Obietnice Tuska jak obietnice oszusta i szulera ( Chodzi o KPO i nie tylko)

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Do Tuska pasuje starożytna sentencja; Timeo Danaos et dona ferentes (]]>łac.]]> „Obawiam się Greków, nawet gdy niosą dary”.

Gdy Tuska coś obiecuje  należy się go szczególnie wystrzegać. Nikt ci tyle nie da co Tuska obieca. Obietnicami Tuska i jego PO można wypełnić „pół piwnicy”.

Tusk obiecywał obniżenie podatków 3 x 15%, obiecywał, że nie podniesie wieku emerytalnego,  VAT, itd. mimo całej fury obietnic mi najbardziej utkwiła obietnica z lipca 2014 r. gdy pytany przez dziennikarza czy wybiera się do Europy?  W Polsce „będę skuteczniejszy” – mówił dziennikarzom Donlad Tusk w lipcu 2014 roku, poirytowany pytaniami czy to prawda, że ubiega się o fotel szefa Rady Europejskiej. Już 30 sierpnia 2014 roku pojawiła się oficjalna informacja, że szef PO został nowym „prezydentem” Europy. Na stanowisku zasiadł 1 grudnia tego samego roku.

Rodzi się pytanie, czy uwierzylibyście nałogowemu alkoholikowi, że nic nie wyniesie z domu , żeby mieć na wódkę? Z pewnością nie, podobnie jest z Tuskiem zawodowemu oszustowi , szulerowi i krętaczowi nie wolno wierzyć.

Ten kłamca, który mówił, że dzieci to udręka, robi sobie z nimi zdjęcia, niczym pewien pan z wąsikiem , Stalin i Bierut .

Tusk odkrył się całkowicie gdy powiedział, po wygranych wyborach jadę do Brukseli i pieniądze z KPO będą natychmiast odblokowane, wyszło szydło z worka, to nie żadna praworządność tylko Tusk wymógł na swoich ziomalach blokowanie, czegoś co się Polsce należy.

Niemcy sobie wymyślili, że Tusk w ich imieniu będzie kimś w rodzaju gaulaitera, który bez żadnego sprzeciwu będzie wykonywał polecenia Berlina/Brukseli.

Tusk nie czuje żadnych więzi z Polską, wie, że frukty są u Niemca.

]]>https://www.tvp.info/72296348/tusk-ujawnia-polityczny-szantaz-ws-kpo-dzien-po-wygranych-przez-po-wyborach-odblokuje-pieniadze]]>

]]>https://www.tvp.info/54691350/najwieksze-klamstwa-donalda-tuska-co-mowil-byly-premier-po-smolensku-o-podnoszeniu-podatkow-ofe-i-amber-gold]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

O mafijnych działaniach PO-PSL prezes Kaczyński powiedział: "Uważam, że ktoś się na to zgadzał. Była wiedza, były alarmy, analizy i była decyzja żeby tego nie tykać.

Ktoś kazał nie kontrolować tysięcy cystern każdego tygodnia wjeżdżających nielegalnie do kraju. Ktoś udawał, że nie widzi oszustw na VAT na w sumie setki miliardów.

Mam nadzieję, że kiedyś dojdziemy prawdy o tym, kto tę ostateczną decyzję o tolerowaniu tych patologii podejmował, gdzie szły pieniądze, które dzisiaj służą Polakom. Wtedy niektórzy pójdą siedzieć. Myśmy ten system zmienili."

Prezes Kaczyński powiedział także iż: "Wszelkie dane pokazują skalę naszego sukcesu i głębokość patologii, które dominowały za naszych poprzedników."

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1654122

Nie zgadzam się z Twoim zdaniem :Mam nadzieję, że kiedyś dojdziemy prawdy o tym, uważam, że nie kiedyś, ale tak szybko jak to jest możliwe. 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1654124