Rota

Obrazek użytkownika Rafał Brzeski
Kraj

Rota

Marsz, który przeszedł 11 stycznia ulicami Warszawy pod setkami tysięcy biało-czerwonych flag niektórzy chcą widzieć jako “marsz PiS”. Nie jest to prawda. Chcielibyście, ale to nie był marsz partyjny. Inni mówią i piszą, że był to “protest”. Moim zdaniem to też jest fałsz. To nie był marsz protestu tylko demonstracja reprezentacji milionów. Tłum nie protestował. Szedł tak zdyscyplinowanie i z taką godnością, że aż dech zapierało. Z idących ramię w ramię ludzi biła moc. Był to rzeczywiście “Marsz wolnych Polaków” połączonych jedną myślą, a tym którzy ubolewali na brak wspólnego programu  chcę przypomnieć, że program istnieje. Od dawna. Trzeba go tylko śpiewać. Często i głośno. Z szacunkiem. Stojąc na baczność. To Rota. Wszystko w niej jest.

Nie rzucim ziemi skąd nasz ród!

Nawet nie będziemy myśleć o emigracji ani o tymczasowych wyjazdach na szparagi albo zmywak. Możemy chodzić boso, ale będziemy chodzić w ostrogach, tak jak pisał bard Czerniakowa Stanisław Grzesiuk, którego  książki i ballady należy podsuwać nieopierzonym warszawiakom.

Ograniczymy do maksimum sprzedaż ziemi obcokrajowcom oraz uszczelnimy przepisy umożliwiające podmiotom zagranicznym nabycie lub przejęcie polskiej ziemi.

Nie zezwolimy na realizację prowadzonych pod kamuflażem unijnych flag projektów “aglomeracji polsko-niemieckich” w rodzaju wspólnego okręgu Passewalk-Schwedt-Szczecin.

Nie damy pogrześć mowy!

Zaprzestaniemy rynsztokowego maciowania i będziemy uprzejmie, ale zdecydowanie, wywierać społeczną presję na osoby posługujące się wulgaryzmami. Niech slogany w rodzaju 8 gwiazdek lub postulatu Strajku Kobiet pozostaną językową domeną ludzi, którzy sami wykluczyli się ze społeczności Polaków.

Pozbędziemy się pseudointelektualnych wyrażeń będących mniej lub bardziej udaną polonizacją terminów obcojęzycznych (głównie angielskich), które mają zamaskować ubogą znajomość przedmiotu, pomóc ukryć kompleks niższości i rozładować frustracje.

Nie damy, by nas gnębił wróg!

Nie pozwolimy na rabunek Polski i Polaków przez ponadnarodowe organizacje, przez korporacje wykręcające się od płacenia podatków, przez mafie vatowskie i  narkotyczne, przez podziemie kryminalne oraz przez banki ułatwiające pranie pieniędzy. Będziemy na różne sposoby walczyć z supermarketami i sieciami sprzedającymi niepełnowartościową żywność i pseudo-leki, z instytucjami finansowymi i parabankami naciągającymi ludzi na kruczki w umowach oraz wszelkimi zinstytucjonalizowanymi oszustami.

Do krwi ostatniej kropli z żył bronić będziemy ducha!

Bronić będziemy naszej tożsamości, religijności i tradycji. Będziemy wspierać tracących wiarę i korzenie, których los lub kompleks niższości pcha do wewnętrznego zaparcia się polskości w imię mirażu awansu do elity. Będziemy im przypominać, że naród bez dbałości o korzenie to jak zeschły chwast niesiony wiatrem, to łajno łatwe do rządzenia i kontrolowania.

Twierdzą nam będzie każdy próg!

