Powstaje Straż Narodowa. Będzie bronić kościołów

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz zapowiedział  powstanie Straży Narodowej, której celem będzie m.in. obrona kościołów.

"Jesteśmy w trakcie rewolucji lewackiej, rewolucji neobolszewickiej, którą znamy już z krajów zachodnich, z Ameryki Południowej. Tam płoną dzisiaj kościoły, katolicy są bici, jest stosowana wobec nich przemoc. Dzisiaj to samo zaczyna się w Polsce "–  kiedyś myśleliśmy, że nas to ominie. Nie chcemy, żeby te środowiska, które są środowiskami antycywilizacyjnymi, atakowały tutaj nas, Polaków i katolików. Dlatego powołujemy pewien rodzaj samoobrony katolickiej, cywilizacyjnej. Ta organizacja będzie się nazywała Straż Narodowa " - mówił Bąkiewicz na konferencji prasowej, zorganizowanej przed Bazyliką Świętego Krzyża w Warszawie. (https://dorzeczy.pl/kraj/158597/powstanie-straz-narodowa-bedzie-bronic-kosciolow.html )

"Wzywam wszystkich katolików"

 "Będziemy bronili każdego kościoła, każdej dzielnicy, każdego miasta, każdej wioski. Z tego miejsca wzywam wszystkich katolików, że dosyć tej pacyfistycznej postawy, że dzisiaj bandy hołoty wchodzą do kościołów, profanują ołtarze, Najświętszy Sakrament, używają wulgarnych, knajackich słów, takich które w przestrzeni publicznej nie były stosowane chyba nigdy od 1989 r., a nawet wcześniej. Ci ludzie są nastawieni konfrontacyjnie, chcą nas zniszczyć i zgnieść. Ja z tego miejsca mówię, że miecz sprawiedliwości nad nimi wisi i jeśli będzie trzeba, zgnieciemy ich w proch i zniszczymy tę rewolucję" – mówił Bąkiewicz.

Brawo za tę inicjatywę.

Brawo Panowie i tak w całej Polsce za tak cenną inicjatywę patriotów. Oni są dzisiaj naszymi bohaterami walki o wiarę szkoda, że przy bezczynnej policji, która ma ręce związane poprawnością polityczną. Bezczelne nastoletnie panienki małoletnie zamiast nauki wolą sex a powinny poznać swoje miejsce w w społeczeństwie, nie ulica a nauka, skoro bezradni rodzice tego nie potrafią zrobić.

Lewactwo, zboczeńcy seksualni pod sztandarami LGBT wyszło na ulicę zgodnie z hasłem  lewicy  "ULICA I ZAGRANICA" to jest, jak oni twierdzą krzykiem, "wojna" niszcząc kościoły agresywnie napadając na ludzi.

Katolicy, patrioci muszą się zmobilizować zatrzymując hordy rozwydrzonych małolatów rujnujących nasze życie społeczne w blokadach miast, paraliżu komunikacji itp. Do tej walki stanęli szybko kibice z piłkarskich stadionów całej Polski.

Kibice już skutecznie działają w obronie kościołów i wiary.

Brawo Kibice, " Bóg, Honor, Ojczyzna", na Was zawsze można liczyć, "zgoda buduje, nienawiść rujnuje", jak mówi przysłowie. Łatwo jest lewackiej młodzieży, bluzgać i wrzeszczeć na wierzących, na babcie i dziadków w podeszłym wieku, niszczyć kościoły, - czym oni sobie na to zasłużyli? Tym, że walczyli o Polskę za czasów Hitlera, Stalina, komuny.

Tak, ma wyglądać ich jesień życia? że boją się do Kościoła pójść? Kibice liczymy na Was, Polska na Was liczy. Niestety Policja jest mocno ograniczona prawem i użyciem siły (zaraz wszystkie zachodnie szmatławce by podchwyciły), mimo, iż hołota lewacka nagminnie to prawo łamie Art 195 p 3 Kodeksu Karnego, gdyby to się działo we Francji, oczywiście Policja miałaby pełne przyzwolenie i wsparcie do zrobienia porządku na ulicach.

Zatem kibice nadzieja w was, złączeni, stanowczy, a przede wszystkim ZAWSZE Polscy - Nasi - niech Was Pan prowadzi pod biało - czerwonym sztandarem  i wyrytymi na nim słowami BÓG - HONOR - OJCZYZNA.


