6-7 letnia lesbijka, 8 letni gej.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Jak trzeba mieć zryty beret, żeby coś takiego mówić. Tak to krypto pederasta Szwed z partii Zielonych mówił w TVP. Teraz wiadomo po co te tęczowe piątki w szkołach, do którego parło homo lobby. Całe szczęście, że rodzice , ministerstwo i kuratorzy nie zgodzili się na chore majaczenia osobników typu Szwed, którym bliżej do pedofilii niż do idei tolerancji i równości.

Ich duchowy przywódca  Cohn-Bendit tak mówił ;” seksualność dziecka jest czymś wspaniałym” i „uczucie rozbierania przez 5-letnią dziewczynkę jest fantastyczne, bo jest to gra o absolutnie erotycznym charakterze”, widocznie zboczeńcom to odpowiada, żeby deprawować małe dzieci i podniecać się nad ich seksualnością.

Mało tego, Zieloni chcieli obniżyć inicjacje od 12 lat. Zieloni idą w stronę muzułmanów, dla których seks z kilkuletnią dziewczynką nie  jest niczym zdrożnym.

Może i dobrze, że ktoś taki jak Szwed znalazł się w telewizji i telewidzowie expressis verbis wysłuchali przedstawiciela lewackiej tolerancji i jego wrażliwości dla 6 letnich lesbijek i 8 letnich gejów o ile tacy są na prawdę, a nie jest to wytwór wyobraźni zboczeńca.

https://wpolityce.pl/polityka/419218-lewicowy-aktywista-opowiadal-o-6-letnich-lesbijkach

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)