Chrońmy rodzinę i dom rodzinny. Pomagajmy jedni drugim w utrzymaniu rodziny i rodzinnego domu. Nie dajmy się wziąć na lep mieszkania/domu na wynajem. Wynajem to brak własności, a tylko własność domu daje bezpieczeństwo dnia codziennego. Wynajem wykorzenia i degraduje. Mieszkanie na wynajem, samochód na wynajem, ubrania na wynajem, czasem własny talent i umiejętności na wynajem i już tylko krok do intelektualnej prostytucji.

Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz

Nie odpuścimy Hansom G. Nie przefrymarczymy za dotacje cierpienia i śmierci pokoleń, które odeszły. Zapamiętamy i będziemy przypominać ukute w Berlinie hasło “musimy ich zagłodzić”.

Ni dzieci nam germanił,

Jeśli nawet jacyś ministrowie oświaty okroją programy szkolne z historii i geografii Polski oraz polskiej literatury, to uczyć będziemy w domach, że na wschód od Odry i Nysy leżą rdzenne ziemie polskie a nie tereny pod tymczasową polską administracją. Zdecydowanie przeciwstawimy się eksperymentom w rodzaju “przestrzeni miejskiej bez barier kulturowych” czyli Słubfurtu, hybrydy, w której mówi się polsko-niemieckim żargonem, funkcjonuje lokalne radio nadające w tym sztucznym języku a przyjezdnych wita się entuzjastycznym “Szanowni Damen und Panowie, herzlich witamy im Słubfurt”.

Za wyjątkowe naganne uważać będziemy przyzwolenie na występy niemieckich zespołów, które pod płaszczykiem twórczości ludowej prezentują piosenki z przyśpiewem “Heidi, heido, haida” kojarzącym się jednoznacznie w całej Europie z niemiecką okupacją i maszerującymi oddziałami Wehrmachtu lub Waffen SS.

Nie damy miana Polski zgnieść!

Będziemy bronić dobrego imienia Polski i Polaków. Nie damy się wpędzić w kompleks winy. Pedagogika wstydu na nas nie zadziała. Będziemy energicznie i szybko interweniować na próby przerzucenia na Polaków odpowiedzialności za zbrodnie ludobójstwa. Niech hasło “polskość to nienormalność” zostanie przy zaprzańcach, którzy siedzą, kiedy inni śpiewają hymn i już przestali być Polakami a Europejczykami nigdy nie zostaną bo takiego narodu nie ma.

Nie pójdziem żywo w trumnę.

Wszystkich nas nie kupicie. Nie macie dość pieniędzy. Jesteśmy i będziemy wolnymi Polakami!

Tak nam dopomóż Bóg!

Premiera: tysol.pl

x x x Dla przypomnienia x x x

Nie rzucim ziemi skąd nasz ród!

Nie damy pogrześć mowy

Polski my naród, polski lud,

Królewski szczep Piastowy

Nie damy, by nas gnębił wróg!

Tak nam dopomóż Bóg!

Tak nam dopomóż Bóg!

Do krwi ostatniej kropli z żył

Bronić będziemy ducha,

Aż się rozpadnie w proch i w pył

Krzyżacka zawierucha

Twierdzą nam będzie każdy próg!

Tak nam dopomóż Bóg!

Tak nam dopomóż Bóg!

Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz

Ni dzieci nam germanił,

Orężny wstanie hufiec nasz,

Duch będzie nam hetmanił

Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg!

Tak nam dopomóż Bóg!

Tak nam dopomóż Bóg!

Nie damy miana Polski zgnieść

Nie pójdziem żywo w trumnę

W Ojczyzny imię, na jej cześć

Podnosi czoła dumne

Odzyska ziemię dziadów wnuk!

Tak nam dopomóż Bóg!

