Bruksela nie odpuszcza w sprawie "uchodźców"

Obrazek użytkownika Janusz 40
Gospodarka

Zgodnie z wierszem Majakowskiego:"Lud wejdzie do Śródmieścia" - lud po Rewolucji Październikowej wszedł, po wojnie także do naszych miast - wszedł i je zdefekował.

Teraz sytuacja się powtarza - "zaproszeni" uchodźcy (oczywiście, to głównie zarobkowa emigracja) otrzymują kwatery, kieszonkowe i nie kończący się okres adaptacyjny. to prowadzi do natychmiastowej degeneracji tych przybyszów z Afryki (głównie). W dobie komórkowej telefonii - wszyscy wiedzą, że Merkel zaprasza i daje socjał nie żądając pracy. Oczywiście -

Zgodnie z wierszem Majakowskiego:"Lud wejdzie do Śródmieścia" - lud po Rewolucji Październikowej wszedł, po wojnie także do naszych miast - wszedł i je zdefekował.

Teraz sytuacja się powtarza - "zaproszeni" uchodźcy (oczywiście, to głównie zarobkowa emigracja) otrzymują kwatery, kieszonkowe i nie kończący się okres adaptacyjny. to prowadzi do natychmiastowej degeneracji tych przybyszów z Afryki (głównie). W dobie komórkowej telefonii - wszyscy wiedzą, że Merkel zaprasza i daje socjał nie żądając pracy.

Oczywiście Merkel miała tajny plan - wychowa sobie najlepszych, najbardziej przydatnych a resztę rozdysponuje do państw unijnych - szczególnie zwasalizowanych (jak Polska za czasów Tuska i Kopacz). To wszystko nie wypaliło i teraz widzimy konwulsyjne odruchy w Brukseli, by jednak przymusić niektóre unijne kraje do przyjęcia wałkoni. Natomiast chętnych do pracy obcokrajowców Polska przyjmuje najwięcej w Europie. Przyjmuje na zasadzie dobrowolności i utrzymania się przybyszów z własnej pracy. To działa. Okres adaptacyjny wynosi "zero" (zero lat, zero dni i nawet godzin). Adaptacja emigracji zarobkowej przybywającej do Polski odbywa się przed przed przekroczeniem jej granic. Zachodnia Europa powinna być Polsce wdzięczna, ponieważ owi przybysze ze wschodu (zresztą z całego świata) - po zapoznaniu się (praktycznym) w Polsce z normami obowiązującymi w UE - nadzwyczaj chętnie wyruszają dalej - już nie jako nieokrzesana zdemoralizowana masa roszczeniowców, lecz jako wykwalifikowani pracownicy doskonale potrafiący utrzymać siebie i rodzinę z własnej pracy.

Niemcy, Szwecja i inne bogate państwa powtarzają stary znany w historii rozdział. Mianowicie - barbarzyńskie plemiona z łatwością podbijały państwa stojące na znakomicie wyższym poziomie (pod każdym względem - także militarnym). Tak było w starożytnej Grecji (nawet dwukrotnie), tak się stało z rzymskim imperium. Tak wreszcie było z Polską, kiedy Najjaśniejsza (bogata) Rzeczpospolita upadała ulegając rosyjskim mużykom i tępemu pruskiemu drylowi. Po prostu "najedzony lew nie chce na nikogo napadać i nawet przestaje się bronić". Dekadencja...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

starych lub "nowych" , europosłów i europosłanek. To oni podgrzewają tematy jakiekolwiek, nawet przebrzmiałe, byle przeciw aktualnej Polsce.  Dolewają oliwy do europejskiego " ognia" przeciw Polsace, byle przeciw Polsce. Nie twierdzę, że jest idealnie i jedynie słusznie. Jest inaczej w wielu dziedzinach, a to stanowi zagrożenie dla 30 % mieszkających w Polsce. Prawie urządzonych ( mentalnie i finansowo do wnuków włącznie). A tu taki wicher zmian różnorakich. I dalej może wiać .......

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1608556

- na terenie Unii Europejskiej dwa miliony uciekinierów wojennych z Ukrainy.

Jak ktoś jest (napiszę teraz cały wyraz) - dupa wołowa to będzie się nawet tłumaczył przez cztery lata, - dlaczego daje dzieciom 500+ żeby nie były głodne ?

Osobną sprawą jest zdanie na forum Parlamentu Europejskiego pytania - dlaczego UE jak świnie zdradzili nas po wojnie a teraz wspierają czerwonych morderców którzy nas zabijali i zdemolowali nam Ojczyznę ?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

#1608559

Ciągle i wciąż zdradzają Polacy  wybierając mniejsze zło !

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1608573

... czyli powrót unijnych cwaniaków (przy współpracy i wykorzystaniu V kolumny rodem z totalnej oPOzycji) do przymusowej relokacji (czytaj pozbywania się pasożytów z zawłaszczeniem części bogatych i pracowitych uchodźców) to wyprzedzające celowe działanie ekipy Tuska w jej agonalnej histerii, słusznie jednak przewidującej, że Turcja coraz bardziej bratająca się z Putinem w najdogodniejszym dla niej momencie otworzy granice i fala uchodźców jak tsunami zaleje ponownie Europę.

 Z drugiej strony dlaczego relokacja ma się odbywać na zasadzie przymusu? A gdzie są prawa człowieka?

 Czemu nikt w Unii nie protestuje przeciwko tak bezczelnej przemocy wobec bezbronnych uchodźców, których najpierw Angela Merkel zaprosiła samowolnie bez konsultacji i zgody Parlamentu Europejskiego a teraz chce ich się pozbyć bez pytania ich o zgodę? 

 Jeśli już się ich wpuściło na teren Unii - uchodźcy to przecież też są ludzie wolni, którzy zgodnie z prawem międzynarodowym a więc także obowiązującym Unię - powinni mieć prawo wyboru kraju do którego chcą się udać - z preferencją pozostania w kraju który ich sam zaprosił. Szczerze wątpię by sami chcieli z własnej woli jechać do naszego kraju, gdzie "bez pracy nie ma kołaczy" a socjal nie wystarcza nawet na przeżycie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

niezależny Poznań

#1608645