Czy Prezydent Andrzej Duda dał się nabrać?

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Dezinformacja jest jednym z narzędzi ludobójstwa polegającego na zabijaniu Polski pandemią. Spostrzegam ze zdziwieniem, że najprawdopodobniej Prezydent Andrzej Duda także został skutecznie zdezinformowany, skoro wypowiedział się gdzieś o tym, że trzeba coś zrobić by nie zmuszać kobiet do heroizmu tak, by kobiety nie były zmuszane do donoszenia patologicznej ciąży, zagrażającej zdrowiu i życiu matki i dziecka w jej łonie.

Otóż nikt nie zmusza nikogo do heroizmu,
prosimy jednak o szacunek do prawdy.

Po pierwsze, wyrok Trybunału Konstytucyjnego nie wprowadza żadnego zakazu aborcji, a jedynie wyłącza stosowanie przesłanki eugenicznej. A czym jest przesłanka eugeniczna?
Proszę spytać pana Adolfa Hitlera, który w roku 1933 wprowadził w III Rzeszy aborcję eugeniczną w trosce o czystość rasową aryjskich Niemców.

Po drugie tak postawiona sprawa sprawa patologicznej ciąży, zagrażającej życiu i zdrowiu matki albo dziecka w jej łonie, w żaden sposób nie jest regulowana przez wyrok Trybunału Konstytucyjnego, ponieważ nie zawiera przesłanki eugenicznej. Dlatego w takiej sprawie trzeba postępować tak jak do tej pory, zgodnie z treścią dotychczasowej ustawy, zgodnej z kompromisem aborcyjnym. Dziecko bez czaszki, mózgu i serca jest martwe i dlatego musi być usunięte z łona matki, ponieważ zgodnie z nadal obowiązującą ustawą zagraża jej zdrowiu i życiu.

Kłamstwo i celowa dezinformacja jest podstawową metodą stosowaną przez totalitarną i zarazem antypolską opozycję w celu destabilizacji państwa polskiego, nawet jeśli prowadzi to do masowej śmierci Polaków, do ludobójstwa.

Na przykład: Pytanie uporczywie powtarzane przez elity antypolskiej opozycji:
Czy dziecko w łonie matki, które jest bez czaszki, bez mózgu i bez serca musi być urodzone, ponieważ skutkiem wyroku Trybunału Konstytucyjnego aborcja jest zakazana?
Odpowiedź:
Powtarzam. To pytanie samo w sobie jest kłamstwem i dezinformacją, przecież sprawa takiej ciąży w żaden sposób nie jest regulowana przez wyrok Trybunału Konstytucyjnego, ponieważ nie zawiera przesłanki eugenicznej. Dlatego w takiej sprawie trzeba postępować tak jak do tej pory, zgodnie z treścią dotychczasowej ustawy, zgodnej z kompromisem aborcyjnym. To pytanie zawiera w swojej treści wyłącznie kłamliwe sugestie.
Nie jest prawdą jakoby wyrok Trybunału Konstytucyjnego zakazywał aborcji. To jest kłamstwo.
Nie jest prawdą jakoby wyrok Trybunału Konstytucyjnego miał zmuszać kobiety do takiego heroizmu. To także jest kłamstwo.

Pisząc felieton "BORYSOWI BUDCE CHCĘ PRZYPOMNIEĆ" powtórzyłem zgubione z naszej rzeczywistości informacje o narzędziach, którymi dzisiaj posługują się politycy totalitarnej opozycji, realizując "Poligon walki z Polakami", albo "Antypolskie Ludobójstwo Borysa Budki". Prezentuję przy tym hipotezę o tym, że ta aktualna fala protestów wcale nie jest zjawiskiem spontanicznym, lecz jest bardzo starannie przygotowaną polityczną kombinacją operacyjną i realizowaną przez wyspecjalizowaną "służbę specjalną".

Jedno jest pewne albo bardzo prawdopodobne. Totalitarna antypolska opozycja działając wspólnie i w porozumieniu z międzynarodowymi siłami antypolskich interesów politycznych czynnie uczestniczy w podżeganiu, inspirowaniu i realizowaniu programu ludobójstwa 2020 roku w Polsce. Niewątpliwy skutek ich polityki jest oczywisty i bardzo możliwe, że ich rzeczywisty cel to jak najwięcej śmierci w Polsce, jak najwięcej Polaków zabitych przez pandemię COVID-19.