 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:20)

Komentarze

Powstanie Straży Narodowej świadczy o odpowiedzialności za sprawy narodowe ludzi którzy nie sprzedali się obcym, lewacko-żydowskim środowiskom niszczącym wszystko co POLSKIE. To jedna strona a druga to - gdzie jest prawo i środki Państwa do egzekwowania prawa obowiązującego wszystkich obywateli naszego Państwa?

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#1649958

Organizujemy Straż Obywatelską która ma wesprzeć służby państwowe w obronie przed tą falą lewackiego barbarzyństwa. Każdy z nas może może bronić naszej wiary i Polski na różne sposoby: przez fizyczną obecność na ulicach w ramach grup samoobrony, przez modlitwę czy przez aktywność na forach społecznościowych - apeluje szef warszawskiego klubu "GP" Adam Borowski, w PRL opozycjonista niepodległościowy.

Dla nas nastał czas  próby i dania świadectwa przywiązania do naszej wiary i miłości do Ojczyzny. Organizujemy Straż Obywatelską która ma wesprzeć służby państwowe w obronie przed tą falą lewackiego barbarzyństwa

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1649965

- Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji jest zgodny z konstytucją i w świetle konstytucji innego wyroku być nie mogło - powiedział w oświadczeniu prezes PiS, wicepremier Jarosław Kaczyński. Jak zaznaczył, "musimy bronić polskich kościołów za każdą cenę". - Wzywam wszystkich członków PiS i wszystkich, którzy nas wspierają, do tego, by wzięli udział w obronie Kościoła - zaapelował.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1649975

Wielotysięczne protesty przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego trwają od czwartku. To skutek orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, który stwierdził, że przepis zezwalający - na mocy ustawy z 1993 r. - na dopuszczalność aborcji w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodny z konstytucją.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1649986

 "Organizujemy Straż Obywatelską która ma wesprzeć służby państwowe w obronie przed tą falą lewackiego barbarzyństwa. Każdy z nas może może bronić naszej wiary i Polski na różne sposoby: przez fizyczną obecność na ulicach w ramach grup samoobrony, przez modlitwę czy przez aktywność na forach społecznościowych" - apeluje szef warszawskiego klubu "GP" Adam Borowski, w PRL opozycjonista niepodległościowy.

W ostatnich dniach mamy niespotykany atak grup nastolatków opętanych nienawiścią do polskiej tradycji i kultury, nienawiścią do cywilizacji chrześcijańskiej, nienawiścią do cywilizacji życia. Profanowane są Kościoły i symbole religijne, atakowani księża, zapowiadana jest próba obalenia konstytucyjnego porządku. Inspiratorami podpalenia Polski są politycy totalnej opozycji i ich sojusznicy. Dla nas nastał czas  próby i dania świadectwa przywiązania do naszej wiary i miłości do Ojczyzny. Organizujemy Straż Obywatelską która ma wesprzeć służby państwowe w obronie przed tą falą lewackiego barbarzyństwa. Każdy z nas może może bronić naszej wiary i Polski na różne sposoby; przez fizyczną obecność na ulicach w ramach grup samoobrony, przez modlitwę, czy przez aktywność na forach społecznościowych.

Wspolczuje dziadkom i rodzicom tych gnojkow probujacych rujnowac nasz kraj. Rodzice i dziadkowie walczyli o lepsze jutro dla swoich dzieci i wnukow, ale nie dzikusow. Odnosimy wrazenie jakby ta dzicz byla pod wplywem srodkow odurzajacych, pobudzajacych , narkotykow. Tak sie nie zachowuje normalny, kulturalny, wyksztalcony czlowiek. Wyglada na to, ze rodzice i dziadkowie tych dzikusow musza ponownie walczyc o swoja ukochana Ojczyzne.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1649987

Samochody oznaczyli faszystowskimi symbolami, więc wiadomo kto i co. Niech ten bandycki symbol namalują na swoich domach i będzie wiadomo wszystko o tych lewackich pomiotach

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1649988

Bolszewickie orgie nienawiści, ataki na kościoły, tęczowa kontrewolucja i ogólny burdel mają miejsce wyłącznie na ulicach kilku miast, głównie w ub-ecko-pedalskiej shithole, warszawce. To miasto upadłe, stracone, zdemoralizowane do szpiku kości. W 99% polskich miast, miasteczek, wsi tęczowa zaraza i pedo-bolszewizm są zjawiskami marginalnymi, jeśli już to mają charakter egzotyczno rozrywkowy. W Polsce mamy 100 tys policjantów, tysiące strażników miejskich, funkcjonariuszy żandarmerii wojskowej, służb specjalnych. Organizowane przez sb-eków, wsi-arzy, komuchów z po, sld, zsl, seksualnych dewiantów, niemiecką V kolumnę zadymy organy porządkowe mogłyby zgnieść jak obleśnego robala. Mam uwierzyć, że wszystkie te służby i organy nie są w stanie "uspokoić" tysiąca, rozhisteryzowanych bab, szukjących wrażeń nastoletnich półgłówków, pedziów, gromady kurewek, które chcą skrobać tak często jak zmieniają makijaże ? To jest wykluczone, że państwo nie potrafi, nie może. Co tu jest grane ?

