Chorzy lewaccy globaliści - chcą odebrać nam wszystko!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Idee
Jeden zunifikowany, zatomizowany, spauperyzowany i ubezwłasnowolniony kredytem, bezmyślny i bezwolny, ale ciągle zadowolony oraz nihilistyczno-hedonistyczny konsumpcyjny człowiek bez własności i indywidualizmu... to marzenie eurokomunistów i w sumie też ogólnie komunistów na całym świecie. Dużo określeń, ale czyż nie mam racji?
 
Ogólnie zaś na początku chcą odebrać cztery podstawowe rzeczy: Boga, rodzinę, własność i państwa narodowe.
 
Idealnie w to wszystko wpisuje się idea tzw. NWO, czyli Nowego Porządku Świata, która zakłada m.in.[1]: 
 
- powstanie jednego państwa o ogólnoświatowym zasięgu, z jednym funkcjonującym systemem monetarnym (z naciskiem na pieniądz elektroniczny), które będzie znajdować się pod kontrolą oligarchów i ich następców. Liderzy wybierani będą spośród elity, w której panować będzie system przypominający średniowieczny feudalizm. Oznacza to oczywiście likwidację państw narodowych,
 
- funkcjonowanie jednej religii w formie kościoła państwowego (new age). Zakazany będzie m.in. Kościół  Katolicki. Odebrany nam ma być więc Bóg,
 
infiltrowanie, powszechną kontrolę, monitorowanie audiowizualne  i identyfikowanie wszystkich jednostek ludzkich, np. poprzez czipowanie a ponadto ogłupianie ludzi (zmniejszenie lub pozbawienie ich wrodzonej lub nabytej inteligencji) i ich spauperyzowanie (zubożenie) oraz atomizację, 
 
radykalne ograniczenie osobistej wolności ludzi, które ma być realizowane poprzez wmówienie ludziom, że to jest konieczne dla ich dobra i bezpieczeństwa (np. w przypadku terroryzmu czy epidemii), 
 
- zniesienie instytucji małżeństwa. Dzieci mają być odbierane rodzicom już na początku i wychowywane mają być w specjalnych państwowych instytucjach. Rodzina i więzi rodzinne mają stać się historią
 
dozwolenie i propagowanie aborcji, eutanazji, przy powszechnej sterylizacji na żądanie (lub przymusowej) a ponadto promocję mulitikulturowości, gender, zboczeń LGBTQ+, new age, postaw nihilistycznych i konsumpcjonistycznych oraz wielu innych anaturalnych zachowań ludzkich,  
 
- brak własności prywatnej i całkowite zmonopolizowanie gospodarek przez wielkie korporacje państwowo-oligarchiczne, czyli koniec kapitalizmu i klasy średniej, nawet w obecnej, wykrzywionej formie,
 
drastyczne ograniczenie liczby ludności na świecie (depopulacja) m.in. poprzez lokalne wojny, kontrolowane epidemie, szczepionki powodujące bezpłodność, eugenikę, GMO a także szybko rozprzestrzeniające się choroby i głód,
 
wymieszanie ras, kultur i narodowości w taki sposób, aby powstał jeden politpoprawny, multi-kulturowy wygląd i model człowieka pozbawionego wszelkich korzeni i wartości oraz na wskroś liberalnego i lewicowo wyzwalająco tolerancyjnego [2] wobec anaturalnych zmian dokonywanych na społeczeństwie.   
 
Całość tych poszczególnych celów tworzy jeden cel główny, a wszystkie one ze ze sobą sprzężone i realizowane wspólnie tak, aby współprzyczyniały  się do powodzenia tej całości. Oznacza to, że są one współzależne a warunkiem pozwalającym na budowę NWO jest ich jednoczesna realizacja. 
 
Osiągnięcie tego Nowego Porządku Świata (NWO) musi być poprzedzone rewolucją kulturowo-ideologiczną jaką Ci lewaccy i chorzy na władzę oraz majętni ludzie chcą przeprowadzić na całości społeczeństwa, przy czym w swoim dążeniu do jej realizacji są skłonni nawet poświęcić życie innych. 
 