Nie przesądzam tam, ani nawet nie sugeruję tam niczego w sprawie wskazania, jakie konkretne służby specjalne realizują zadanie antypolskiego ludobójstwa roku 2020. I tak każdy wie, że w ten sposób realizowany jest interes zarówno niemiecki jak i rosyjski.
Zabić Polskę. Dosłownie. Zabić pandemią.

Ludobójstwo przez zbiorowe samobójstwo.

__________________________________________________________

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej ideologii ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

___________________________ 

następny - poprzedni

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Dobry opis tego zjawiska oraz sposób działania zauważyłem w komentarzu do felietonu jazgdyni zatytułowanym "KÓŁKO GRANIASTE". A w tym komentarzu "Czego chcą 16-laki po raz drugi (i ostatni)" (wiesiolek65) jest krótka i zwięzła informacja o tym, jak jest realizowana operacja manipulowania rzeszami polskiej młodzieży, by sama sobie układała swoje własne głowy na szafocie. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1650196

O prezydencie Dudzie nie słyszałam.

Właśnie szukałam z wujkiem Google dowodów ale tylko mainstreamowe szambo się tym tematem masturbuje. Być może jest to zwyczajny fake news. 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1650206

Widziałem rankiem w telewizorze fragment nagrania wypowiedzi pana Andrzeja Dudy w wywiadzie udzielonym dla jakiegoś radia. Słyszałem to na własne uszy i nie była to jego jednorazowa wypowiedź.
Natomiast w moim przekonaniu nie istnieją żadne przeciwwskazania do nowelizacji ustawy o aborcji w celu uściślenia konsekwencji wyroku TK w zakresie jego stosowania.

Szczególnie w dziedzinie dotyczącej precyzyjnego rozróżnienia wad letalnych od wad eugenicznych płodu. Rozjaśnienie sformułowań prawa najprawdopodobniej jest potrzebne, chociażby ze względu na jednoznaczność sformułowań przepisów prawa, szczególnie w tej konkretnej dziedzinie, w której mogą zapadać nieodwracalne decyzje o życiu i śmierci człowieka w tak trudnej i wielowątkowej rzeczywistości.

Ale celem i jedynym uzasadnieniem tej nowelizacji z pewnością nie może być uchronienie kobiet przed zmuszaniem do heroizmu. Tak jest, ponieważ taki przymus z pewnością nie jest intencją polskiego prawa. Chyba, że mamy do czynienia ze złą wolą ludzi, który wbrew prawu, w celach politycznych, stawiają kobiety przed takim przymusem.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1650221

Nie kwestionowałam Pańskiej wypowiedzi. :) Po prostu przeoczyłam - uciekło mi w tłumie newsów. Natomiast nie jestem pewna czy nowelizacja jest możliwa gdyż wyrok TK jest ostateczny i niepodważalny i ustawę można ruszyć chyba tylko wprowadzając zmiany w konstytucji, niewskazane na chwilę obecną. Prezydent myślę, że wybrnął z tego impasu - "Zdecydowałem się na złożenie do Sejmu projektu noweli ustawy o planowaniu rodziny, który uwzględniając wskazania TK przewiduje wprowadzenie nowej przesłanki przywracającej możliwość przerwania ciąży jedynie w przypadku wystąpienia tzw. wad letalnych".  (https://www.tvp.info/50575460/prezydent-zlozyl-projekt-ustawy-ws-aborcji )

Tak przy okazji - osobiście uważam, że cała zadyma lewactwa wokół werdyktu TK nie ma nic wspólnego z "wolnym dostępem do aborcji". Jest to tylko kolejna cyniczna zagrywka opozycji i jej kolejna próba odzyskania władzy. Do wczoraj jej "sojusznikiem" były LGBT-ery, z których opozycja zrobiła sobie mięso armatnie. Jednak po drodze coś gdzieś nie wyszło, tęczowce stały się be i poszły na śmietnik. Dziś tym mięsem armatnim opozycji są wściekłe macice i jeśli jutro coś im nie wypali, opozycja wyrzuci walkirie Lempart&company  na śmietnik. I ruszy szukać nowego "sojusznika". Nie wiem -  opozycji zostały chyba już tylko szczury i czołgi w Brukseli?

Pozdrawiam.

