Pani Ochojska przykładem nieudolności PO/KE

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Z wielkim hukiem odbyła się konwencja PO  z przedstawieniem kandydatów PO na jedynki. Mówią , że nikt wam tyle nie da co PO obieca.

Grzesiek obiecał 100 zł brutto nauczycielom ale wówczas gdy wygrają wybory, czyli znając zasadę PO nic nie dostaną.

PO wg. zasady sprawdzonej w wyborach na prezydenta np. w Kielcach gdzie wystawił Wentę, byłego obywatela Niemiec, podobny manewr zrobił w podlaskim gdzie na jedynkę wstawił piłkarza Frankowskiego.

Całkiem i straszna i smutna historia wydarzyła się z panią Ochojską, zwabiona do kandydowania jedynką w dolnośląsko-opolskim . Co z tego , że zwabiona, ale mądrale z PO zapomnieli, że pani Ochojska jest osobą niepełnosprawną i nie jest w stanie wejść na podwyższenie gdzie był mikrofon, a chłopakom z PO się jakoś zapomniało i panią Ochojską trzeba było na trybunę wnosić.

Wpadka dużego kalibru, ale po PO można się tego spodziewać, gdzie europosłowie PO pewnie przez zapomnienie głosowali tak jak Niemcy, bo im się zapomniało , że są Polakami i powinni dbać o sprawy polskie nie niemieckie.

Historia z panią Ochojską  pokazuje PO w pigułce.

https://dorzeczy.pl/kraj/97676/To-nie-powinno-sie-zdarzyc-Wpadka-podczas-konwencji-PO.html

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Tygodnie obłudy.

Kasy na obietnice PiS według PO miało nie być, znalazła się. Dziś PO krzyczy więcej. Dla nauczycieli za PO nie było, bo zarabiają po 5 tys. Dziś PO krzyczy więcej. Nienarodzone dzieci z zespołem Downa według polityków PO można zabić. Dziś kochają te dzieciaki

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1584202