Lewandowskich dwóch

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Lewandowski/a jest jednym z najpopularniejszych nazwisk w Polsce. Znajduje się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych nazwisk , które nosi dziesiątki tysięcy Polek i Polaków.

Ale ja chce się skupić na dwóch. Robert Lewandowski, obecnie chyba najlepszy napastnik na świecie, bijący rekordy  w strzelaniu bramek w lidze niemieckiej ale i w reprezentacji Polski, mimo tego, że jest bardzo bogatym człowiekiem jest raczej skromny, podkreśla to, że jest katolikiem i mimo tego, że gra w  jednym z najlepszych klubów niemieckich a za razem na świecie Bayern Monachium, nigdy mu nie przeszkadzało to, żeby podkreślać, że jest Polakiem.

Ale wśród dziesiątek tysięcy Polek i Polaków zawsze znajdzie się menda plująca na Polskę, tą mendą jest grabarz przemysłu polskiego, sprzedający za bezcen polskie zakłady przemysłowe, Janusz Lewandowski.

Samo to, że jest ważnym politykiem PO powinno wystarczyć za komentarz, to ta menda powinna dołączyć do chóru bydlaków takich jak Frasyniuk porównywając  Wojsko Polskie do śmieci,   czy płatnego kapusia TW Bolka, który porównał WP do hitlerowców.

Ta antypolska swołocz rzekła , że  : PiS zabrudził polski mundur, gdy wysłał wojsko, by osłaniało nieludzką ekshumację ofiar smoleńskich, wbrew woli rodziny. Teraz znowu, gdy zamaskowana straż blokuje akcję humanitarną. Oczyścić polski mundur z PiS-u.

Takiego polityka powinien spotkać ostracyzm i ogólne potępienie wobec polityka wypowiadającego takie słowa, co spotkało go by w każdym kraju w Europie tylko nie w Polsce.

Po prostu ręce opadają i krew się burzy, że w wolnej Polsce w polityce mogą działać i czuć się dobrze takie postacie, jak Janusz Lewandowski.

Zlewicowana UE nie może ścierpieć, że są takie kraje jak Polska i Węgry, które są konserwatywne i robi wszystko przy pomocy polskich opozycyjnych , żeby obalić rząd, a Polską rządzili tacy jak Tusk, który za poklepanie po plecach robili wszystko co chcą w Brukseli.    
 
]]>https://wmeritum.pl/nie-tylko-frasyniuk-europosel-po-oczyscic-polski-mun...]]>(link is external)

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Vote up!
4
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1630509

...bo mu owies dano? :)

Vote up!
5
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1630534

Najgorsze, że jest to koń który mówi, mówi głupoty.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1630536

A gdy skacze (znamy ten obrazek), to sejsmografy to odnotowują.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1630627

Jak skacze koń Romek i Lempart, to na sejsmografie takie same wskaźniki.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1630750

Szaleju do owsa mu podsypali i gada głupoty.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1630535

To próba wskazania domniemanego, niedocenionego autora sukcesu. Tak jak słowa: "Kopacz miała już podobny plan jak "500+", ale nie zdażylismy go wdrożyć", wypowiedziane w nadziei, że wiekszość zapomniała już, co mówiła o tym programie Kopacz i Jecek vel. Rostowski o Pi-niądzach.

Vote up!
5
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1630537