Jak profesjonalnie drzeć ryja, pomysł Dulkiewicz za nasze pieniądze.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Jak profesjonalnie drzeć ryja, pomysł Dulkiewicz za nasze pieniądze.

Niezbyt mądra prezydent Gdańska po raz kolejny, dała wyraz swojej głupocie i niekompetencji. Ale po kolei.

Po zabójstwie  P. Adamowicza, w wyniku wyborów prezydentem Gdańska została pani Dulkiewicz, współpracowniczka  Adamowicza.

Po 20 letnich rządach Adamowicza, Gdańsk z miasta „rewolucyjnego” stał się  miastem liberalnym, który zamiast walczyć o nowe idee zaczął walczyć z rządem PiS.

Szereg decyzji Dulkiewicz wzbudziło wręcz zachwyt lewactwa, że wymienię kilka „ ruchów” tej mało mądrej prezydent, dla poklasku od lewej trony sceny politycznej wyborców Gdańska.

Wszystkie te czyny pod publiczkę zostały poczynione z publicznych pieniędzy. Oto kilka z nich:

zakupienie rydwanu z arabskimi napisami za 150 tys. zł,  zamówienie okrągłego stołu za 120 tys. zł, zakup „kozła” do skakania za ca. 50 tys. zł, ale szczytem głupoty i nieodpowiedzialności było wydanie kilkudziesięciu tys. zł na „warsztaty” od lewackiej organizacji, pt. „ Jak profesjonalnie drzeć ryja”.

Prezydenci dużych miast rządzonych przez PO, narzekają, że nie mają pieniędzy , ale wydawanie pieniędzy na bzdety, tak jak w Gdańsku, to są.

Ale to są didaskalia, wyrzucenie ca.30 mln zł na budowę  nowej palmiarni  dla 180 letniego daktylowca , który przetrwał I i II WŚ, ale nie przetrwał rządów Dulkiewicz i uschnął, czy wykup od SNG (Saur Neptun Gdańsk) za 45 mln zł akcji, które i tak za darmo 1 stycznia 2023 r. przeszły by na własność  miasta Gdańsk, nie można nazwać głupotą, a wręcz sabotażem.

Ale Dulkiewicz to jedna z wielu prezydentów dużych miast z PO. W Bydgoszczu inwestycja w most, który trzeba wyłączyć z ruchu bo grozi zawaleniem.  Wysoki Rafau, planuje budowę mostu przez Wisłę, co samo w sobie jest dobrym pomysłem, ale budowa za 120 mln zł  mostu pieszo rowerowego, jest idiotyzmem.

Niektórzy mówią, że ten most jest akurat budowany na wysokości takiego „miasteczka Wilanów”, żeby jego mieszkańcy mieli pod nosem przeprawę na drugą stronę Wisły.  

Takich „kwiatków” jest dużo więcej, zwłaszcza w miastach rządzonych przez nominatów PO.

]]>https://www.tysol.pl/a75096-Jak-profesjonalnie-drzec-ryja-Na-m-in-takie-warsztaty-budzet-Gdanska-przeznaczyl-blisko-50-tys-zl]]>

]]>https://wpolityce.pl/polityka/575319-mysleliscie-ze-potraficie-drzec-ryja-myliliscie-sie]]>

]]>https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Aktywisci-palma-w-Oliwie-uschla-Opiekun-drzewa-jeszcze-walczymy-n157551.html]]>

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)