Owa rewolucja odbierając nam Boga, rodzinę, własność i nasze państwa ma stworzyć z nas bezwolne istoty, zatomizowane, zhomogenizowane pod względem potrzeb i spauperyzowane, o niskiej uśrednionej inteligencji z brakiem indywidualizmu, którymi bardzo łatwo będzie można manipulować i rządzić. A wtedy elity będą w końcu mogły utworzyć ich marzenie: Jeden Rząd Światowy. 
 
A jak to może pośrednio wyglądać z błyskotliwą przenikliwością pokazuje zrealizowany dość dawno film "Harrison Bergeron":
 
 
(oglądam go od czasu do czasu i widzę, że coraz nam bliżej do takiego świata - najlepiej film skopiować, bo szybko niknie z YouTuba)
 
Oczywiście lewaccy globaliści od dziesiątek lat realizują swój cel bardzo powoli, etapami wedle strategii "gotowania żaby", którą w odniesieniu do LGBTQ+ idealnie przedstawił kiedyś Paweł Rabiej mówiąc mniej więcej: "najpierw związki partnerskie, potem małżeństwa jednopłciowe a potem przyjdzie czas i na adopcję dzieci przez takie pary".  Nachalna promocja ideologii LGBTQ+ prowadzi zresztą zarówno do rozpadu tradycyjnego modelu rodziny, jak i odbiera nam Boga. Ponadto zaburza tradycyjne rozumienie miłości i dobra sprowadzając wszystko do relatywizmu wobec tych i innych pojęć w ujęciu dotychczasowego ich definicyjnego określenia. 
 
Od 2014 roku Rothschildowie przeprowadzili szereg konferencji dotyczących ich programu Inclusive Capitalism, który oznacza ni mniej ni więcej niż zastąpienie korporacyjnego kapitalizmu nowym kapitalizmem globalnym opierającym się na wywłaszczeniu z wszelkiego majątku prywatnego posiadanego przez ludzi oraz jego późniejszej redystrybucji. Ma nie być własności prywatnej a ma powstać system powszechnego wypożyczania dóbr. Program propagandowo ma na celu zniwelowanie dysproporcji w dochodach oraz ochronę dóbr naturalnych naszej planety. Lynn de Rothschild żona lorda Evelyna de Rothschild oraz jej poplecznicy niby krytykują  własny bankowo-korporacyjny kapitalizm i popierają program zrównoważonego rozwoju, ratyfikowany  przez kraje członkowskie ONZ na początku lat 90-tych. Projekt  opracowany w 1992 roku przez ONZ nosi  nazwę Agenda 21 i zakłada ochronę planety, naturalnego środowiska poprzez upaństwowienie i redystrybucje światowego bogactwa. Agenda 21  jest więc nowym programem światowego komunizmu w którym każda jednostka będzie partycypować w kosztach ratowania planety i zyskach związanych z jej eksploatacją [3]. Pięknie to wszystko brzmi, ale przecież ktoś tym globalnym kapitałem i jego redystrybucją musi zarządzać, nieprawdaż? I tu globaliści widzą rolę swojego Jednego Rządu Światowego. 
 
Państwa narodowe są obecnie niszczone nie tylko wewnętrznie (atak na: tradycję, historię, wiarę, wartości, patriotyzm, język, zwyczaje, rodzinę, narodowość w postaci islamskiej imigracji, itp), ale też zewnętrznie poprzez różnego rodzaju unie, z których ma - po ich połączeniu - powstać jedna Unia Światowa, czyli Rząd Światowy [4]. Dla nas przede wszystkim łatwo jest to analizować poprzez dotychczasowy kierunek rozwoju Unii Europejskiej i kształt dyskusji na temat czy UE ma być Jednym Federacyjnym Państwem czy też Europą Ojczyzn zachowującą istnienie poszczególnych państw narodowych. Efekty nieszczęsnych działań globalistów widzimy niestety niemal w każdym kraju Starej Europy. Nasza jej część na szczęście jeszcze opiera się przed tą rewolucją ideologiczno-kulturową, choć ta walka jest coraz cięższa, nawet w Polsce... gdzie niemal połowa Polaków oddała w wyborach prezydenckich swój głos na kandydata globalistów R. Trzaskowskiego. 
 