Tak nam dopomóż Bóg!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

Na dłuższą metę Tuskowi szybciej skończy się paliwo niż on to sobie zaplanował. O ile udało mu się pozyskać nowych wyborców rozczarowanych polityką PiS, to nie uda mu się nikogo zmusić do wspierania niemieckiej polityki ekspansji kosztem Polski, a to jak widać jest jego najważniejszym zadaniem, chociaż przed wyborami nic o tym nie wspominał. Ludzie widzą jak Tusk ich oszukał i jak w swoim szale niszczy teraz Polskę, a jednocześnie niszczy też wszystkie partie koalicyjne zgromadzone wokół niego, szkodzi stosunkom polsko-niemieckim oraz kompromituje i ośmiesza unijne instytucje, które jakoby stoją na straży demokracji, praworządności, wolności słowa i wolnych mediów. Tusk obnażył prawdziwe oblicze Unii Europejskej jako niemieckiego narzędzia ekspansji politycznej i gospodarczej. Nikt tego tak dobitnie światu jeszcze nie udowodnił jak właśnie Tusk. Tak jak Putinowi Blitzkrieg nie wyszedł na Ukrainie, tak Tuskowi Blitzkrieg nie udał się w Polsce. Game over.

Tusk swoje nagrody za zdradę Polski już otrzymał, ale od teraz będzie on coraz bardziej izolowany, pomijany i niechciany. Podobnie jak i Niemcy w Europie. Pamiętamy prorocze słowa prezydenta Lecha Kaczyńskiego wypowiedziane w Tibilisi po inwazji Rosji na Gruzję. I rzeczywiście, po Gruzji przyszła kolej na Ukrainę ... Po Polsce przyszłaby kolej na inne kraje UE zgarniane pazernie przez Niemcy. Polska jest ostrzeżeniem, które Węgry dobrze w porę zrozumiały. Inne państwa potrzebują więcej czasu, by sobie to zagrożenie uświadomić.

Ważne, żeby mieć gotowy plan działania i przygotowanych ludzi na ten czas po Tusku. Tym razem nie może być w tym względzie żadnych improwizacji i żadnych zgniłych kompromisów. Każdy musi być świadomy, jak ma wyglądać Polska na miarę naszych ambicji i możliwości. Polacy to wspaniały naród, a Polska to kraj z ogromnym potencjałem rozwojowym, którego nie wolno nam zmarnować. Stać nas na więcej, na dużo więcej. Nie dajmy sobie wmówić niczego innego. Szanuje się tylko tych, którzy się sami szanują.

Vote up!
13
Vote down!
0
#1658246

Polecam zapamiętać, przemyśleć i rozpowszechniać ostatni akapit. W stanie wojennym wezwania do uczenia się i przygotowywania się do przejęcia władzy traktowano jako prowokację. W efekcie po 1989 roku nie mieliśmy odwagi i umiejętności, aby przejąc władzę i kierować Polską. Daliśmy się oszukać jak oseski. Nie powtarzajmy tego błędu teraz. 

Vote up!
12
Vote down!
0

Rafał Brzeski

#1658248

Przetrwamy złego losu dni,
Duch nasz się zeń wyzwoli
A z naszych ofiar, trudu, krwi,
Powstanie mściciel doli.
W złoty wolności zagrzmi róg!
Tak nam dopomóż Bóg!
Tak nam dopomóż Bóg!  

Vote up!
9
Vote down!
0
#1658251

Sienkiewicz: nie godzę się na profanację polskiego hymnu.

Koalicja 13.12 wyraźnie zawłaszcza Jeszcze Polska nie zginęła. Tym częściej śpiewajmy im w oczy Rotę. 

Vote up!
12
Vote down!
0

Rafał Brzeski

#1658257

jak opętani wrzeszczą... 

 

jak opętani wrzeszczą

przed słowami Roty

nie mają gdzie zbiec

ich plugastwa nie spali

hańby wiecznej piec

 

Vote up!
9
Vote down!
0

jan patmo

#1658259

W sobotę, 20 stycznia 2024 roku, o godzinie 18:00 — w Łodzi rozpoczął się

Protest Wolnych Polaków. Relacjonowała go Telewizja Republika — lecz jedynie

do momentu, gdy zgromadzeni zamierzali przejść do śpiewania 3. zwrotki "Roty".