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1649990

Niszczenie kościołów, pomników- trzeba być debilem. 5 przykazanie - nie zabijaj!!! To teraz Watykan ma zmienić przykazanie, które ma 2 tysiące lat, bo politycy PO i lewicy chcą inaczej? Teraz organizatorzy Budka, Trzaskowski, Wielgus wysyłają młodociane bojówki? Trzeba mieć porąbane w głowie. Wyborcy to wezmą pod uwagę w dniu wyborów!!!

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1649999

„Jeżeli ktoś myśli, że pod przykrywką walki o prawa kobiet będzie mógł bezkarnie plugawić i bezcześcić historyczne czy święte miejsca w Chełmie jak to miało miejsce w innych miastach jest w głębokim błędzie. W związku z tym w dniu dzisiejszym zbieramy się w ponad 70 osób wraz z Młodzi Patrioci Chełm i pilnujemy wejść do chełmskich świątyń przed próbami prowokacji czy dewastacji. Nie chodzi tylko o religię, ale też obronę naszej historii, dziedzictwa i zabytków, których nie pozwolimy profanować” – napisali fani Chełmianki. Kibice w całej Polsce organizują się w obronie atakowanych przez lewacką dzicz kościołów.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1650000

napisałeś "Organizujemy Straż Obywatelską która ma wesprzeć służby państwowe". Zapytam ... tak dla zasady, o jakich służbach mówisz? O zakładach komunalnych? Może o miejskich ośrodkach pomocy społecznej? Bo chyba nie o policji. Policja ochrania zadymiarzy a kara tych co bronią kościołów. Vide Szamotuły. Bydło przyszło wrzeszczeć pod Kościół Św. Krzyża. Jeden z uczestników Mszy Św. chciał odjechać z parkingu, bydło zagrodziło mu drogę, następnie jeden z gówniarzy wskoczył mu na maskę samochodu kiedy kierowca ruszył. Został oskarżony o wjazd w tłum i ukarany mandatem. Filmik dostępny w necie. O jakich służbach mowa?????. Kibice Lecha Poznań bronili Katedry na Ostrowie Tumskim, kibice innego klubu bronili Katedry w Kielcach. Rzucano w ich kierunku kamieniami i butelkami. Wg relacji świadków, policja była, a jakże, stała i się przyglądała. Więc o jakich służbach mowa ???? 

Kaczyński dzisiaj apeluje o obronę Polski, o obronę kościołów. Doprawdy???? Nagle Polska stała się ważniejsza niż futerka? Żałosne.

Obronimy kościoły, wiarę i tradycję. Bez pomocy policji. W moim miasteczku zadyma i wizyta pod kościołem była w niedzielę, dzisiaj i ma być w piątek. Bedę bronił kościoła. Oprócz różańca, gazem i kijem. Chcą wojny, będą ją mieli. Panie Morawiecki szykuj nowe miejsca w szpitalach. Amen.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7
#1650015

Czy czytanie ze zrozumieniem ciebie boli ?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1650018

   Witam! Kluby Gazety Polskiej organizują Straż Obywatelską. Również PIS też organizuje obronę kościołów. W czwartek idę na rozmowę z proboszczem, w sprawie organizacji obrony naszego lokalnego kościoła. Chętni już są. W niedalekiej miejscowości w niedziele weszło kilku z transparentem. Ksiądz przerwał mszę i poprosił wiernych o wyprowadzenie zadymiarzy. Ludzie wyrzucili bandytów finalnie traktując gazem pieprzowym. Myślę, że tam już nie wrócą. Z góralami się nie zadziera, bo można zarobić ciupagą. Będziemy twardo bronić nasze kościoły i wiarę. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1650028

PiS i Kaczyński nie jest od organizowania, ma policję, która przygląda się hołocie i nie reaguje. Gdy Polonia informowała amerykańskich kongresmanów o ustawie S447, PiS wysłał tu wiceministra Magierowskiego, który sabotował tę akcję. To samo robił Sakiewicz, który zabronił klubom GP pomagać nam.

