Największa partia opozycyjna TVN, ma swojego kandydata na prezydenta

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Trwają harce przed majowymi wyborami prezydenckimi. O ile Zjednoczona Prawica  ma swojego kandydata a jest nim Andrzej Duda, o ile zgodzi się wystartować i ubiegać o reelekcje, to na tzw. opozycja totalna jest w rozsypce oprócz kandydata gumofilców na prezydenta  Kosiniaka Kamysza.

W PO „ kaliber” kandydatów poznaliśmy w ubiegłym tygodniu. W szranki stanęła  pani Kidawa Błońska i pan tęczowy prezydent Poznania pan Jaśkowiak.

 Jak wypadli oboje widzieliśmy. Pani Kidawa Błońska bez promptera w zasadzie nie istnieje, coś powiedzieć   samej od siebie przerasta jej możliwości intelektualne, pan Jaśkowiak z zająca potrzebnego Schetynie, może stać się faworytem prawyborów w PO. Czy jest to po myśli pana Schetyny tego nie wiem, ale potrzebne do tego, żeby Schetyna mógł rozgrywać swoją partię i ponownie zostać  szefem PO.

Jeżeli chodzi o lewicę, tam to jest prawdziwy kogiel mogiel, z trójki lewactwa (Wiosny , SLD, Razem,) na razie nie wiadomo kto zostanie wyłoniony, ale  jedno jest pewne, karty będzie rozdawał ten kto trzyma kasę,  czyli Czarzasty sam określający się mianem „starego komucha”.

Z kolei w Konfederacji mamy nadmiar kandydatów, na 11 posłów jest 9 kandydatów do wystartowania w wyborach prezydenckich. Myślę , że za tym środowiskiem stoją przyjaciele ze wschodu i na kogo oni postawią ten będzie kandydatem Konfederacji.

Skoro Biedroń wypiął się na wybory prezydenckie, ponieważ bardziej ceni realne pieniądze z UE niż niepewne wybory prezydenckie, pozostał projekt TVN-u.  

I na koniec największa partia opozycyjna TVN. Po projekcie Palikot, Petru, czas na projekt Hołownia.  O ile Palikot i Petru byli projektami „smutnych panów” to Hołownia jest projektem TVN przy cichym wsparciu człowieka Merkel  Donalda Tuska. Ten prowadzący program „Mam talent” nikomu nieznany prezenter TVN-u a tym bardziej szerszemu gronu Polaków, człowiek TVN, dostał  papiery i chyba pieniądze na to, żeby komuś odebrać głosy w I rundzie wyborów prezydenckich, komu możemy się domyślać.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Szymon Hołownia – prezydent wszystkich zwierząt co mają duszę.

Szymon Hołownia kolejna wydmuszka WSI czyli żydów z TVN. WSI … i wszystko jasne.

Bez przeczytania wyśmienitej książki pt. “Najnowsza spiskowa historia Polski” autorstwa pana Mariana Miszalskiego nie zrozumiecie Smoleńska.

Marian Miszalski pokusił się o stworzenie pierwszej spiskowej (prawdziwej) wersji najnowszej historii Polski. Analizuje najważniejsze spiski, morderstwa polityczne i podstolne układy, które tak naprawdę wykuwają naszą rzeczywistość. Jeśli ktoś chce wiedzieć w jakim kraju żyje – po prostu musi tę książkę przeczytać.

Najnowszą historię Polski znamy z obrazów kolejnych głosowań, rządów, premierów i posłów, wreszcie ustaw, które pozornie kształtują naszą rzeczywistość. Ale czasem spod tego sztafażu wyskakują cienie zjawisk, których oficjalnie w ogóle nie ma, a być może to one tak naprawdę stanowią o tym w czyich rękach spoczywa w Polsce władza oraz majątek. Te cienie zjawisk czasem przybierają na przykład kształt trupów dygnitarzy, którzy, jak wykazują oficjalne śledztwa, wpadli w depresję…

 

Szefa sztabu Hołowni - Michał Kobosko

Dyrektor Wrocław Global Forum, szef warszawskiego biura Atlantic Council. Dziennikarz, redaktor, menadżer mediów. Komentator prasowy, telewizyjny i radiowy. Redaktor naczelny wiodących polskich mediów, w tym gazet codziennych, tygodników i miesięczników.

Specjalizacja

Media

Komunikacja społeczna i międzyludzka

Doradztwo

JĘZYK:POLSKI I ANGIELSKI

 

Pracę dziennikarza rozpoczął na początku 1993 roku w „Gazecie Wyborczej”.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1611418

Kolejny projekt WSI i innych " kochających Polskę", mam nadzieję, że tak jak w przypadku Palikota, Petru i w jakimś sensie Biedronia, ten plan padnie na twarz. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1611429