Obecnie wojna trochę oddaliła plany globalistów a przynajmniej w obszarze budowy Eurazji, czyli Jednego Państwa od Władywostoku do Lizbony. Pierwszym etapem miało być powstanie z UE Jednego Sfederalizowanego Państwa Europa pod zarządem niemieckim, które podzieliłoby wpływy niemieckie i rosyjskie a następnie połączenie w jedno tych wzajemnych wpływów w Eurazję. 
 
Długotrwała heroiczna obrona Ukraińców jednak zmieniła nastawienie przede wszystkim J. Bidena i USA a te nastawienie było jednoznaczne zaraz po amerykańskich wyborach: wtedy USA oddały Europę Niemcom i Rosji. Sytuacja się na szczęście (ale na nieszczęście Ukraińców) zmieniła i J. Biden  powrócił do Europy a haniebne zachowanie Niemców wobec tej wojny chyba - mam taką nadzieję - na stałe przekreśli przywództwo Niemiec w UE. 
 
Ale nie łudźmy się: dążenia globalistów się nie zmieniły i dalej będą dążyć do wyznaczonych przez siebie długookresowych celów. 
 
[1] Na podstawie: ]]>https://wolnemedia.net/komitet-300/]]>
[2] ]]>https://www.youtube.com/watch?v=A4rYpQMF1Ns]]>]]>https://wiedzaspoleczna.pl/tolerancja-represywna-herbert-marcuse/]]> - Tolerancja wyzwalająca (tolerancja represywna) - w przeciwieństwie do tolerancji tradycyjnej, która obejmuje tolerowanie a nie zwalczanie - oznacza nietolerancję wobec wartości konserwatywnych zanim one zaczną być dominujące. Inaczej ujmując tolerancja wyzwalająca jest prewencyjną nietolerancją wobec inności w postaci tradycyjnych, prawicowych wartości. Warto zwrócić uwagę, że tolerancja wyzwalająca mogła pojawić się dopiero wówczas, gdy - jak w przypadku krajów Starej Unii - osiągnięto już stadium wyjałowienia społeczeństw z tradycyjnego rozumienia świata, gdzie króluje już politpoprawność, multikulturowość, cenzura prewencyjna, gender, LGBTQ+, New Age, itd a wartości tradycyjne zostały sprowadzone do odmienności a nie normy. I właśnie tolerancja wyzwalająca ma nie dopuścić do odrodzenia się wartości prawicowych, konserwatywnych. Stąd m.in. taki atak na wszystkich, którzy te tradycyjne wartości reprezentują, atak na osoby prywatne i publiczne oraz atak na media niezależne, też internetowe. 
 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
 
Jeżeli moje teksty nie są dla Państwa obojętne i szanują Państwo moją pracę, to mogą mnie Państwo wesprzeć drobną kwotą. Z góry wszystkim darczyńcom dziękuję! 
Nr konta - ALIOR BANK: 58 2490 0005 0000 4000 7146 4814 
Paypal: paypal.me/kjahog
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (8 głosów)

Komentarze

propagandy. Więc może by tak inne źródło...

Vote up!
5
Vote down!
0
#1643931

To nie jest tak, że jeżeli jakieś medium DZIŚ zostaje uznane za proputinowskie, to wcześniej nie pisało prawdy. Zawsze trzeba oceniać szukając prawdy a ona jest po wszystkich stronach, nawet wybiórczo!

Pzdr

Vote up!
4
Vote down!
-1

krzysztofjaw

#1643937

Co do szukania prawdy natomiast zbyt często widzę szukanie argumentów do wcześniej wymyślonej tezy. To akurat piszę ogólnie.

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1643942

"Wolne mendia" zostały zablokowane...

Ja nie mam żadnej blokady. Mogę i mogłam w przeszłości wejść na Wolne Media z mojego komputera i telefonu. Podobnie z Neon. To chyba jakaś blokada miejscowa.

Vote up!
4
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1643940

Tam nie było żadnej blokady

I jedni i drudzy robią z siebie męczenników bo nikt tego szajsu nie czyta

Taki rodzaj promocji idiotów dla debili

Vote up!
4
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1643955

"I jedni i drudzy robią z siebie męczenników bo nikt tego szajsu nie czyta"

Takie są też i moje podejrzenia. 