P.S.   Pisze się bronimy kościołów, a nie kościoły.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1650047

żałosny dziadygo, nawet jak Kaczyński z Sakiewiczem i innymi apelują o obronę, samoorganizację obywatelską to i to przeszkadza? jakim trzeba być na to frustratem o złej woli i zrytym berecie. to i tak nie twoja sprawa, ty nie od dziś stoisz po stronie atakujących rząd. jaki ma związek ustawa "S447"? żaden, tylko wyciągasz swoje brednie do powtarzania, byle atakować Polskę fejkami. o tym, jak próbowano rozbić i wmieszać klub GP to nie pamiętasz? o tym, jak w środku konfliktu z izraelem tacy antysemici jak wy chcieli podymić i w USA, to też ani słowa? dopiero by nas zjechali. a starczyło poczekać, czas przyznał rację umiarkowaniu a nie krzykaczom i prowokatorom. aż do trumny będziesz się chwalił, że ty to załatwiłeś? otóż właśnie nie a twoje próby wywołania awantury spaliły na panewce. ale do dziś wyciągasz zwyczajną aktywność obywatelską, czyli pójście do kongresmena, jako szczyt zasług i heroizmu. żałosne. tak samo to, jak dziś bronisz Polski

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1650172

to dzielna policja potrafi rozpędzać tylko patriotyczne demonstracje?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1650033

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wanda Warska, Jerzy T. i kilku innych 

Tak wygląda symbol grup szturmowych Szarych Szeregów.

Między innymi uczestników akcji pod Arsenałem, podaję bliższe informacje, bo nie wiem czy na szkoleniach które odbyliście aż tak głęboko w naszą historię wchodzili.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Akcja_pod_Arsena%C5%82em

Niestety, po rosyjsku nie było, musicie się potrudzić w naszym języku, choć po angielsku, włosku, francusku jest. Mam nadzieję, że tę piękną akcję odbicia przyjaciół, którą niektórzy życiem przepłacili będziecie w stanie docenić.

Ostatnio zielonooka Wando Warska, doszukiwałaś się w tym symbolu SS.  

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-11

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1650044

Cywilizacja antyczną u schyłku swojego istnienia też była totalnie zdegenerowaną, jak wy i ty dzis. Seks że wszystkim, co się rusza, orgie, chlanie i amoralność. Osłabione państwo nie było w stanie obronić się przed najeźdźcami. Tak byłoby pod waszymi rządami czerwony panie. Lecz nigdy do tego już  nie dojdzie.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1650074

"Bezsporne jest, że dziecko poczęte jest człowiekiem. Co do tej kwestii mamy już chyba dyskusję za sobą. Teraz trzeba wyciągnąć z niej odpowiednie konsekwencje. Przepis dopuszczający aborcję w przypadku, gdy dziecko dotknięte jest ciężką nieuleczalną chorobą albo wadą rozwojową jest niezgodny z Konstytucją. Mamy tu do czynienia z klasyczną eugeniką”. (prof. Andrzej Zoll)

Tak mówił w 2011 r. Dziś twierdzi, że TK nie powinien tej sprawy w ogóle rozpatrywać. Ciekawe w jaki sposób? Zamknąć do szufladki i zgubić kluczyk? Może do tej, w której PołO trzyma setki doskonałych projektów ustaw? Jest jeden problem ta szuflada jest zamknięta, a kluczyk zaginął :)   

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1650175

Ta szkarada (szperaczka) pojawiła się na tym portalu w celu ROZBIJANIA jedności...typowy trollujący bandzior.Zbiera tylko minusy BRAWO.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1650080

Jestem Wam winien tylko to: Dziękuję !

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1650090

Żydowska popiera,wręcz namawia do eskalacji konfliktu.PO i reszta PObratymców szbesgojów warczy i pluje.Soros płąci jest kasa jest zadyma.Czyli kto tym steruje.Nie kto wykonuje a steruje?????Odp kasta "braci sterszych"czytaj braci szatana.Jeżeli spłonie kościół katolicki,natychmiast powinna spłonąć synagoga.Skoro walczą z religią i Bogiem.To w synagogach podobno też jest Bóg,tak jak w meczetach.Ale jakoś w/w świątyń nie profanują.Czemu?????Bo  od nich płynie zlecenie i kasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Mateo

#1650119