach powszechnych???

Sitwa wybiera sitwę i to ma być demokracja, którą sobie wycierają gębę na okrągło i pouczają? 

Jeśli mają prawo bezczelnie ingerować w wewnętrzne sprawy oddzielnych państw  to tym bardziej wybór powszechny jest uzasadniony i powinien być wprowadzony. 

Pozdrawiam.

 

Vote up!
13
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1509211

Nie będą Niemcy, Belgowie, Holendrzy Polakom pluli w twarz, i naszym dzieciom wprowadzali multikulti, oraz wszelakiego lewactwa.

Bo Polska zawsze z Bogiem i Honorem i Ojczyzną.

A zdrajców, sprzedawczyków i wasalstwa wszelakiego, sami POkonamy i ukarzemy.

Vote up!
13
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1509214

Vote up!
10
Vote down!
0
#1509248

A poza tym - europeizacji to najbardziej potrzebuje dziś  Europa  bo tu się robi wieża Babel i do Euroturanii niedaleko.

Pozdrawiam.

Vote up!
10
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1509215

Witaj Piekna Kobieto,

alez naturalnie calkowicie sie z Toba zgadzam. Ten belgijski parchowy obslun nie jest warty funta klakow. Dla mnie osobiscie bardzo przykrym jest, ze swego czasu moi ziomale dali sie kolejny raz wydymac i przystapili do tej lewacko-zydowskiej europejskiej ferajny. Bedac wowczas poza Polska przypuszczalem, ze moi krajanie zapadli w jakas umyslowa kome. No i na konsekwencje tego czynu nie trzeba bylo dlugo czekac. Troche bym Cie wyprzedzil w kwalifikowaniu faktow i dodal, ze my juz mamy Eurotyranie, w kazdym razie ja tak to odbieram.

serdecznie pozdrawiam

Krzysztof

Vote up!
8
Vote down!
0

chris

#1509266

Signora Contessa, recht, jak zwykle, posiada czy się to komu podoba, czy też nie. Cóż znaczy niewieścia intuicja a do tego takie wykładanie kawy "na ławę".  Znalazłam takie cósik w sieci  https://www.youtube.com/watch?v=i93EdkUVYeI ,  odsłuchałam i resztki mego onegdaj bujnego pokrycia czaszki - stanęły dęba. Azaliż byłoby to prawdą? 

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Janina otęska

#1509401

Mamy rok jubileuszowy - 1050 lat europejskości Polski! 

Przecież  chrzest Polski to  była przepustka dla Polski by stać się pełnoprawnym członkiem cywilizowanej Europy! 

...Dziś bandy szalonych, zdemoralizowanych gnojków - kompletnych teoretyków  wolności, demokracji i solidarności, których obrońcami się kreują, szemrane elementy bez morału i tożsamości żadnej poza brukselską,  dyktują ton  państwom i  narodom. To ludzie, którzy poza swą kanciapą, bez swego laptopa,  sekretarek, pełnomocników, rzeczników  i rzeczników rzeczników itd. są niczym, zerem. Lewitują na swej ślepej orbicie, nie taplają się w łajnach współczesnej Europy, które sami tworzą, sami  ją nimi zalewają i bezczelnie prawią morały tym, którzy  w tym łajnie - również ich łajnie - brną już po kolana i poziom wciąż się podnosi!    

Z poziomu "szczytów UE"&frytek i ostryg w brukselskiej osterii, na które chadzają z obstawą UE-goryli trudno zobaczyć rozmiar unijno-europejskiej kloaki. Trudno zobaczyć ją jeśli jedynym środkiem ich kontaktu z jakimś światem zewnętrznym  (centrala w Berlinie, żona, kochanek) jest  tylko komórka z brukselskim abonamentem... Jaka jest obstawa UE-parteigenossów to na swych wyjazdach widziałam w wielu miejscach Europy. Tam mysz się nie prześlizgnie - pół miasta na godziny zablokują, razem z obwodnicą żeby jeden brukselski dupek w 2 minuty przeszedł 5 kroków z limuzyny do knajpy po głównej imprezie i był do niej później odprowadzony, a najczęściej wniesiony...

Pozdrawiam. 

 

 

Vote up!
10
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1509245

Przepięknie wyraziłaś nasze wspólne uczucia.

A ten Guy - niech się Guyem*(chciałam powiedzieć gwałtem) odciska - a ze słabością łamać uczmy się...

Najserdeczniej pozdrawiam!

* Ktoś już tłumaczył na blogu, że w niektórych dialektach to "g" należy wymawiać jak "h"

Vote up!
9
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1509216

Że innych poniżają

Odpuszczą za lewiznę

I idą na łatwiznę

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1509233

A mnie wszystko jedno kto on - żyd, nie żyd, Chińczyk, marka prezerwatywy, rodzaj pomidora czy pingwin z ginącego plemienia w Amazonii.... Nic go nie usprawiedliwia i to tyle.

Tylko tyle i aż tyle! 

Pozdrawiam. 

Vote up!
10
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1509242

Cogito ergo sum, zatem ośmielam się być nieco odmiennego zdania niż Szacowna Blogerka. Niestety tzw. korzenie i.e. miejsce pochodzenia np. środowisko naturalne, jak również wierzenia, tradycje tudzież dzieje przodków każdego osobnika z gatunku Homo sapiens jednak, w pewnym stopniu, determinują jego system myślenia, postrzeganie innych przedstawicieli rzeczonego gatunku, preferowane wartości moralne, zachowania szpetne lub szlachetne, etc. Dlatego uważam, iż jakiekolwiek wprowadzanie "na siłę" multikulti, niezależnie jakiej by to nacji nie dotyczyło, źle rokuje w najbliższej, przewidywalnej przyszłości. A cóż dopiero wprowadzanie do najwyższych władz osobników typu Guy V. o którym różne, różniste rzeczy ćwierkają wróble na EUropejskim dachu tak niespójnego tworu, jak owa UniaE. Czy owo posadzenie na urzędzie wspomnianego człowieka miało jakiś cel wyższy?  To zapewne wie tylko Stwórca oraz ci, którzy tę czynność wydumali po czym w czyn wprowadzili.

Vote up!
1
Vote down!
0

Janina otęska

#1509407