Wówczas to relacja została gwałtownie przerwana — żeby Telewizja Republika

mogła wyemitować reklamę oferty sklepów wielkopowierzchniowych Lidl !!!

 

Telewizja Republika apeluje także od tygodni o dobrowolne datki oraz

o przekazywanie na jej konto 1,5% podatku jako darowizny — kiedy przez całe lata,

ale także nadal — gości w swoich studiach pachołków IV Rzeszyruskiego miru

oraz Klimanostryemisjonarzy CO2.

 

Przez ostatnie 6 lat, Telewizja Republika promowała — trujące gleby,

wody gruntowe, rzeki, jeziora, morza oraz oceany — autka elektryczne,

wiatraczki, fotopanele, magazyny energii, itd.

 

Przez ostatnie 6 lat, Telewizja Republika — usprawiedliwiała politykę

Matthiasnostry — zalewania kopalń, wymuszania ETS-ów przez

reketierów Klimanostry, osiągania celów klimatycznych, badania śladu węglowego,

Fit for 55, mechanizmu warunkowości, Funduszu Odbudowy, zgody na

uwspólnotowienia długu, stręczenia "komputerowych" szczepionek mRNA,

masowego przyjmowania wniosków "o objęcie ochroną" — legalizujących

wrogich nam kulturowo nachodźców z Azji, itd.

 

Przez ostatnie 6 lat, łże-konserwatyści oraz łże-patrioci:

 

— usunęli z rządu śp. ministra Jana Szyszkę za molestowanie kornika drukarza

 

— usunęli z rządu pana ministra Antoniego Macierewicza za odchył amerykański

 

— usunęli z rządu pana ministra Witolda Waszczykowskiego za coś tam jeszcze

 

— sterroryzowali organizatora Marszu Niepodległości — zawłaszczając wieloletni

patent pana Roberta Bąkiewicza na tę uroczystość

 

— wielokrotnie (m.in. 20 lipca 2019 roku w Białymstoku) użyli na koszt podatników

funkcjonariuszy prewencji,  radiowozów, oddziałów antyterrorystycznych (ZOMO),

gazów łzawiących, armatek wodnych z farbą znakującą (Straż Pożarną), a nawet

śmigłowca Straży Granicznej — do pacyfikowania manifestujących,

którzy sprzeciwiali się ekscesom eksponentów międzynarodowej, zorganizowanej

grupy przestępczej tęczowych zboczeńców

 

— rozpętali (na krótko) nagonkę na Prezesa NBP

 

— rozpętali — trwającą do dzisiaj — nagonkę na Prezesa NIK.

 

— głosowali za finansowaniem z kieszeni podatnika — produkcji

dzieci z probówek, zwanej dla zmylenia procedurą in vitro

 

Przez 6 lat Matthiasnostra przygotowywała grunt pod obecny zamach stanu.

 

Nie było reakcji na sfałszowanie wyborów parlamentarnych oraz referendów

w dniu 15 października 2023 roku.

 

Wszystkich ich, już pora zastąpić

— autentycznym stronnictwem niepodległościowym.

 

Ani grosza dla ściemniaczy z Telewizji Republika !!!

Niech emitują akcje dla Polaków w kraju oraz poza Polską !!!

Niech pozyskują akcjonariuszy w autentycznie konserwatywnych środowiskach

państw europejskich oraz USA !!!

 

TELEWIZJA REPUBLIKA DLA KONSERWATYSTÓW !!!

TELEWIZJA REPUBLIKA DLA PATRIOTÓW !!!

 

Czytaj także:

https://www.salon24.pl/u/macieja/1355675,rozliczyc-agenture-iv-rzeszy

 

PRZEŚLIJ DALEJ, KOMU ZDOŁASZ

 

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1658319