Na Nowogrodzkiej pojawił się pierwszy silny człowiek Tuska

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Tusk wysłany przez swoich mocodawców do „odbicia” Polski z rąk znienawidzonej przez Berlin i Brukselę obecnego rządu stosuje retorykę faszystowsko-gangsterską.

Bo jak określić słowa Tuska o silnych ludziach, którzy przyjdą  po Prezesa NBP i go wyprowadzą, ot tak bez sądu, tak działał Pruszków i Wołomin Tusk mówił jeszcze, że on tego dopilnuje, po prostu capi de tutti capo, czyli drugie ja folksdojcza.

Czemu to coś jeszcze chodzi na wolności , po słowach z grudnia 2021 r cyt „Zmieciemy PiS, nie będzie po nich śladu”. „Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy i sznur i gałąź pod ciężarem zgięta”.  

 Ta łajza powiedziała te słowa pod Pałacem Prezydenckim , niestety PAD 21 grudnia 2021 r. zawetował ustawę medialną,  i w mediach mamy to co mamy.

Z kolei w maju 2022 r. folksdojcz użył retoryki faszystowskiej mówiąc o „Żelaznej miotle”, która w ciągu 400 dni zrobi porządek.

 Zaciśnięta pięść wściekłe przemówienia atakujące PiS i określenie na jednym ze spotkań , że antypis to bardzo dobry program i przypuszczam , że jedyny kolaborantów niemieckich  w myśl zasady wszystko "Für Deutschland".

Widocznie jedno polityczne zabójstwo ( Marka Rosiaka) przez zwolennika PO to za mało, ataki na biura posłów PiS mogą się skończyć tragicznie, ale zdaje się, że Tusk i jego akolici tym się nie przejmują.
 
 
]]>https://www.tvp.info/60033555/zelazna-miotla-czy-donald-tusk-i-borys-bud...]]>(link is external)
]]>https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/3000801,tusk-i-siemoniak-chciel...]]>(link is external)
]]>https://wpolityce.pl/polityka/578666-fala-komentarzy-po-slowach-tuska-os...]]>(link is external)
]]>https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/8575895,pis-atak-siedzi...]]>(link is external)
]]>https://wpolityce.pl/polityka/597811-donald-tusk-pseudonim-zelazna-miotla]]>(link is external)
 
 
 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)