Żaden TS tylko więzienie dla Tuska, Bodnara, Sienkiewicza, itd.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Niemiecki podnóżek Tusk, który musi spłacać swoje zobowiązania wobec swoich protektorów Niemców, na ich zlecenie musi wprowadzić ojro a do tego wymagana jest zgoda min. finansów i prezesa NBP, dlatego chce postawić Prezesa NBP przed TS.

Polska, która po wybuchu II WŚ chroniła swoje złoto przed Niemcami, rękami Tuska ma oddać 380t złota, będącego w skarbcu NBP , de facto w ręce Niemców.

Siepacze Bodnara, totumfackiego Tuska, nie działają w ramach i granicach prawa, nie działają jak bodnarowcy, ale jak banderowcy, wszak Bodnar jest Ukraińcem.

Najście domu być może śmiertelnie chorego min. Ziobro pod jego nieobecność jego i jego najbliższych , wyważenie drzwi, zabranie sprzętu elektronicznego , nawet telefony dzieci, są to działania, których nie powstydził by się nawet Baćka.

Jest pytanie czy pajac z TVN obecnie marszałek wydał zgodę, na rewizje w domach posłów?  Moim zdaniem Tusk i Bodnar, w pierwszej kolejności powinni trafić za kraty. 

Ale nie daleko od nich odstaje ppłk rympałek noszący nazwisko Sienkiewicz. Człowiek , który przy pomocy „silnych ludzi” wtargnął do TVP i siłowo ją zajął.

 Wracając do Bodnara, to powołał kogoś na stanowisko po. Prokuratora Krajowego na stanowisko, które w polskim obrocie prawnym nie istnieje.

Jeżeli do tego dodamy syna trepa LWP o nazwisku Kierwiński szefa MSW, którego podkomendni weszli do Pałacu Prezydenckiego w „pogoni” za  posłami Wąsikiem i Kamińskim oraz wydał swoim małojcom rozkaz bicia i traktowania gazem protestujących rolników.

Jaki jest poziom intelektualny przedstawicieli koalicji 8* pokazują szefowie komisji od niewiadomo jakich spraw: joński, Scerba i głupia gęś Sroka.

 Gdy okazuje się, że szefem , że szefem kontrwywiadu został gen. Stróżyk człowiek WSI, a jego zastępcą płk Dusz, ten od resetu z FSB, to powstaje pytanie , po co nam kontrwywiad, lepiej od razu sprawy kontrwywiadowcze zlecić Ruskim.

 

 

 

 

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Deklaratywnym zdrajcom.pl- zamiast TS,  będzie dane KS !

Rozsypanie się  UE i poronionej pod jej szyldem IV Rzeszy nadchodzi wielkimi krokami . Szczególnie po nastaniu D. Trumpa jako prezydenta USA !  Już za rok ,poza Niemcami  żaden uczciwy europejczyk nie będzie bronił  bundeswher Festung Europe.  Za tym pójdzie rozlicznie zdradzieckiej politycznej i policyjnej szumowiny w każdym z krajów  . Tej  która stanęła jawnie na stanowisku zdrady głównej własnego kraju, na rzecz niemieckiej zielonej okupacji „fit for 55”. A wtedy ,także w Polsce  euro-wytyczne i połamane przez koalicję 13 grudnia dotychczasowe zasady prawne z okrągłego stoła , nie będą obowiązujące już dla Polaków. Szczególnie w warunkach wojennych. Wojny narody Europy kontra Niemcy. Wtedy  przywrócone zostanie z automatu polskie prawo ,czyli te z sierpnia 1939r . A tam wg KK RP ad 1932 , dla zdrajców sługusów obecnego komucho-nazistowskiego reżimu  -nie będzie żadnego TS - ale jednoznacznie KS ! 

ps. Na razie wiec korzystając z warunków dekonspiracji komuszej i folksdojczanej szumowiny na bilbordach i plakatach trzeba zrobić fotki, aby po wyborach móc identyfikować menty .  Nim zdradzieckie szczury  pochowają się swą przynależnością znów za RODO!  

Vote up!
6
Vote down!
0

E.Kościesza

#1659676

Zbigniew Ziobro to twardziel i pokona raka, jestem przekonany.
Życzę mu zdrowia.
Większym wyzwaniem będzie dla narodu walka z najbardziej złośliwym nowotworem, który toczy Polskę. Czyli z drużyną parcha Tuska

Vote up!
8
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1659678

  Uwaga szwaby, nadchodzi D.Trump. To samo dotyczy Targowicy w Polsce. Rząd Tuska zachowuje się, jak obcy okupanci.

Vote up!
1
Vote down!
0

ronin

#1659738

Takiego "kalibru" bandytów i PO_spolitych przestępców nie stawia się przed TS, idealnie byłoby przed sznurem  kata.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1659751