Vote up!
3
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1643957

   W Polsce mafia w togach wypowiedziała Polakom wojnę. Bez sprawiedliwego Wymiaru Sprawiedliwości nie ma zdrowego państwa. Chyba tylko wyjście z Unii i rząd twardej ręki pozwoli na koncepcję suwerennego państwa, inaczej czeka nas upadek i wojna domowa do której nam Polakom coraz bliżej. Smutne, ale prawdziwe.

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1643935

Mam wielką nadzieję, że do wojny domowej nigdy nie dojdzie. Kasta sędziowska to przecież w dużej części nie-Polacy a przedstawiciele innej genetycznej nacji. A dla niej polskość zawsze była "kładą u nogi". My, Polacy winniśmy wreszcie z nią skończyć. I skończyć z porozumieniami Okrągłego Stołu, gdzie po obu stronach 70-80% umawiających się stron było z pochodzenia Żydami. Smutne, ale prawdziwe.

Pzdr

Vote up!
7
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1643939

"Kasta sędziowska to przecież w dużej części nie-Polacy a przedstawiciele innej genetycznej nacji."

Można prosić o rozwinięcie tematu?

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1643943

HD - drżenie pyTajników...?

POwodowane rżeniem konia trojańskiego - POmieSzczenia (z) tajniakami  białego wywiadu...

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1643991

    Ostatnio miałem spotkanie jako przedstawiciel wojewody, z pewnym burmistrzem w pewnej sprawie. On "niezależny", ale z otoczką PSL-u. Po sprawach służbowych, poruszył temat wojny na Ukrainie potępiając jednostkowo Rosję. Odpowiedziałem, że równolegle za wojnę odpowiadają Niemcy. No i się zaczęło z pianą na ustach. "Pan uprawia demagogię, przecież to Niemcy z wyższą światłą demokracją..."  Zgasiłem jego zapał, sugerując, że niedaleko stąd leży symbol tej niemieckiej demokracji - Auschwitz. Niestety na tym przykładzie, odnoszę wrażenie, że komuna na razie się tylko schowała, bo ich symbol, czyli Rosja ukazała znowu swoją naturalną twarz mordercy. Dlatego nie mam złudzeń, oni odejdą tylko siłą radykalnego prawa, lub siłą fizyczną.

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1643944

NE24 i innych miejscach.

Widzę wyważone(nie jak drzwi) wypowiedzi, wynikające z obserwacji bieżących zmian.

Widzę siedzących okrakiem i to na kilku barykadach naraz.

A także takich, którym owa postawa niby "pozwala" na dokopywanie jednemu portalowi publikując na drugim.

Lub odwrotnie.

Nie chcę tu robić za arbitra.

Pan Krzysztof doskonale wie o co chodzi.

Co do blokad i utrudnień?

Sporo zależy od dostawcy, także rodzaju wyszukiwarki(choć dopiero nawaliły mi Firefox i Chrome, których nie aktualizowałem.

Oraz sieci telefonii.

Oczywiście oficjalnie nie ma żadnych utrudnień ani problemów technicznych.

I cóż się okazuje?

Problemy z wejściem na takie WM czy NE pojawiają się najczęściej po naszej stronie granicy.

Zaś od strony szwabolandii są problemy z wejściem na Niepopki.

Nie każdy jest informatykiem czy geekiem.

Jak nie każdy użytkownik pilota musi umieć naprawić telewizor.

Po prostu mamy takie sygnały od Userow po dwóch stronach granicy.

 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
0

brian

#1643965

Do niedawna był taki portal już dokładnie nie pamiętam poprawnej nazwy,www.upodlony.pl czy www.niepodległy.pl należący do rosyjskiej gwiazdy neonu ruszkiewicza.
Nie ma tego portalu już.
Ciągle się zastanawiam czy to premier Morawiecki osobiście zablokował mu ten portal, a może hakerzy czy też tylko komornik
Wiesz coś więcej?

Vote up!
3
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1643966

Koniunktura wojenna - unijnych koni, konia trojańskiego - "praworządności" globaliZmów...

- Nie zmienia się - z nocy, na dzień...

Pozdrawiam. J. K.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1643989