Treści z tagiem: rząd po-psl

Obrazek użytkownika 35stan
Kraj

 

"System VAT-owski został rozszczelniony przez 18 projektów aktów prawnych. Była to akcja celowa. Nie był to przypadek, był to demontaż naszego systemu podatkowego VAT"

- powiedziała pani Elżbieta Chojna-Duch, była wiceminister finansów w rządzie D.Tuska, podczas dzisiejszego przesłuchania.

"- Przygotowano w Polsce...

4.9
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Janusz 40
Kraj

Rząd PO-PSL, a przede wszystkim jego poprzedniego szefa należy krytykować za mnóstwo spraw; właściwie istnieje wielokrotna podstawa do postawienia byłego premiera przed Trybunał Stanu.

Rząd PO można oczywiście krytykować za nieskończona ilość spraw; mam jednak swoją listę rankingową - począwszy od najbardziej horrendalnych:

-...

4.2
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Janusz 40
Kraj

Wszyscy na ogół wiemy, że polityczna kuchnia nie pachnie szafranem, ale polityczna kuchnia tej rządzącej koalicji przebija  wszystko, co dotychczas miało miejsce w Polsce po ustrojowych przemianach - pachnie tak, jak pachnie wszelka zgnilizna.

           Co upoważnia mnie do takiego sądu - wiele spraw, ale aktualnie;  nagrania, które...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika Janusz 40
Kraj

Teoria autobusu – inaczej – selekcji negatywnej znalazła znakomitą egzemplifikację w rządzie koalicji PO-PSL. Dla niewtajemniczonych wyjaśnię, iż wg tej teorii pasażerowie dowolnego autobusu (miejskiego, czy wiejskiego) postawieni w charakterze ministrów i premiera jako rząd – lepiej – ze stuprocentową pewnością wypełnialiby swoje obowiązki niż...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

 

Nie ulega wątpliwości, że to państwo ma zapewnić porządek publiczny i bezpieczeństwo obywateli. Zatem państwo nie może wyzbywać się odpowiedzialności za bezpieczeństwo wewnętrzne i przerzucać je na jednostki samorządu terytorialnego, – co niestety dzisiaj wielokrotnie obserwujemy.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Janusz 40
Kraj

W Anglii w miejscowości Middlesbrough jest wykonana (jako pierwsza w świecie)instalacja do odbioru gazu Lng z zakotwiczonego pływającego terminalu gazowego:

"Background

Teesside GasPort (TGP) is the world’s first dockside LNG vaporization and natural gas receiving facility. It is located near Middlesbrough in the United Kingdom....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Gospodarka

„(...) dopiero teraz ministrowie i premier RP zrozumieli, jak katastrofalne dla polskiej gospodarki będą decyzje Komisji Europejskiej” - Tomasz Skłodowski.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Patrzę i patrzę w ekran telewizji i nic a nic nie rozumiem. Dziennikarze przepytują posłów, europosłów, wójtów i sołtysów, profesorków, Kozakiewiczów, no i samych dziennikarzy, mądrusie nasze. Podtopienia i pogoda, sport i związki partnerskie, Edmund Klich i jemu podobny gaduła... A gdzie się podział rząd? Co robią ministrowie? Dlaczego...

0
Brak głosów