 

 

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1650429

POnieważ kłamstwa i dezinformacja są siane na okrągło, należy podobnie na okrągło przypominać te fakty i dementować kłamstwa. Część ludzi nawet nie wie, jaka jest (czy będzie - po wprowadzeniu w życie orzeczenie TK) aktualna sytuacja prawna w kwestii aborcji. Dlatego napisałem tekst, który to wyjaśnia i podsumowuje: Kompromis aborcyjny + krotkowzrocznosc = degrengolada. Nadal w rozmowach spotykam się ze zdziwieniem: tak? o, nie wiedziałam. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1650208

Nic się w tej sprawie nie zmieniło. Wiemy, że historyczny splot wydarzeń był przyczyną naszego głosowania na kandydaturę Andrzeja Dudy. Była to po prostu konieczność wynikająca z wyboru mniejszego zła. Ale mentalność pana Prezydenta zbyt mocno wpływa na jego postawę polityczną i dlatego możemy spodziewać się następnych kłopotów w przyszłości. Szczególnie w każdej krytycznej sytuacji.

Teraz niepokojące jest to, że pan Prezydent ulega naciskowi hałaśliwych politykierów opozycji ze względu na zbyt płytkie rozpoznanie sprawy. To jest niestety mankament całego ugrupowania zjednoczonej prawicy oraz towarzyszących jej środowisk domeny publicznej.

Na przykład dzisiaj pani poseł Anna Milczanowska w studio telewizyjnym (Minęła ósma) nie potrafiła sobie poradzić z agresywną lewaczką także dlatego, że nie była dostatecznie świadoma tego, że wyrok TK tylko i jedynie usuwa przesłankę eugeniczną z domeny ustawy o kompromisie aborcyjnym. 

Jest to jednak rzecz do zrobienia, między innymi w drodze postawienia do rozwiązania politycznego problemu komunikacji publicznej. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1650217

#1650225

Kiedy podejmą te zdecydowane i stanowcze działania? Ba jak za trzy lata to mogą  to być działania  naprawdę stanowcze i zdecydowane...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1650538

wstyd mi, że przed wyborami zachwalałem PIS i A. Dudę.
Może nie było innego wyboru, ale mi wstyd.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5
#1650433

Od kogo to się domyślam... pewnie od pani Eugeniki zza okrągłego stołu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1650442

PS. Nie namawiam do anarchii. Są trudne czasy i trzeba wspierać polityków walczących o prawdę.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1650448

Nie da się zmusić do heroizmu i nikt nie zmusza. Jeśli ktoś jest na tyle niedojrzały i nieodpowiedzialny, to samicy pozostaje kilka miesięcy niedogodności z donoszeniem ciąży i łatwym oddaniem dziecka. Tymczasem feminy nie chcą żadnej odpowiedzialności, tylko swawolę, za którą mają płacić inni (no jak myślicie, na czyj koszt mają być aborcje, eutanazje, in vitro itp.) a przy okazji zniszczy się ostatnie zasady, tym razem uderzające w rodzinę, wiarę ale i sztukę medyczną. Feministka musi się czymś odróżniać, czyli walczy o prawa kobiet a nie jakieś ogólnoludzkie, więc muszą być związane z płcią i innymi możliwościami oraz rolami. Wymyślono nawet "prawa reprodukcyjne"- i to nie tylko lewacka nowomowa i odwrócenie pojęć ale już i chęci różnych ONZ czy podobnych.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1650522

//Dziecko bez czaszki, mózgu i serca jest martwe i dlatego musi być usunięte z łona matki, ponieważ zgodnie z nadal obowiązującą ustawą zagraża jej zdrowiu i życiu//

Prezydent zgłosił projekt, w którym nie odwołuje się do życia i zdrowia matki, tylko proponuje eutanazję dziecka. Poza tym, każda aborcja jest zagrożeniem dla życia kobiety.

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/panie-prezydencie-czekamy-na-non-possumus

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1650540

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...świadczy tylko o tym, że sam jest dzieckiem bez mózgu i serca.

Szukać w tym sensu i logiki jak i odwoływać do jego zdrowego rozsądku, pisać listy i prośby jak P. Kaliszuk czy P. Kwaśniewski...to dopiero wstyd. Tak się kończy wybór mniejszego zła. Efektem będzie zawsze zło. O tym katolicy powinni wiedzieć.
Również nie wiedzieć, że PiS to partia interesów niepolskich...to też wstyd.
Uczeń więcej wie od mistrza michaela.

O tempora! O mores! Już nie ma z kim i o czy dyskutować.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1650554